Dodaj do ulubionych

Londyn- makijaz permanentny

03.06.10, 23:31
pytanie do osob ktore wykonywaly w Londynie makijaz permanentny- czy
macie jakies godne polecenia lingeristki wykonujace tego typu
makijaz, a moze ktoras z was korzystala z uslug p.Doroty Bylicy????
Ktos polecil mi ta osobe ale wole skonsultowac z wieksza grupa
kobiet ktore korzystaly z jej uslug!
Obserwuj wątek
    • bukrab Re: Londyn- makijaz permanentny 29.06.10, 13:00
      cze! ja znam dobra osobe ktora robi makijaz permanentny. prosze cie
      tylko zebys nie kierowala sie niska cena jezeli bedziesz wybierac
      lingeristke bo klopoty murowane. ja zasugerowalam sie dosc niska
      cena i mialam wieeeelki problem zeby poprawic wszystkie bledy i
      niedociagniecia a robilam tylko brwi. godna polecenia jest pani
      ktora robila makijaz permanentny jade goody (ogladnij jej slubne
      zdjecia a zobaczysz efekty pracy tej pani). w brew pozorom nie jest
      bardzo bardzo droga usta kosztuja okolo £400-450 a brwi chyba £350-
      £400 nie jestem pewna. detale tej pani mozesz znalesc na stronie
      www.her-shesbeautyboutique.com. powodzenia! daj znac jak bedzie juz
      po wszystkim
    • beatagil1977 Re: Londyn- makijaz permanentny 28.02.11, 20:44
      WITAM,
      Korzystalam z uslug P.DOROTY BYLICY od ponad 3 lat zarowno ja jak i moja mama,bratowa,i kolezanki..jej prace sa profesjonalne nie ma mowy o niezadowoleniu ta kobietka naprawde zna sie na tym co robi.Moje brwi po 3 latach nadal sa piekne i wyraziste jak i kreseczki na powiekach , wlasnie tydz.temu robila mi usta takze rewelacja!!GORACO POLECAM BEATA
    • grubusia23 Re: Londyn- makijaz permanentny 02.07.12, 22:25
      Hey ! Dziewczyny strzezcie sie przed Dorota Bylica !!!! Mialam wykonany makijaz oczu :(:/ I jak ? Lepiej nie mowic;((( strata pieniedzy ! Duzo bolu:((( Moje kreski sa krzywo zrobione a dlaczego ? Bo wykonujac makijaz nie potrafila sie skupic nad tym co robi, bo w jednej rece trzymała sobie tel komórkowy i rozmawiała a w drugiej trzymała igle która mnie kula:((( Moje kreski zamiast koloru czarnego sa popielatego , barwnik zbladl juz po trzech miesiacach , przez slaba jakosc barwnikow a w dodatku ma słaby znieczulacz w kremie, nie mogłam wytrzymać z bólu :(((( łzy same leciały . Taka niby profesjonalna , a wszystkie makijaże wykonuje u siebie w pokoju --> kiepskie warunki domowe i stary sprzęt :/ Rownież uważajcie na stronę internetowa bo kusi bardzo a rzeczywistość jest inna :( pozdrawiam
      • 39magdalena Re: Londyn- makijaz permanentny 27.07.12, 20:40
        co ty gadasz, ja robilam w maju rok temu brwi u pani Doroty Bylicy i mam przepiekne! troche zaczyna jasniec barwnik, ale sa piekne, wiec w lutym w tym roku zdecydowalam sie na kreski. Nic nie bolalo. Moze bylas przed okresem? kreski sa ladne. POLECAM!!!
        a tak na marginesie, to ci powiem, ze tatuaze tez robia czarnym kolorem i pozniej sa zielone. Tak sie chyba dzieje z kolorami. Jak masz problem, to zadzwon do niej i pogadaj, na pewno ci poprawi, jest mila osoba. Ja jestem bardzo zadowolona i moje kolezanki rowniez, ktore mi ja polecily. Ty to chyba z konkurencji jestes, albo z zazdrosci tak piszesz.... POLECAM i tak i pozdrawiam.
      • jo2405 Re: Londyn- makijaz permanentny 31.07.12, 16:33
        Jestem klientka Doroty Bylicy i smialo moge powiedziec ze ma doswiadczenie i wie co robi. Twoje oczernianie jej na tym forum swiadczy tylko o Twoim braku profesjonalizmu. Ponadto gdybys okazala sie niezadowolona klientka to masz prawo do reklamacji, zyjemy w takich czasach ze wszystko da sie poprawic. Moim zdaniem widzisz w Dorocie konkurencje i probujesz ja oczerniac , strasznie plytkie myslenie!!!!! a ponadto dziecinne. Nie psuje sie komus opinii z czystej zawisci, no ale w przypadku nas Polakow to jest na porzadku dziennym. Osobiscie polecam Dorote i mam nadzieje ze jej przyszle klientki nie zraza obludne opinie konkurencji.
      • czarnooolka Re: Londyn- makijaz permanentny 04.08.12, 19:47
        Bylam u Doroty Bylicy jest profesjonalistka i makijaz permanentny oczu w ogole nieboli u niej gdyby nie to ze Dorota duzo mowila zeby nam czas szybciej zlecial to bym zasnela! Jestem strasznie zadowolona z jej efektow pracy. Napewno bede polecac jej prace najblizszym znajomym. A Ty nie klam bo u Doroty sa reklamacje darmowe pewnie jestes zwykla konkurencja i szukasz klientek! Ona ma swoja strone na ktorej pokazuje jak sama pracuje jej zdjecia nie sciagniete z internetu! POLECAM JA JAK NAJBARDZIEJ !
        • basiabasia123 Re: Londyn- makijaz permanentny 03.04.14, 21:41
          Pani Dorota Bylica- pracuje na terenie UK, Szkocji, Polski i od 2 lat nawet w Monako. Nie wiem, jaki jest cel oczerniania jej pracy. Znam ja i jej prace od kilkunastu! lat. Mam salon kosmetyczny w Warszawie, gdzie klientki czekaja miesiacami, na jej przyjazd i zawsze sa zadowolone. Po za tym wracaja do niej po kilku latach na odswiezenie makijazu lub wykonanie dalszej czesci. Najlepsze jest to, ze przychodza po latach matki, ktore odnawiaja makijaz i ich corki, ktore zaczynaja z tematem i robia u nej makijaz. Dlaczego?- bo jest pieknie i profesjonalnie wykonany. Pani Dorota szkoli sie na biezaco na terenie Europy, Canady i w Stanach Zjednoczonych. Jej sprzet jest wyprodukowany w niemieckiej fabryce, ktora produkuje sprzet medyczny. I NIGDY nie uzywa czarnego barwnika do osob rasy bialej! Jej prace sa naprawde naturalne. Czasem panie pytaja ja dlaczego ona nie ma makijazu, a jak wiadomo pani Dorota Ma zrobione brwi, usta i kreski na oczach i to od zawsze! Byla swoja pierwsza klientka.
          Nie wiem jaki cel ma ktos, by oczerniac pania Dorote, ktora jest sympatyczna, mila kobieta. Jest profesjonalna i nigdy nie wykonuje makijazu bez ustalenia z klientka ksztaltu. Dopiero, gdy klientka zaakceptuje ksztalt, wtedy Pani Dorota zaczyna pracowac.
          Wiadomo, ze obecnie na rynku jest duza konkurencja ale pisanie o kims nieprawdy jest naprawde bezczelne.
          uwazam, ze jesli jestes niezadowolona, lub uwazasz, ze zostalas oszpecona- wnies sprawe do sadu, Pani Dorota jest ubezpieczona w BABTAC i zawsze informuje o tym klientki. Wiec, gdybys pisala prawde, napewno mialabys odwage sie podpisac czytelnie. gdybys czula sie oszpecona, nie mialabys problemu by wniesc sprawe do sadu o odszkodowanie za oszpecenie.
          Ja wiem, ze z Pania Dorota chca wspolpracowac najbardziej znane salony w Londynie. Panie Dorota nie zgadza sie na wspolprace tylko dlatego, ze ich ceny sa takie, ze makijaz permanentny znowu stalby sie tylko marzeniem wielu polek .
          Polecam goraco uslugi Doroty Bylica i dodam, ze juz nie jedna osobe uratowala po nieudanym makijazu.
          • dotk-a77 Re: Londyn- makijaz permanentny 03.04.14, 23:18
            W odpowiedzi na te wylewna odpowiedz na moje zarzuty mogę stwierdzić iż fora sa po to,aby każdy z nas wyrazil swa opinie.Taka jest moja opinia na temat prac p.Doroty ,ponieważ jej praca mi się nie spodobala.Prosze ze zrozumieniem przeczytać co napisałam ,a potem ujadac.Nie wspomniałam iż zostałam oszpecona-chyba troszkę przesadzilas,po odszkodowanie bym nie poszla,poniewaz to by naprawdę jej zaszkodzilo i jest to nie-etyczne w naszym srodowisku,kurs sobie owszem-zrobiłam i skoro z tym sobie poradziłam,to potrafie sobie znaleźć własne klientki.A ty chyba jesteś oplacana,zeby tutaj na forum odpierać ataki.Mozesz sobie napisac wlasna opinie i to będzie dodatkowo na korzyść p.Doroty.Dziewczyny pytaja,to odpisuje co mysle i nikt mi tego nie zabroni.Pani radze głębsze zrozumienie treści.
      • moniimonii Re: Londyn- makijaz permanentny 11.08.12, 18:42
        To nie prawda!!!! Bo robilam u niej brwi, gorne kreski i usta. Jestem bardzo zadowolona i bede ja polecac bo zna sie na tym co robi. Jest bardzo profesjonalna, rzetelna , mila i w dodatku sama super wyglada. Jak ja zobaczylam na zywo, poprosilam o taki sam makijaz jaki ona sama ma. Oczywiscie zrobila mi, ale inny. Dostosowla go do mojej urody (Dorota jest blodnynka, a ja brunetka). Mialam bardzo proste jesne i rzadkie brwi. Dorota wyprowadzila mi piekny nowy luk brwiowy. Oko jest wyrazne, otwarte i ladniejsze. Lepiej sama bym tego nie zrobila. Juz nie jedna osoba mnie zaczepila i pytala co ja robie z brwiami ze mam tak idealne. Pierwszy makijaz byl bardzo delikatny (brwi i kreski), tak aby zaakceptowac ksztalt i kolor. Bylam bardzo zadowolona, i druga porawke zrobilam tak samo + jeszcze usta. Na poprawce ust, poprosilam Dorote czy moglaby mi jeszcze raz poprawic brwi i kreski, bo odkrylam w sobie, ze bardzo dobrze sie czuje w bardziej intensywniejszym makijazu. (Przez pierwsze dni makijaz jest bardzo, ale to bardzo mocny, do czasu zejscia strupka, kiedy staje sie bardziej naturalny) Dorota, powiedziala, ze nie ma najmniejszego problemu, zrobila mi tzw. 2-ga poprawke calkowicie za darmo!!! Nie myslcie dziewczyny, ze 2 poprawki to znaczy, ze kiepsko robi. Wrecz przeciwnie, makijaz jest wtedy bardzo dopracowany. Skóra róznie przyjmuje barwnik, czasami podobno wogole nie przyjmuje. Daltego w Twoja opinie nie wierze, na pewno jestes z konkurencji bo jesli bylabys klientka to smialo moglas isc na poprawke, a tego nie zrobilas. Wywalilas niby tyle kasy, i nie zlozylas reklamacji, cos mi tutaj nie pasuje. Aha co do cen, to z pozoru wydaja sie wysokie, ale to co Dorota oferuje w zamian ( jest ubezpieczona, darmowe poprawki, znizka na poprawe makijazu po latach) jej cena jest naprwde konkurencyjna do cen w Londynie. Nie wspominajac o jej bezcennej fachowosci i doswiadczeniu, bo nie kazdy potrafi nadac taki ksztalt oku, jaki sama bys lepiej nie zobila. Jak dla mnie Dorota jest numerem jeden. Bardzo polecam. Monika
      • edyta0409 Re: Londyn- makijaz permanentny 19.08.12, 23:04
        Nie zgadzam się również z Twoją opinią. Namiary na p. Dorotkę znalazłam w internecie i od ręki poszukiwalam jakichkolwiek opinii na temat jej pracy, które znalazłam tutaj :);
        Na moją decyzję o wizycie u niej zadecydowaly w większości pozytywne opinie. I naprawdę nie żałuję. Miałam przyjemność poznania p. Dorotki dzisiaj, i muszę Wam powiedzieć, że jest osobą bardzo ciepłą i życzliwą, do tego w pełni profesjonalną. Jestem w 100% zadowolona z efektu końcowego jej dzisiejszej pracy nad moimi brwiami, pomimo że są bardzo ciemne na początku [myslałam, że będzie gorzej :)]
        Wiem, że trzeba czasu na to by w pełni się wygoiły, mimo to widać że będą wyglądały super.
        I nieprawdą jest, że wykonanie tego makijażu boli. Jeśli mam być do "bólu" szczera, to wyrywanie brwi jest bardziej bolesne.
        Cenowo... przystępnie dla każdego. Napewno polecę jej umiejętności niejednej osobie.
        Jedna z moich poprzedniczek ma rację, mówiac Ci, że skoro coś poszło nie tak, wystarczyło umówić się na poprawkę a nie oczerniać na forum bez powodu.
        Jednym zdaniem?... W PRZYSTĘPNEJ CENIE, PROFESJONALNIE I W PRZEMIŁEJ ATMOSFERZE. Edyta K.
      • rainelf0 Re: Londyn- makijaz permanentny 10.10.12, 23:16
        Dopisuje sie do postu koleżanki robiłam brwi pare mcy temu nie dość ze krzywe nie równe i sama muszę próbować je dosztukowac domalowac codziennie. P. Dorota nie ma pojęcia o tym co robi a warunki w jakich pracuje to porażka !!! 200 funtów do kosza i śmieszne niesumetryczne brwi !!! Masakra strzezcie sie dziewczyny!! Ktoś chce wyśle foto ;((( ps.szukam kogoś profesjonalnego do poprawki może znacie ???
        • t.edyta Re: Londyn- makijaz permanentny 11.10.12, 15:33
          Jesli pomoge to polecam gabinet mojej kolezannki w Slough. Robilam brwi 6 miesiscy temu i jestem bardzo zadowolona.
          Jeszcze jedno: nikt mi nie powie,ze nie boli... Kresek bym sobie nie zrobila juz;)
          --
          zmienilam nicka-byl za dluuugi:)
        • alina845 Re: Londyn- makijaz permanentny 21.10.12, 12:57
          witam, robilam sobie u p. Doroty brwi i oczy- gorna i dolna powieka. musze powiedziec, ze brwi sa tak piekne inaturalne, ze wygladamwspaniale! i tak tez sie czuje!oczy?-chcialam troche dluzsze kreski gorne, takieprzeciagniete, ale p. Dorota przekonala mnie, ze tonie jest naturalne, wiec troszkesobie domalowuje. ale nie co dzien. A o to mi chodzilo, zeby co dzien nie malowac oczu. jestem zadowolona bardzo iszczerze polecam!
          Tu jedna dziewczyna pisze, zema krzywe brwi i ze posle zdjecie,ale adresu nie podala i jak sie wchodzi na jej linka, to jest on nie aktywowany, czyli- znowu ktos po polsku probuje komus zaszkodzic. jakie to zalosne! Dziewczyny, nie sugerujcie sie jakimis glupimi komentarzami, bo zawsze sie znajdzie albo ktos zazdrosny, albo konkurencja, ktoranie potrafi zaistniec dobra praca, tylko pluciemna innych. Pani Dorota najpierw ustala z klientka jak brwi maja wygladac, adopiero,gdy sie je zaakceptuje, czyli ja oceniam, czy takie, czy krzywe- wtedy dopiero je robi.
          pozdrawiam Alina.
      • luzja2305 Re: Londyn- makijaz permanentny 21.10.12, 19:12
        pani to chyba z konkurencjii pisze te bzdury o pan iDorocie Bylicy ja korzystam z jej uslug prawie dwa lata i jestem zadowolona -to malo powiedziane jest na prawde profesjonalna i mila osoba ,a warunki domowe nie swiadcza o tym ze ktos jest nieprofesjonalny.co mnie irutuje w takich komentarzach jak twoj to to ze jesli nie bylas zadowolona z efektu to trzeba bylo sie z nia skontaktowac i o tym powiedziec a nie wypisywac te bzdury,ja robilam usta bolu nie czulam w ogole a usta sa najbardziej bolesnym zabiegiem .MOJA KOLEZANKA robila natomiast brwi u pani Kosobuckiej i narzekala na bol portownala to do robienia zyletka tak to okreslila.smieszy mnie jeszce jedna rzecz, czytam fora od dawna, i cos mnie zaczelo zastanawiac odkad pani Kosobudzka zaczela pracowac na tooting brodway zaczely sie to niepochlebne komentarze o p.Dorocie co za zbieg okolicznosci!!!! a dla wszystkich kto szuka kogos do makijazu permanentnego ja osobiscie polecam DOROTE BYLICE !!!!Ktos napisal ze kusi tania cena smieszne ale ceny sa w normialne nie robi promocji za pol ceny jak pani KOSOBUCKA BO ZWYCZAJNIE NIE MUSI bo klijentki zawsze do niej wracaja ja jestem jedna z nich JUSTYNA LEYTON
      • roksana25.03 Re: Londyn- makijaz permanentny 14.02.13, 17:25
        DOROTE BYLICE POLECAM GORACO
        skorzystalam z uslug tej pani 2 lata temu po raz pierwszy,zrobilam korekte ust po nieudanym makijazu zrobionym przez inna pania...usta byly tylko poprawione i sa piekne...u Doroty zrobilam kreski gorne i tez jest wszysko tak jak chcialam...bardzo mam niski prog bolu i Dorota znieczulala mnie doslownie max co piec minut na kazde zyczenie zebym czula sie komfortowo i tak bylo....jesli tak bardzo czula pani bol to nie wierze z nie potrafila pani o tym powiedziec,,,,bo kiedy ja to robilam natychmiast bylam dodatkowo znieczulana....a jesli chodi o cene to prosze was ale jesli chce sie dobrze wygladac to makijaz permamentny w tanim saloniku niestety ale urody nie poprawi....prosze sobie doliczyc koszty lotu do PL zeby zaplacic taniej w zlotowkach i wychodzi to samo,u Doroty zrobilo sobie brwi usta i kreski juz conajmniej 5 moich kolezanek z kompletnie innymi typami urody i wszystkie byly zadowolone....wiec niestety ale nie wyobrazam sobie zeby Dorota mogla komus zrobic krzywde!!!! zadowolona klientka Doroty,,,jesli ktos chce moge nawet wyslac zdecia na priv e mail przed i po zabiegach i rozwiac watpliwosci:)
      • kingam86 Re: Londyn- makijaz permanentny 14.02.13, 20:47
        STANOWCZO POLECAM!!!!
        Dziewczyny! Jestem szczęśliwa ponieważ p. Dorota uratowała moją twarz po działaniu innego beztalencia. Z mojej strony nie jest to tandetna, podszyta fałszem reklama... a czyste fakty! Kiedy czytam jak inne kobietki piszą na tym forum o swoich perypetiach, niezadowoleniu, a czasem wręcz dramatach związanych z nieudanym makijażem permanentnym, to jaki powód ma mnie powstrzymywać by się nie podzielić informacją, iż na własnej skórze przekonałam się, po ponad rocznych mękach, że mogę wreszcie patrzeć z uśmiechem w odbicie w lustrze? Dziewczyny kochane, ja piszę prawdę! Ta Pani absolutnie mnie nie prosiła o żadne reklamowanie i temu podobne działania. Robię to z własnej, nieprzymuszonej woli, bo liczę, iż mogę tym samym którejś z Was pomóc.
        Robiłam u p. Doroty usta i NAPRAWĘ fatalnie wykonanych sztucznymi barwnikami brwi, które zaczęły mi się po kilku miesiącach od zabiegu odbarwiać na zielono-granatowo a zaznaczam każdego fachowca większą sztuką jest naprawić robotę partacza, oszusta czy też pseudo linergistki wykonującej ,,radosną twórczość'' na twarzy klientki , która ufa bezgranicznie a po zabiegu pragnie czuć się jeszcze piękniejsza.
        Drorota z całą całą pewnością sprawiła że tak się teraz czuje i mam w końcu piękne naturalnie wyglądające brwi i usta na temat których słyszę mnóstwo komplementów.
        Zainteresowanym podaje moj numer gg 526701 a na meila po uprzednim kontakcie mogę wysłać zdjęcia makijażu wykonanego przez p. Dorotę
        Pozdrawiam seredecznie Kinga M
      • zanuaria12 Re: Londyn- makijaz permanentny 12.08.13, 22:15
        zgadzam sie w zupelnosci, ja mialam poprawiane 3razy brwi,zniknely po ok 10mcach,w sumie duzej krzywdy mi nie wyrzadzila a le w zupelnosci nie bylo to warte 200f,co do str i realiach to tez popieram,salon miesci sie w pokoju, ale bardzo mila kobieta to jedyny plus.
      • liska25 Re: Londyn- makijaz permanentny 18.07.16, 16:03
        Hi. U pani Doroty wykonywalam makijaz brwi i jestem strasznie rozczarowana! Po zabiegu bylam na poprawce trzy razy bo zawsze cos bylo nie tak. Za kazdym razem dobierala mi inny odcien barwnika i w konsekwencji mam trzy odcienie na brwiach. Sa one takze krzywe, nierowne i o kompletnie zmienionym ksztalcie niz chcialam. NIGDY nie skorzystam juz z uslug tej pani i nikomu jej nie polecam!
    • gosiagosia3 Re: Londyn- makijaz permanentny 30.07.12, 19:51
      Dorota Bylica- szczerze POLECAM! jej zdjecia na stronie- sa prawdziwe i widac to,co robi na filmie. Inne kosmetyczki albo maja zciagniete zdjecia z internetu, albo zbieraja klientele dopiero. Ja trafilam do Doroty z polecenia kolezanki, po za tym widzialam jak piekne kreski i brwi ma moja kolezanka. Zdecydowalam sie i nie zaluje! po za tym podoba mi sie to, ze Dorota doradzi, nie naciaga na kase, jak chcesz od razu za duzo, to odradza. proponuje, zeby poczekac, zeby dojrzec do decyzji. Madra kobieta. Bardzo jestem zadowolona, polecam swoim kolezankom i polecam kazdej z was. Gosia
    • missinsomnia Londyn - makijaz permanentny 23.08.12, 00:34
      Moge polecić gabinet PantherEyes w Londynie na South Ealing. Zabiegi wykonuje Pani Ania Konewka i byłam mile zaskoczona nie tylko jakością pigmentów i profesjonalną obsługą ale też doskonałym efektem widocznym już zaraz po zabiegu a przed finalną korektą którą miałam zrobioną po 10 dniach gdy brwi zagoiły się. Osobna sprawa, że wcale tak bardzo nie bolało jak koleżanka mi opowiadała. Bardzo ważne dla mnie gdy dokonywałam wyboru były pigmenty wysokiej jakości i profesjonalna analiza kolorystyczna twarzy. Sprawdziłam przed zabiegiem i Pani Ania nauczyła się tej sztuki u boku Dariusza Kubiaka - Mistrza Wizażu i Charakteryzatora w Teatrze Wielkim w Poznaniu. Kolor, zarys i sam zabieg idealnie skorygował kształt moich brwi, zamaskował lekką asymetrię twarzy i uwydatnił moje oczy. Naczytałam się sporo o makijażu permanentnym, technikach i zasięgnęłam języka u znajomych a lepiej wybrać nie mogłam. Poszłam z polecenia a dodatkowo przekonały mnie też naturalne barwniki niemieckiej firmy z atestem, hipoalergiczne, bez żadnych domieszek, środków konserwujących ani stabilizatorów co pozwala wykluczyć jakiekolwiek skutki uboczne. Sam zabieg zajął około dwóch godzin i nie było tak źle mimo, że zdecydowałam się na zabieg podczas okresu choć Pani Ania mi odradzała przez zwiększoną wrażliwość na ból w tych dniach ale miałam zarezerwowany lot i chciałam aby brwi zagoiły się przed przyjęciem weselnym na którym bardzo mi zależało. Dostałam też specjalną maść ściągającą opuchliznęi przyspieszającą gojenie po zabiegu dzięki czemu mogłabym już nawet po pięciu dniach pójść na korektę ale umówiłam się po powrocie. Koszt za makijaż permanentny brwi w Londynie to przedział średnio 300 do 500 funtów a mnie zabieg w gabinecie PantherEyes kosztował 210 funtów!
      Do bardzo konkurencyjna cena za makijaż permanentny brwi - tymbardziej w Londynie. Pełen cennik, opisy, obszerna galeria i detale można znaleźć pod adresem: www.panthereyes.co.uk - Makijaż Permanentny Londyn Minus taki,że coraz częściej myślę o ustach :) ..jak się bawić to na całego :) heh..więc pewnie po wakacjach zaszaleję :) Beata
      • martuleklondyn Re: Londyn - makijaz permanentny 06.12.12, 06:59
        Witam forumowiczki - byłam i zrobiłam makijaż permanentny w Londynie - polecam niezdecydowanym gabinet "Panther Eyes"- rewelacyjny profesjonalizm i świetne ceny jak na tak wysoką jakość i makijaż permanentny w Londynie ! Znalazłam wogóle namiary gabinetu "Panther Eyes" na stronie www.makijaz-permanentny.co.uk - Makijaż Permanentny Londyn ...i tydzień później makijaż permanentny brwi był zrobiony !
        Wygląda świetnie, prawie nie bolało i z jedną korektą a jeszcze przed świętami u Pani Ani będzie zrobiony makijaż permanentny ust właśnie w Londynie :-) heh..pochwalę sie przed Nowy Rokiem :-)
        Polecam "Panther Eyes" i dziękuję przy okazji na forum !
      • alina511 Re: Londyn - makijaz permanentny 26.03.13, 14:53

Ja rowniez zgadzam sie,ze gabinet PantherEyese czyli Ania Konewka wykonuje swietny makijaz permamentny.Bardzo sie balam jak bede wygladala,poniewaz slyszalam bardzo rozne opinie zadowolonych i niezadowolonych pan czyli najwiecej zalezy od reki osoby ktora wykonuje zabieg.Efekt utrzymuje sie przez dlugi czas wiec bylam swiadoma,ze to wazne jaki gabinet wybiore.Jestem dojrzala osoba i wiem dobrze,ze tanio raczejj rzadko znaczy dobrze.Wybralam Anie bo cena i odleglosc od gabinetu mi odpowiadala.
        Od pierwszego spotkania zrobila na mnie dobre wrazenie.Spokojna,otwarta na wyjasnienie watpliwosci i bardzo sympatyczna.Gabinet czysciutki,pachnacy od razu czulam sie bezpieczna.
        Na poczatku bylam zdecydowana na usta,ale zrobilam tez kreski na oczach.Troche panikowalam,bo nie chcialam za nic za ciemnych kresek zebym rano w lustrze widziala wymalowana lalke.Ania spedzila ze mna wiecej czasu niz to bylo zakladane i nie placilam ani funta wiecej.Najwazniejsze dla niej bylo,zebym byla zadowolona i jestem-bardzo!
        Makijaz permamentny jest swieta sprawa wlasnie jak sie patrzy w lustro rano,jak sie jest na wakacjach i makijaz na plazy raczej odpada.Ja mialam niewyrazne oczy i zawsze mialam problem ze " zjadaniem pomadek" teraz wystarczy,ze poloze wazeline na usta i wygladaja jak po delikatnej pomadce,to samo z oczami wygladaja o wiele wyrazniej nawet jak nie maluje.Do tego wcale nikt nie wie,ze to nie moja uroda tak dobrze zostaly dobrane barwniki.
        Nie powiem,ze nie bolalo,ale w koncu jest to na wiele lat i mozna pocierpiec.Polecilam Anie kolezance,ktora jest bardzo nieodporna na bol i jakos przezyla.Uwazam,ze naprawde warto zrobic sobie taki makijaz szczegolnie jak chcemy zawsze wygladac dobrze nawet na basenie.
        Nie radzilabym robic taki zabieg tylko dlatego,ze jest tanio bo mozna sie oszpecic na wiele lat szczegolnie brwi wyglada okropnie zle zrobione.Widzialam dziewczyne z pomaranczowymi brwiami ...okropnosc.
        Makijaz permamentny to powazna sprawa,ale z Ania nie ma sie czego obawiac,bo dla niej najwazniejsze jest zeby klientka byla zadowolona i czula sie bezpiecznie i tak wlasnie jest ze mna.
        Alina
        • 157aga Re: Londyn - makijaz permanentny 16.05.13, 08:10
          Bardzo polecam uslugi Pani Doroty Bylicy.
          Polecono mi ja w zeszlym miesiacu w salonie fryzjerskim z ktorego uslug korzystam juz ponad 5 lat.
          Nie wachalam sie ani chwili i tydzien pozniej mialam wyznaczona wizyte na zrobienie kresek na gornych powiekach. Bol nie przypominal w niczym tego jaki opisywala moja przyjaciolka , ktora stwierdzila ze gdyby wiedziala nigdy by sie na cos takiego nie zdecydowala.Zabieg miala wykonywany w zupelnie innym miejscu. Cala procedura robienia kresek przebiegla w bardzo milej i serdecznej atmosferze, mialam wrazenie jakbysmy sie juz wczesniej znaly .Kreski wygladaja rowno i podkreslaja oko.Jestem niezmiernie zadowolona i planuje zrobic sobie brwi.
          Pani Dorota ma wieloletnie doswiadczenie, bardzo profesjonalnie podchodzi do swojej pracy i ciagle sie rozwija . Goraco wszystkim polecam uslugi Pani Doroty
    • kat2110 Dorota Bylica 22.12.13, 13:06
      Znam Dorotke Bylicę od paru dobrych lat, pomogła mi z nieudanym makijażem wykonanym przez dwie kosmetyczki w Polsce. Makijaż wyglądał super! Zrobiła mi brwi i kreski na oczach:) ostatnio byłam u niej odświeżyć makijaż (po prawie trzech latach) i jak zawsze jestem zadowolona i wyglada naprawdę swietnie, aż miło patrzeć w lusterko;) Dorotke wysłałam do mojej mamy do Polski, w celu wykonania brwi. Mama jest bardzo zadowolona:) nie wyobrażam sobie siebie teraz bez tego makijażu:) a ponad to Dorota jest niesamowicie pozytywna osoba i zawsze można sobie miło pogadać:) jeśli makijaż permanentny, to tylko u Doroty!!! Kasia
    • dotk-a77 Re: Londyn- makijaz permanentny 11.03.14, 22:08
      Nawiazujac do tematu makijazu permanentnego wykonanego przez Dorotę Bylice...Chciałabym podzielic sie moimi doswiadczeniami, ktore niestety nie sa zbyt pozytywne. Nie pisze tu aby kogos oczerniac, lecz moje brwi wykonane przez te pania byly naprawde katastrofalnej jakosci.Poszlam tam glownie dla wydluzenia linii, oraz zlikwidowania asymetrii.Jestem kosmetyczka, wiec wiem jaki efekt chcialam osiagnac.Niestety.Za sume 200 funtow otrzymalam dwie cienkie kreski wytatuowane w moich brwiach.Koniec brwi zostal wykonany zbyt nisko, co nadalo moim oczom smutny , zapadly wyraz.Brwi nie zostaly w zaden sposob poprawione, poczatkiem moich brwi staly sie ciemne placki koloru popielatego.Dzis wiem, iz powinna je skorygowac metoda wlosa, poniewaz wlasnie tam mi brakowalo tych pare wloskow.Cala ta linia zupelnie nie byla mi potrzebna.Chodzilo mi bardziej o wypelnienie i skorygowanie ksztaltu.Robila mi trzy poprawki-na czwarta nie mialam juz sily ani nerwow.W cenie bylo odswiezenie po roku-nie skorzystałam. Pisze to dzis, bo pare miesiecy temu ukonczylam szkolenie w zakresie wszystkich technik w makijazu permamentnym, wiec jestem bogatsza w te wiedze.Uzywam najnowszej technologii oraz doskonalej jakosci barwnikow.Wiem iz pani posiadala stary sprzet i kiepskie barwniki.To bylo okolo 5lat temu.Najgorzej, ze niedawno zupelnie przypadkowo spotkalam osobe, ktora zrobila u niej brwi na pare miesięcy przed slubem.KOSZMAR!!! Ogromne czarne placko-krechy z szarym polyskiem.Laska zalamana.Nie pisze tego, zeby zaszkodzic.Kazdy z nas jest inny i moze inne ma oczekiwania. Ja nie bylam zadowolona.Jako osoba przemila i gadatliwa, lecz czy specjalistka, to juz watpie.To bylo pare lat temu, moze nabyla wiecej umiejetnosci przez ten czas..Mam nadzieje, ze nauczyla sie odpowiednio dobrac ksztalt i technike makijazu do indywidualnych potrzeb klientek.
      • basiabasia123 Re: Londyn- makijaz permanentny 03.04.14, 21:54
        Mysle sobie, ze dotk-a77 napisala dopiero po 5 latach krytyke na Dorote Bylica, by zachecic kobiety do korzystania ze swoich uslug, jesli faktycznie zrobila kurs z makijzu. Ciekawe jak mozna porownac praktyke dotk-a77 zaraz po kursie z kilkunastoletnim doswiadczeniem Doroty.
        pozdrawiam.
        • dotk-a77 Re: Londyn- makijaz permanentny 03.04.14, 23:24
          po prostu nie ujadam tak jak ty...myslalam,ze tylko może miałam pecha i tak mi wyszlo,kosmetyczka jestem od dobrych paru lat moja droga,a obecnie buduje portfolio i nie poluje na cudze klientki.Sa na tej ziemi ludzie zdolni i mniej zdolni i nie każdy potrzebuje 20 letniej praktyki do zrobienia pięknych brwi,to sa inne kwestie ,a jak widze nie wiesz chyba o tym nic...
          • dolcevita84 Re: Londyn- makijaz permanentny 05.04.14, 22:17
            Ja natomiast korzystałam z usług Pani Doroty Bylica już wielokrotnie i jestem naprawdę zadowolona z efektu jej pracy co więcej? Wiem , że moje koleżanki też u niej robiły makijaż permanentny i nie kryły zachwytu . Tak więc nie wiem dlaczego Pani pisze takie historie o pracy Pani Doroty i od razu zaznaczę, że nie piszę tutaj na specjalne zamówienie. Ja mogę jak najbardziej polecic usługi Doroty Bylica bo naprawdę robi to wszystko bardzo dobrze. Zdjęcia są dostępne na facebooku www.facebook.com/ImageByDorota więc ten kto nie wierzy niech sprawdzi albo napisze do mnie a Panią serdecznie pozdrawiam i w takim razie czekam niecierpliwie na efekty Pani pracy- bo rozumiem że jest Pani profesjonalistką.
    • zol78 Re: Londyn- makijaz permanentny 02.07.14, 09:55
      Wszystkim Pania Serdecznie Polecam Pania Dorote. Pełen Profesjonalizm!!!! Usługa na Najwyższym Poziomie!!!. 100% Satysfakcji i Zadowolenia z Makijażu Pernamentnego Brwi.
      Pani Doroto BARDZO DZIĘKUJE 👍 Do Zobaczenia Za Pare Miesięcy.
    • hypnosefashion makijaz permanentny 13.07.14, 23:10
      Witam wszystkie zainteresowane Panie :)
      Szczerze polecam osobe Doroty Bylicy jesli ktoras z Was chcialaby zrobic sobie makijaz permanentny brwi :)
      Cos wspanialego,Dorota jest przemila osoba z wieloletnim doswiadczeniem,dba o komfort klientki tak aby jak najmniej odczuwała zabieg,potrafi doradzic od razu widac,ze zna sie na tym co robi i robi to z pasja,jesli mialabym to ujac w kilku slowach....100% profesjonalizmu w przeslicznej cieplej,otwartej osobce.Od 3 miesiecy jestem posiadaczka brwi zrobionych przez Pania Dorote i z czystym sumieniem moge polecic Ja kazdej kobiecie,ktora chcialaby wygladac pieknie zaraz po przebudzeniu,100% satysfakcji.GORACO POLECAM !!!!

Welcome to everyone that are interested in permanent eyebrow make-up ...I'm a happy owner of permanent eyebrow makeup made by Dorota Bylica :) I sincerely recommend this person if you want a permanent make-up. I will look forward to another make-up (lips) in the future.Dorota is a very nice lady,which knows what she is doing with a high experience.I love it :) :) :) :) :)
    • mona.dk Re: Londyn- makijaz permanentny 31.08.15, 14:57
      Ja jakos nie mam zaufania do kosmetyczek z UK. Decydujac sie na makijaż permanentny trzeba iść do naprawde zaufanej osoby. Na Twoim miejscu poleciałabym do Polski np tu masaz-spa-warszawa.pl/ Cenowo wyjdzie znacznie atrakcyjniej niż w UK a poza tym bedziesz miala pewność, że makijaż zostanie poprawnie wykonany.
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka