Dodaj do ulubionych

nowa SP na Boremlowskiej

20.06.17, 09:00
Witam,

chciałabym zasięgnąć opinii na temat nowotworzonej szkoły podstawowej na ul. Boremlowskiej. Przeczytałam w Ofercie Szkoły Podstawowej przy ul. Boremlowskiej 6/12 skierowanej do Rodziców i Uczniów klas III i VI informacje, które są dla mnie trochę niezrozumiałe. Skoro tworzona jest dopiero szkoła to skąd "Jesteśmy szkołą z tradycją, która wykształciła wielu wartościowych ludzi" i "Od roku szkolnego 2011/12 tworzymy klasy integracyjne"??? Wielka prośba o info, czy ktoś wie o co tu chodzi? Z tego co kojarzę, w budynku szkoły do niedawna mieściła się prywatna szkoła SAMUEL, więc skąd to nawiązanie do tradycji i do klas integracyjnych???
Pozdrawiam serdecznie.
Edytor zaawansowany
  • Gość: Ela IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.06.17, 17:50
    Nadal się mieści. Niestety odebrano SP Samuel jej wynajmowaną część "przedszkolną" tłumacząc się reformą i najprawdopodobniej szkoła ta zmieni siedzibę. Pewnie tradycja odnosi się do gimnazjum???
  • anna_w68 27.06.17, 07:44
    Możliwe... Jeśli tak, to patrząc na wyniki egzaminów gimnazjalnych można odnieść wrażenie, że "szkoła z tradycjami" i "wykształcenie wielu wartościowych ludzi" jest mocno na wyrost. Gimnazjum jest najsłabsze w dzielnicy, wypada słabiej nawet od Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii.
  • aisza89 16.07.17, 22:47
    Gimnazjum zgodnie z reformą zmieniają na szkołę podstawową. Od około 30 lat mieszkam od urodzenia w pobliżu. Znam tą szkołę doskonale,dzięki Bogu do niej nie chodziłam. Ale dużo o tej szkole chcąc nie chcąc słyszałam. Zdecydowanie przed nią ostrzegam
  • aisza89 16.07.17, 22:50
    A już najbardziej śmieszą mnie te "klasy integracyjne" biorąc pod uwagę panującą w tym gimnazjum falę
  • anna_w68 21.07.17, 13:52
    Bardzo dziękuję za komentarze, które tylko potwierdziły zebrane przeze mnie dotychczas informacje, że to nie jest dobra szkoła. Ostatnio znalazłam nawet jakieś rankingi dot. egzaminów gimnazjalnych, gimnazjum z Boremlowskiej co roku wypadało najsłabiej w dzielnicy, słabiej od ośrodka wychowawczego.
  • mw_magda1 06.03.18, 16:30
    bardzo proszę o opinię na temat tej szkoły, co takiego jest w niej nie tak, zastanawiam się do której szkoły puścić dzieci, czy do szkoły na Szaserów czy Boremlowską.
  • andziako1978 07.03.18, 15:15
    Szaserów nie polecam, przepełniona szkoła, dwie zmiany, od września trzy. Żadnej oferty poza lekcyjnej, chyba że prywatna. Ja przenoszę córkę z Szaserów na Boremlowska i 3/4 naszej klasy też, więc o czymś to świadczy. Znajomi mają córkę na Boremblowskiej i są bardzo zadowoleni. Zobaczymy. Pozdrawiam
  • grzegorz123456789123456789 02.03.18, 20:24
    Odpowiedzi (fragmenty tekstu) "Jesteśmy szkołą z tradycją, która wykształciła wielu wartościowych ludzi" to jest prawda, oraz "Od roku szkolnego 2011/12 tworzymy klasy integracyjne"??? to też jest prawda. Gimnazjum zgodnie z reformą zmieniają na szkołę podstawową. Od około 30 lat mieszkam od urodzenia w pobliżu. Znam tą szkołę doskonale,dzięki Bogu do niej nie chodziłam. Ale dużo o tej szkole chcąc nie chcąc słyszałam. Zdecydowanie przed nią ostrzegam.
  • grzegorz123456789123456789 02.03.18, 20:25
    grzegorz123456789123456789 napisał(a):

cytat oś wedqrfyhujrgrgrgrgrg

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.