Dodaj do ulubionych

ginekolog dr Piotr Świrski - prośba o opinie

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.12.09, 08:38
Lekarz ponoć przyjmujący w ramach NFZ w Centrum Medycznym
Ostrobramska, ul. Fieldorfa 40. Został mi polecony jako dobry, po
licznych przebojach z lekarzami w przychodni na Strusia. Babki-
pomóżcie !!! Proszę o opinię, bo nie mam już chęci testowania
kolejnego konowała przymującego na NFZ a ze wszystkim zapraszajacego
do swojego prywatnego gabinetu...
Edytor zaawansowany
  • Gość: też Dorota IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.12.09, 13:57
    Jestem pacjentką dr Świrskiego od 2 lat.Polecam.Bardzo miły i szarmancki:)
  • Gość: Agnieszka IP: 188.33.195.* 16.12.09, 19:17
    Mam bardzo dobra opinie o Doktorze. Bardzo mi pomogl!!!!
    Tylko dlugie sa kolejki ...
  • Gość: Aneta IP: *.dynamic.chello.pl 04.10.13, 12:32
    polecam :O) sama te przeszłam z lekarzami swoje.... kolezanka chodzi do niego 5 lat i sobie zachwala :)
  • kroliczek_85 17.12.09, 16:26
    Jestem jego pacjentką od roku, byłam juz u wielu lekarzy - jego z
    całą pewnością polecam. Ma fantastyczne podejscie, jest
    profesjonalny i miły, nigdy nie czułam się u niego w żaden sposób
    skrępowana, jemu naprawdę zależy na pacjentce:)
  • Gość: Dorota IP: *.internetdsl.tpnet.pl 18.12.09, 10:06
    Wszystkim babkom bardzo dziękuję. A więc postaram się do niego
    zapisać. Wesołych Świąt :)
  • Gość: anna IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.03.10, 20:38
    Witam, czy miałyście do czynienia z dr Świrskim jako prowadzącym
    ciążę? Interesuje mnie jego podejście do ewentualnych zwolnień
    lekarskich. Czy można poprosić Go także o zwolnienie dla odpoczynku?
  • purple.pain 18.12.09, 12:11
    jestem jego pacjentka, przemiły człowiek, i naprawde dobry lekarz. wyleczył mnie
    z nawracajacych stanow zapalnych, z ktorymi walczylam bezskutecznie od wielu
    lat. a to ze sa do niego kolejki to chyba tez o czyms swiadczy :)
  • Gość: gość IP: 94.254.200.* 12.02.10, 20:43
    zleca wszystkie badania ale chyba ne jest za dobry, jak czegoś nie wie to odsyła
    do szpitala na 1 piętro, to nie jest lekarz z górnej półki , kiedyś można było
    dostac się do niego w tydzień teraz ponad miesiąc czeka się, przychodnia ma duże
    obłożenie,
  • dorotazwawra 02.03.10, 08:17
    Byłam zapisana, przyszłam na wyznaczoną godzinę, odsiedziałam
    godzinę, jak się okazało, że przede mna jeszcze jest 6 pań -
    zrezygnowałam. Poszłam i załatwiłam wszystko prywatnie - jak zwykle
    w naszej medycznej rzeczywistości....
  • Gość: króliczek IP: *.aster.pl 14.05.10, 21:27
    Dr, Świrski jest bardzo miły ale to nie o to chodzi. Kolejki są dlatego bo zleca
    dużo badań bez ograniczeń na pierwszej wizycie i panie polecają swoim znajomym (
    jedna pani drugiej pani)
    Na następnych wizytach zleca badania płatne, które trzeba szybko zrobić a jak
    niewie co dalej rowić to wysyła do szpitala na górę
  • Gość: A. IP: 129.241.254.* 21.01.11, 13:28
    Jestem pacjentką dr Świrskiego od roku - nie spotkałam się z praktyką zlecania płatnych badań.

A, że odsyła na górę do szpitala, to dla mnie nie jest zarzut - jest świetnym ginekologiem, ale nie jest wszechwiedzący. Jeśli macie wszechwiedzących lekarzy, to szybko uciekajcie.

Mi doktor zdiagnozował (przy okazji) tarczycę i oddał pod opiekę endokrynologa.
  • Gość: edzia IP: *.dynamic.chello.pl 04.10.13, 12:35
    dziwne... bo ja chodzę do niego juz 5 lat i ani razu za nic nie placilam :O)
  • Gość: Gocha IP: *.adsl.inetia.pl 04.04.14, 11:25
    orfa mozna zapomniec. Kuzynka jest jego pacjentką, prowadził jej ciazę, wczoraj ( 3 kwietnia) zapisała sie na pierwszy wolny termin czyli na wrzesień :/
  • cotelle24 28.04.14, 13:35
    Pan doktor od maja już nie bedzie przyjmowal w przychodni na Fieldorfa.
  • Gość: Kamila IP: *.dynamic.chello.pl 28.04.14, 15:46
    Czy któraś z Was ma może informację gdzie teraz będzie przyjmował dr.Świrski, najlepiej na NFZ?
    Moja koleżanka, także bardzo chwali tego lekarza, chcę się do niego zapisać.
    Proszę o odpowiedź.
  • cotelle24 16.05.14, 16:48
    Na chwilę obecną Pan doktor przyjmuje odpłatnie w przychodni na Kobielskiej 19
  • Gość: gość IP: *.dynamic.chello.pl 18.05.14, 22:28
    przyjmuje także w centrum medicover na poligonowej. ososbiscie go nie polecam, jest rozstrzepany, bagatelizuje wiele rzeczy a tam gdzie wszystko jest okej zasiewa niepokój. wmawiał mi że mam guza pęcherza moczowego, nie potwierdzone. zlecił badania, zapomniał po co zlecił, małomówny, dziwny i ja bym mu ciąży nie powierzyła
  • Gość: Mąż żony IP: *.dynamic.chello.pl 04.12.14, 00:20
    Nie znasz się. Uratował dwie ciąże mojej żony.
  • anna.p35 29.01.15, 16:29
    Zdecydowanie odradzam! Najgorszy ginekolog jakiego spotkałam w swoim życiu. Prowadziłam u niego ciążę i to była tragedia. O wszystko musiałam się prosić i pilnować bo mówił co innego robił co innego. Gĺupiego skierowania nie umiał wypisać.
  • Gość: wiktoria-rosiak@wp IP: *.dynamic.mm.pl 05.07.15, 21:43
    prosze uaktualnic adres pod ktorym przyjmuje dr PIOTR ŚWIRSKI. Od wielu miesiecy fguruje w internecie MOGAMAT ul. FIELDORFA, a to nie jest prawda.
  • Gość: lusia 55 IP: 31.11.177.* 26.05.14, 00:24
    Witam Kochane, czy któraś z Was może wie gdzie Pan dr przyjmuje teraz lub będzie przyjmował na nfz??
  • Gość: fsf IP: 161.162.65.* 05.09.14, 12:47
    W chwili obecnej przyjmuje w Medicoverze na Poligonowej.
  • Gość: Anonim IP: *.dynamic.chello.pl 20.01.15, 10:01
    Dr przyjmuje w Vita Medzie na Mesissnera 1/3 w kazdy wt od 8-12
  • Gość: emem IP: *.dynamic.chello.pl 12.06.15, 14:12
    Doktora uważam, za bardzo dobrego specjalistę, a także niezwykle życzliwego i szarmanckiego człowieka.
  • Gość: dora IP: *.dynamic.chello.pl 24.08.15, 20:52
    gdzie dr Świrski obecnie przyjmuje na nfz?
  • Gość: arvena IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.09.15, 10:19
    Podbijam, też szukam dr od kilku miesięcy, bo to rewelacyjny specjalista!!!
  • Gość: kyal IP: 212.180.213.* 02.10.15, 10:23
    Hmm, i co nikt nie wie ? Szukamy go z żoną od jakiegoś czasu, prowadził ostatnią ciążę i potrzebny od zaraz ... :)
  • Gość: meggi IP: *.net024-g2.isko.net.pl 03.10.15, 23:31
    Zobaczcie w CM Rutkowski na kobielskiej 19
    cm-rutkowski.pl/doctors/piotr-swirski/
    Lekarz świetny, prowadził moją ciążę. Polecam
  • Gość: gosc IP: *.dynamic.chello.pl 30.11.15, 23:00
    Zdecydowanie przyjmuje w Vita-medzie, Meissnera 1/3 w każdy czwartek.
  • Gość: jot.de IP: *.dynamic.chello.pl 06.04.16, 20:14
    najlepszy lekarz do jakiego trafiłam. po 2 latach starania o ciążę jako pierwszy skierował na kompleksowe badania (e medicoverze) i po 2 miesącach byłam w ciąży. teraz ją prowadzi. faktycznie bywa "roztrzepany" - co ne dziwne jak przyjmuje po 12h dziennie pacjentki, ale kobieta też powinna być zorganizowana, znać swoją historię i wiedzieć z czym przychodzi - trudno żeby lekarz pamiętał dziesiątki pacjentek i szczegóły ich historii. najlepszy lekarz do którego trafiłam - kompleksowo patrzy na pacjentkę i nie bagatelizuje problemow. czy małomówny? raczej nie. odpowoada na każde zadane pytanie. trudno żeby gadał na każdy temat jeśli pacjenta nie pyta... szczerze polecam
  • Gość: milenka.... IP: *.184.102.187.ipv4.supernova.orange.pl 18.08.17, 19:08
    Czy wiecie może, gdzie teraz przyjmuje dr Świrski, odszedł z przychodni VitaMed i nie zdazyłam sie do niego zapisać, mam duże problemy hormonalne i po długim leczeniu u innych lekarzy nie widać poprawy. Czytałam mnóstwo pozytywnych opinii i bardzo chciałabym znaleźć tego lekarza. ....
  • Gość: Monia IP: *.centertel.pl 04.09.17, 09:09
    Medicover Tarchomin
  • Gość: KINGA IP: *.opera-mini.net 26.09.17, 09:30
    Ale on tam chyba tylko prywatnie przyjmuje?
    Ma ktoś do niego aktualny numer? Bo ja mam ale chyba już nie aktualny :(
  • Gość: Gość IP: *.184.255.33.ipv4.supernova.orange.pl 09.10.17, 18:06
    Medicover Jerozolimskie i Tarchomin, a niedługo na Pradze Południe w medicover. Również na Kobielskiej. I rzeczywiście jest to bardzo dobry lekarz. A że kieruje do endokrynologa i hematologa np. to bardzo dodrze świadczy o ty lekarzu. Prowadzi już moją drugą ciążę i potwierdzam, że ma dużą wiedzę medyczną. Pozdrawiam
  • Gość: duzia86 IP: *.mf.gov.pl 12.10.17, 15:39
    a czy gdzieś na NFZ?
  • kunegunda.c 14.10.17, 15:53
    Tel 500123687 ul. Kobielska 19 prywatnie. Wlasnie ide na pierwszą wizytę z powaznymi problemami hormonalnymi.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.