Dodaj do ulubionych

Spotkanie mieszkanców osiedla Zerzeń (W-wa Wawer)

IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 13.06.11, 23:46
Spotkanie odbędzie się w dniu 18 czerwca (sobota) 2011 roku o godzinie 17:00 w Szkole Podstawowej nr 109 ul. Przygodna 2
Porządek zebrania obejmie zagadnienia:
Odprowadzania wód opadowych
Infrastruktury drogowej i wodno-kanalizacyjnej,
Planowania przestrzennego,
Prognozy demograficzne i kierunki rozwoju placówek oświatowo sportowych.

Na spotkanie zostali zaproszeni: Burmistrz Dzielnicy oraz Radni z Wawra.
Obserwuj wątek
    • Gość: gocha Re: Spotkanie mieszkanców osiedla Zerzeń (W-wa Wa IP: *.play-internet.pl 16.06.11, 23:11
      Ciekawe czy będzie można poruszyć temat opłakanego stanu placu zabaw przy ul. Gajowej. Byłam na takim spotkaniu ok 4 lata temu i zostałam wyrzucona z zebrania po 5 min- usłyszałam, ze jak mamy swoje ogródki to w nich siedźmy. Szkoda, ze nie interesuje władze lokalne rozwój dzieci. Dlaczego w całej Warszawie są przepiękne bezpieczne place zabaw a u nas nie. Mieszkam bardzo blisko ale wole wozić dzieci do np Józefowa. Mam już dosyć awantur z ludźmi którzy przychodzą tam na piwko i strasznie brudnych dzieci po zabawie w piaskownicy. Mam zamiar tam się pojawić i poruszyć ten temat.
    • Gość: Gościu Re: Spotkanie mieszkanców osiedla Zerzeń (W-wa Wa IP: *.ptedom.pl 17.06.11, 13:43
      Niestety, nie mogę być obecny na tym spotkaniu, lecz może ktoś zadałby kilka pytań obecnej władzy Wawra:
      1. Jaką wizję rozwoju zachodniej części Wawra ma obecna władza (co z nowymi drogami, ścieżkami rowerowymi, parkiem, infrastrukturą na miarę basenu w Aninie czy centrum sportowego w MIedzeszynie)?
      2. Dlaczego obecna władza jest przeciwko targowiskom jednodniowym?
      3. Jak długo jeszcze przyjdzie nam czekać na odbudowę ulicy Trakt Lubelski?
      2. Dlaczego w planach kanlizacyjnych MPWiK nie znalazły się ulice Przygodna, Masłowiecka, Wodniaków?
      3. Co z projektem zbudowania ulicy Nowozabielskiej i wraz z nią co z kanalizacją dla ulicy Jeziorowej?
      4. Dlaczego projekt planu miejscowego Kuligów jest tak powstrzymywany przed dalszym procedowaniem?
      Tak ogólnie to pytania ważne a może nawet bardzo ważne lecz bez konkretów (dat i kwot) to tylko czcza gadanina...
    • Gość: karol Re: Spotkanie mieszkanców osiedla Zerzeń (W-wa Wa IP: *.bas.roche.com 21.06.11, 16:26
      Odnosze wrazenie po tym spotkaniu, ze pani Burmistrz i wszyscy urzednicy z Dzielnicy Wawer w zasadzie powinni zostac zwolnieni. Okazuje sie bowiem, ze nie maja zadnego wplywu na to co jest dla mieszkancow najwazniejsze, tj:

* kanaly i odwodnienia
      * kluczowe ulice
      * wodociagi i kanalizacje
      * plan zagospodarowania przestrzennego

Wszystko to jest zarzadzane przez miejskie spolki na ktore Burmistrz i Zarzad Dzielnicy ma wplyw pewnie taki sam jak 100 mieszkancow ciagle bombardujacych owe spolki pismami. Kto wie czy mieszkancy nie byliby bardziej skuteczni, w koncu walczyliby o swoj interes. A burmistrz przychodzi i odchodzi, a skoro ma za pare lat isc gdzies dalej, to po co sie starac? Stolki w koncu sa upartyjnione.

...a to co Dzielnica moze zrobic, moze zrobic tylko w teorii bo nie ma pieniedzy. Smutne to wszystko i zaczynam zalowac, ze akurat w Wawrze place swoje podatki.
    • Gość: wawer Re: Spotkanie mieszkanców osiedla Zerzeń (W-wa Wa IP: *.mofnet.gov.pl 15.07.11, 11:27
      Jestem mieszkańcem tej dzielnicy od rokuale to co zobaczyłem na spotkaniu przeraża. Brak kompetencji Pani Burmistrz, nie umie egzekwować prawa obowiązującego i wymagać tego od pracowników - prawo wodne. Albo specjalnie nie chcą egzekwować.. Ta kobieta niczego nie zrobi w tej dzielnicy.. Chyba należałoby zgłosić sprawę do NIK aby zbadali decyzje wydawane przez Urząd Dzielnicy Wawer dotyczące prawa wodnego (podnoszenie terenów) zdaje się art.19 wydawanie decyzji o doprowadzeniu do stanu poprzedniego.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka