Dodaj do ulubionych

Nowy Kazimietrz Wielki !!!

10.12.19, 17:17
Kanthak: "Program 'Praca dla więźniów' to wielki sukces". Porównuje Jakiego do Kazimierza Wielkiego

W sprawie Mariana Banasia "wszystko toczy się własnym torem tak, jak powinno", a szef NIK i Prawo i Sprawiedliwość nie są w stanie wojny - uważa Jan Kanthak, rzecznik Solidarnej Polski. Jego zdaniem ujawnienie raportu, który dotyczy programu "Praca dla więźniów", nie będzie ciosem dla obozu rządzącego.

Konferencja prasowa NIK podczas której omówiono raport dotyczący programu "Praca dla więźniów" odbyła się 10 grudnia przed południem. Wynika z niej, że NIK podjęła decyzję o skierowaniu 16 zawiadomień do prokuratury (8 zawiadomień wysłano, 8 jest jeszcze przygotowywanych), ponieważ wykryła liczne nieprawidłowości w finansowaniu inwestycji i remontów realizowanych ze środków publicznych.

- Z naruszeniem prawa, ominięciem ustawy o zamówieniach publicznych, wydatkowano 115,36 mln zł - powiedział Marcin Stefaniak ze szczecińskiej delegatury NIK.

wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,25496339,czy-marian-banas-idzie-na-wojne-z-pis-em-kanthak-porownuje.html#a=66&c=159&s=BoxNewsLink
Nie ogarniam tej głupoty...


--
mieć w górze niebo a w sobie spokój...
Obserwuj wątek
   • dociek Re: Nowy Kazimietrz Wielki !!! 10.12.19, 22:41
    Irysko, głupoty się nie "ogarnia", tylko trzeba ją tępić. Jednak, jak to się mówi, że każda wieś ma swojego głupka, w naszych warunkach, tj. przy typowej mentalności polskiego suwerena, winno się mówić, ze nie każda wieś może mieć co najwyżej jednego rozumnego... Niestety.

    --
    Jeżeli winnych nie ma, znaczy, oni są u władzy.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka