Dodaj do ulubionych

bład przy rejestracji

20.05.05, 15:56
Nie wiem czy tylko mi zdarzaja się takie rzeczy czy ktoś jeszcze pomylił się
podczas rejestracji?
W podaniu wpisałam ze w razie nieprzyjęci ana studia dzienne chce starc sie o
miejsce na wieczorowych. czy istnieje mozliwosc poprawienia czy powinnam sie
jeszcze raz zarejestrowac?
pozdrawiam
Obserwuj wątek
      • e_ee Re: bład przy rejestracji 23.05.05, 22:57
        pisalam maila na uj... i pytalam o ta rejestracje...
        dostalam odpowiedz od wicedyrektora IM UJ ds. dydaktycznych... napisal ze mamy czekac z ta rejestracja az dostaniemy wyniki... ale zeby rejestrowac sie jaknajszybciej czyli zaraz po dostaniu wynikow... napisal tez ze nie wie czy zmiana danych jest pozniej mozliwa...
          • another_story Re: bład przy rejestracji 25.05.05, 09:30
            Jasne, że serwer będzie przeciążony. Beznadziejnie to wymyślili. Na UW
            rejestracja przebiega przyjemnie jak zakupy w sklepie internetowym ;).

Mam nadzieję, że dane można będzie jednak zmienić. Zarejestrowałam się,
            wklepując na razie orientacyjne wyniki matury.

--
            "- Co zrobiłaś z dzieckiem?
            - A do stawu - westchnęła." (Dostojewski)
            • pippilotta Re: bład przy rejestracji 25.05.05, 16:39
              a jak jest na UW - trzeba od razu wszystko wpisywać i wybierać np. języki na
              test predyspozycji? Ja się wstrzymuję chociaż do następnego tygodnia (czyli
              pojawienia się klucza z franca).

A z UJ, jeśli rzeczywiście nie można zmeniać danych, to co zrobią ludzie,
              którzy wpisali jakieś dowolne wyniki i mają zupełnie inne?? Chyba muszę się
              dokładnie o wszystko dopytać, zanim się zarejestruję ;-/
              • another_story Re: bład przy rejestracji 25.05.05, 17:59
                > a jak jest na UW - trzeba od razu wszystko wpisywać i wybierać np. języki na
                > test predyspozycji?

Tego, szczerze mówiąc, nie wiem, bo sama nie muszę zdawać językowych (ani
                żadnych innych chyba) testów predyspozycji. Wydaje mi się jednak, na podstawie
                informacji zamieszczonych na stronie IRK, że wyboru przedmiotu dokonuje się
                dopiero po uiszczeniu stosownej opłaty rekrutacyjnej. Ale stuprocentowej
                pewności nie mam i nie chciałabym wprowadzić Cię w błąd.

> A z UJ, jeśli rzeczywiście nie można zmeniać danych, to co zrobią ludzie,
                > którzy wpisali jakieś dowolne wyniki i mają zupełnie inne??

Też się nad tym zastanawiam, bo owa kwestia dotyczy mnie osobiście ;). Wygląda
                na to, że danych raz zapisanych nie można już modyfikować. Ale nikt mi chyba
                nie zabroni założyć drugiego konta.
                --
                "- Co zrobiłaś z dzieckiem?
                - A do stawu - westchnęła." (Dostojewski)
                • grzesuav Re: bład przy rejestracji 26.05.05, 23:24
                  Hmmmmm moim zdaniem potem i tak bedziesz musiała donieść świadectwo i wszystko wyjdzie, tzn. ile rzecywiście dostałaś/eś i nie wiem co ci zrobia jak dane się nie zgadzają :), pozatym jak donosisz swoje papiery to podajesz im imię i nazwisko czy co, jakieś dane konta ? Bo jak im podasz według nazwiska i wyskoczy im z pięc Janów Kowalskich mieszkających pod tym samym adresem to mogą sie zdziwić. Danych na pewno nie można edytować (pisze tak w okienkach które wypełniamy). Tylko nie wiem czy rekrutacja jest wiążąca, tzn. czy jak się zarejestrujemy i nie damy im żadnych papierów to nic sie nie stanie, ale IMO nie powinni.
                  • jessen Re: bład przy rejestracji 27.05.05, 10:13
                    A cóż mają jej zrobić, nic nie zrobią. Najwyżej dane poprawisz długopisem, albo
                    zarejestrujesz się jeszcze raz. A w ogóle to po co rejestrujecie się już, kiedy
                    nie macie wyników z matury???
                        • simon01 Re: bład przy rejestracji 01.06.05, 23:25
                          ja sie juz zarejestrowalam:) udalo mi sie to tylko dlatego, ze program sie mnie
                          o wyniki matury po prostu nie spytal, mimo ze wybralam typ nowa 2005. Wydaje mi
                          sie ze powodem tego bylo to, ze wybralam nowa 2005 dwujezyczna, bo zadne pola
                          do wypelnienia na wyniki matury mi sie nie pojawily i cala rejestracaj dobiegla
                          konca, lacznie z drukiem podania. podejrzewam ze system mnie wzial za
                          maturzyste zdajacego na starych zasadach:) kiedy sobie tam zadzwonilam wyjasnic
                          ta kwestie, pani powiedziala ze nie powinnam sie teraz logowac, poczekac z tym
                          na wyniki matury. a poza tym nie widze celu w tym ze otwieraja rejestrace 16
                          maja, skoro doskonale wiedza ze wyniki beda z koncem czerwca, tylko maci to nam
                          w glowie, bo ludzie mysla ze jest na UJ tak samo jak na UW. pozdr
                            • simon01 Re: bład przy rejestracji 02.06.05, 10:43
                              ja pamietam ze zdaja take tzw. starzy maturzysci, ale na stronie UJ teramin
                              rejestracji dla nowych maturzystow jest od 16 maja do 1 lipca. wlasnie to
                              wprowadzilo mnie w blad, bo skoro wiedza ze wyniki nowych matur beda pod koniec
                              czerwca, to otwierajac tak wczesnie rejestracje, daja nam do zrozumienia, ze
                              moza sie juz rejestrowac, a wyniki podac pozniej.
                              pozdr
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka