IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.07.11, 11:53
Podobno dyr.ZGN Wawer zatrudnił w dziale zamówień publicznych, tuż po ostatnich wyborach samorządowych , żonę b.Wice-burmistrza Gójskiego.Pan Gójski po tych wyborach samorządowych stracił stanowisko. Obecnie pełni funkcję Wice-przewodniczącego'' komisji rewizyjnej'' organu kontrolnego dzielnicy w stosunku m.in do działań dyr.ZGN Wawer jeżeli zatrudnienie tej pani jest prawdą( było już o tym na forum) to facet kontroluje dyr. który był tak uprzejmy zatrudnić jego żonę .Ciekawą kwestią są kryteria zatrudniania pracowników przez dyr. ZGN Wawer, ja w trakcie załatwiania tam pewnych spraw , konstatuje ilu jest tam ''specjalistów od niczego'' , podejrzewam że są to w części, sztuczne tworzone'' byty '' . Dyr.ZGN Wawer doskonale znając ust.o gospodarowaniu nieruchomościami wciśnie każdą ciemnotę by merytorycznie mniej zorientowanemu wmówić ze wszystko jest ok.Mam nadzieję że kiedyś, znajdzie się osoba w zarządzie dzielnicy, która się na to nie nabierze.
Edytor zaawansowany
 • Gość: jas IP: *.mofnet.gov.pl 15.07.11, 12:28
  Napewno tą osobą nie będzie obecna Pani Burmistrz :)))
  Na spotkaniu z mieszkańcami osiedla ZERZEŃ wypadła cienko... Dzieci w szkole może na coś takiego to się nabiorą - lecz nawet jaka to metoda wychowacza "wprowadzanie w błąd" lub brak wiedzy w jakimś zaganieniu..
 • Gość: karol IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.07.11, 20:13
  no, cos na rzeczy jest, tez słyszalem o rodzinie Gójskich w urzedzie dzielnicy..

  ale...to nie koniec....naczelnik wydziału gospodarki nieruchomosciami ma powiazania z agencja nieruchmosci w ktorej ,jak mowią, pracuje syn tej pani.....czy to standard w dzielnicy Wawra?
 • Gość: palmowy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.07.11, 23:44
  Standard.Bo brakuje urzędników pokroju Pani Anny Miara inspektora budowlanego , kojarzoną z protestami w sprawie jakości prac budowlanych pływalni w Aninie , potrafiła mieć inne zdanie od panów Duchnowskiego i Gójskiego. Próby dyskredytowania jej fachowości i ośmieszania jej osobowości przebrzmiewały i na tym forum.nota bene pływalnia od najbliższego poniedziałku do 16.08.2011 jak wyczytałem na stronie int.dzielnicy z powodu cyt.''WAKACYJNA PRZERWA NA BASENIE'' żeby w dalszej części inf. dowiedzieć się że to ''przerwa technologiczna'' a może zaczynają sprawdzać się opinie budowlane wspomnianej Pani Anny Miara.Trzy tygodnie przerwy w funkcjonowaniu nowego obiektu to trochę zastanawia, nawet mnie.

 • Gość: niedowiarek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.08.11, 13:18
  Gojski i znajomosc jakości i prawa budowlanego?? chyba to jakas pomylka......ten pan najlepiej sie zna na sztucznych kwaitkach..ktore sprzedaje na gieldzie?:)p
 • Gość: palmowy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.08.11, 14:06
  Tak jest pomyłka ,bo nigdzie nie napisano że Gójski to fachowiec w wymienionej przez Ciebie branży. Z resztą Twojej opinii się zgadzam.
 • Gość: dziki IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.09.11, 12:37
  ciekawym doświadczeniem była by kontrola w ZGN Wawer archiwalnych zamówień publicznych zrealizowanych w mniejszych nieruchomościach administrowanych przez ZGN Wawer i nie tyle pod względem procedur przetargowych ale pod kątem zakresu prac ujętych w kosztorysach i specyfikacjach a zakresem prac, usług faktycznie wykonanych.
 • Gość: dodi IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.09.11, 18:57
  Słyszałam, że jest niezwykle trudno zwolnić nieudaczników z Urzędu. Jak może obowiązywać takie prawo? Jak może sprawnie funkcjonować urząd w takiej sytuacji ?To jakaś paranoja !!
 • Gość: art. 4 pkt 8 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.09.11, 21:50
  Dyrektorzy nieudacznicy ? ależ skąd , w przeciwieństwie do nieudaczników tym panom dobrze się powodzi. Ze paranoja? tak wygląda dla przeciętnego mieszkańca dzielnicy. Od wewnątrz to sprawnie działający system, tyle że, z konieczności i w niezbędnym minimum zorientowany na to do czego zobowiązuje go statut . Ze trudno zwolnić urzędnika ? trudno, bo ciężko znaleźć w jego miejsce naiwnego ale lojalnego który weźmie odpowiedzialność za dyrektorów w razie jakiegoś nieszczęścia związanego z działalnością statutową ZGN Wawer ,który bez mrugnięcia okiem podpisze odbiór inwestorski itp. W sprawozdaniu dla dzielnicy za 2010r zatrudnienie średnioroczne za ten rok na stanowiskach nierobotniczych w ZGN Wawer było na poziomie 37,04 etatu a to zupełnie nie oddaje liczby zatrudnionych osób.Pewnie rada dzielnicy przyjmie lub już przyjęła to sprawozdanie nie wiedząc ilu jest tam zatrudnionych pracowników. I tak się kręci.
 • Gość: dokumentalistka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.10.11, 12:50
  A jakim prawem żądają od petentów wpisywania swoich danych osobowych w zeszyt u Pani otwierającej drzwi na teren zgn.Być może to temat na skargę do GIODO. Bo Urbanowski tak chroni swoje dane osobowe że pozbył się nawet tabliczki ze swoim nazwiskiem przed gabinetem.
 • Gość: palmowy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.11.11, 16:52
  Całe szczęście że odszedł już z ZGN . Mam nadzieję, że nowy dyr. nie da wpisać w potrzeby kreatorów rzeczywistości , wielu w tej przestrzeni.
 • Gość: kotłownik IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.01.12, 11:27
  Jeżeli Skoczeń, Rogala, Gójski i parę jeszcze innych osób nie wpuszczą ma ''minę'' nowego dyr. Towarzystwu zrobiło się ''ciasno'' .
 • Gość: aldernon IP: *.adsl.inetia.pl 25.02.12, 11:55
  a ty fajansiarzu gdzie pracujesz!!Jak ktoś dobrze nie sprawdzi to niech nie kwęka jak funkcjonuje zaklad. Jest to jednostka która wykonuje w pełni zadania inwestorskie na tak trudnym terenie [stare budynki ogromny obszar leśny itd]W większości firmy które współpracowały lub współpracują z ZGN [firmy prywatne po byku, sic! prywatyzacja!]chrzaniły roboty wykonawcze w całej rozciąglości żal d...ę ściskał jak to wygłądalo .Grupa remontowa w ZGN składajaca się z dobrych fachowców z kazdej dziedziny daje sobie z tym badziewiem [drewniane chalupy na Wawrze] jakoś radę .Także panie kolego tam sie nie tylko siedzi na stołkach .ale zapieprza w terenie
 • Gość: Esteta IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.01.12, 18:43
  Podpisz się imieniem i nazwiskiem, albo idź z tym do prokuratury. Błotem można każdego obrzucić.
  Jak jak nie cierpię takich ludzi jak ty.
 • dronda 29.09.17, 22:13
  facebook.com/damiel.ronda/posts/1658477794225789
 • dronda 29.09.17, 22:23
  dronda napisał: Link z opisem jak ZGN dba o swoje nieruchomości. Chroń Borze bazar skoro ZGN tak dba o nieruchomościmości którymi już zarządza to jak będzie dbał o nowe.

  > facebook.com/damiel.ronda/posts/1658477794225789

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.