Dodaj do ulubionych

Osiedle Iskra VI Ed invest Jugoslowia. / Fieldorfa

14.06.14, 22:28
Witam, szukam wlascicieli mieszkan nowego osiedla na Goclawiu. Ciekawa jestem czy sa jakies komentarze i opinie. Czekam wlasnie na kredyt i szukam jakiegos forum zeby poznac sasiadow :) Pozdrawiam
Edytor zaawansowany
  • milenaaawwa 21.04.16, 17:49
    No cześć tu sąsiadka po zmaganiach kredytowych. A ja szukam informacji o stawce czynszu :)
  • Gość: tia IP: *.warszawa.vectranet.pl 21.04.16, 19:39
    Edbud i SMGL... Po 10 latach mieszkania w takim połączeniu powiem jedno: trzymać się jak najdalej. I od Eda (żałosna jakość, błędy projektowe i wykonawcze), i od SMGL (czynsze z kosmosu i ogólne marnotrawstwo).
  • prawie_prawniczka 26.04.16, 11:44
    A coś więcej możesz napisać? Np. o czynszach? Stawka za m2 powierzchni wspólnej, funduszu remontowego czy za ogrzewanie i m3 wody ciepłej? Wtedy będzie można ocenić po konkretach. Ogólnie w Warszawie czynsze oscylują w okolicy 13 zł za m2.
  • tanitazaitceva 28.11.18, 17:58
    Projektowanie wnętrz, projekty pod klucz, profesjonalne biuro projektowe, architekci z pasją!tz-interior.com/
  • tanitazaitceva 28.02.19, 14:01
    Projektowanie wnętrz, projekty pod klucz, profesjonalne biuro projektowe, architekci z pasją!tz-interior.com/
  • tanitazaitceva 30.05.19, 21:58
    Dzień dobry, nazywam się Tatiana, jestem projektantem wnętrz.
    Moja strona internetowa:
    wspanialaarchitektura.pl/main
    wspanialaarchitektura.pl

Chciałabym zaprosić Państwo do współpracy. Moge zaproponować wizualizacji 3D i rysunki.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka