Dodaj do ulubionych

Dobra przychodnia rodzinna Grochów

17.09.12, 21:05
Szukam dobrej przychodni rodzinnej na Grochowie, jakies sugestie. Teraz jestem zapisana do Orlika, ale kolejki i kłopty z dostaniem numerka juz mnie zmęczyły, choc lekarze sa tam całkiem OK.
Edytor zaawansowany
  • Gość: polo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.09.12, 07:54
    Jak są kolejki to znaczy że to jest dobra przychodnia.
  • laura988 18.09.12, 12:04
    Ja też się chętnie dowiem, chodziłam do med-expertu na zamienieckiej, ale mam już dość, parę osób polecało mi strusią (a raczej konkretnych lekarzy), z tym, że tam też się ponoć trudno dostać.
  • szaser 20.09.12, 09:23
    Nucleus na Kobielskiej w Wieżowcu niedaleko Euro.
  • Gość: Robson IP: *.warszawa.vectranet.pl 06.10.12, 23:39
    Petra Medica na Grochowskiej 166 POLECAM! Otwarte 24h i po godzinie 21:00 zero kolejek do lekarza... Można zapisywać się też telefonicznie z dnia na dzień w ramach NFZ. Mają też drugą placówkę Mlądzka róg Sulejkowskiej gdzie przyjmuje fenomenalny pediatra!!! POLECAM!!!
  • laura988 08.10.12, 09:53
    niestety na tę drugą placówkę brak namiarów na ich stronie... a ta by mi pasowała, bo jest bardzo blisko mnie. Czy w tej placówce na Mlądzkiej jest jakiś normalny lekarz pierwszego kontaktu dla dorosłych? mam dość nadętych lekarzy, którzy traktują pacjenta z wyższością i nie wykazują najmniejszej chęci pomocy...
  • Gość: ms IP: 195.85.196.* 08.10.12, 13:14
    Polecam ELLE/MED
  • samanta_a 11.09.17, 13:38
    W ellemed odmowili mi przyjecia bo jestem zapisana do innej przychodni, ewentualnie moga mnie przyjac prywatnie.
  • samanta_a 11.09.17, 13:36
    Nie polecam . bylam w razy z musu w sobote. Lekarz Konstanty Lipiczik sie trafil. Nie da L4 nawet na angine. Przepisal mi lek, ktorego nie moglam nigdzie kupic i musialam wracac zeby zmienil recepte. Bardzo nie polecam.
  • Gość: kijanka IP: *.warszawa.vectranet.pl 13.10.12, 13:22
    ja z Gocławia jeżdżę na Wolę do przychodni Prosen, chyba 3 lata temu pilnie potrzebowałam dostać się do nefrologa i trafiłam tam i powiem szczerze, że wolę dojeżdżać niż chodzić gdzie indziej. Specjaliści u których byłam - na wagę złota, szczególnie wspominany nefrolog. Panie w recepcji zawsze przed zapisaniem wypytają dokładnie, ew skierują gdzie indziej, nie ma tak, że usłyszę, że nie ma miejsc dziękuję, do widzenia. polecam
  • samanta_a 11.09.17, 13:39
    Odkopuje temat. Gdzie sie zapisac zeby nie stac w kolejkach. I gdzie nie robia problemu z wypisaniem l4?
  • Gość: psychiatra IP: *.dynamic.chello.pl 11.09.17, 14:12
    Za robotę się weż, a nie tylko zwolnienia ci w głowie.
  • samanta_a 11.09.17, 14:44
    Nic to nie wnosi do dyskusji. Po co takie chamskie odzywki? Pytam bo w Petra Medica majac angine nie mozna dostac l4.
  • Gość: wert IP: *.dynamic.chello.pl 12.09.17, 11:57
    To strasznie długo ta angina u Ciebie trwa.
  • samanta_a 12.09.17, 14:15
    Komuś przydałaby się recepta na ból d..py. Niby szkoła się zaczęła, dzieci powinny w książkach siedzieć, a nie trollować.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.