Dodaj do ulubionych

co nam obiecują kandydaci?

IP: *.aster.pl 09.11.10, 23:26
nie sposób być na spotkaniach ze wszystkimi kandydatami na radnych naszej dzielnicy więc mam prośbę aby Ci, którzy byli/widzieli/słyszeli napisali co nam kandydaci obiecują? Jakie mają priorytety? Jakie przyjmują perspektywy czasowe dla swoich obietnic? Jak chcą je zrealizować? Zapewnienia typu "będę zabiegał o jak najszybszą budowę metra na Gocław" obliczone są chyba tylko na to, że "ciemny lud to kupi"... Jak najszybszą czyli kiedy? W 2032 r.? To chyba parę kadencji będzie potrzebnych.... Wiem, że nikt nam tyle nie da ile kandydat na radnego obieca ale mimo to jestem ciekaw co obiecują :-)
Edytor zaawansowany
  • Gość: Paweł IP: *.chello.pl 10.11.10, 00:13

Witam, zapraszam do zapoznania się z moim programem wyborczym na www.paweldabrowski.pl . Jestem kandydatem KWW Warszawskiej Wspólnoty Samorządowej z okręgu nr 2 na Pradze Południe, lista nr 34 miejsce nr 1. Na moim blogu, którego prowadzę już od kilku lat można również zapoznać się z moją dotychczasową działalnością.
    Pozdrawiam i zapraszam do wsparcia 21 listopada :)
  • Gość: yaro IP: *.aster.pl 10.11.10, 01:03
    Panie Pawle,
    jaki ma Pan pomysł na poprawę komunikacji z naszej dzielnicy do centrum Warszawy (chodzi mi zarówno o komunikację miejską, jak i drogi dojazdowe dla samochodów)? Władza zafundowała nam buspas na Trasie Łazienkowskiej, wycieła wszystkie inwestycje drogowe na Pradze Południe, decyzją o nieprzyznaniu środków na studium przedprojektowe wstrzymała de facto prace nad nową linią tramwajową a metro pojawia się w mglistych planach za 20-30 lat - ma Pan lub Wspólnota plan co zrobić, żebyśmy za parę lat nie zakorkowali się kompletnie po tej stronie Wisły?
    A ze spraw bliższych Pana okręgu wyborczego - coś Pan wie o komunikacji autobusowej na ul. Nowaka-Jeziorańskiego? Są jakieś konkretne plany kiedy może ruszyć?
  • Gość: Kasia IP: *.acn.waw.pl 10.11.10, 10:09
    mam nadzjeje że w końcu ktoś przeforsuje tramwaj na Gocław, bo niedługo na stałe utkniemy na tym osiedlu, ani w lewo ani w prawo. Metro to perspektywa zbyt odległa, a jak tylko saska kępa przestanie robić problemy to tramwaj mógłby jeździć na gocław w ciągu najbliższych kilku lat - liczę, że o to kandydaci będą walczyć. Panie Pawle, ja zagłosuję na Warszawską Wspólnotę Samorządową, bo to by w samorządzie byli samorządowcy a nie partie ma dla mnie sens. Oczekuję konkretnych działań od rady dzielnicy, a pierwsze zadanie dla Pana i Wspólnoty Samorządowej to likwidacja wąskiego gardła na końcu saskiej, przy wyjeździe na waszyngtona, bo tam Gocław i Saska Kępa zwyczajnie się "zatyka", kombinujcie!!!
  • Gość: xyz. IP: *.197.158.213.umts.dynamic.eranet.pl 10.11.10, 10:55
    O jakich spotkaniach piszesz.Przecież na Gocławiu w ostatnim czasie nie było takowych.Jest nawet wątek na forum ten temat.Jeśli nawet były takowe ,to organizowane były w całkowitej tajemnicy przed mieszkańcami.Osobiście czekam niecierpliwie na spotkanie, podczas którego obecni Radni, którzy także kandydują ,pochwalą się swoimi niemałymi osiągnięciami.
  • Gość: yaro IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.11.10, 11:47
    xyz. napisał(a):

> O jakich spotkaniach piszesz.Przecież na Gocławiu w ostatnim czasie nie było t
    > akowych. Jest nawet wątek na forum ten temat.Jeśli nawet były takowe ,to organ
    > izowane były w całkowitej tajemnicy przed mieszkańcami.

a już myślałem, że coś mi umknęło albo ktoś celowo zrywa na moim osiedlu wszystkie ogłoszenia o spotkaniach, których przecież na kilkanaście dni przed głosowaniem jest mnóstwo ...:-)))
    Kandydaci na radnych w naszej dzielnicy chyba boją się spotkań z mieszkańcami, w szczególności ci, którzy obecnie są już radnymi bo jeszcze ktoś im przypomni jakąś obietnicę sprzed 4 lat i będzie prosił i jakieś wyjaśnienia więc niestety zostają tylko informacje z ulotek i stron internetowych. A te, jeśliby tylko usunąć nazwy komitetów i nazwiska kandydatów, wyglądają dokładnie tak samo, tzn. każdy stawia na bezpieczeństwo, rozwój infrastruktury, terenów zielonych i na kulturę. Tylko nikt nie pisze skąd weźmie na to pieniądze i jak to zrobi...
  • Gość: wyborca IP: *.home.aster.pl 11.11.10, 08:12
    Tuż przed wyborami w czasopiśmie społeczno samorządowym które wydawane jest na Pradze -Południe, próżno szukać informacji o kandydatach na Radnych dzielnicy, ich programach, i ewentualnych spotkaniach z wyborcami.Jest za to artykuł, o otwarciu parku nad Balatonem i oczywiście jak zwykle mnóstwo reklam.Redaktorzy tego pisma zaspali , nie podsumowali czteroletniej kadencji Radnych Dzielnicy, oraz nie przedstawili mieszkańcom kandydatów na Radnych.Szkoda.
  • Gość: Adam Grzegrzółka IP: *.pragapld.waw.pl 12.11.10, 13:11
    Z tego co wiem 18 listopada będzie specjalny numer "Mieszkańca" poświęcony wyborom. Kandydatów na radnych 9fakt, że skrótowo) prezentuje też "Rzeczpospolita/Życie Warszawy". Z tego co wiem o Pradze Południe będą pisać na początku przyszłego tygodnia.

Adam Grzegrzółka
  • Gość: TyTuRządzisz.org IP: *.adsl.inetia.pl 15.11.10, 21:53
    Mieszkańców Wawra zapraszam na serwis poświęcony wyborom samorządowym TyTuRządzisz.org l Można tam znaleźć linki do stron z programami kandydatów, ich profile na facebooku, informacje o spotkaniach przedwyborczych, a także zadać pytania dotyczące najważniejszych problemów naszej dzielnicy.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka