Dodaj do ulubionych

Dobry stomatolog dziecięcy

12.11.12, 19:50
Witam, szukam poleconego, doświadczonego stomatologa dziecięcego. Proszę podzielcie się gdzie leczycie Wasze dzieci. Szukam doświadczonego lekarza z podejściem do dziecka, ale też zdecydowanego i znającego się na rzeczy. Oczywiście dobrze by było gdyby był w przystępnych cenach.
Edytor zaawansowany
  • Gość: gość IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.11.12, 12:34
    Polecam Panią Joannę Staszewską.Ma gabinet przy ulicy Kajki w Aninie.Jej podejście do dzieci jest rewelacyjne.
  • Gość: Gość IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.10.15, 16:09
    Polecam, Pani Joanna jest super fachowcem, tak jak napisano, moje dzieciaki ją uwielbiają.
  • Gość: czarek IP: *.play-internet.pl 20.11.12, 20:53
    Polecam Panią doktor Joanne Kluz gabinet ul. Żonkilowa 11. Cennik ma na stronie internetowej. Podejście do dzieci rewelacyjne.
  • aninianin 20.11.12, 20:56
    2 pseudoreklamy już jak widać mamy... Wiadomo, które 2 gabinety omijać z dzieckiem.
    A może ktoś zna naprawdę dobry gabinet?
  • Gość: gośc IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.11.12, 21:21
    Dziwne jest,że jak odpowie się na zadane przez kogoś pytanie to zaraz jest się posądzonym o reklamę.Moja córka trafiła do p.Staszewskiej jako czterolatka/po zaliczeniu prób leczenia zębów w innych gabinetach/.Teraz jest już 18letnią dziewczyną i dzięki pani Joannie nie wie co to strach przed dentystą.
  • Gość: Oskar IP: 193.24.24.* 21.11.12, 11:10
    Moje dzieci chodzą tutaj
    stomatologiamm.pl/
  • andyjan1 02.01.13, 20:00
    Odradzam Pania Staszewska...no chyba ze ktos ma czas i pieniadze na wielokrotne poprawki lub leczenie tego samego zeba....
  • Gość: Malgokar IP: *.dynamic.chello.pl 18.01.13, 15:11
    Witam, polecam gabinet Stomatologii Dziecięcej Stomyk na Gocławiu. Gabinet bardzo przyjazny dziecku, wspaniałe podejście do dzieci, cudowni lekarze, ceny bardzo konkurencyjne. Serdecznie polecam. Podaje nr tel.: 22 671 37 09.
  • Gość: Malgokar IP: *.dynamic.chello.pl 18.01.13, 15:19
    Witam, polecam Gabinet Stomatologii Dziecięcej Stomyk. Fantastyczne podejście do dzieci, wspaniała atmosfera, ceny bardzo konkurencyjne. Naprawdę polecam!
    www.stomyk.pl
  • Gość: kasiakr IP: 80.51.146.* 22.04.15, 15:03
    Polecam gabinet stomatologiczny "Zębowa Wróżka" na ul. Ratuszowej 11. Pani doktor ma duże doświadczenie i wiedzę oraz fantastyczne podejście do dzieci. Dziecko podczas zabiegu ogląda ulubioną bajkę a na koniec wizyty wybiera drobny prezent. Mój syn sam się dopytuje o kolejną wizytę u zębowej wróżki po leczeniu czwórki, więc to chyba najlepsza rekomendacja. stomatologiaprzyjaznadzieciom.pl/
  • karonline84 16.10.15, 10:01
    Ja jeżdżę z synkiem do mazowieckiego centrum stomatologii badania na nfz ostatnio byliśmy na wyrwaniu zęba ;) krótkie terminy, fachowi lekarze jestem zadowolona
  • Gość: MamaKuby IP: 80.51.146.* 20.10.15, 15:56
    Mogę polecić panią doktor Kasię z gabinetu "Zębowa Wróżka" przy ul. Ratuszowej 11 na Pradze. Ma fantastyczne podejście do dzieci. Kolorowe kitle, oglądanie bajek i prezenty na koniec wizyty zachęcą każdego malucha. Dziecko samo będzie się dopytywać o kolejną wizytę jak mój synek.
  • Gość: Ada989 IP: *.centertel.pl 10.08.17, 18:13
    Jak dla mnie najlepszy stomatolog czy dla dzieci czy dorosłych to medident-tabor.pl/ pod olsztynem. Nie chodzę nigdzie indziej tylko tam bo widać, że to profesjonaliści po dobrych szkołach i doświadczeni w swoim fachu
  • Gość: origami IP: *.dynamic.chello.pl 21.12.17, 22:01
    Ja z kolei prowadzę synka do Dominiki Romanik na Śródmieściu, niedaleko Biblioteki Uniwersyteckiej. Ogólnie staramy się o proste zęby. Leczenie jak do tej pory bez zastrzeżeń.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.