• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

Lidl na Gocławiu Dodaj do ulubionych

• IP: *.acn.waw.pl 22.12.12, 21:53
    Podobno przy ul. Bora Komorowskiego w miejscu parkingu ma powstać nowy Lidl. Czy ktoś ma jakieś informacje na ten temat?
    Zaawansowany formularz
    • Gość: tia IP: *.warszawa.vectranet.pl 22.12.12, 22:12
      "Słyszy się" o tym od lat. Chodzi o okolice pętli i bazarku? Oby jak najszybciej.
      • Gość: Agata IP: *.acn.waw.pl 22.12.12, 22:20
        Słyszałam wersję że ma być zlikwidowany jakiś duży parking właśnie przy ul. Bora, podobno mają umowę tylko do końca roku i to właśnie w tym miejscu ma Lidl powstać. Jest nawet w połowie Bora (pomiędzy Fieldorfa a bazarkiem) taki parking. Ale wszystkie moje informacje to jest " podobno" i "być może" a nie znam żadnych szczegółów.
        • Gość: tia IP: *.warszawa.vectranet.pl 23.12.12, 00:30
          Akurat te parkingi są w rezerwie drogowej (chyba). Ale kto wie... Podobno linia tramwajowa wzdłuż Bora ma być budowana już w 2014.
        • 24.12.12, 16:28
          Zamknięto duży parking obok bud. Bora 39 (róg przyszłej Alei Tysiąclecia),ale nie wiem, czy o to chodzi
          • Gość: tia IP: *.warszawa.vectranet.pl 25.12.12, 11:37
            Jedyna wylotówka z Gocławia do Centrum...
            Ale z drugiej strony tuż przy rezerwie drogowej, to i cena gruntu niska.
            Mam jednak nadzieję, że to będzie przy pętli. Strasznie tajemnicza ta sprawa.
    • Gość: a IP: *.adsl.inetia.pl 26.12.12, 00:29
      Póki co Biedronka przejmie Marcpol.
      • Gość: rob IP: *.dynamic.chello.pl 27.12.12, 21:17
        A skąd ten news? rzeczywiście w Marcpolu remont ale to chyba tylko odświeżenie lokalu.
        • Gość: tia IP: *.warszawa.vectranet.pl 27.12.12, 22:10
          Nie wiem skąd news, ale słyszałem to z kilku źródeł. M.in. od pracownicy MarcPolu (ryby).
          Wpisz w wyszukiwarkę "Marcpol biedronka" i zobaczysz, że już kilka takich podmianek w Polsce było...
          • Gość: bozena_ra IP: *.warszawa.vectranet.pl 30.12.12, 15:46
            Wiem z pewnych żródeł że powstanie przy Bora-komorowskiego chyba to jest numer 16 lub 18 zlikwidowano tam parking społeczny.Obok jest taka duża hydrofornia z lokalami.
      • 02.01.13, 20:55
        No dobra a kiedy oni mają zamiar otworzyć ten Marcpol vel biedronkę?Ktoś wie ile potrwa ten remont i ewentualna zmiana?
        • Gość: Inka IP: *.dynamic.chello.pl 22.01.13, 14:41
          Otwarcie Biedronki na Abrahama 1 dnia 24 stycznia 2013r.
          • Gość: smarek60 IP: *.rekt.pw.edu.pl 22.01.13, 15:57
            W czwartek, a nie w środę lub w sobotę?
            Ryzykanci.
    • Gość: misiek IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.11.13, 16:18
      Budowa Lidla właśnie się zaczęła przy ul.Nowaka-Jeziorańskiego...
      • Gość: Agata IP: *.warszawa.vectranet.pl 21.11.13, 22:26
        W którym miejscu?
        • Gość: lidlik IP: *.dynamic.chello.pl 21.11.13, 22:47
          obok Kościoła przy ul.Kapelanów AK
          • 22.11.13, 07:54
            Przejeżdżałem tamtędy wczoraj dwa razy w tempie powodującym powstawanie korka. I jakoś żadnej budowy Lidla nie widziałem.
            • Gość: gizmo IP: *.adsl.inetia.pl 22.11.13, 09:06
              To jest pierwszy w Polsce Lidl podziemny.
              • 22.11.13, 10:26
                że Kamionek jest prekursorem. Jak oni tylko rozwiązali problem wód gruntowych...
                • Gość: gizmo IP: *.adsl.inetia.pl 22.11.13, 10:50
                  To proste, przy wejściu wypożyczają kajaki.
                  • Gość: basti IP: *.warszawa.vectranet.pl 02.12.13, 22:57
                    goclaw.com.pl/lidl-na-goclawiu/ można bedzie rozmienic pięniądze zeby dac na tace
                    • 03.12.13, 11:09
                      Zakupy na kolanach, a prowizja doliczana automatycznie do paragonu?
                      BTW zastanawiam się nad lokalizacją... W Warszawie mało kto umie ruszać samochodem pod górę, a jedyna kręta górska uliczka w naszej dzielnicy będzie permanentnie stać. Pewnie kraczę, ale zakładam liczne kolizje, niestety z udziałem oszołomionych pieszych (wąziutki chodnik, jezdnia zresztą też)...
                      pzdr.
                      • 03.12.13, 16:24
                        A tiry z dostawą towaru bedą wjeżdzały od ul. Kapelanów AK czy może od strony ul. Nowaka-Jeziorańskiego, bliżej terenów rekreacyjnych nad Balatonem? Poroniony pomysł z tym Lidlem w tym miejscu...
                        • Gość: tia IP: *.warszawa.vectranet.pl 03.12.13, 17:30
                          Może helikopterem....
                          BTW a którędy jadą tiry z dostawami do Biedry? Do Globiego? Do Tesco?
                          • Gość: Klik klik IP: *.polenergia.pl 11.04.14, 14:43
                            Podbijam temat bo znów coś się dzieje (czyszczenie działki ewidentnie pod inwestycję bo raczej nie tory tramwajowe?), tym razem na rogu Bora i Abrahama. Ktoś coś wie na ten temat? Obstawiam stację benzynową.........
    • Gość: ajaj IP: *.dynamic.chello.pl 22.05.14, 16:08
      Szanowny Panie Lidl,
      przybyliście na ul. Nowaka Jeziorańskiego, w piękne, zielone miejsce. Więc proszę, uszanujcie to miejsce. Wymurowaliście wasz, owszem cenny parking, jak lotnisko. Ani jednego drzewka, pergoli, kwietnika. Owszem, oszczędność.
      Ale chyba warto jednak zapracować na miano firmy pro ekologicznej. Ma Pan projektantów. Można to zrobić. Może być pięknie. Nie zachowujcie się jak słoń w składzie...
      Mam nadzieję, że na 5 czerwca, otwarcie sklepu uda się coś poprawić. Może znajdzie Pan czas by odwiedzić to miejsce.
      Tesco zadbało o tereny parkingowe. Jest tam trochą zieleni, drzewka. Co roku opielone, zadbane.
      W imieniu Gocławian i nie tylko
    • Gość: Obserwator IP: *.dynamic.chello.pl 06.06.14, 15:18
      JEŚLI CHCESZ ZOSTAĆ OSZUKANY PRZEZ KASJERA IDZ DO NOWO OTWARTEGO LIDLA NA GOCŁAWIU. KASJERKA PANI ANETA KTÓRA 6 CZERWCA OD RANA SIEDZIAŁA NA KASIE NR 1 SIEPAŁA WSZYSTKICH PO KOLEI. KTO SIE NIE ZORIENTOWAŁ, TO MIAŁA NADWYZKE W TOWARZE. PRZEDE MNA NABIŁA NA PARAGONY ZA DUZO ARTYKUŁÓW. RÓWNIEŻ MNIE CHCIALA CIACHNĄĆ. PANI 2 OSOBY WCZESNIEJ PRZEDE MNĄ NABILA NA KASE 3 MLEKA A KOBIETA MIALA 2. MI 2 OPAKOWANIA WKŁADEK HIGIENICZNYCH KIEDY MIAŁAM 1. ALE ZWRÓCIŁAM UWAGE. OD RAZU PRZEJRZAŁAM PARAGON. SPRAWA JEST ROZWOJOWA BO MOZNA WEZWAĆ POLICJE I SPRAWE PODAC DALEJ....JA NA TO ZWRÓCE UWAGE SZCZEGÓLNIE BO MAM TAM PO DRODZE!!!
      • Gość: wściekły IP: *.centertel.pl 27.06.14, 09:42
        Pani Aneto OGARNIJ SIĘ KOBIETO!!!!!! Uprzejmości też u Pani nie widzę.
        • Gość: alotr IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 28.04.15, 15:51
          WLASNIE ogrodzono parking na Komorowskiego 16 ! Od rana trwa tez wycinka drzew na pezyleglym terenie.

Ogólnie teren parkingu należy do Lidla.

Pozdrowil.
          • 17.05.15, 21:31
            Moim zdaniem, dosyć już tych lidlów zamiast drzew i parkingów.
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.