Dodaj do ulubionych

Zarząd Wesołej odwołany

IP: *.stara-milosna.sdi.tpnet.pl 29.04.04, 19:56
I jak pisałam wszystko się ziściło, (patrz mój komentarz do odwołanie
Wilka) . Ździeborki do niedawna jeden z głównych celów ataków jedrzejewskiego
i jego kompanii zostanie, w końcu to tylko polityka nie prawdaż panie
jędrzejewski.
Ciekawa jestem czy druga część przepowiedni również się sprawdzi?
Wojciechowski zostanie pozbawiony stołka w wiceburmistrzowskiego na pierwszej
sesji majowej i juz będzie mogł zająć miejsce w Wesołej.
Ciekawa tylko jestem jak się czuja Ci co psy wieszali na Ździeborkim (między
innymi słynne Sms-y) a teraz będą bu czapkować w imię stołka dla Pana Jacka.
Jak pogodzić to z zasadami, które ponoć mają.
Ale pewnikiem wyjątkowo krótko, bo Pani Lidia bardzo zawsze chciała zostać
wiceburmistrzem od oświaty i niedługo trzeba będzie dla niej zrobić miejsce.:)

Ciekawa jestem wypowiedzi Plebsa jak pogodzi "miłość" do Jacusia
z "nienawiścia" do Ździeborskiego.

I na konie mała przypowieść.
Mówią że tylko krowa nie zmienia zdania ,ale jest też przysłowie o osiołku
który dostał w dwa miejsca i zdechł z głodu. W tym przypadku osiołek żre
gdzie popadnie, tylko że może pękąc jak smok wawelski.
Obserwuj wątek
    • krzysztofplebs Re: Zarząd Wesołej odwołany 01.05.04, 09:47
      Jak się kogoś krytykuje wypadałoby przynajmniej nie przekręcać jego nazwiska -
      bowiem kandydat na burmistrza Wesołej nazywa się od urodzenia Wojciechowicz, a
      nie Wojciechowski...Ponieważ zostałem wywołany do tablicy przez "Ciekawą"
      oświadczam, że nie zamierzam zmienić swojego stosunku do Edwarda Zdzieborskiego
      ( cenię natomiast jego brata Janusza Zdzieborskiego, który go przerasta
      inteligencją o kilka klas)co zresztą oświadczyłem publicznie na sesji w dniu 29
      kwietnia mówiąć: " nie jestem fanem Edwarda Zdzieborskiego, mimo że zdarzyło mi
      się kiedyś pić z nim wódeczkę na "Pikniku Wesoła 2002". Nadal uważam , że był
      on najgorszym burmistrzem ( przypomnę młodszym mieszkańcom Wesołej - "pełnym"
      burmistrzem w pierwszej solidarnościowej radzie), najgorszym wiceburmistrzem, a
      fachowcy twierdzą, że byl również nieudolnym matematykiem ( vide sądy jego
      obecnego "przyjaciela" Romana Kalupy). Dziwię się natomiast Bogdanowi Wilkowi (
      przypomnę emerytowany "zmechowiec" od ćwiczeń plutonu piechoty w walce
      z "nplem"), który pijał wielokrotnie z "Ramzesem" wódkę w "Kościuszkowcu"
      w "Sali Myśliwskiej" ( tamże ze Słowikowskim i Jastrzębskim), współrządził ze
      Zdzieborskim, a jako przewodniczący rady nie odwołał go. "Odwaga" nie opuściła
      go natomiast na sesji w dniu 29 kwietnia, kiedy to publicznie nazwał Edwarda
      Zdzieborskiego - cytuję:" nierobem, cwaniakiem, szumowiną..." Co do pani Ligii,
      a nie Lidii Krajewskiej mimo, że założylismy przed laty razem Fundację Szkoły
      Społecznej w Wesołej nie uważam żeby była dobrym kandydatem na wiceburmistrza,
      tym bardziej że rola jednego z wiceburmistrzów nie sprowadza się tylko do
      oświaty. Nota bene w obecnej, dość podłej rzeczywistości - gdy Warszawa
      decyduje praktycznie o wszystkim uważam, że w ogóle nie są potrzebni
      wiceburmistrzowie, a jeżeli już to maksimum jeden ( od inwestycji), bo po
      prostu szkoda pieniędzy naszych, czyli podatników. Cena odwołania Wilka i
      zarządu z nieudacznikiem ( położył wcześniej swoja firmę - ślusarstwo)
      burmistrzemn Andrzejem Jastrzębskim była wysoka, ale jeżeli Prokuratura
      Rejonowa dla Pragi Południe ( a później Okręgowa w Warszawie)nie potrafią stać
      na straży prawa, to o czym tu mówić. Przecież w normalnym kraju poświadczający
      nieprawdę Bogdan Wilk i Andrzej Jastrzębski z miejsca byliby nie tylko odwolani
      z funkcji, ale po prostu skazani, bo to są po prostu przestępcy!I nie trzeba by
      wtedy "poparcia" Edwarda Zdzieborskiego, byłego wiceministra Ryszarda Brzezika,
      czy też byłego pracownika fizycznego Ursusa Macieja Królaka, ktory mimo, że
      jest ju z radnym ponad rok i tak nie wie - bez podpowiedzi - o co chodzi. W
      odróżnieniu od krowy, Edwarda Zdzieborskiego, Bogdana Wilka i paru innych osób
      nie zmieniam poglądów i np. nie mam zamiaru wycofać aktu oskarżenia w toczącej
      się przed Sądem Rejonowym w Mińsku Mazowieckim sprawie ( sygnatura II K 389/
      03), w ktorej na ławie oskarżonych zasiadają: Edward Zdzieborski, Andrzej
      Jastrzębski, Stefan Słowikowski, Eugeniusz Siwek i najbardziej niebezpieczny z
      tego towarzystwa Andrzej Zembowicz ( zięć zmarłego bylego szefa IV Departamentu
      MSW do zwalczania Kościoła Katolickiego - niejakiego pułkownika
      Chełchowskiego), który obok Zdzieborskiego jest i był głównym motorem koalicji
      wyborczej w wyniku której w radzie znaleźli się Zdzieborski ( odwołany przez
      wojewodę), Królak i Brzezik. Chciałbym zauważyć jeszcze, że na ostatniej sesji
      poza szumowiną Tonkielem ( na zebraniu w Zielonej krzyczał: wyprowadzić tego
      Żyda (o radnym Nawrockim) i rozstrzelać!" pojawił sie były przewodniczący rady
      Jerzy Zdrzałka ( współpracujacy ze Zdzieborskim, a wcześniej z byłym radnym
      Kalinowskim - załatwił mu między innymi duży kredyt. Były wiceminister w
      rządzie mazowieckiego Zdrzałka też ma nieciekawą sytuację ( wiadomo PZU i nie
      tylko ..., więc ponownie zaczął się krecić w Wesołej...
    • Gość: Piotr_K Re: Zarząd Wesołej odwołany IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.05.04, 15:11
      Jak czyta się te wszystkie komentarze "polityków", to robi się niedobrze. Ten
      pił z tym, tamten z tamtym, ten nie lubi tego, a tamtem tamtego ... I tak w
      kółko. Ważne z kim, przeciwko komu i za co (czytaj za jaki stołek). A wszystko
      za nasze pieniądze... szkoda tylko, że nie w naszym interesie. Niestety, ale
      taka jest prawda - jesteśmy mamieni przez bandę nierobów, oszukiwani i
      okradani. Smutne. Czy jest jakaś szansa na to, żeby któregość dnia przejęli
      władzę ludzie mądrzy, uczciwi, potrafiący coś zrobić i dobrze rozumiejący swoją
      misję?
    • Gość: Prostaczek Re: Zarząd Wesołej odwołany IP: *.wesola.3.pl / *.warpol.pl 13.05.04, 17:34
      Szkoda Pana Jastrzębskiego. To człowiek który rozumie nas mieszkańców. Wykazał
      wiele determinacji w walce o poprawę warunków życia zwykłych spokojnych
      mieszkańców tzn. w przyłączenie Wesołej do Warszawy . Obecni jesteśmy
      mieszkańcami wielkiego miasta i mamy wszystkie z tego wynikające korzyści
      (autobusy nocne, odśnieżanie ulic, wyższe wynagrodzenia budżetówki,
      sprawniejsza policja, czystość ulic, więcej pieniędzy na inwestycje). Wielka
      szkoda że kilku pieniaczom udało się przy pomocy intrygi doprowadzić do
      zwolnienia Pana Jastrzębskiego ze stanowiska Burmistrza. Nadzieja w tym że
      dzięki temu że Wesoła jest w Warszawie niewiele będą mogli nam zepsuć.
      Słyszałem że mają chęć przyłączyć nas do powiatu Mińskiego ,zeby mieć wiekszą
      WŁADZĘ I MOŻLIWOŚCI,ale wydaje mi się że to już im się nie uda, ludzie widzą
      kto czerpie korzyści z tej niby samorządności i jak ta nasza lokalna władza
      potrafi się ładnie nadymać i nas prostaczków znieważać. Szanowny Pan Jacek
      Wojciechowicz niech uszczęśliwia ludzi ale nie w naszej pięknej
      dzielnicy .Wiem też że ZTM szykuje nam nowe linie autobusowe między innymi,
      przedłużenie linii 137, oraz więcej kursów linii 722, i tylko bałagan w naszej
      radzie jak wiem, spowodował że jeszcze musimy się przesiadać w Marysinie.
      • Gość: Tadeusz Re: Zarząd Wesołej odwołany IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 14.05.04, 15:36
        Podobnych bzdur dawno nie czytałem!
        Jak mozna wypisywac podobne rzeczy? DObrze, że chociaż "Prosiaczek" przyznał,
        że wszystko co pisze jest "zasłyszane"
        Przede wszystkim - Burmistrz WOjciechowicz był najlepszym burmistrzem jakiego
        Wesoła dotąd miała. Wystarczy spojrzeć na statystyki - kiedy to Wesoła z nic
        nie znaczącej gminy weszła na jedno z pierwszych miejsc w kraju jeśli chodzi o
        poziom inwestycji. Doprowadził też do zniesienia barier dla mieszkańców os.
        Stara Miłosna - przedtem nie mogli sie oni normalnie meldować - a zaznaczam, że
        przeszkody nie były poważne - chodziło po prostu o to że bano się że Stara
        Miłosna stanie się największą częścią Wesołej. Sam osobiście spotkałem się z
        szykanami przy meldowaniu. Problemy skończyły sie jak sprawą zajął się pan
        Wojciechowicz. Jeśli chodzi o plany powrotu do powiatu Mińskiego - owszem,
        pojawiły się takie ggłosy, ale są głoszone przez tych, którzy wcześniej
        najgłośniej domagali się przyłączenia do Warszawy a teraz widzą że zamiast
        dostawać wyższe pensje urzędnicze stracili możliwość wpływania na cokolwiek, na
        pewno nie byli to radni z klubu "Wesoła 2002", jak sugeruje przedmówca. Sprawa
        przyłączenia do Warszawy jest już za nami, i z całą pewnością nie da się jej
        cofnąć (na szczęście - bo to tylko kłopot dla mieszkańców, a zaznaczam, że sam
        byłem temu przeciwny czemu dałem wyraz w konsultacjach). Pozbawiono Wesołą
        mozliwości decydowaniu o wszystkim począwszy od inwestycji a kończąc na
        sprawach oświaty i pomocy społeczenej. O wszystkim teraz decyduje Warszawa.
        Jeśli chodzi o autobusy - sprawa jest śliska - informacja o zmianach pojawiła
        się w lutym i była (moim zdaniem) wyrazem samowoli urzędniczej. Po prostu
        zostały ogłoszone nie potwierdzone informacje. Jak widać przez trzy miesiące
        sprawa ciągle nie została uregulowana - więc nie wiem jaka tu jest zasługa
        dotychczasowych władz i ZTM'u. Żadna - raczej pokaz niekompetencji i samowoli a
        także braku szacunków do mieszkańców.
        Trochę więcej obiektywizmu nigdy nie zaszkodzi...
    • Gość: gienio Re: Zarząd Wesołej odwołany IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 13.05.04, 19:29
      Ciekawe kto powoływał zarząd dzielnicy? czy przypadkiem nie sama rada. Nagle
      jak nie można robić przekrętów jak za Wojciechowicza i nie bardzo ma się wpływ
      na decyzje podejmowane w Wesołej bo Kaczor i jego ludzie mówią na co i ile
      wydać kasy,ilu przyjąć ludzi do pracy w urzędzie to nagle zaczynają fikać. Kasy
      w dzielnicy więcej niż kiedyś. kto mądry powie o co chodzi? Wszyscy
      zorientowani w temacie doskonale wiedzą, że opozycja jest ze Starej Miłosnej,
      tam też mieszka Wojciechowicz, który będzie ciągnął budżecik-tę przykrótką
      kołderkę w swoją stronę. Z drugiej strony trzeba być ślepym żeby nie wiedzieć,
      że Kaczor nie cierpi Wojciechowicza bo ten był prawą ręką burmistrza Wawra-
      jedynego burmistrza który za wszystkie szemrane sprawki nie dostał upoważnień,
      a za to dostał komisarza który za niego rządzi w Wawrze. Sam Wojciechowicz ma
      parę spraw u prokuratora od pana prezydenta w prezencie. Ładna perspektywa mieć
      burmistrza marionetkę, który nie będzie mógł podpisywać żadnych dokumentów,
      niezły będzie bajzel. Jastrzębski przynajmniej był nieprzekupny(sam próbowałem
      bez skutku:)i robił za trzech w przeciwieństwie do Zdziebora tej sprzedajnej
      dziewki, która bała się podpisywać nawet własne decyzje.
    • Gość: ciekawa Re: Zarząd Wesołej odwołany IP: *.teleaudio.com.pl 20.05.04, 09:52
      Oj coś się musiało podziać, w "szalonej" koalicji Wesołej 2002
      ze "Zdzieborskimi" . Taki misterny plan i .......... Sesja za nami, a
      Burmistrza nie ma. Wojciechowicz składa i wycofuje dymisje na Targówku w
      odstepie paru godzin, oj cos się dzieje.
      Ciekawa jestem, czy to tylko chwilowy konflikt , wyolbrzymione ambicje
      Żdzieborskiego, czy stały rozpad. Jeszcze trochę a zacznie to przypominać
      odwolywanie Jastrzębszkiego z przewodniczenia radzie z poprzedniej kadencji,
      przypomne że wtedy ta sztuka udała się na pare, parenaście dni. Oj Panie Jacku
      znowu Pan czegoś nie doszczcował.
      A moze być gorzej, za pare dni minie 30 dni od odwolania zarządu i co wtedy ???
      Skoro Rada nie jest w stanie powolać zarządu, to .... co mowi ustawa warszawska?
      Swoja drogą to tak nieudolnego przewodniczacego jak jędrzejewski to dawno nie
      było. Zróbcie przewodnicząca Zakrzewską lub Burszewska przynajmniej bedzie
      śmiesznie. A kompetencje zbliżone.
      • Gość: ask Re: Zarząd Wesołej odwołany IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 20.05.04, 23:01
        Brawo, nareszcie KTOŚ mądry widzi kretynizmy Wesołej 2002. Tak samo mądrzy jak
        ich rzecznik prasowy - walnięty Plebs ( a może to juz klops panie Plebsik? -
        zabrakło konceptu tworzenia? Wy macie tylko konccepcję niszczenia wszystkiego co
        godzi w Waszego guru - Wojciechowicza, ale jak widac i jego pomysły już tez się
        skończyły - wystarczyła jedna sesja na Targówku i Głowka w piasek - czy napewno
        wesołowski?)
        • krzysztofplebs Re: Zarząd Wesołej odwołany 21.05.04, 05:22
          spokojna czaszka "ask"! Na sesji 25 maja będzie albo Wojciechowicz, albo Kłos.
          A zastępca? Układ sił jest taki, że pewnie wreszcie pogonią na
          dobre "Zdziebora", bo do "Wesoła 2002" zgłosił się Rywin ( przepraszam
          Jastrzębski), że przebija Zdziebora, bo nie daje dwóch głosów radnych, tylko
          trzy * Barański, Słowikowski i ten z najmniejszą liczbą głosów w całej
          Warszawie - Winiarski)! Rzecznikiem prasowym "Wesoła 2002" na pewno nie byłem i
          nadal nie jestem, a Jacka Wojciechowicza zawsze będę popierał bo był to
          najlepszy burmistrz w historii Wesołej ( w dodatku przewyższający intelektem
          dotychczasowy "zlewowski" układ jaki w mieście I Praskiego Cyrku Warszawskiego
          rządził od 1944 roku...) i pewnie nim znów zostanie. A co do sesji w
          Targówku... Mam swoje zdanie ( i pewne dokumenty)na temat umoczonego w
          afery "PiCzki" "Kaczora" i jego pseudopoprawiaczy prawa i sprawiedliwości, że o
          LPR nie wspomnę. Jeżeli najpierw chciałoby się przegryżć gardło
          Wojciechowiczowi, a potem głosuje się za nie przyjęciem jego rezygnacji to coś
          leży na rzeczy, ale akurat nie po stronie Jacka Wojciechowicza!Jeśli
          drogi "Ask" szukasz "walniętych" i "klopsików", "plebsików", to zacznij przede
          wszystkim od siebie, też będzie wesoło. Przypomnę ci tylko, że w 1993 na
          tego "plebsika" ( wówczas Polska Partia Przyjaciół Piwa" w wyborach na senatora
          głosowało ponad 30 tys. wyborców. Do tego wyniku żaden z kandydatów rodem z
          Wesołej i okolic nawet się nie zbliżył, łącznie z Jackiem Wojciechowiczem...
          • Gość: ask Re: Zarząd Wesołej odwołany IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 21.05.04, 09:25
            Piwa z Tobą dzwońcu nie piłem - i nie zamierzam. Mam lepsze towarzystwo. Nie
            ciesz się za bardzo z powrotu Jacka. Teraz już nie będzie finansował Twojego
            mińskiego szmatławca ogłoszeniami gminnymi. Jesli to zrobi - to niezbyt długo
            będzie wysiadywał ciepły stołeczek burmistrza.
            A swoją drogą to ciekawy sposób na uprawianie prywaty: dajesz ogłoszenie prasowe
            o prztergu gminnym na grunty w nic nie znaczącym pisemku pokrywającym swoim
            zasięgiem (jak onegdaj mówiono - kilka dymów), nikt sie nie zgłasza, ogłoszenie
            w tym samym pisemku sie powtarza, i znów nic. Więc sprzedaje sie działki bez
            przetargu i za pół ceny. Później od nabywcy działek kupuje się mieszkanko - i
            wszytko gra - no nie?!. Wszystko jest zgodnie z prawem? Jeśli tak, to chyba
            żyjemy nie w Polsce tylko gdzieś w Afryce. Mam nadzieję, że dzięki tak
            znienawidzonemu przez Ciebie i Tobie podobnych "Kaczorowi", takie cwaniactwa
            przestaną istnieć, a wraz z nimi odejdą w niebyt polityczny ich "tfurcy" (tak,
            tak - nie twórcy ale własnie tfurcy) i ich klientela.
            Pozdrawiam

ask
            • Gość: Plebsik Re: Zarząd Wesołej odwołany IP: *.aster.pl / 212.76.33.* 22.05.04, 00:15
              Plebs - ujawnij swoje prawdziwe oblicze - przydupasie aferzysty. Może słowo
              komentarza apropos wypowiedzi aska - strach cię obleciał? Pewnie zaraz
              napiszesz, że o niczym nie wiesz albo, że wszystko było ok w obliczu prawa?
              A może zdobędziesz się na chwilę prawdy - i skrobniesz jakieś doniesienie na
              kolegę, którego tak zachwalasz? Raczej nie - ręka rękę myje. Cwaniaczku.
                • krzysztofplebs Re: Zarząd Wesołej odwołany 26.05.04, 06:56
                  Gość portalu: kibic napisał(a):

> Jak widać, zarzutów - niekorzystnych dla swoich najlepiej nie widzieć.
                  Wszystko
                  > wg starej dobrej szkoły (adres znany pokoleniu +40), gdzie na tego typu
                  zarzuty
                  > funkcjonariusze propagandy zalecali: odpowiedź:..... a u Was biją murzynów i
                  > wyjść z sali.
                  > Czyżby nasz WEsOŁY PLEBS miał w przeszłości coś wspólnego z tymi
                  instruktorami?
                  > !
                  W odróżnieniu od Zdzieborskich, którzy przystępując do "Solidarności" "zjedli"
                  swoje legitymacje PZPR i kilku innych obecnie prawicowców w rodzaju
                  Barańskiego, czy Kaźmierczak nigdy nie ukrywałem swojej przeszłości. Jako
                  dziennikarz centralnej prasy sportowej byłem skierowany np. na roczny kurs
                  propagandy przy KC PZPR, który ukończyłem z wynikiem "5". Dla ciekawskich mogę
                  jeszcze dodać, że tytuł mojej pracy brzmiał: "Propagandowa rola dla Polski
                  mistrzostw świata w piłce nożnej w RFN". Łyso?!
              • krzysztofplebs Re: Zarząd Wesołej odwołany 26.05.04, 06:50
                Gość portalu: Plebsik napisał(a):

> Plebs - ujawnij swoje prawdziwe oblicze - przydupasie aferzysty. Może słowo
                > komentarza apropos wypowiedzi aska - strach cię obleciał? Pewnie zaraz
                > napiszesz, że o niczym nie wiesz albo, że wszystko było ok w obliczu prawa?
                > A może zdobędziesz się na chwilę prawdy - i skrobniesz jakieś doniesienie na
                > kolegę, którego tak zachwalasz? Raczej nie - ręka rękę myje. Cwaniaczku.
                Cwaniaczkiem to jesteś raczej ty "plebsiku". jakie macie "argumenty" pokazała
                sesja w dniu 25 maja. Pełna kompromitacja Barańskiego, Poddubnego, Kaźmierczak
                i Kukowej. No i oczywiście Edwarda Zdzieborskiego, który niestety z
                układu "musiał" zostac wiceburmistrzem. Mam nadzieję, że na krótko, bo juz
                rysuje sie kolejna koalicja... A swoja droga to nie ma chyba takiego drugiego
                człowieka jak "Zdziebor". Pluli na niego i "swoi" ( 1,5 roku żadnemu z nich nie
                przeszkadzał!) i "obcy" przez niemal 4 godziny, a on nic! Zmieńcie
                informatorów, bo was wpuścili w kanał i pomyliły sie wam adresy, ale to
                szczególnie w dawnej dzielnicy Zielona normalka!
            • krzysztofplebs Re: Zarząd Wesołej odwołany 26.05.04, 06:44
              Przykłady! Przykłady, a nie pomówienia i wieści z magla...Na sesji w dniu 25
              maja tacy, jak ty "ask" się skompromitowali, bo "strzały " były jak kulą w
              płot. Przodowali w tym - były prawnik wojewody Antoni Zygmunt Barański, Leszek
              Winiarski i niejaki nowy "gwiazdor" kolejnego komitetu rodem z Zielonej Michał
              Poddubny. A co do "dzwońca" to zapewne "ask" przepadasz za mińskim "Nowym
              Dzwonem". Tylko czy ci nie przeszkadza, że ogłoszenia do tej bezpłatnej gazetki
              dawał - były już na szczęście od wczoraj burmistrz Wesołej Andrzej Jastrzębski
              i spółka ( nawet wraz z życzeniami). A nie przeszkadza ci "antydzwońcu", że
              Stefan Słowikowski reklamował się wraz z Jastrzębskim za pieniądze podatników (
              600 zł miesięcznie) w pisemku "Mieszkaniec"
              • Gość: ask Re: Zarząd Wesołej odwołany IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 26.05.04, 08:29
                Dzwon Miński - Twoja specjalność. A byłbym skłonny jedynie polubić tego - kto
                znajdzie jakiś dzwon bez dzwonnicy i założy Ci go na łeb, bo kubeł na Twój pusty
                łeb to za mało.
                A co do dowodów, to jak prokurator zażyczy sobie wyjaśnień w sprawie przetargów
                w poprzedniej kadencji ( a wszystko na to wskazuje), to papiery są.
                Mam propozycję dla wszystkich internautów z Wesołej, aby Cię zaczęli olewać.
                Może wówczas wsadzisz swój kudłaty łeb w kubeł ( przepraszam - w dzwon) . A może
                potrzebujesz kasy na fryzjera. Jeśli to miałoby Cię ucywiliżować - to myślę, że
                warto zrobić zrzutkę.
                A co Twojego uczestnictwa w szkoleniach w byłym jedynym słusznym i wszechobecnym
                w swoim casie KC, to dobrze że nie zostałeś Senatorem z ramienia PPP (ciekawe
                jak byś ten skrót sam rozwinął), bo by Cię zlustrowali i wyleli na zbity pysk.
    • Gość: Obserwator Re: Zarząd Wesołej odwołany IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 26.05.04, 08:51
      No to mamy w Wesołej nowy Zarząd Dzielnicy!!!!.Hurrrra - Nowe wróciło. Burmistrz
      Wojciechowicz dostał od losu drugą szansę. Ciekawe czy i jak ją wykorzysta?.
      Pewnie będzie się starał. Nie wiem tylko czy zawartość koalicyjnego kapelusza
      nie popsuje atmosfery. Pierwsze oznaki poszukiwania świeżego powietrza
      zauważyłem już wczoraj podczas Sesji.
      Edward Zdzieborski miał wiele szans i nigdy żadnej nie wykorzystał. Przekonanie
      Burmistrza Wojciechowicza, że tym razem będzie inaczej - to iluzja. Zdzieborski
      myśli tylko o własnej d.... Dla niego koalicja ma tylko jedną barwę -
      "zdzieborską"- i nie jest ważne jakie jest tło - czerwone, zielone, czy
      niebieskie. Jest lojalny do momentu, gdy zdegustowany koalicjant nie zagrozi mu
      odstawieniem koryta.
      Ciekawe kiedy to nastąpi i bedziemy mieli w Wesołej kolejny akt przedstawienia?!!!
      Ubawiłem się setnie obserwując jak klub Wesoła 2002 nie ma żadnych pytań do
      Kandydatów do Zarządu Dzielnicy. Rozumiem, że od wczoraj w oczach Wesołej 2002,
      Zdzieborski jest czysty jak łza. Ciekawe kiedy zaczną sami płakać?
      • Gość: Ciekawa Re: Zarząd Wesołej odwołany IP: *.teleaudio.com.pl 27.05.04, 09:45
        Jak ktos napisał, nowe wróciło, Pięknie.
        Zgodnie z konwencją ciekawej, jestem ciekawa jak Burmistrz Wojciechowicz łaczy
        dwa stanowiska Wiceburmistrza Targówka i Burmistrza Wesołej, które stanowisko
        zaniedbuje i gdzie bierze pieniadze za nic nie robienie.
        Zabrakoło mu odwagi, aby z jednego zrezygnować.Choć dzień przerwy !???
        Podpieranie się śmieszną ekspertyza burmistrza społecznego Targówka i
        niespołecznego Wesołej jest żenujace.
        Pan Jacka myślę, że stać na znacznie więcej.Podpieranie się Ździeborskim,
        kolaborowanie z Jastrzębskim i Rodziewiczem, O Plebsie nie wspomnę nie wrózy
        dobrze. Wieża, która teraz zbudował, jest bardzo chwiejna.
        Ciekawa jestem, czy jak się przewróci i trzeba bedzie zawrzeć sojusz z
        Jastrzębskim dla utrzymania "władzy" to jedrzejewski znowu napisze
        o "porozumieniu programowym" . Oj jędrzejewski ludzie juz się z ciebie śmieja,
        teraz powinienes zawrzeć koalicje z królm i rodziewiczem jestescie siebie
        warci.
        Panie Jacku, życzę Panu życzliwe powodzenia, jeśli będzie umiał Pan wykorzystać
        tę szanse dla Wesołej, i nieochlapać się błotem Ździeborskiego, rodziewicza
        króla i jedrzejewskiego to znaczy że jest Pan mistrzem, (choc obawiam się, że
        jest Pan niestety już "uwikłany")
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka