Dodaj do ulubionych

Przedszkole u sióstr zakonnych na Gruszy

IP: *.mpwik.com.pl 17.11.10, 11:01
Czy chodzą do tego przedszkola Wasze dzieci?
Czy maluchy leżakują, czy są zajęcia dodatkowe, czy są duże grupy, czy dziećmi zajmują sie tylko zakonnice czy też osoby świeckie? Czy każda piosenka wyśpiewana przez Wasze dziecko i namalowany obrazek związany jest ściśle z religią (zaznczam, że nie przeszkadza mi to...)
Podobno Siostry są restrykcyjne, a przedszkole jest czynne tylko do godz. 16:00
Jakie są odczucia rodziców, proszę o opinie w tej sprawie...
Edytor zaawansowany
  • Gość: ???? IP: *.acn.waw.pl 17.11.10, 18:28
    Soory ale dla mnie chore jest oddawanie dziecka do przedszkola prowadzonego przez pingwiny... I naprawdę ci nie przeszkadza indoktrynacja trzylatków przez takie osoby? Ja bym nie zostawiłą dziecka z zakonnicą ani z klechą samego nawet na 30 sekund.
  • Gość: gość IP: *.mpwik.com.pl 18.11.10, 07:36
    To juz jest decyzja każdego rodzica i należy to uszanować, ja szanuję Twoje zdanie....
    Chcę poznać opinie rodziców, którzy właśnie tam posłali swoje dzieci.
  • Gość: dp IP: *.xdsl.centertel.pl 18.11.10, 16:59
    widzisz mamo jaka mądra się odzywa w tej sprawie. a jaka kulturalna. Chcesz to oddaj dziecko takiej gościówie to nauczy je nawet i tolerancji!
  • Gość: Gość IP: *.chello.pl 20.11.10, 16:09
    Moich 2 synow chodzilo do tego przedszkola kilanascie lat temu i bylo super.Do dzis mamy b.dobre wspomnienia.Byly wspaniale siostry,ktore zajmowaly sie dziecmi.
  • Gość: kukuryka IP: *.adsl.inetia.pl 04.12.10, 21:27
    moje dziecko zakończyło to przedszkole dwa lata temu. Bardzo ciepła, rodzinna atmosfera, mało dzieci, fajny plac zabaw, smaczne jedzenie. Moge śmiało polecić. Tylko że bardzo trudno sie dostać
  • miedzeszyn 08.06.19, 10:12
    Moje dziecko chodzi do tego przedszkola i bardzo je lubi, nigdy mu się nie śpieszy do domu :) co chyba jest najważniejsze , jest własny plac zabaw, posiłki gotowane na miejscu, między śniadaniem, a obiadem dzieci dostają jabłka, do podwieczorku też są owoce, kadra to nie tylko siostry w tym roku jest tylko jedna albo dwie siostry pozostała kadra świecka, dla chętnych francuski ze szkoły petit francaise z Józefowa dodatkowo płatny, ogólnie polecam, dość kameralne po jednej grupie w każdej kategorii wiekowej - zerówka też jest, rodzinna atmosfera, wycieczki jak wszędzie do zoo, Wilanowa, Powsina itp. a przedszkole jest czynne od godz. 7 do 17 i jest realizowany "normalny" program nauczania tzn. absolutnie nie jest tak że "każda piosenka i obrazek jest związany z religią" jak w pytaniu powyżej

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka