Dodaj do ulubionych

Czytam i nie wierzę...

06.12.19, 17:09
Legalizacja zoofilii, pedofilii i kanibalizmu

Rok później Rau został kandydatem PiS w wyborach do Sejmu. Jak przypomina Oko.press, reklamował się m.in. promowanym wpisem na Facebooku, w którym opowiadał się przeciwko "ideologii LGBT" oraz "cywilizacji śmierci". Ale to nie wszystko - ówczesny wojewoda wymieniał, "do czego doszła Europa kilkadziesiąt lat po rozpoczęciu rewolucji obyczajowej w roku 1968":

Legalizacji zoofilii;
Eutanazji najsłabszych, najstarszych i schorowanych;
Postulatów legalizacji aborcji do końca ciąży;
Postulatów legalizacji pedofilii.

Ostatnio jeden ze szwedzkich naukowców zgłosił nawet potrzebę rozważenia legalizacji... kanibalizmu. Tak, pod płaszczykiem obrony klimatu, chce się zredukować człowieka już nie tylko do zabawki seksualnej, ale zwykłego posiłku

wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,25484902,wojewoda-przekonywal-ze-obrona-klimatu-prowadzi-do-kanibalizmu.html#a=362&c=159&s=BoxNewsLink
Skąd sie buorą tacy mądrzy (inaczej) ludzie - ktos wie?

--
mieć w górze niebo a w sobie spokój...
Obserwuj wątek
        • estella50 Re: Czytam i nie wierzę... 07.12.19, 18:02
          Rozmowa z naszą Noblistką

A co napisał prezydent w liście gratulacyjnym?
          – Dostałam jakiś list?

Nie dostałaś?
          – Na papierze nie. Pan prezydent pogratulował mi na swoim koncie na Twitterze.

Premier i minister kultury również ograniczyli się do wpisów w mediach społecznościowych?
          – Dostałam pisemne gratulacje od rzecznika praw obywatelskich, polskich uniwersytetów, samorządowców, setek szkół, bibliotek i zwyczajnych ludzi.

PiS to jednak stan umysłu...

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka