Dodaj do ulubionych

Szukam dentysty!

IP: *.unknown.vectranet.pl 26.08.11, 16:40
Proszę o namiar na dobrego,nie drogiego no i najlepiej sympatycznego dentystę na Gocławiu ostateczne na Pradze Pd.
Edytor zaawansowany
  • laura988 29.08.11, 12:08
    polecam panią dr. Reczek z centrum stomatologii "sonia" na tarnowieckiej (przy łukowskiej). na razie mnie nie zawiodła, jest miła i wydaje się kompetentna, choć po różnych przebojach, które miałam z dentystami nic mnie już chyba nie zdziwi....
  • mirella777 29.08.11, 23:22
    Ja natomiast NIE polecam dr Mackiewicz z gabinetu na złotej wilgi na gocławiu, nie wiem jak to możliwe, że w dobie telefonów komórkowych i internetu czekasz w kolejce 2 godziny 9jakby nie można było zadzwonić i uprzedzic pacjenta, że kolejka sie opóźnia, ale pani doktor z pacjentami się nie liczy i ma ich głęboko w poważaniu, niech chołota czeka, zresztą nic dziwnego skoro umawia po 4 osoby na te samą godzinę! kiedy już dostąpisz tego zaszczytu i usiądziesz na fotelu, pani doktor okaże Ci swoje zniecierpliwienie, a na pewno dowiesz się, iż to, że zepsuły ci się zęby to tylko i wyłącznie twoja wina. jak już zbierzesz ochrzan, pani doktor przystąpi do pracy, ale przy tym jest wyjątkowo niedelikatna , znieczulenie u niej to fikcja, co do kompetencji też można mieć duże zastrzerzenia (np. czyszczenie z kamienia trwa 3 minuty - pani zainkasuje kase i już zgania cię z fotela bo kolejna osoba czeka). dopiero jak zmieniłam gabinet dowiedziałam się, jak powinno wyglądać profesjonalne zdejmiwanie kamienia - może trochę drożej ale lekarz poświęcił mi prawie godzine. poza tym nikt na mnie nie krzyczy, a na fotelu siadam o tej porze o której sie umówiłam. gabinet doktor mackieiwcz mogę natomaist polecić tym, którzy w realu chcą zobaczyć kolejki rodem z filmów barei.
  • Gość: Rhino IP: *.unknown.vectranet.pl 30.08.11, 17:42
    Ja ze swojej strony polecam gabinet w bloku przy ul. Rechniewskiego 12 -> miło, życzliwie, sprawnie, a co najważniejsze - dobrze wykonana robota.
  • Gość: saskakepa.info IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.08.11, 09:30
    niezupełnie na Gocławiu, ale zaraz obok na Saskiej Kępie jest sporo gabinetów. Ja osobiście polecam KOMPLET.
    Więcej info o stomatologach na Kepie znajdziesz na saskakepa.info/?tag=stomatolog
  • tempura_81 31.08.11, 14:43
    W sercu Gocławia jest bardzo dobra stomatologia:

Mapa

Telefon do nich: 22 671 33 33

Dawno temu korzystałem z usług mężczyzny który tam leczył (zero problemów), a później trafiłem w ręce pani Justyny i już nie chcę nikogo innego :)

Gabinet nie jest ultranowoczesny, w sensie że nie wygląda jak baza NASA - to dla mnie akurat zaleta bo kiedyś leczyłem się w full wypas placówkach z kamerami, monitorami lcd i zastępem asystentek, ale efekt był taki że płaciłem 2 x więcej za wypełnienie, które czasem wypadło jeszcze na gwarancji, a czasem już po; tu na Gocławiu leczę się czwarty rok, wymienili mi kilka kiepskich wypełnień z luksusowych gabinetów, dodali ze 3 nowe i NIC MI NIE WYLECIAŁO, chociaż złych nawyków nie zmieniłem - żuję gumę, piję zimne napoje, jem lody, etc. :)

Trafiłem tam też z polecenia. Na początku czułem lekką konsternację bo przywykłem do luksusów :) . Jednak kiedy poradzili sobie z zębem, którego nie potrafił dobrze zrobić poprzedni (DROGI!) dentysta i zrobili to w czasie dwóch wizyt (a u pana drogiego i ekskluzywnego miałem już 2 w tej sprawie i namawianie na protetykę za ca 1500 zł) to stwierdziłem że to jest to :)
  • sardok 13.09.11, 22:04
    jestem z saskiej kępy ale do lat jeżdżę do dentysty do centrum na placu Dąbrowskiego 12. wiem, że tam pracują dentyści z AM i są naprawdę świetni. polecam. nr. do rejestracji: 22 826 60 60
  • Gość: kajago13 IP: *.dynamic.chello.pl 29.12.18, 17:21
    polecam stomatologów z Corten Medic ;) pracują na nowoczesnym sprzęcie i nie ma problemu z kolejkami oraz z umawianiem się na wizyty
  • Gość: marcepanowa30 IP: *.creanova.org 07.06.19, 14:11
    bardzo dobra stomatologia jest w klinice Demeter na Pradze - chodzimy tutaj całą rodziną i jesteśmy zadowoleni

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka