Dodaj do ulubionych

Napiwek dla kuriera? Paczka ponad 30kg

25.02.13, 21:49
Cześć,
jak myślicie wypada dać napiwek kurierowi za paczkę ponad 30 kg? Mieszkam w domu jednorodzinnym i pewnie przyniesie jedynie do furtki, więc wtedy chyba nie, ale jeśli np. pomoże wstawić paczkę na plac/do domu - to warto coś mu dać?
Płace od razu, a nie za pobraniem.
--
Edytor zaawansowany
  • 16.10.13, 18:33
    rzeczywiście .. bez sensu.. :)

Gościa robotą jest to aby ci paczkę dostarczył do domu. Już raz płacisz za paczke.. wiec jaki sens dokładać...

--
    wszechświat - i wszystko co w nim istnieje - najnowsze wiadomości z kosmosu.
    Hacking- moje zmagania z problemami sieci - blog komputerowy Hackwars.
  • 17.10.13, 17:01
    no nie do końca się zgodzę - kurier ma za zadanie dostarczyć paczkę pod adres, ale nie wnosić na piętro czy tachać przez nie wiadomo jak długi chodnik - takie usługi są ekstra płatne. Nam się wydaje, że co to za problem przynieść kawałek, ale oni mają takich paczek kilkadziesiąt dziennie i każda minuta jest cenna - wiem, kumpel kurier mi opowiadał ;)

Swoją drogą polecił mi też artykuł, z którego się uśmiałam (www.superpolonia.info/news,1186,Podroze_po_swiecie_Najdziwniejsze_rzeczy_wyslane_kurierem.html) - nie uwierzycie, co ludzie potrafią w paczce wysłać...
  • 19.06.14, 16:30
    A Ty chciałabyś za darmo nosic?
  • 29.04.17, 00:07
    warto jeśli chcesz :)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.