Dodaj do ulubionych

Centrum Mycia Aut Fieldorfa 39 - odradzam!

07.04.17, 19:52
Myjnia naciąga klientów na dopłaty za różne rzekome niestandardowe czynności. Zamówiłam usługę "komplet", która jak sama nazwa wskazuje obejmuje kompletne umycie i wysprzątanie auta. Pan przyjął ode mnie pieniądze i pracownicy przystąpili do pracy. Mniej więcej w połowie wykonywania usługi podszedł do mnie pan z informacją, że u mnie będzie dopłata, bo na tylnej kanapie znajduje się sierść psa, a za to należy się ekstra 20 zł. Na moje protesty, że o niczym takim nie zostałam uprzedzona, a w cenniku żadna informacja o dopłatach nie figuruje, właściciel myjni zaczął się na mnie wydzierać, co już uznaję za totalne dno. Pan raczy zapominać, że zgodnie z prawem ma obowiązek podać mi wszystkie warunki wykonania usługi PRZED rozpoczęciem jej świadczenia. Skoro stosowane są niestandardowe dopłaty, to taka usługa powinna być wyceniana indywidualnie i cena podana klientowi do akceptacji z góry. Wymuszanie dopłat w trakcie mycia auta oceniam jako zwykłe naciągactwo. Jak się okazuje jest to praktyka nagminnie stosowana w tej myjni, świadczą o tym opinie w internecie, od sąsiadki dowiedziałam się, że jej też kazano dopłacić 10 zł za wyczyszczenie z karoserii trzech zastygłych kropelek żywicy. Moja noga więcej w tym miejscu na pewno nie postanie, innym też szczerze odradzam!
Edytor zaawansowany
  • Gość: olo IP: *.dynamic.chello.pl 08.04.17, 13:22
    Zgadza się ,to są zwykli naciągacze ,byłem tam raz i więcej moja noga tam nie postanie, normalne chamstwo.
  • Gość: nieska00 IP: *.static.ip.netia.com.pl 11.08.17, 13:59
    Odradzam! Nierzetelni pracownicy! Partacze! Właściciel nie chce ponosić odpowiedzialności za spartaczoną pracę swoich pracowników. Jego polityka to krzyk i olanie klienta mówiąc że i tak mi nic nie zrobisz! Omijajcie szerokim łukiem!
  • Gość: gocław IP: *.dynamic.chello.pl 11.08.17, 16:49
    Ta myjnia to dno.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.