Dodaj do ulubionych

Sklep z markowymi ciuchami TANIO??!! Gdzie? ;]

03.01.17, 17:35
Witam, szukam jakiś fajnych sklepów z ciuchami tommy hilfiger albo cos takiego calvin klein moze znajde na pradze poludnie cos takiego ? dodam ze nie interesuje mnie promenada bo jest drogo
:( raczej licze na jakies mmm outlety ^^
Edytor zaawansowany
  • m.kraszyn 03.01.17, 17:51
    Hej :) akurat wiem dokladnie jak rozwiazac twoj problem bo taki sklep otworzyli u mnie na osiedlu SASKA na nowaka-jeziorańskiego RoyalBrandOutlet tutaj masz link do ich strony na fejsie web.facebook.com/RoyalBrandsOutletGoclaw/?ref=page_internal
    proszę!
  • maestrocard 04.01.17, 11:42
    z tego co wiem to maja jeszcze allegro znalazlem lap allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=45047486 royalbrandsoutlet goclaw sklep z tania odzieżą
  • maestrocard 04.01.17, 11:41
    zgadzam sie z przedmowca ;d web.facebook.com/RoyalBrandsOutletGoclaw/?ref=page_internal na Jana Nowaka Jeziorańskiego royalbrandsoutlet gocław sklep z odzieżą :) najtaniej maja chyba
  • Gość: Jacoo1993 IP: *.175.230.56.maxnet.net.pl 31.08.17, 15:00
    A nie lepiej popatrzeć na necie i poszukać jakichś sklepów?:D Ja ostatnio śledzę ofertę na www.markoweubrania.com i chyba się zdecyduję, bo mają dość duzo pozytywnych opinii, a no i marki same topowe :D ceny też adekwatne ;)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.