• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

ile % na prawo min. z poszczegolnych przedmiotów? Dodaj do ulubionych

• 09.05.07, 23:08
    bo nie wiem czy warto startowac.. thx za wszystkie inf
    Zaawansowany formularz
    • 10.05.07, 10:37
      nikt nic nie wie ? czyli to prawda, że ponizej 90 szanse znikome?
      • 10.05.07, 23:28
        w tamtym roku średnia (próg) była 80,8%, gdzie średnią obliczano z 5 wartości:
        wos podst
        wos rozsz
        hist podt
        hist rozsz
        jęz podst.

także jak się postara człowiek, to całkiem realne

--
        - Interesuje mnie przede wszystkim Kopernik. - odpowiedziałem.
        - Ma pan zamiar go śledzić?
        • 29.06.07, 13:26
          Mója srednia wynosi 79, 8 , ile wynosił próg w drugim naborze?
          • 30.06.07, 17:05
            masz 399 pkt (tak mi się lepiej liczy). W zeszłym roku próg spadł do 394 pkt (to
            info mam z tego forum). Także głowa do góry. Myślę, że się dostaniesz. Też tam
            idę wiec będzie okej :)
            • 30.06.07, 22:11
              oby! :) licze na drugi nabór , chyba zatuptałabym się z radości gdyby się
              udało... Twoja wiadomość poprawiła mi nastroj , orientujesz się ile po
              pierwszym naborze rozpoczeli 2gi? toż to byłoby straszne czekać hoho czasu i
              gdybac..
              • 01.07.07, 09:27
                17.07 jest ogłoszenie wyników, do 24.07 ci którzy dostali się w 1. naborze
                skladają dokumenty potwierdzające chęć studiowania. Więc jeśli nie będzie
                bałaganu, to 2gi nabór rozpocznie się po 24.07 od razu.Może do sierpnia juz
                będziesz wiedziec :) Ale moze być też tak, że próg minimalnie spadnie w stosunku
                do zeszłego roku i od razu wejdziesz. Tak czy inaczej, do zobaczenia :)
                • 01.07.07, 11:30
                  mam jeszcze jedno pyt , ewen. papiery składam po 2gim naborze jak już mnie
                  zechcą? I automatycznie biorą ludzi z listy rezerowowej czy trzeba
                  potwierdzac "jakoś" chęc uczestnictwa w drugim naborze??
                  • 01.07.07, 12:53
                    Dzwonią do kolejnych osób z listy. nie trzeba nic deklarować. przy telefonie
                    tylko tak/nie.
                    • 09.07.07, 22:42
                      jestes? nie dostane się na Uj , progi poszły do góry na UMCS i to
                      znacznie przyjmowali od 150, 5 ( i akurat sie załapałam ) , pewnei na UJ
                      bedzie ta sama tendecja a jak w drugim naborze spada o 10pkt to nicto ,
                      zostaje mi lublin , "koniec swiata" z perspektywy mieszkania na dol.śl...
                      • 12.07.07, 00:16
                        Lublin to nie koniec świata , a Kraków to nie dolny śląsk :D JA bez względu czy
                        sie dostane na uj( a na pewno dostane), ide do lublina na UMCS. Więc jedno
                        miejsce się na pewno zwolni. Poza tym sporo osób wybierze UW, inne kierunki.
                        Głowa do góry
                        • 12.07.07, 23:58
                          dlaczego UMCS? Dla mnie lublin to taki mały "koniec krainy" zwanej Polską.
                          Nie znam nikogo z lublina jak i nikogo kto tam się wybiera na studia;) ,
                          jestem przerażona , że sobie nie poradze w całkiem nowym miejscu , że on
                          nie zrozumie .Tak rzucic prawie wszystko dla tego wydziału? nie wiem czy chcem
                          ryzykowac ;/ czy jest to tego wszystkiego warte i niech będzie ze
                          histeryzuje:)
                          • 19.07.07, 00:50
                            nie udało sie :) musiałoby zreezygnowac hoho z 163os. Byłam dziś na UMCS ,
                            strasznie brzydko i smutno tam.. aczkolwiek byłam "zwiedzac" jedynie wydz. PiA
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.