• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

Lalki reborn Dodaj do ulubionych

• 24.06.11, 21:00
    Wykonuję ostatnio bardzo popularne ręcznie robione lalki reborn. Proces robienia tekiej lali polega na malowaniu, nakłuwaniu włosów, składaniu i następnie fotografowaniu z przeznaczeniem na aukcje. Moje lalki sprzedają się w cenach 200 - 300 funtów, mam na swoim koncie kilkadziesiąt udanych wykonań i kilkudziesięciu zadowolonych kupujących na całym świecie ( USA, Australia, Francja, Niemcy, Włochy, Polska, Rosja, etc)
    Myślę o zorganizowaniu indywidualnych kursów reborningu, czy Waszym zdaniem znajdą się jakieś osoby zainteresowane..?
    Zaawansowany formularz
    • 04.03.12, 21:28
      Hej
      Mysle , ze to dobry pomysl...sama o tym myslalam ale szczerze nie wiem jak sie do tego zabrac.
      Napisz moze na moj email joannad24@wp.pl
      Pozdrawiam
      Jo
      • 05.03.12, 22:49
        Interesujacy pomysl. Sama sie nie zapisze, ale zycze powodzenia
        • 14.03.12, 00:07
          Z miła checia wybiore sie na taki kurs a skat jestes ?
          ps. ja z sheffield
          --
          Mateuszek 05.11.2001r Maja 18.06.2005r
          Michałek 07.08.2007r Mały Aniołek [*]13.10.2008r
          Martynka 27.08.2009r rene41.fotosik.pl/
          rene4193.fotosik.pl/zdjecia/1.html
          • 17.03.12, 15:09
            też jestem zainteresowana:) proszę o info na maila gazetowego.
            --
            أود مترجم جوجل :)
    • 09.05.13, 13:26
      Napisałam ten wątek przeszło rok temu i zapomniałam o nim, dopiero dzisiaj go odgrzebałam. Moja oferta kursów reborningu na wysokim poziomie jest nadal aktualna. Moje lalki można obejrzeć w galerii na mojej stronie internetowej:
      ]www.millenamoonrebornatelier.com/
      www.millenamoonrebornatelier.com/
      W galerii są tylko niektóre z moich prac, strona wciąż wymaga aktualizacji, w razie pytań proszę o kontakt poprzez moją stronkę
      Pozdrawiam cieplutko.
    • 11.10.13, 15:02
      Z tego co piszesz wynika, że są robione ręcznie, ja spotkałam się z komercyjną ich sprzedażą, czy te też są robione ręcznie ? Napisane, jest, że pochodzą z limitowanych kolekcji - czy to te sam,e które ty oferujesz, Limitowane lalki reborn ?
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.