Dodaj do ulubionych

NAUKA DZIECI ZA GRANICA - Anglia

17.03.14, 23:20
- Bezpłatna nauka na poziomie szkoły podstawowej i gimnazjum według polskiej podstawy programowej
- Bezpłatne egzaminy kwalifikacyjne
- Nauczanie realizowane on- line
- Konsultacje on- line z nauczycielami
- Legitymacja szkolna
- Świadectwo polskiej szkoły po zdaniu egzaminów klasyfikacyjnych

www.polskaszkolainternetowa.pl
E-mail: sekretariat@polskaszkolainternetowa.pl
Tel: +48 534 637 952
Edytor zaawansowany
  • kika_kika 20.04.14, 19:44
    Niestety nie zastępuje to nauki w szkole angielskiej... :/ prawda?

--
    Pozdrawiam cieplutko,

KIKA z Wisniami <:
  • magseb 20.04.14, 23:09
    Tak dziecko musi chodzić do szkoły angielskiej. Polska szkoła internetowa jest jako dodatkowa forma edukacji.
  • kika_kika 21.04.14, 13:30
    Zastanawiam się, czy to nie byłby dobry argument dla sądu - ponieważ będę starała się o sądową zgodę na wyjazd dzieci za granicę na stałe (jestem po rozwodzie i ich tata raczej się nie zgodzi na taki wyjazd). W ten sposób dzieci nie zatracą kontaktu z j. polskim - (to dopiero 1 i 2 klasa ale... ortografia, gramatyka są ważne a nie tylko język mówiony) i historią - czego również wolałabym uniknąć.

--
    Pozdrawiam cieplutko,

KIKA z Wisniami <:
  • olikkaa 06.08.18, 10:26
    Bardzo fajna opcja. Ja polecam też ciekawą platformę e-learningową do nauki języka polskiego polonijka.edu.pl dzięki niej moje dziecko bardzo szybko uczy się języka polskiego będąc za granicą Polski. Serdecznie polecam!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.