Dodaj do ulubionych

konsultantka Avonu

24.05.06, 22:03
No wlasnie czy ktoras z Was jest nia? A moze macie kogos u kogo zamawiacie
kosmetyki?
Obserwuj wątek
    • tuti Re: konsultantka Avonu 24.05.06, 22:34
      ja mam kogos u kogo zamawiam .
      na razie 3 razy probnowalam, zawsze bylo cos nie tak, tzn zwykle opozniona
      dostawa ( no a miesiac w te czy wewte robi roznice) ale poniewaz to jedyna
      konsultantka avonu ktora znam to sie nie zniechecam
      • balbi6 Re: konsultantka Avonu 24.05.06, 23:39
        A ja, jak cos chce to kupuje w necie. Place £2,50 za przesylke i po 2-3 dniach
        zamowienie jest w domu. Jak mnie nie ma , to zostawiaja paczke u sasiada a u
        mnie informacje gdzie mam przesylke odebrac. Z tej formy zakupu jestem bardzo
        zadowolona.
      • elastr Re: konsultantka Avonu 24.05.06, 23:41
        ja zamawiałam kilka przez internet z ich strony www.avon.uk.com i nie miałam
        problemu. teraz moja sąsiadka została konsultantką więc przy okazji ploteczek
        coś tam sobie wybiorę:)

Ela
      • hanula Re: konsultantka Avonu 25.05.06, 00:53
        > na razie 3 razy probnowalam, zawsze bylo cos nie tak,

A myślałam, że tylko ja tak mam! Poprzednia zostawiała mi katalog z cudzym zamówieniem, albo zostawiała mi katalog, po czym nie przychodziła po zamówienie; nowa wzięła zamówienie, ale nie przyszła z kosmetykami w umówiony dzień, tylko parę dni później, kiedy w domu był tylko mój mąż i zero pieniędzy. Miała wrócić za parę dni i się nie pokazała. Jak na razie nic mi się jeszcze nie udało kupić z Avonu. :-)
    • netimka Re: konsultantka Avonu 25.05.06, 16:08
      mi to ostatnio kumpela z polski przywiozla ;-)...

ale tez przegladalam ta oferte w necie, jest calkiem ciekawa... na tej stonie
      pod Avon jest bardzo duzo kuponow znizkowych na zakupy online...

www.i-want-2-buy.co.uk/fulldisc.htm#A
      np.
      £5 CSEP4 £5 off your online order

15% PRIMA643 30/06/06 15% off one order only

15% and free delivery PRIMA643 30/06/06 15% and free delivery
    • fatemeh Re: konsultantka Avonu 28.05.06, 23:22
      Ja zamawiam raz na kwartal lub pol roku przez mame 'colleague' z pracy. Dostawy
      bez zarzutu, zarzyl sie nawet raz upominek z powodu przeoczenia (ten sam
      produkt za darmo). Jesli czegos brakuje (rzadko) wowczas mam info kiedy bedzie
      dostarczony produkt. Nie korzystam z ich uslug regularnie, uzupelniam tylko
      zapas 2-3 produktow ktore lubie gdy jest promocja (najlepiej BOGOF lub mix&
      match ;))

Chcialam kiedys zamowic on-line ale przez koszty pocztowe zmarnowalabym rabat.

--
      Never fear shadows, for shadows only mean there is a light shining somewhere
      near by.
      O Wilde
    • gosia.avon Re: konsultantka Avonu 03.12.06, 02:41
      Ależ zakurzony ten wątek! Aby go trochę odświeżyć podam link do mojej strony - www.gosiaavon.co.uk można tu zobaczyć aktualny katalog Avon.

Jeżeli szukacie konsultantek w swojej okolicy/mieście to najłatwiej wejść na stronę WWW lokalnej polskiej społeczności [a jest ich całe mnóstwo] i tam się rozejrzeć, poszukiwania można zacząć na przykład tutaj www.polski-bristol.net/index.php?option=com_content&task=view&id=55&Itemid=76

• witch.abroad Re: konsultantka Avonu 27.12.06, 18:30
      Najpierw probowalam "zamowic" konsultantke on-line (na stronie Avonu jest taka
      opcja), ale im nie wyszlo, dostalam katalog i formularz zamowienia... A nie
      chcialam placic 2,50 za wysylke paru drobiazgow... Zadzwonilam na ich infolinie
      i poprosilam o skontaktowanie z konsultantka. Po paru dniach dostalam list z
      namiarami na pania, po kolejnych kilku rzeczona pani sama sie ze mna
      skontaktowala. Na razie zamawialam dwa razy i jestem dosyc zadowolona...

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka