Dodaj do ulubionych

Busy do Anglii, busy do Polski - kogo polecacie?

29.03.18, 12:04
Często podróżuję na tarasie Polska Anglia ponieważ kursuję miedzy domem a pracą. Od jakiegoś czasu jeżdżę z firmą przewozową Grandbus i w sumie jestem bardzo zadowolony. Przejazdy przebiegają sprawnie i bez przesiadek, busy do Anglii i busy do Polski wyjeżdżają klika razy w tygodniu więc bez problemu zawsze znajdę termin. Mają wygodne busy, zabudowa nie wygląda na tradycyjną. Dostałem kartę stałego klienta i odebrałem już swoje pierwsze promocje. Ale jak to polak jestem marudą i chcę wiedzieć z kim jeżdżą inni. Kogo polecacie? Musi być sprawnie, wygonie, bezpiecznie i tanio.
Edytor zaawansowany
  • iwonka005 03.04.18, 12:45
    Jechałam ostatnio z Anglii do Polski na święta z grandbus-anglia.pl/ i podróż minęła całkiem dobrze. Mimo dużego ruchu udało mi się dotrzeć bezpiecznie i w szybkim czasie do domu. Muszę przyznać, że to jedna z lepszych firm z którymi miałam okazję podróżować.
  • kafisz1 08.08.18, 22:25
    Dla mnie grandbus-anglia.pl to bardzo dobry przewoźnik. Busy są czyste, nie zniszczone. Kierowca to prawdziwy człowiek, a nie cham co przed kilkoma godzinami zszedł z pola i musi wracać pryskać. Cieszy mnie fakt, że jeżdżą szybko i za małe pieniądze. Na więcej nie można narzekać, dziękuję!
  • mratinik 20.10.18, 21:54
    Ja polecam najlepszą firmę oferującą przewozy osób z Polski do Anglii.
    Busy Polska Anglia to najlepszy transport na Polskim rynku.
    Ubezpieczenie i obiad w cenie.
  • kafisz1 11.01.19, 00:12
    Polecam SuperBusy.pl - fajne przewozy, dobrzy kierowcy i sprawne podróże. Miły kontakt z Panią Gosią i pewna rezerwacja w stałych cenach. Z adresu pod adres z większości województw w Polsce. Zdecyduj się na busy do Anglii SuperBusy ;) Pozdr, Karol.
  • klli 17.01.19, 07:58
    Osobiście nie polecam przejazdu busem do Anglii, wolę podróże lotnicze pomimo wyższej ceny. Jednak jeśli potrzebuję pilnie wyjechać do Anglii to korzystam z firmy angliabus.pl oferta jest fajana, ceny niskie a busy wygodne. Naprawdę warto.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.