Dodaj do ulubionych

Niepubliczny żłobek Tęczowa Kropka - opinie

27.04.15, 20:57
Dobry wieczór. Szukam opinii na temat niepublicznego żłobka Tęczowa Kropka na Kwatery Głównej i...jestem w kropce. Nigdzie nic nie znalazłam.

Czy któraś z Was może mi podpowiedzieć cokolwiek na temat tego miejsca?

Z góry bardzo dziękuję.

Pozdrawiam,
Aneta
Edytor zaawansowany
  • 1fiolet 03.05.15, 18:15
    Witam
    Moja córka chodzi do tego żłobka. To jest mini- żlowek, ruszył dopiero w listopadzie 2014, jeszcze nie ma kompletu tj. 15 dzieci, na razie 10tka. Ja jestem zadowolona, mało dzieci, atmosfera rodzinna, mała z przyjemnością chodzi.
  • Gość: gosc IP: *.dynamic.chello.pl 03.06.15, 13:24
    moj synek chodzi tam od grudnia i tez jestem zadowolona....panie sa troskliwe, mile a dzieci maja duzo zabaw rozwijających swoje umiejętności. moj syn nawet szczególnie nie płakał na początku jak go zostawiałam no a teraz chodzi z przyjemnostka...także polecam bardzo
  • Gość: wrii IP: *.static.ip.netia.com.pl 03.07.15, 12:44
    Byłem w tym tygodniu i niestety nie wyglądało to wesoło. Dziećmi opiekowała się (bardzo miła skądinąd Pani) która była w zaawansowanej ciąży a dzieci chciały na ręce a ona z oczywistych powodów nie mogła ich wziąć...

To chyba nie jest idealna opiekunka dla małych dzieci?
  • 1fiolet 10.07.15, 21:12
    W żłobku pracują 3 Panie,."Ciężarówka" świetnie sobie daje radę z dziećmi, jest ciepłą i troskliwą ciocią choć myślę że to już jej ostatnie chwile w pracy. Z tego co wiem ktoś na zastępstwo jest już w rezerwie.
    W sumie to trochę zabawne (?) że kobieta w ciąży nie pasuje Panu do opieki nad dziećmi...jak się dobrze czuje to czemu nie ? prawie zawsze są dwie na raz, zmieniają się, nie sposób chociażby jednej osobie nakarmić taką gromadkę, akurat trafił Pan na moment kiedy była sama.
  • Gość: gość IP: *.static.ip.netia.com.pl 03.08.15, 16:29
    Ja absolutnie nie mam uwag do zaangażowania i troskliwości Opiekunki. Byłem jednak zdziwiony, że była sama. Biorąc pod uwagę potrzeby małych dzieci (zauważone na miejscu) jedna osoba (do tego w bardzo zaawansowanej ciaży) nie powinna samotnie zajmować się dziećmi w żłobku. I chyba nie ma to dla mnie znaczenia, czy to był moment, godzina, dzień, tydzień. Nie powinna i już.
  • Gość: Xenia IP: *.ssp.dialog.net.pl 01.09.15, 16:02
    Witam. A ile wynosi czesne w tym zlobku?
  • Gość: teczowa kropka IP: 91.235.239.* 08.09.15, 17:35
    Zapraszam wszystkie zainteresowane osoby do Naszego Żłobka który mieści się na Kwatery Głównej 46c osiedle santorini lub kontakt telefoniczny 609869852. Dziękuję wszystkim za wystawienie pozytywnych i tych mniej pozytywnych opinii.
  • Gość: zapytany IP: *.dynamic.chello.pl 23.11.17, 08:35
    Trochę czasu mineło - jakieś nowe opinie?

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.