Dodaj do ulubionych

Net-serwis - opinie plis.

22.09.10, 12:48
Witam
Czy ktoś posiada internet i telewizje z net-serwis i mógłby sie podzielić swoimi odczuciami?
działa, nie działa, czasami, jakość itp....

pozdrawiam
Edytor zaawansowany
  • Gość: gość IP: *.ip.netia.com.pl 24.09.10, 14:16
    Witam,

mieliśmy usługę u siebie, ale rozstanie nie przebiegło w jakichś miłych okolicznościach.

Samo działanie oceniam 4/6

A
  • Gość: Już wolny IP: 82.177.252.* 25.09.10, 17:24
    Miałem u nich internet , wrażenia nieciekawe z ulgą dotrwałem do końca umowy. Nie polecam, bardzo słaby BOK i nie dbają o klienta. U mnie zaliczyli dużą wtopę i gdy okazało się że popełnili błąd nie usłyszałem nawet przepraszam. Nie polecam.
  • Gość: Kamila IP: *.home.aster.pl 03.10.10, 10:26
    ja tak samo - nie polecam. mialam u nich Internet przez 3 lata. Wszystkie rachunki placone na czas, a i tak w zwiazku z ich bledem zaczeli mnie scigac jacys windykatorzy z wroclawia, sprawa sie wyjasnila (bo jakzeby nie, skoro wszystko po mojej stronie bylo OK), ale troche czasu i pieniedzy (telefony) to zajelo. To raz.

A dwa, najwazniejsze - mielismy umowe na duza predkosc (teraz nie pamietam jaka), a Internet zaczal w pewnym momencie chodzic masakrycznie (filmiki na youtubie powoli sie ladowaly itd), po WIELU (!) telefonach, monitach, zeby to sprawdzili (zajelo im to 2 miesiace, zeby sytuacje wyjasnic, jakis kierownik mial do nas oddzwaniac, pozniej nie oddzwanial, panie w biurze tez nic nie wiedza, bo one sa tylko od papierkowej roboty) w koncu przyznali sie, ze skrzynka na nasze osiedle (kamionek) to ma tylko jakas tam przepustowosc (juz nie pamietam jaka, bo to bylo rowno rok temu), wiec chocbysmy wykupili najwyzszy pakiet, to fizycznie to nie jest mozliwe, zeby miec taka predkosc, jak bysmy chcieli. zatem odeszlismy. szkoda, bo pierwsze dwa lata Net-Serwisu wspominam dobrze, dosc szybko reagowali na zgloszenia, Internet dobrze chodzil, ale chyba rozwoj firmy zaskoczyl wlascicieli.

Niemniej, po jakims czasie zadzwonil do nas przedstawiciel N-S, czy moze nie chcemy zostac, moze nam za te same pieniadze, co placilismy wczesniej, zaoferowac wyzsza predkosc. wysmialismy go:)

teraz mamy aster. placimy wiecej, ale Internet jeszcze ani razu sie nie zawiesil i dziala, jak ma dzialac. tylko wwiert do kabla zrobili masakrycznie - w N-S jednak bardziej zadbali o estetyke.

Ale ogolnie - nie polecam net-serwisu - za obsluge i za podpisywanie umow na predkosci, ktorych nie sa w stanie dostarczyc.
  • speedone 29.10.10, 23:17
    Gość portalu: Kamila napisał(a):

w koncu przyznali sie, ze skrzynka na nasze os
    > iedle (kamionek) to ma tylko jakas tam przepustowosc (juz nie pamietam jaka, bo
    > to bylo rowno rok temu)

Możesz napisać dokładnie o jaki budynek chodzi ? Pisze tutaj jako pracownik tej firmy i jako ze zbudowaliśmy na nowo dział serwisu około 1,5 roku temu , zaczęliśmy sukcesywnie modernizacje każdej lokalizacji żeby każdy klient był zadowolony z naszych usług i powiem ze obecnie około 99 naszych klientów jest bardzo zadowolonych głównie porównując ceny z aster i obsługę serwisu. Jeśli ktoś ma pytania o działanie naszej sieci chętnie odpowiem.
    Pozdrawiam
    --
    [url=http://forum.mazdaspeed.pl/viewtopic.php?t=51507&highlight=][img]http://img99.imageshack.us/img99/3526/aaapne.jpg[/img][/url]
    no i co że mam auto na gaz?
    cóż.. nawet porzadne zapalniczki są na benzyne..
    [img]http://www.motostat.pl/user_images/409/icon1.png[/img]
  • pantalon 07.12.10, 11:03
    a ja przeciwpoloznie niz Kamila. ucieklem z Astera do net-serwisu.
    U mnie wszystko smiga i jest bardzo ok. No ale to w nowym budynku, choc do net-serwisu przekonal mnie kolega informatyk :) A co do BOK-u to nikt mnie nie przekona ze moze byc gorsze BOK niz w Asterze.
    my na razie nie narzekamy

PanTalon
  • Gość: luc IP: 46.112.121.* 07.12.10, 09:48
    Najgorszy dostawca internetu jakiego kiedykolwiek mielismy.
    Internet czasem działał a czasem nie, predkość poniżej 200kb/s (umowa na 3mb) Nie mowiac juz o tym ze wystarczyl mocniejszy deszcz zeby nie bylo internetu - sasiad wzial sobie pakiet net, tel, kablowka i podczas deszczu byl pozbawiony wszelkich uslug :).
    Teraz po pol roku odezwali sie windykatorzy z rachunkiem ponad 500zl za nieplacenie rachunkow co jest bzdurą ponieważ wszystkie rachunki byly oplacone.

NIE POLECAM NIKOMU !!!!
  • Gość: Piotruś IP: *.dynamic.chello.pl 07.12.10, 21:33
    Miałem 4-lata temu w N-S internet na Kamionku i było OK.
  • xym 11.10.11, 12:29
    Co prawda był symetryczny niby 2Mb/2Mb ale praktycznie było to 0,7Mb/1,6b. Czasem nie było internetu dzień lub dwa bo sobie robili jakieś remonty. Jak nie było internety więcej niż tydzień można było wywalczyć zniżkę za brakujący czas ale trzeba było się nadzwonić do nich i na przypominać.

Teraz mam Aster i z jakości jestem zadowolony niestety proponują mi podniesienie ceny przy przedłużeniu umowy co jest wg mnie skandalicznym dowodem braku konkurencji na rynku.

Prawda jest taka, że mamy w Polsce głęboką komunę a konkurencji nie widziała chyba żadna branża a to przez skandalicznie wysokie podatki. Po prostu nic się nie opłaca robić legalnie.

No niestety, chyba muszę się zgodzić na ofertę Aster :(
  • pantalon 11.10.11, 14:49
    xym nie narzekaj.
    Aster zdaje sie jest tylko do konca roku. Pozniej wpadniesz w szpony UPC
  • Gość: jackwar IP: *.net-serwis.pl 30.11.13, 11:12
    ja mam już chyba z 6 lat , były kiedyś awarie 1,2 dniowe , niby kabek przerwali , okradziono przekaźniki , ale ogólnie jestem zadowolony co do jakości i ceny . Nigdy mi nie zależało na szybkości i mam najmniejszy transfer ale nigdy nie miałem problemów z oglądaniem filmików na youtube . Ja wysoko ich oceniam , może dla tego że nie było żadnych większych problemów ale cena też jest na plus .
  • Gość: Strange IP: *.net-serwis.pl 15.03.14, 14:55
    Odradzam - fatalna obsługa, częste przerwy w działanu netu. Przy czym - jak nie działa X dni to trzeba się jeszcze wykłócać o korektę faktury.
  • Gość: aw IP: *.warszawa.vectranet.pl 01.04.14, 20:57
    Mieliśmy w naszym bloku. Sam internet może jeszcze jakoś ale jakość obsługi, wykonania samej sieci i potem ew rozwiązania umowy - dramat.
  • Gość: Rafał IP: *.net-serwis.pl 20.11.17, 21:04
    jeden z najgorszych providerów jeśli chodzi o internet w Warszawie, internet działa jak chce i kiedy chce, długi okres wypowiedzenia itd. nie wiedziałem że gdziekolwiek w obecnych czasach dla długoletnich klientów jest jeszcze 3 miesięczny okres wypowiedzenia a jednak. A co do sygnału i jakości połączenia tragedia, nagłe spowolnienia w najmniej oczekiwanym momencie potrafią doprowadzić do pasji.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.