• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

Wypięte tyłki arabskich dziewczyn... Dodaj do ulubionych

• 01.07.07, 16:23
    Dziewczyny może wy mi to wytłumaczycie. Na wielu arabskich imprezach Arabki
    tańczą samymi tyłkami. Czasami mają zakryte twarze, ale tyłkami trzęsą jak
    szalone. O co w tym chodzi i skąd to się wzięło??? Wiecie coś może??
    To jeden z licznych filmików
    pl.youtube.com/watch?v=Jv7iFr4I60c&mode=related&search=
    Edytor zaawansowany
    • 01.07.07, 16:36
      a na jakich imprezach widzialas takie tance? ja obracam sie w towarzystwie
      arabskim i jakos niczego takiego nie widzialam

tak dokonca nie rozumie twojego pytania--zdziwil Cie film czy bylas czegos
      takiego naocznym swiadkiem---bo ja nieraz w polskich dyskotekach (i nie tylko)
      widze tak tanczace malolaty i jakos kazdy wie dlaczego tak tancza ;o)

a co do filmikow, no coz, te panie pragna wygrac konkurs na striptizerke roku,
      a ze sa arabkami to czysty przypadek, rowie dobrze to moglyby byc azjatki,
      europejki, afrykanki itd ;o)

--
      Moje cialo jest swiatynia, a taniec jest moja modlitwa...
      • 01.07.07, 17:57
        O rany!!!! No właśnie nie!!!!!!!!
        Byłam jakiś czas temu w domu przeciętnej rodziny arabskiej. W Tunezji to było.
        No i te dziewczyny tak w domu trenują , ale właśnie nie wiem po co. Co jedna to
        chce być w tym lepsza. I nie chodzi a jakies głupie striptizerki!!!! Ta uwaga z
        Twojej strony sorry, ale była głupia!!!
        Poza tym na Youtubie jest masa takich filmików, gdzie Arabki tak tańczą na
        spotkaniach rodzinnych i jakichs innych imprezach i nie chodzi tu o dyskoteki.
        Polishbellydancer, wiem ze Ty założyłaś to forum i jak już komuś coś odpisujesz
        to mogłabyś to robić w milszy sposób. A skoro nie weisz po co założyłam
        wątek... No cóz.. Chciałam się czegoś dowiedzieć może.
        A jeśli nie wiesz o co chodzi z tym trzęsieniem tyłkami to też wcale nie
        musiałaś nic pisać.
        Tak uważam.
        • 01.07.07, 19:45
          rayanan napisała:

> O rany!!!! No właśnie nie!!!!!!!!
          > Byłam jakiś czas temu w domu przeciętnej rodziny arabskiej. W Tunezji to
          było.
          > No i te dziewczyny tak w domu trenują , ale właśnie nie wiem po co. Co jedna
          to
          >
          > chce być w tym lepsza.

o rany ;o)
          i o to chodzilo--zapytalam tylko czy cos takiego widzialas na wlasne oczy--i co
          w tym zlego?--czesto mozna sie fajnie powyglupiac w gronie przyjaciolek--ot
          tak bez powodu albo popisac sie umiejetnosciami

I nie chodzi a jakies głupie striptizerki!!!! Ta uwaga z
          >
          > Twojej strony sorry, ale była głupia!!!

nie nazwalam tych pan striptizerkami, i nie uzylam przymiotnika glupie--pozatym
          cale zdanie bylo ironiczne

> Poza tym na Youtubie jest masa takich filmików, gdzie Arabki tak tańczą na
          > spotkaniach rodzinnych i jakichs innych imprezach i nie chodzi tu o dyskoteki.

co do filmow, ktore podalas to niektore nie otwieraja sie jako dozwolone od lat
          18, a to juz o czyms swiadczy---jedynie ten z "dwunastolatka" wyglada w miare
          przyzwoicie---reszta pozostawia wiele do zyczenia--widzialam tego typu scenki
          ale nie na domowych imprezach--i nawet panowie po jakims czasie zaczynali byc
          zniesmaczeni

> Polishbellydancer, wiem ze Ty założyłaś to forum i jak już komuś coś
          odpisujesz
          >
          > to mogłabyś to robić w milszy sposób.

a czy ja bylam niemila? jak tak to bije sie w piersi, choc jedyna moja wina
          jest to, ze zadalam tylko proste pytania--czy to cos obrazliwego?--ot
          zainteresowal mnie watek

A skoro nie weisz po co założyłam
          > wątek... No cóz.. Chciałam się czegoś dowiedzieć może.
          > A jeśli nie wiesz o co chodzi z tym trzęsieniem tyłkami to też wcale nie
          > musiałaś nic pisać.
          > Tak uważam.

no widzisz jaka jestem jedza ;o)
          nie musialm a napisalam, no nic posiedze cicho az ktos mi to wyjasni, w koncu
          tez chcialam sie czegos dowiedziec :o)

pozdrawiam
          e.

--
          • 01.07.07, 20:06

>
            > nie nazwalam tych pan striptizerkami, i nie uzylam przymiotnika glupie--
            pozatym

tego przymiotnika użyłam w domyślesmile a Ty napisałaś, że pragną wygrać konkurs
            na striptizerkę roku. Więc poniekąd jest to nazwanie kogoś.

>
            > co do filmow, ktore podalas to niektore nie otwieraja sie jako dozwolone od
            lat
            >
            > 18, a to juz o czyms swiadczy---jedynie ten z "dwunastolatka" wyglada w miare
            > przyzwoicie---reszta pozostawia wiele do zyczenia--widzialam tego typu scenki
            > ale nie na domowych imprezach--i nawet panowie po jakims czasie zaczynali byc
            > zniesmaczeni

Wiem że są od lat 18, ale to nie zmienia mojego pytanie: CO TO JEST??? Skąd sie
            takie coś wzięło i czy ktoś wie o tym coś wiecej...

> A skoro nie weisz po co założyłam
            > > wątek... No cóz.. Chciałam się czegoś dowiedzieć może.
            > > A jeśli nie wiesz o co chodzi z tym trzęsieniem tyłkami to też wcale nie
            > > musiałaś nic pisać.
            > > Tak uważam.
            >
            > no widzisz jaka jestem jedza ;o)
            > nie musialm a napisalam, no nic posiedze cicho az ktos mi to wyjasni, w koncu
            > tez chcialam sie czegos dowiedziec :o)
            >
            > pozdrawiam
            > e.
            >
            • 01.07.07, 20:26
              co to jest? to trudno okreslic--chec zwrocenia na siebie uwagi--czy jak sama
              napisalas pewnego rodzaju "konkurs"

zwrocilam uwage na film z "dwunastolatkom" bo takie ruchy widzialm u kilku
              moich znajomych-marokanek i to z krzeslem u jednej nieznajomej ;o)
              ale to bylo w klubach nocnych i dla zabawy, a nie w podczas domowej imprezy

osobiscie uwazam, ze nie ma sensu tracic energie na dociekanie tej kwesti z
              powodu, o ktorym juz pisalam--wiele nie arabek tanczy podobnie--wdzialam wiele
              polek tak tanczacych w klubach i nie tylko, by zwrocic na siebie uwage i
              zaprezentowac mozliwosci wlasnego ciala, a raczej jego jednej czesci---wiele
              amerykanskich teledyskow hip-hop'owych lansuje taki styl tanca, a nastolatki na
              calym swiecie to nasladuja

co do starszych pan na filmach to pewnie rzecz gustu--podobnie jak rozwazanie
              dlaczego dana turecka/polska/tunezyjska itd tancerka tanczy prawie nago na
              twarzy jakiegos pana, kiedy inna umila nam czas wdziecznym, dopracowanym,
              eleganckim pokazem :o)
              --
              • 01.07.07, 20:31
                przypomnial mi sie fragment z pewnej ksiazki opisujacej zycie irackich
                nastolatek: otoz dziewczyny robily wiele niemoralnych rzeczy, jednak mialy
                spokojne sumienia gdyz dopuszczajac sie wielu "grzesznych aktow" zawsze mialy
                zakryte twarze

moze pewne instynkty budza sie w nas gdy wiemy, ze nikt nas nie widzi i nie
                rozpozna?
                --
        • 01.07.07, 22:49
          rayanan napisała:

> O rany!!!! No właśnie nie!!!!!!!!
          > Byłam jakiś czas temu w domu przeciętnej rodziny arabskiej. W Tunezji to było.
          > No i te dziewczyny tak w domu trenują , ale właśnie nie wiem po co. Co jedna to
          >
          > chce być w tym lepsza. I nie chodzi a jakies głupie striptizerki!!!! Ta uwaga z
          >
          > Twojej strony sorry, ale była głupia!!!

Bardzo proszę nie obrażaj założycielki forum ani nikogo innego. Słowo "głupi" jest powszechnie uznane za obraźliwe - już tak łopatologicznie dodam. Można na spokojnie wytłumaczyć, o co chodzi.
          Poza tym skoro byłaś u tej rodziny w domu, to chyba najprościej było zapytać tam. Masz z nimi kontakt?
          • 01.07.07, 23:06
            guolla napisała:

> Bardzo proszę nie obrażaj założycielki forum ani nikogo innego. Słowo "głupi"
            j
            > est powszechnie uznane za obraźliwe - już tak łopatologicznie dodam. Można na
            s
            > pokojnie wytłumaczyć, o co chodzi.
            > Poza tym skoro byłaś u tej rodziny w domu, to chyba najprościej było zapytać
            ta
            > m. Masz z nimi kontakt?

Po co się tak rzucasz teraz na mnie? Czy ja napisałam o Założycielce to ??????
            Dziewczyno no!!!!

A zapytanie się ich o co chodzi wcale nie było najłatwiejsze. I nie mam z nimi
            kontaktu. Gdyby to byli moi znajomi to nie Pytałabym ludzi w Pl co to może
            być... Nie sądzisz...?
      • 01.07.07, 18:22
        Sorry ale ja też nie rozumiem pytania.Popiły i wypinają tyłki... wink Dla mnie
        to wulgarne zachowanie , nic z tańcem brzucha nie mające wspólnego i równie
        dobrze moglaby tam być Amerykanka czy Europejka.
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.