Dodaj do ulubionych

Czy ktoś kupował ostatnio pomnik na cmentarz?

IP: *.adsl.inetia.pl 21.08.11, 15:26
Szukam informacji i ewentualnych przestróg ze strony osób, które kupowały w ostatnich miesiącach pomnik na cmentarz. Teraz i mnie czeka taki zakup i zupełnie nie wiem jak się do tego zabrać. Oczywiście muszę zdążyć do końca paźddziernika. Wdzięczny będę za podpowiedzi.
Edytor zaawansowany
  • Gość: Gosc2 IP: *.dynamic.chello.pl 21.08.11, 16:43
    Ja kupowalam pomnik na Wólce Węglowej. Zakład kamieniarski im.Stefana Skwary.Zamówienia przyjmuje przemiła Pani. Tak się zlozylo,ze moja rodzina kilkakrotnie korzystala z ich uslug. Pierwsze pomniki robione przez nich stoja juz kilka lat i nic sie nie dzieje.Solidni,terminowi.Naprawde warto i nie wciskaja chinszczyzny co sie niestety zdarza.
  • Gość: kxx IP: *.adsl.inetia.pl 21.08.11, 21:25
    Dzięki. A jaki materiał i cena pomnika? Cena zawiera montaż?
  • Gość: Gosc IP: *.dynamic.chello.pl 22.08.11, 06:46
    Maja strone internetowa /wzory pomnikow z cenami/. Pomnik u meza i tesciowej postawili rewalacyjny i za rozsadna cene.
  • szaser 22.08.11, 07:34
    Ja kupiłem dla ojca dwa lata temu u Miecznikowskich na Wólce Węglowej za 2800 za wszystko na fakturę. Ładnie, szybko i bez żadnych ceregieli.
  • Gość: gosc IP: *.dynamic.chello.pl 22.08.11, 16:06
    A co to za kamien w cenie 2800 zl ,pewnie chinczyk .
  • Gość: o motyla noga IP: *.home.aster.pl 23.08.11, 07:46
    To jakiś szok! Jeszcze miejsce za kilkanaście tysięcy. A potem wszystkie cmentarze w naszej okolicy się rozrastają kosztem lasów (Radość, Miłosna, Marysin...), bo każdy chce mieć namiastkę piramid faraonów. Po co w ogóle takie nagrobki? Które i tak są tylko na 20 albo 40 lat, a potem będą zlikwidowane? Co to jest wobec wieczności? Pomnik pychy, kiedyś lastryko a teraz tandetny "granit". Skandalem jest to że zgodnie z prawem nie można nie mieć grobu chyba, i że nawet skremowanych zwłok nie można chować np w 10 w jednym grobie - kasa misu kasa, po śmierci także...
  • Gość: ja IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.08.11, 15:47
    Mylisz się, mozna chować prochy w urnach tyle ile się zmieści w grobie.
  • Gość: o motyla noga IP: *.home.aster.pl 24.08.11, 09:00
    Różnie to z tym bywa:

lodz.naszemiasto.pl/artykul/535424,ile-urn-w-jednym-grobie-mozna-zlozyc-na-cmentarzach-w-lodzi,id,t.html
  • Gość: ja IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.08.11, 15:29
    W Warszawie na Cm. Północnym (Wólka Węglowa) nie ma takiego problemu jak w Łodzi.
  • szaser 24.08.11, 07:07
    co to za kamien w cenie 2800 zl ,pewnie chinczyk.

Chińczy czy japończyk, a co to mnie obchodzi, wszystko to marność nad marnościami.
    Ważne, że lastriko, że się błyszczy, praktyczne i estetyczne i dość szybko, a ja się specjalnie nie musiałem angażować i dopilnowywać! Byłem tylko raz w biurze firmy a oni resztę załatwiali sami, płaciłem przelewem, a oni dosłali za wszystko faktury, nawet za zgodę zarządu cmentarza. Położyli spranie i solidnie, dwa lata minęło a pomnik jak nowy.
    I oto właśnie chodzi.
  • Gość: gosc IP: *.dynamic.chello.pl 24.08.11, 16:18
    Lastrico sie nie blyszczy i niewiem czy teraz wykonuje sie z takiego materialu nagrobki.
  • szaser 25.08.11, 07:26
    Lastrico sie nie blyszczy?

Błyszczy się i to jak najdroższy granit, napisy trawione komputerowo z daleka doskonale widoczne, a mnie się lastriko bardzo podoba, nie jest przynajmniej ponure!
    Na Wólce widziałem już nagrobki z konglomeratów, nie do zdarcia.
  • sibeliuss 25.08.11, 13:14
    A ja nie chciałem konglomeratu i kupiłem po przystępnej cenie nagrobek z naturalnego kamienia.
    Jak coś to info poprzez mail.
    --
    W życiu wszystko jest pożyczone
  • Gość: Marek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.07.14, 09:21
    Ja kupiłem nagrobek u Andrzeja Gołębiewskiego,jestem zadowolony.
    Taniej jak u Warszawskich kamieniarzy a i jakość bardzo dobra.Polecam.
    Oto link do jego strony:Tekst linka
  • kaallinna 30.12.14, 12:05
    Jakiś czas temu kupowałam z zaduma.pl/pamiec-i-opieka/nowoczesne-nagrobki podobają mi się tylko nowoczesne nagrobki z dobrego materiału, nie warto kupować za to z chińskiego marmuru/granitu bo zaraz pękną i się rozwalą
  • sibeliuss 22.05.15, 12:08
    Znam jedna Kryśkę Stryjak z Granitexu, nadal tam pracuje?
    --
    W życiu wszystko jest pożyczone
  • estera1538 09.07.15, 23:07
    Kupowałam ostatnio pomnik granitowy u www.gotowe-nagrobki.pl i było wszystko ok. Szybko, sprawnie i przede wszystkim uczciwie. Pan ładnie mi doradził i jeszcze pomógł w załatwianiu formalności :)
  • Gość: Ela IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.07.15, 06:57
    Kupiłam nagrobek u pana Andrzeja Gołębiewskiego,jestem bardzo zadowolona.
    Cena atrakcyjna i wykonanie dokładne.
    Z czystym sumieniem polecam.
    Podaje link do strony www:http://www.nagrobki-golebiewski.pl/
  • Gość: Rafal IP: *.dynamic.chello.pl 06.12.17, 20:48
    Wpis jakis stary, ale może odpowiedź sie przyda. A i nasz nagrobek dość dawno zamawiany. Moja rodzina zamawiała u Woźnickiego w Otwocku. O tu woznicki.com.pl

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.