Dodaj do ulubionych

Opinia o żłobkach Miś Uszatek i Abrakadabra

04.01.15, 22:28
Czy ktoś z Państwa ma jakieś doświadczenia ze żłobkami Miś Uszatek na Pradze oraz Abrakadabra na osiedlu Saska? Będę bardzo wdzięczna za opinie.
Edytor zaawansowany
  • efsen 20.02.15, 16:49
    Moja córeczka chodzi do Abrakadabry od samego początku działalności żłobka. Bardzo polecam! Opieka i zaangażowanie kadry na najwyższym poziomie. Bardzo dobry kontakt z rodzicami i duże wsparcie w zdobywaniu nowych umiejętności dla malucha. Poza tym dużo zajęć dodatkowych, gimnastyka, angielski, zajęcia plastyczne, codzienne spacery, czasem nawet kilka razy w ciągu dnia. I co dla mnie bardzo ważne - indywidualne podejście do dziecka. Moja mała w wieku 2,5 lat potrafi liczyć po polsku i po angielsku, pisze pierwsze literki, opowiada nam niesamowite historie i wszystko chce już robić sama. My jesteśmy zachwyceni :)
  • Gość: Mum IP: 195.20.110.* 11.06.15, 15:37
    Tę entuzjastyczną opinię o Abrakadabrze napisała chyba koordynator projektu unijnego Beata Bątkiewicz albo sama dyrektorka żłobka p. Anna. Absolutnie się z nią nie zgadzam. Jestem mamą ciut ponad roczniaka i opiekę oceniam na dostateczny. Opiekunki niekomunikatywne, nie dzielą się z rodzicami opowieścią o tym, co robiło dziecko w danym dniu, każdą informację trzeba wyciągać prawie siłą. Do tego nie pilnują dzieci, pozwalają na to, aby dziecko obijało się o podłogę i ściany. Nie słyszałam też o tym, aby dzieci "kilka razy dziennie" wychodziły na spacer- wychodzą najwyżej dwa razy, rano po śniadaniu i popołudniową porą. Catering, tak szumnie określany mianem certyfikowanego, przyprawił mojego brzdąca o kilkudniowy rozstrój żołądka. Jedyny plus to pojemna, czysta sala do zabaw i bliskość żłobka od naszego miejsca zamieszkania. Żłobek nie ma też porządnej strony internetowej ani nawet fan page'a na Facebooku. No cóż, żłobka nie zmienimy, bo nie chcemy narażać naszej pociechy na dodatkowe stresy, ale poziom naszego zadowolenia jest bliski zeru.
  • Gość: Mama IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.11.15, 08:15
    Jestem mamą ponad 2-letniego chłopca i osobiście jestem zadowolona ze żłobka, mi osobiście spacer 2 lub 3 razy w ciagu dnia wystarcza gdyż sama częściej nie wychodziłam, szczególnie jesienią. Nie zgadzam się z poniższa opinia na temat obijania się o ściany, mój syn jest bardzo żywiołowy, a nie odebrałam go jeszcze z siniakiem! Ciocie wydają się być bardzo ciepłe. Mi wystarcza to że mojego dziecko chodzi tam bardzo chętnie ?? Oceniam żłobek na 4+
  • Gość: Mamusia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.12.15, 14:29
    Moje dziecko chodzi do żłobka Abrakadabra, wcześniej chodziło do innego żłobka, ale nie byliśmy z mężem zadowoleni, więc postanowiliśmy zmienić placówkę. Jesteśmy zadowoleni z nowego żłobka, sale są wyposażone w zabawki sensoryczne, prowadzone są różne zajęcia ale przede wszystkim ciocie tam pracujące są bardzo miłe i można z nimi porozmawiać o wszystkim! Ja polecam żłobek Abrakadabra
  • Gość: M&D IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.09.16, 10:47
    Wybraliśmy z mężem żłobek Abrakadabra ze względu na bliskość od naszego domu i bylismy bardzo zadowoleni. Nasze dziecko poszło już do przedszkola i teraz widzimy różnicę w placówkach. Brakuje nam rozmów z ciociami o naszej córce i tych wszystkich historii podczas zajęć i zabaw.
  • montessorimama 11.01.19, 12:57
    Odradzam, może kiedyś było w porządku, moje obecne doświadczenia są bardzo złe. Brak kompetencji dyrektorki, wybór kadry pozostawia wiele do życzenia. W mojej opinii jakość opieki bardzo niska, brak przygotowania pedagogicznego. Wiele zaniedbań. Całkowity brak zaufania do właścicielki, ja zrezygnowałam.
  • dlamagdy0 07.03.19, 14:15
    Zgadzam się ze wszystkimi negatywnymi opiniami bo moje odczucia są takie same. ŻŁOBEK SENSPRYCZNY ABRAKADABRA TO SCIEMA. Żadnych zajęc z sensoryki, zerrrrooooo, panie zapewne nawet nie wiedzą co to takiego, angielski raz w tygodniu jak się uda i przyjdzie Pani - wiec autopromocja w powyższych postach ze dziecko umie liczyc majac godzine tygodniowo angielskiego to zart. Moje dziecko przez 6 miesięcy wykonało 1 pracę. Jedną jedyną. Wychodzenie na dwor - raz w tygodniu. BRAK KADRY na 24/25 osob raptem trzy nauczycielki i w systemie zmianowym czyli zdarza się ze czasem jest jedna nauczycielka .W innych miejscach na 12 osob sa po 2 non stop. Dzieci nic nie robią autentycznie. Tylko jedzenie i spanie. Panie wiecznie niezadowolene poza starszą pania - pomocą. Żałuję wyboru i przestrzegam innych przed błędem.
  • dlamagdy0 07.03.19, 14:17
    Zgadzam się ze wszystkimi negatywnymi opiniami bo moje odczucia są takie same. ŻŁOBEK SENSPRYCZNY ABRAKADABRA TO SCIEMA. Żadnych zajęc z sensoryki, zerrrrooooo, panie zapewne nawet nie wiedzą co to takiego, angielski raz w tygodniu jak się uda i przyjdzie Pani - wiec autopromocja w powyższych postach ze dziecko umie liczyc majac godzine tygodniowo angielskiego to zart. Moje dziecko przez 6 miesięcy wykonało 1 pracę. Jedną jedyną. Wychodzenie na dwor - raz w tygodniu. BRAK KADRY na 24/25 osob raptem trzy nauczycielki i w systemie zmianowym czyli zdarza się ze czasem jest jedna nauczycielka .W innych miejscach na 12 osob sa po 2 non stop. Dzieci nic nie robią autentycznie. Tylko jedzenie i spanie. Panie wiecznie niezadowolene poza starszą pania - pomocą. Żałuję wyboru i przestrzegam.
  • abrakadabra1234567890 26.06.19, 15:50
    Dzień dobry, prowadzę zajęcia muzyczno ruchowe po angielsku Musical babies w żłobkach Abrakadabra. Faktycznie kiedyś były dwa razy w tygodniu i efekty były super. Obecnie są raz w tygodniu i dzieci również reagują spontanicznie i zapamiętają piosenki i rymowanki. Odbywają się regularnie a nie jak Pani sugeruje sporadycznie. Podobnie jest z Gordonkami. Personel jest bardzo oddany dzieciom a spacery są codziennie. Jest oczywistym, że nigdy nie zadowoli się wszystkich. Mój post jest tylko gwoli sprostowania nieprawdziwych informacji.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka