Dodaj do ulubionych

Kamionkowskie nowości kulinarne, cz. 10.5

IP: *.dynamic.chello.pl 09.01.16, 17:14
Postanowiłem zakończy konkursa dotyczącego ulicy Królowej Aldony. Jakiś dobry internauta sprawdzał trasę od jej końca do początku (lub odwrotnie) i Google wysłał mnie, żebym ją zweryfikował. Prawidłowa odpowiedź brzmi: dwa. Są dwa punkty zbiorowego żywienia na tej ulicy: kawiarnia Fundacji Jana Jerozolimskiego na Aldony 13 i restauracja Do widzenia do jutra na Aldony 17.
Ponieważ widzę, że konkursy rozgrzewają internautów do czerwoności, ogłaszam nowego. Ile jest punktów zbiorowego żywienia w Parku Skaryszewskim?
Edytor zaawansowany
  • Gość: tia IP: *.warszawa.vectranet.pl 09.01.16, 21:07
    Z Misianką to pięć (przynajmniej latem).
  • Gość: gizmo IP: *.dynamic.chello.pl 09.01.16, 23:36
    Tak, ale wolałbym pełną listę - po tym "z Misianką", bo ja bym raczej napisał "z ...".
  • Gość: tia IP: *.warszawa.vectranet.pl 10.01.16, 13:13
    A po nazwach to nie wiem. Misianka, to coś na Drukarzu, to nowe naprzeciwko, kołchoz od Zielenieckiej i na kortach.
  • madrugada22 11.01.16, 07:25
    Misianka, Karczma u Dedka, Kawiarnia obok tejże Karczmy (chyba Magnolia), Przystań (po Barze pod Pstrągiem), Skaryszanka, Dziki Lokator, Budka z lodami na terenie dawnej Stajni Pociecha, Restauracja Figaro Park. Razem osiem sztuk.
  • Gość: gizmo IP: *.dynamic.chello.pl 11.01.16, 08:25
    Brawo! Ta odpowiedź chyba zasługuje na nagrodę - uścisk dłoni wiewiórki!
    PS. A o tej Magnolii pierwszy raz słyszę.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.