Mam problem z ciotką

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • IP: *.poznan.sdi.tpnet.pl

Od kilku lat mam pewien nietypowy problem z moją ciotką. W sumie jest to
    przyjemny problem ale na dłuższą mete to bez sensu.Otórz kilka lat temu moja
    ciocia zobaczyła mnie nago pod prysznicem jak byliśmy na wczasach. Od tej pory
    dziwnie sie zachowywała , często łapała mnie za krocze puszczając jakieś teksty
    o podtekście seksualnym. Mówiła że mam niezły organ i ze na takim jeszcze nie
    jeżdziła (17cm dł. i 14 cm obwodu). Po około 2 latach wkońcy dobrała mi sie do
    niegi a ja stałem jak wryty, ale nie protestowałem.Od tej pory kochaliśmy się
    jak tylko była okazja. Nie ukrywam że ona mnie też rajcuje, bo lubie starsze
    kobiety (ma 43 lata a ja 21). Ale mam teraz poważny problem. Mam dziewczyne
    którą kocham ale podczas seksu z nią myślę o ciotce. Nie wiem co robić,
    chciałbym to nadal z obiema robić , ale to chore. Już kiedyś próbowałem odmówic
    ciotce, hymmm, ale i tak sie dorwała do niego. Czy to chore co robie ? Czy sex
    z ciotką jest w ogóle karalny ? czy nie...pzdr
  • IP: *.chello.pl

Gość: lodziara 17.11.01, 01:31 Odpowiedz
    ciepłe kluchy jesteś ,ktoś cię molestuje a ty stoisz jak cielę.Trzeba było
    powiedzieć "nie" na początku teraz to już zawsze będziesz musiał citce dobrze
    robić
  • IP: 217.98.50.*

Gość: knockout 18.11.01, 12:52 Odpowiedz
    heh fajna masz ciocie ;) A tak na serio, to mozesz miec powazny problem, jak
    sie Twoja dziewczyna dowie, bo sam rozumiesz: seks z ciotka nie jest karalny,
    ale tak troszke dziwnie wyglada. Seks w wujkiem rowniez nie :)
    I uwazaj, zeby Cie Twoja matka nie dopadla, bo pykanie rodziny nie jest do
    konca akceptowane w Polsce.
  • IP: 193.227.194.*

Gość: tt 18.11.01, 22:14 Odpowiedz
    ruchaj obie, bedziesz mial kiedys co wspominac

Gość: xxxxx 19.11.01, 11:43 Odpowiedz
    Jutro przyjeżdża, nie wiem co robic..Na samą myśl już mi staje, ale nie moge
    tego tak ciągnąć dalej...A w sumie Wszystko przez jej męża.Od kilku lat ma
    problemy ze wzwodem (starawy jest-koło 50), a ona teraz jest najbardziej rujna.
    Zresztą jej mąż nie ma za wielkiego, podobno z tego co mówiła to ma zaledwie 13
    cm jak mu stoi..Może sama powie dość. ja chyba nie dam rady, ot taki męski
    charakter...

Gość: xxxx 19.11.01, 11:53 Odpowiedz
    ahhhh, i jeszcze jedno. Kiedy jest karalny sex w rodzinie doktorze ? Do którego
    stopnia pokrewieństwa. No i kiedy kobiecie przechodzi tak wielka chcica na sex
    (moja ciotka ma 43 lata). I czy sex z ciotką to kazirodztwo czy już nie ?
    pzdr...

Gość: knockout 19.11.01, 12:12 Odpowiedz
    z tego, co wiem, to seks w rodzinie nie jest karny jako taki, ale sa normy
    spoleczne.
    A tak z drugiej strony, to jesli lubisz biegac po krawedzi, to pykaj ja dalej,
    tylko uwazaj, bo jak Cie/Was rodzina zdybie, to chyba sie bedziesz musial
    wypowadzic.
    pzdr

Gość: xxxx 19.11.01, 15:38 Odpowiedz
    Nie sądze że każdy sex w rodzinie jest niekarany. Przecież za sex z rodzeństwem
    są chyba kary, tak mi sie coś o uszy obiło. Może mógłbym ciotke zastraszyć w
    taki sposób. Choć nadal mam wielką ochotę ją po prostu ru....ać. Jak na swoje
    43 ma super ciało, a lody robi jak nikt na świecie. No i najfajniejsze jest to
    jak wyje i jęczy. Ale prawde mówiąc to kocham swoją dziewczyne, i chce o niej
    myśleć podczas sexu, a nie o ciotce. Może jakaś terapia? A może jej z wiekiem
    przejdzie. Czy kobiety są jeszcze bardzo napalone na sex po 50-siątce??? sA tu
    jakieś dojrzałe kobiety które mi powiedzą ?
  • IP: 195.94.207.*

Gość: Robert 19.11.01, 16:40 Odpowiedz
    Ciotce się też należy....
  • 19.11.01, 18:36 Odpowiedz
    heeeee heeee wez podaj telefon Cioci :) Trzeba sie dzielic tak wspanialym
    dobrem, no i nie jest to moja ciotka ... wiec nie bede mial takich oporow

Gość: xxxx 19.11.01, 21:22 Odpowiedz
    Kurde , dzwoniła do mnie na kom. i pytała się czy mój ptak gotowy do
    jutrzejszych bojów. Starsi idą do pracy, mamy 5 godz dla siebie. Chyba ją tak
    zerzne że dam mi spokój na długo....3majcie za mnie kciuki.ps.A laska nawet nie
    podejrzewa.no bo kto by pomyślał co można z ciotką robić.;-))
  • IP: *.zgora.dialog.net.pl

Gość: Bona 19.11.01, 23:33 Odpowiedz
    Weż przestań!
    Ale jeśli poważnie pytasz , to ja też poważnie zapytam: CZYM MYŚLISZ?
    Poza tym niewybredne wycieczki pod adresem panów ok. 50-tki oraz pań ok. 40-tki
    są co najmniej chybione:) Fakt, że u panów bardziej "to" zależy w wieku
    młodszym, ale ogólnie i tak wszystko zależy od "najważniejszego organu
    płciowego", czyli mózgu:) Opierając się na Twoich postach nie wiem, co jest dla
    Ciebie bardziej zagadkowe: nieokiełznana huć Twojej cioci(która w tej sytuacji
    tylko z racji dorzałego wieku ma wielkie potzreby realizowane obojętnie z kim),
    czy Twoja nieokiełznana huć (realizowana z racji wieku obojętnie z kim).
    Ixie drogi, pomyśl ! Nad jednym, albo drugim. Pzdr!

Gość: xxxxx 20.11.01, 00:06 Odpowiedz
    Po pierwsze moja ciotka nie robi tego z byle kim, bo oprócz męża to robi to
    chyba tylko ze mną, i nie słyszałem by miała złą opinię ! Ja też jestem wierny
    mojej dziewczynie (nie licząc ciotki). Ale właśnie chciałbym być jej wierny do
    końca, ale uwierz mi, trudno jest odmówić kobiecie na którą zawsze miało się
    ochotę. Już jak miałem 10-12 lat mnie podniecała i szczerze mówiac z wiekiem
    miałem coraz więcej snów erotycznych o niej. Może to przez to myślę o ciotce
    jak kocham się z dziewczyną. Nie ma mowy abym kochał ciotke w sensie miłości,
    po prostu mój ku...as mnie tam pcha. A ciotka ma widok mojego penisa mięknie.
    Nie mam nic to facetów po 50 .Chodziło tylko o to że mój wujek już jej nie
    zadowala a ona ma straszne potrzeby. Wiec jeszcze raz pytam ----kiedy kobiecie
    mija ochota na sex? Mam nadzieje że góra 5 lat jeszcze bo nie chce tego robić
    po ślubie po kryjomu z ciotką !!!

Gość: Bona 20.11.01, 00:44 Odpowiedz
    Gość portalu: xxxxx napisał(a):

> Po pierwsze moja ciotka nie robi tego z byle kim, bo oprócz męża to robi to
    > chyba tylko ze mną, i nie słyszałem by miała złą opinię ! Ja też jestem wierny
    > mojej dziewczynie (nie licząc ciotki). Ale właśnie chciałbym być jej wierny do
    > końca, ale uwierz mi, trudno jest odmówić kobiecie na którą zawsze miało się
    > ochotę. Już jak miałem 10-12 lat mnie podniecała i szczerze mówiac z wiekiem
    > miałem coraz więcej snów erotycznych o niej. Może to przez to myślę o ciotce
    > jak kocham się z dziewczyną. Nie ma mowy abym kochał ciotke w sensie miłości,
    > po prostu mój ku...as mnie tam pcha. A ciotka ma widok mojego penisa mięknie.
    ---Chyba juz sobie odpowiedziałeś. Ale z tego powstają nowe pytania. Pomijając
    wiele pytań posrednich, pozostaje podstawowe: dlaczego właśnie ta kobieta tak na
    Ciebie działa ??? Ta a nie inna. Czy ma jakies znaczenie, że jest z Tobą
    spokrewniona? Czy ma jakieś znaczenie, że jest od Ciebie starsza? Czy ma jakies
    znaczenie, że ma innego partnera zyciowego? Czy ma jakieś znaczenie, że Wasze
    kontakty są - z wymienionych lub innych powodów - nietypowe lub powszechnie
    oceniane jako nienormalne. albo nieporządane? Może właśnie to Ciebie/Was podnieca
    i tak się przedziwnie złozyło, że się tak dokładnie w tych dążeniach
    spotkaliście? Jest wiele możliwości wytłumaczenia tego - ale pewnie żadna, lub
    jedna z nich, lub wszystkie razem są wyjaśnieniem:) Iksie, jesli na prawdę masz
    taki problem, to chyba trudno będzie na forum znależć jego rozwiaznie. Może DR
    Depko potrafi "na odległość" nawet takie problemy rozwiązywać. Ja nie potrafię -
    umiem tylko zadać pytania, które moim zdaniem wymagają odpowiedzi. Ale i w tym
    mogę się mylić:)))

> kiedy kobiecie
    > mija ochota na sex?
    --- Ciekawe pytanie. Odpowiedzi pewnie bedzie tyle samo, co zapytanych kobiet. Z
    facetami pewnie podobnie. Sprostuj, jeśli się mylę: Wydaje mi się, że zalezy to
    od bardzo wielu rzeczy. Tryb życia będzie jednym z podstawowych kryteriów. Nie
    wiem, czy nie ważniejszym bedzie światopogląd i sposób w jaki się go realizuje.

Na zakończenie jeszcze raz upierdliwie zapytam : czym myślisz? I rozszerzę
    pytanie: czym ciocia się interesuje i jakie zaintersowania realizuje? I jeszcze:
    czego poza odpowiednim wiekiem i doświadczeniem seksualnym brakuje Twojej
    dziewczynie? Czy może niczego jej nie brakuje poza tym, że nie jest ciocią?
    Pytania może brzmią agresywnie, ale nie mam zamiaru bycia agresywną. Tylko pytam
    mocno bezpośrednio. Nie chcę Cię obrazić , ani sprowokować do "pyskówki".
    Naprawdę!
    Pozdrawiam serdecznie!

Gość: xxxxx 20.11.01, 01:44 Odpowiedz
    No więc od początku. Ciotka mnie podniecała od małego gdyż od dzieciństwa
    widywałem ja w negliżu lub nawet nago z ukrycia. Była więc niejako
    moją "pierwszą kobietą z jaką zgrzeszyłem w snach". Potem sie okazało że była
    też moją pierwszą kobietą w ogóle. To był w wakacje jak miałem 15 lat a ona 37
    chyba.
    >>> po drugie jak zaczynałem sie kochać z nią to nie miało znaczenia że ma
    starszego faceta (wujka) bo stało sie to nagle, dopiero teraz odczuwam z tego
    radość, że robie rogi wujasowi, hi hi
    >>> to że jest to zakazane moralnie nie ma dla mnie znaczenia
    >>>> kocham sie z nią bo tak sie stało i podniecają mnie starsze kobiety i
    tyle, zresztą tak mają faceci, to chyba jakiś kompleks matki (która też jest
    niezła ! i gdybym mógł to też bym ją przewiercił).
  • IP: 158.66.108.*

Gość: Max 20.11.01, 08:47 Odpowiedz
    Halo x,

A może ta twoja ciotka to po prostu twoja "ciota".
    Idź się lecz, tak czy owak.

Halo,Max
  • IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl

Gość: dobry wu 20.11.01, 12:14 Odpowiedz
    dlaczego wy sie tak zawsze dajecie podprowadzic???nie szkoda wam pisac dlugich
    postow o czyms, co nie istnieje??
  • IP: *.chello.pl

Gość: lodzia 20.11.01, 12:23 Odpowiedz
    Gość portalu: dobry wu napisał(a):

> dlaczego wy sie tak zawsze dajecie podprowadzic???nie szkoda wam pisac dlugich
    > postow o czyms, co nie istnieje??

Nigdy nie ma tej pewności .Różne rzeczy się zdarzają na świecie.
    Osobiście znam jeden nietypowy układ w swoim najbliższym otoczeniu ,więc
    nic mnie nie zadziwi .

Gość: Bona 20.11.01, 22:29 Odpowiedz
    Lodzia ma rację. Zresztą, nie jest tak istotne , czy w danej wypowiedzi ktoś
    rzeczywiscie ma problem o którym pisze, czy tylko podpuszcza. Jeśli takie
    rzeczy się zdarzają - a zdarzaja się - warto o nich dyskutować. Szkoda tylko,
    że Iks nagle sprowadza rozmowę do parteru przez wyrażenie chęci "przewiercenia
    mamusi". Ręce opadają wespół z pozostałymi członkami. Pzdr!
  • IP: *.czestochowa.sdi.tpnet.pl

Gość: Wujek 20.11.01, 23:18 Odpowiedz
    Tu wujo!
    Przestan posuwac moja kobiete ,bo ci urżne twoja dumę i powiesze nad drzwiami!!!

Gość: knockout 21.11.01, 00:43 Odpowiedz
    XXXX pisze, ze "nie zdradza swojej dziewczyny (no, moze tylko z ciotka)"
    heheheheheh To tak jakbym powiedzial, ze nie zabijalem ludzi, jesli nie liczyc
    Waldka skurwysyna z 6tego pietra, co mi wiertarki nie oddal ...
    a tak w ogole, to powiedz po prostu, ze masz swoja laseczke gdzies, bo gdybys
    ja tak na prawde kochal, to nie bardzo chcialbys dymac ciocie.
    Tu musze sie (jak strasznie rzadko) zgodzic sie z Maxem. idz sie lecz.
  • IP: *.wroclaw.dialog.net.pl

Gość: lepik 21.11.01, 01:18 Odpowiedz
    Masz bardzo ciekawy problem. Czylize posuwasz ciotke, masz ochote na matke, a
    co pozniej....pewnie stukniesz wujka, a jeszcze pozniej zaden pies w okolicy
    nie bedzie bezpieczny. CZLOWIEKU czas isc do lekarza (psychiatry)!
  • IP: *.ucok.edu

Gość: kubus 21.11.01, 03:05 Odpowiedz
    no sluchaj stary, masz problem... wiesz, mnie tez rajcuja strsze babki, sam
    jestem ze starsza obecnie. problem jest w tym ze starsze babeczki wiedza czego
    i jak chca, mlode to takie dziwne sa. Problem Twoj polega na tym ze ciupciasz
    cioteczke, bo ci da tego czego twoja panna ci nie da, natomiast ciupciasz
    panne, bo masz ostra cioteczke ktora jest troche za silna jak na Twoja nature...
    wiesz, na twoim miejscu pomyslalbym co masz zamiar zrobic za 5 lat. Ciotka
    wezmie i odejdzie, mlode dziewcze zostanie ci na troche dluzej. zaoszczedz tez
    troche energi dla swojej panny na potem, bo uwierz mi. pociupciasz za duzo i
    potem ci sie nie bedzie chcialo...

kubus

Gość: xxxx 23.11.01, 21:07 Odpowiedz
    No cóż - wczoraj ją jeszcze raz przer....em , i chyba
    nie dam rady jej odmawiać.
    To jak robi loda to mistrzostwo.
    wszystko łącznie z jajami sie rusza !!!
    Szok,
    pzdr
  • IP: *.czestochowa.sdi.tpnet.pl

Gość: wujek 25.11.01, 21:22 Odpowiedz
    Gość portalu: xxxx napisał(a):

> No cóż - wczoraj ją jeszcze raz przer....em , i chyba
    > nie dam rady jej odmawiać.
    > To jak robi loda to mistrzostwo.
    > wszystko łącznie z jajami sie rusza !!!
    > Szok,
    > pzdr

Nastepnym razem rusz glową...Chyba ,ze cale zycie bedziesz myslał ptakiem.

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.