Dodaj do ulubionych

Gdzie szkółka piłkarska?

IP: 62.29.157.* 08.08.08, 08:17
Chciałbym zapisać 10 letniego syna do jakiejś szkółki piłkarskiej w
Wawrze lub okolicy. Proszę o polecenie mi jakiegoś namiaru.
Edytor zaawansowany
 • Gość: wawer IP: 62.29.157.* 11.08.08, 14:57
  Chodzi o piłkę nożną.
 • Gość: 3mamy IP: *.centertel.pl 13.08.08, 19:16
  Hej, znajomej syn chodzi do szkolki pilkarskiej, ktora dziala przy
  klubie sportowym ZWAR (na Pożaryskiego), chlopak jest bardzo
  zadowolony, maja nawet strone:
  www.zwar.pl/content/view/8/6/
 • Gość: Krzych IP: *.dynamic.chello.pl 26.09.13, 09:09
  Witam
  Nie wiem niestety gdzie iść ale wiem gdzie z pewnością NIE IŚĆ
  Odradzam RFT
  Akademia byłaby fajnym miejscem ale ... Dla osób nie mających własnego zdania i dla których dobro ich dziecka nie jest istotne. Na stronie i od właściciela usłyszymy i przeczytamy wiele banałów o tym jak ważne dla akademii są dzieci itd. itp. Otóż nic bardziej mylnego. Właściciel akademii pan Radosław W. jest osobą niezwykle egocentryczną i obłudną co wielokrotnie już udowodnił. Jest całkowicie zamknięty na czyjejkolwiek odmienne zdanie, niekulturalny i mieszkający z błotem każdego kto działa nie po jego myśli. Byłych pracowników rft oraz byłych jej uczestników publicznie stawia w okropnym świetle opowiadając niestworzone historie na ich temat. W sytuacji kiedy cokolwiek mu sie nie spodoba, natychmiast wyrzuca dziecko z akademii nie przejmując sie nim całkowicie (a podobno dobro dziecka jest w rft na pierwszym miejscu) na pierwszym miejscu w akademii jest przede wszystkim pan Radek i jego niepotwierdzone działaniem wizje a potem długo, długo nic. Radzę sie długo zastanowić zanim oddacie dziecko pod opiekę kogoś takiego a jeżeli już to uczynienie nie radzę mieć odmiennego zdania od jaśnie wielmożnego pana Radosława ;-) Pozdrawiam
 • Gość: Anty RFT IP: 195.8.101.* 24.04.14, 10:34
  Ja również zdecydowanie odradzam Akademię RFT i potwierdzam słowa, które napisał Krzych - w tej Akademii dobro waszych dzieci jest nieistotne.
 • workworkwork 01.04.16, 09:45
  Mój syn bardzo lubi zajęcia w RFT, trenerzy są ok. Dzieci nie mają problemu ze szkołą, bo to rodzice muszą znosić arogancję pana Radosława. Jest niemiły, nieuprzejmy, przemądrzały i nie liczy się ze zdaniem innych. Nawet wysyłając maila z prostym pytaniem otrzymujemy arogancką odpowiedź. Prawdopodobnie może sobie pozwolić na to tylko dlatego, że trenerzy, których zatrudnia są dobrzy. Jest to więc szkoła dla dzieci, które mają rodziców o mocnych nerwach.
 • Gość: Radosław Wólkiewic IP: *.dynamic-ww-5.vectranet.pl 26.04.16, 17:31
  Jako osoba zarządzająca potwierdzam że każda osoba, która nie przestrzega ustalonych norm egzystencji i publicznie podważa autorytet trenerów i działań Akademii jest najpierw ostrzegania a jak nie pomaga czasami nawet kilkukrotna rozmowa to wtedy usuwana. To jest prywatna szkoła i nigdy nie będzie dopuszczalne nieodpowiednie zachowanie, kłótnie z trenerami, innymi rodzicami czy Zarządem Akademii.
  W każdym zakątku kraju jest pewno grono ludzi, którym nawet najlepsze pieczywo nie smakuje a najlepszy Mercedes potrafi mieć nawet nieodpowiedni kolor...
  Arogancja ? Tak, najlepiej to żeby na perfidne i roszczeniowe zaczepki nawet mailowe cała kadra i Zarząd Akademii kłaniali się w pas i jeszcze przepraszali w myśl hasła,, bo ja płacę to wymagam''.
  Akademia jest dla dzieci to fakt i wystarczy nie kłócić się ani z trenerami ani z osobami z Zarządu, wtedy wszyscy są zadowoleni i świetnie współpracują.
  Ostatnio jeden chłopiec podczas wyjazdu na CAMP pobił kolegę i na wniosek pozostałych rodziców został usunięty. Stąd pewnie ten komentarz.

  Pozdrawiam
  Radosław Wólkiewicz :)
 • Gość: rodzic_bylego_zawo IP: *.dynamic.chello.pl 09.10.14, 19:40
  Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
 • Gość: coach IP: 178.235.217.* 21.11.14, 15:12
  trzeba było płacić składki na czas i regularnie przychodzić na treningi panie krzysiu, przyjście raz na dwa tygodnie i zaległości finansowe prowadzi niestety do wywalenia na zbity pysk.
 • Gość: Rodzic bylego wych IP: *.dynamic.chello.pl 14.06.15, 12:12
  Szanowni Panstwo, zdecydowanie podzielam opinie moich przedmowcow. Priorytetem RFT jest robienie biznesu, nie rozwoj pilkarski naszych pociech. Moj syn trenuje teraz w Sepie. Ma dwa razy wiecej zajec, za nizsza cene i o wiele wieksza konkurencje co daje szersze mozliwosci do rozwoju.
 • Gość: Gość IP: 195.8.101.* 19.09.17, 14:05
  Popieram przedmówców! Pan Radosław jest osobą, która w ogóle nie powinna mieć kontaktu z ludźmi a już na pewno nie z dziećmi. Wszystkich traktuje przedmiotowa, niegrzecznie i po chamsku. Bardzo źle wspominamy kontakty z tym Panem i żałujemy że nasze drogi kiedykolwiek się zeszły. Wszędzie warto zapisać dziecko ale nie do RFT. Żal tylko kadry szkoleniowej, która naprawdę jest niezła. Na szczęście trenerzy idą po rozum do głowy i zmieniają pracodawcę :)
 • smartfon 14.10.18, 15:35
  Dokładnie tak zgadzam się w 100% !!! Jak najdalej od takich pseudo akademii. Zakładają ją ludzie którzy nie mają wiedzy, podejścia, mamią, czarują dookoła pewnością swojego stylu a to jest zwykłe manipulatorstwo. Zwiążecie się umową, deklaracją a gdy później zreflektujecie i będzie chcieli zmiany, to będzie straszeni sądami i dodatkowymi kosztami.
 • gosia-sk 30.07.15, 18:31
  W Warszawie jest wiele świetnych miejsc, gdzie uczą młodych grać na wysokim poziomie. Wystarczy poszukać opinii w internecie, rodzice bardzo sobie chwalą takie zajęcia, dzieciaki z resztą też. Mój syn uwielbia zajęcia w Balkan Team, złapał świetny kontakt z trenerem a jest raczej dość nieśmiały i zamknięty w sobie. Na szczęście zaufał kadrze i udział w zajęciach sprawia mu przyjemność. Trochę trudniej mu nawiązać kontakt z rówieśnikami, ale i na to przyjdzie czas - powoli do przodu :)
 • Gość: Kamil IP: *.dynamic.chello.pl 14.11.15, 14:37
  Zapraszam do nowo otwartej Szkółki Piłkarskiej Extra Time.
  Zajęcia odbywają się w Warszawie ul. Żytnia 40 (Warszawa Wola)
  Roczniki 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010.
  Trenujemy dwa razy w tygodniu, opłata 120 zł / m-c.
  extratime.prv.pl
  rejestracja.extratime@gmail.com
  tel. 506 570 616, 535 178 276
 • uczciwaaa 30.09.17, 02:14
  Treść postu jest niedostępna.
 • uczciwaaa 30.09.17, 02:32
  Wszystkie inne kluby niz RFT :)
 • uczciwaaa 30.09.17, 09:02
  Podzielam opinie przedmówców dotyczącą klubu piłkarskiego RFT. • Gość: xxx IP: *.play-internet.pl 16.06.18, 23:59
  A ja mam odmienne zdanie....to że wymaga punktualności odpowiedzialności i odpowiedniego zachowania nie jest czymś złym....wielu uważa że ich dzieci to gwiazdy ...niestety Pan Radoslaw to weryfikuje....trenerzy z UEFA A jeśli ktoś wie co to znaczy....treningi boisko na wysokim poziomie....dzieci mają trenować ćwiczyć uczyć sie zachowania współpracy w grupie a nie gwiazdorzyć....szkoda że rodzice tego noie rozumieją i czesto to rodzice to zmora klubu trenerów i prezesów....piszę to jako trener....
 • marze05 16.09.18, 11:02
  Z pewnością nie polecam Academy Real FT ( RFT ) .
  Szkółka droga w stosunku do jakości . Pan Radosław dyrektor szkółki to bardzo arogancki , niemiły człowiek . Nie ma żadnych uprawnień do pracy z dziećmi , nie jest szkoleniowcem , trenerem i nie powinien zbliżać się do dzieci . W szkółce jest duża rotacja trenerów co tez poświadcza ze nawet trenerzy nie chcą tam pracować . Dużo marketingu , marzeń pana Radosława i na tym koniec . Opowiadania o klubach i szkoleniach w Niemczech i Szwajcarii to bajki . Pan Radosław próbuje manipulować dziećmi , pozwala sobie na przekraczanie granicy prawa dzieci do prywatnościi. My zrezygnowaliśmy z tego klubu. Syn ma teraz więcej treningów za niższa cenę, lepszą jakość i atmosferę . A my rodzice spokoj i pewność , ze nikt nie będzie próbował skrzywdzić naszego dziecka
 • marze05 16.09.18, 11:04
  Gość napisał(a):

  > Z pewnością nie polecam Academy Real FT ( RFT ) .
  > Szkółka droga w stosunku do jakości . Pan Radosław dyrektor szkółki to bardzo a
  > rogancki , niemiły człowiek . Nie ma żadnych uprawnień do pracy z dziećmi , nie
  > jest szkoleniowcem , trenerem i nie powinien zbliżać się do dzieci . W szkółce
  > jest duża rotacja trenerów co tez poświadcza ze nawet trenerzy nie chcą tam pr
  > acować . Dużo marketingu , marzeń pana Radosława i na tym koniec . Opowiadania
  > o klubach i szkoleniach w Niemczech i Szwajcarii to bajki . Pan Radosław próbuj
  > e manipulować dziećmi , pozwala sobie na przekraczanie granicy prawa dzieci do
  > prywatnościi. My zrezygnowaliśmy z tego klubu. Syn ma teraz więcej treningów z
  > a niższa cenę, lepszą jakość i atmosferę . A my rodzice spokoj i pewność , ze n
  > ikt nie będzie próbował skrzywdzić naszego dziecka
 • marze05 23.09.18, 23:31
  Gosc napisał(a):

  > Z pewnością nie polecam Academy Real FT ( RFT ) .
  > Szkółka droga w stosunku do jakości . Pan Radosław dyrektor szkółki to bardzo a
  > rogancki , niemiły człowiek . Nie ma żadnych uprawnień do pracy z dziećmi , nie
  > jest szkoleniowcem , trenerem i nie powinien zbliżać się do dzieci . W szkółce
  > jest duża rotacja trenerów co tez poświadcza ze nawet trenerzy nie chcą tam pr
  > acować . Dużo marketingu , marzeń pana Radosława i na tym koniec . Opowiadania
  > o klubach i szkoleniach w Niemczech i Szwajcarii to bajki . Pan Radosław próbuj
  > e manipulować dziećmi , pozwala sobie na przekraczanie granicy prawa dzieci do
  > prywatnościi. My zrezygnowaliśmy z tego klubu. Syn ma teraz więcej treningów z
  > a niższa cenę, lepszą jakość i atmosferę . A my rodzice spokoj i pewność , ze n
  > ikt nie będzie próbował skrzywdzić naszego dziecka
 • marze05 23.09.18, 23:48
  Real FT z pewnością nie zadba o prawidłowy rozwój dziecka . Odradzam szkółkę piłkarską pod nazwa Akademia RFT . Choć właściciel potrafi na początku być bardzo miły , to zmienia die to w momencie jak rodzice mówią STOP nadmiernej ingerencji pana dyrektora Radosława w życie prywatne i rodzinne dziecka .
  To jest klub nastawiony tylko na zysk i bezwzględne posłuszeństwo . Rodzice maja za wszystko płacić i siedzieć cicho . A jak już mamy dosyć chamstwa i rezygnujemy z klubu zgodnie z jego regulaminem to pan Rafoslaw domaga się dodatkowych pieniędzy i nie chce podpisać oświadczenia , ze my zrezygnowaliśmy z jego usług za które sporo płaciliśmy . Bierze dodatkowe pieniądze za tzw. wyszkolenie , chociaż twierdzi , ze to patologia :).
 • smartfon 14.10.18, 15:06
  Dołączam się do opinii przedmówców dotyczących RffT. Kolejna szkółka czy pseudo akademia która wyzyskuje rodziców, Państwo oraz dotację zewnętrze. Działania korporacyjne i manipulatorskie jeżeli chodzi o rodziców, dzieci i pracowników. Założyciel uważa się za wirtuoza futbolu, ma wielkie oczekiwania a sam bez skrupułów nastawiony jest tylko na zysk.
  Brak jakiejkolwiek wiedzy z jego strony. Właściciel nie stabilny ciągle zmienia zdanie dotyczących swoich urojonych wizji, obiecujący gruszki na wierzbie, zostawia wszystko na głowie młodych trenerów. Jednym słowem fałszywy człowiek. Trenerzy pracują 1-3 miesiące i uciekają z tego cyrku. A co najgorsze tu ładnie rozmawia patrzy niby z przejęciem do dziecka czy rodzica a za plecami w aroganckii sposób śmieje się z wychowania dzieciaka i podejścia rodziców. Dziwie się rodzicom, że na tyle dobrych, ciekawych klubów, szkółek płacą takie pieniądze za tak sztuczny twór który chce się nazywać akademią. Z jednej strony ok rozumiem, że dziecko powinno być aktywne fizycznie, lubi pokopać piłkę ma blisko na boisko. Ale jest tyle innych rozwiązań w dodatku nie trzeba płacić.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.