Dodaj do ulubionych

Dobry stomatolog dziecięcy

12.11.12, 19:50
Witam, szukam poleconego, doświadczonego stomatologa dziecięcego. Proszę podzielcie się gdzie leczycie Wasze dzieci. Szukam doświadczonego lekarza z podejściem do dziecka, ale też zdecydowanego i znającego się na rzeczy. Oczywiście dobrze by było gdyby był w przystępnych cenach.
Edytor zaawansowany
  • Gość: gość IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.11.12, 12:34
    Polecam Panią Joannę Staszewską.Ma gabinet przy ulicy Kajki w Aninie.Jej podejście do dzieci jest rewelacyjne.
  • Gość: Gość IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.10.15, 16:09
    Polecam, Pani Joanna jest super fachowcem, tak jak napisano, moje dzieciaki ją uwielbiają.
  • Gość: czarek IP: *.play-internet.pl 20.11.12, 20:53
    Polecam Panią doktor Joanne Kluz gabinet ul. Żonkilowa 11. Cennik ma na stronie internetowej. Podejście do dzieci rewelacyjne.
  • aninianin 20.11.12, 20:56
    2 pseudoreklamy już jak widać mamy... Wiadomo, które 2 gabinety omijać z dzieckiem.
    A może ktoś zna naprawdę dobry gabinet?
  • Gość: gośc IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.11.12, 21:21
    Dziwne jest,że jak odpowie się na zadane przez kogoś pytanie to zaraz jest się posądzonym o reklamę.Moja córka trafiła do p.Staszewskiej jako czterolatka/po zaliczeniu prób leczenia zębów w innych gabinetach/.Teraz jest już 18letnią dziewczyną i dzięki pani Joannie nie wie co to strach przed dentystą.
  • Gość: Oskar IP: 193.24.24.* 21.11.12, 11:10
    Moje dzieci chodzą tutaj
    stomatologiamm.pl/
  • andyjan1 02.01.13, 20:00
    Odradzam Pania Staszewska...no chyba ze ktos ma czas i pieniadze na wielokrotne poprawki lub leczenie tego samego zeba....
  • Gość: Malgokar IP: *.dynamic.chello.pl 18.01.13, 15:11
    Witam, polecam gabinet Stomatologii Dziecięcej Stomyk na Gocławiu. Gabinet bardzo przyjazny dziecku, wspaniałe podejście do dzieci, cudowni lekarze, ceny bardzo konkurencyjne. Serdecznie polecam. Podaje nr tel.: 22 671 37 09.
  • Gość: Malgokar IP: *.dynamic.chello.pl 18.01.13, 15:19
    Witam, polecam Gabinet Stomatologii Dziecięcej Stomyk. Fantastyczne podejście do dzieci, wspaniała atmosfera, ceny bardzo konkurencyjne. Naprawdę polecam!
    www.stomyk.pl
  • Gość: kasiakr IP: 80.51.146.* 22.04.15, 15:03
    Polecam gabinet stomatologiczny "Zębowa Wróżka" na ul. Ratuszowej 11. Pani doktor ma duże doświadczenie i wiedzę oraz fantastyczne podejście do dzieci. Dziecko podczas zabiegu ogląda ulubioną bajkę a na koniec wizyty wybiera drobny prezent. Mój syn sam się dopytuje o kolejną wizytę u zębowej wróżki po leczeniu czwórki, więc to chyba najlepsza rekomendacja. stomatologiaprzyjaznadzieciom.pl/
  • karonline84 16.10.15, 10:01
    Ja jeżdżę z synkiem do mazowieckiego centrum stomatologii badania na nfz ostatnio byliśmy na wyrwaniu zęba ;) krótkie terminy, fachowi lekarze jestem zadowolona
  • Gość: MamaKuby IP: 80.51.146.* 20.10.15, 15:56
    Mogę polecić panią doktor Kasię z gabinetu "Zębowa Wróżka" przy ul. Ratuszowej 11 na Pradze. Ma fantastyczne podejście do dzieci. Kolorowe kitle, oglądanie bajek i prezenty na koniec wizyty zachęcą każdego malucha. Dziecko samo będzie się dopytywać o kolejną wizytę jak mój synek.
  • Gość: Ada989 IP: *.centertel.pl 10.08.17, 18:13
    Jak dla mnie najlepszy stomatolog czy dla dzieci czy dorosłych to medident-tabor.pl/ pod olsztynem. Nie chodzę nigdzie indziej tylko tam bo widać, że to profesjonaliści po dobrych szkołach i doświadczeni w swoim fachu
  • Gość: origami IP: *.dynamic.chello.pl 21.12.17, 22:01
    Ja z kolei prowadzę synka do Dominiki Romanik na Śródmieściu, niedaleko Biblioteki Uniwersyteckiej. Ogólnie staramy się o proste zęby. Leczenie jak do tej pory bez zastrzeżeń.
  • wandajack 22.11.18, 11:23
    ja z córeczką chodzę do Corten Medic, bo mają nowoczesny sprzęt i świetnych specjalistów ;)
  • Gość: dorka40 IP: 46.101.11.* 30.05.19, 15:25
    Polecam klinikę DEMETER na Białostockiej. Moje dzieciaki chodzą do Pani Burkackiej. Zawsze profesjonalne podejście do pacjenta oraz miła atmosfera podczas wizyty. Ząbki są zadbane. Super.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka