Dodaj do ulubionych

vtravel Kraków - odradzam!

28.05.10, 12:31
Zdecydowanie nie polecam. Od pół roku są mi winni obiecany zwrot
części kosztów Sylwestra, nie odpowiadają na maile, listy polecone,
telefony. Na zarzut w reklamacji "pilotka nie reagowała" odpisywali
(kiedy jeszcze był jakikolwiek kontakt z nimi) "pilotka reagowała".
Wielki bałagan organizacyjny, zero opieki pilotki, choc byla z nami,
ale zajeta glownie nartami, ludzie czekajacy 2 dni na mozliwosc
skorzystania z oplaconego wyzywienia, ech... Pierwszy i ostatni
raz...
Obserwuj wątek
      • gorepan Re: vtravel Kraków - odradzam! 07.07.10, 16:44
        Zastanawiam się ,jak mógł ktoś być w tym roku na Sylwestra z vtravel,
        skoro biuro nie istnieje od zeszłego roku - patrz Rejestr małopolski,
        zakaz działalności na 3 lata. Czy ktoś mi może tą zagadkę wyjaśnić?
          • narciarka86 Re: vtravel Kraków - odradzam! 26.07.10, 10:28
            A ja polecam. Przed ubiegłorocznym wyjazdem długo sprawdzaliśmy
            oferty kilku biur i wiem, że oferta vTravel była jedną z najlepszych.
            Niektóre biura "niby" studenckie (np. OIS) żądały na pobyt w
            warunkach schroniskowych 900 zł! Uważam, że to już nie są studenckie
            ceny. Wybraliśmy Liptowski Mikulasz gdzie warunki zakwaterowania były
            skromne ale cena akceptowalna (299 zł z dojazdem autokarowym), bardzo
            fajne miasteczko i przede wszystkim blisko na super stację narciarską
            Chopok. Dla każdego kto jeździ na nartach a korzystał tylko z
            polskich "stacji" (max.2-3 trasy) to będzie przeskok w inny świat
            narciarstwa. Kilkanaście tras o różnym stopniu trudności.
            Gwarantowany śnieg. Każdy znajdzie coś dla siebie. I prawdziwy
            Aquapark Tatralandia :-) Wymoczenie się w ciepłej wodzie po nartach -
            bezcenne :-)W tym roku jedziemy znowu :-)
          • anettta1981 kołobrzeg 2011 10.07.11, 00:48
            odradzam córka wróciła średnio zadowolona miał być chrzest morski- nie było miała byc przejazdzka bananem- nie było miały byc ogniska- nie było, dyskoteki marna jedna przez 10dni wybory miss odwołane kara dla całej koloni przez kilku chłopców. pierwszy i ostatni raz wysłałam dziecko z tego biura w dwóch poprzednich latach jak wracała z koloni to cała promieniała a teraz była zawiedziona nie polecam!!!! czy to normalne córka opowiadała ze ośmiolatek siedmiolatke od dziwki wyzywał a panie kazały na to uwagi nie zwracac co to za kadra ze nie potrafi sobie z dziećmi poradzic!!!!! po prostu porażka oferują atrakcyjne ceny za rok wole zapłacic drożej a zeby dziecko zadowolone wróciło NIE POLECAM NIKOMU LEPIEJ DOPŁACIC 100 CZY 200ZŁ A DZIECKO ZADOWOLONE WRÓCI !!!!!
    • vtravel Re: vtravel Kraków 30.07.10, 14:44
      Na temat "nielegalnej" działalności. "Zakaz" o którym tu mowa dotyczy
      innej firmy współpracującej z BP vTravel. Zakaz został owszem wydany
      w ich sprawie przez Marszałka ale tylko i wyłącznie z powodu
      uchybienia formalnego. Gwarancja ubezpieczeniowa, którą każdy
      organizator musi się legitymować została dostarczona do Marszałka o 1
      dzień po terminie. Marszałek w takiej sytuacji nie miał wyjścia i
      musiał wydać decyzję o zakazie mimo polisy ważnej do lipca 2010.
      Proces odwoławczy trwał do maja 2010 jednak Ministerstwo Turystyki
      też nie mogło w tej sytuacji podjąć innej decyzji mając ręce związane
      sztywnymi przepisami.
        • kxxx12 Re: vtravel Kraków 13.02.12, 15:39
          Witam czy komuś po sylwestrze 2012 udało się skontaktowac z w/w biurem ? Jak ktos wspomniał pare postów wyzej nie wyplacaja kaucji, która pobierają przed wyjazdem. Telefony milczą, na maile nie odpisują.
          • duuuda1 Re: vtravel Kraków 21.02.12, 08:14
            Mam dokladnie ten sam problem, kaucja niezwrócona, brak jakichkolwiek informacji ze strony biura co do zwrotu. Nie odpisuja na maile! To są jakies zarty! Tak się nie traktuje klienta!
              • duuuda1 Re: vtravel Kraków 21.02.12, 11:25
                Bardzo dziękuję za wyczerpująca informację...Po pierwsze to nie my klienci powinnismy wydzwaniac i mailowac do biura w sprawie niezwroconej kaucji. To biuro powinno nas poinformowac, ze kaucja nie zostanie zwrocona w terminie. Na wszelkie maile dot. kaucji w ogole nie odpisujecie, a pod telefonem nigdy nie ma szefa, który moglby udzielic rzetelnej informacji.
                • vtravel Re: vtravel Kraków 21.02.12, 11:28
                  Wszyscy klienci dostali informację mailem w sprawie kaucji. Jeżeli Pani nie otrzymała takiej wiadomości proszę mi tutaj podać swojego maila a najlepiej numer telefonu. Zadzwonimy.
                  • duuuda1 Re: vtravel Kraków 21.02.12, 11:41
                    Nic juz z tego nie rozumiem, w sprawie kaucji kazecie sie Państwo kontaktowac z biurem telefonicznie lub mailowo, a teraz piszecie, ze sami sie kontaktowaliscie ze wszystkimi uczestnikami. Chyba jednak klienci nie dostali takich informacji, bo znam ok 10 uczestników i niestety nikt nic nie otrzymal. Na forum nie zamierzam podawac swoich prywatnych danych, będę sie kontaktowac z Państwem poprzez podanego maila i liczę , ze w koncu otrzymam odpowiedz co do zwrotu kaucji. Pozdrawiam.
                  • kamuszczyk Re: vtravel Kraków 21.02.12, 14:06
                    vtravel napisał:

> Wszyscy klienci dostali informację mailem w sprawie kaucji. Jeżeli Pani nie otr
                    > zymała takiej wiadomości proszę mi tutaj podać swojego maila a najlepiej numer
                    > telefonu. Zadzwonimy.

Najpierw zacznijcie lepiej odbierać telefony w waszym biurze a nie ściemniacie na forum!!!!!!!!
                  • dzidziacbr Re: vtravel Kraków 16.04.12, 13:12
                    ściema! nam też tak mówili, że niby dzwonili do wszystkich. Nic takiego nie było. Potem że pieniądze już wysłane, a poźniej żeby im podac znowu dane do przelewu i tak w kólko, albo w ogole nie odbieraja i nie odpisują... Ktos tu chyba ma kłopoty finansowe widze.....ale my etgo tak nei zostawimy!
        • vtravel Re: vtravel Kraków 15.02.12, 12:19
          Baza wypoczynkowa na Podhalu...
          - oferta była sprzedawana po cenie ośrodka za prowizję 10%
          - zamiast obiecanych dla klientów pokoi z widokiem na góry - gorsze pokoje bez żadnego widoku
          - parking za mały, cześć klientów musiała parkować 200 m dalej
          - stromy podjazd pod ośrodek - droga nie posypana, śliska
          - braki ciepłej wody, w tym w kluczowym momencie czyli godzinę przed rozpoczęciem Balu
          - za mała sala na Sylwestra, ludzie ściśnięci jak sardynki w puszce, tańce w holu przed recepcją i przed wejściem do windy, zamiast DJ - muzyka puszczana przez obsługę
          - kaloryfery przez większość pobytu chłodne
      • nosfer_85 Re: vtravel Kraków 06.03.12, 15:46
        Witam,
        ja również nie mogę się skontaktować z biurem w sprawie odzyskania kaucji zwrotnej jak również zadośćuczynienia za nieudany pobyt sylwestrowy.
        Widzę jednak,że biuro udziela się na forach...Mam więc nadzieję,że odczytają moją informację na temat tego,że pismo w ich sprawie już jest składane u prawnika,a do Krakowa mam niedaleko,więc niebawem zobaczymy się osobiście.

Do wszystkich z tym samym problemem: żadnej informacji na temat kaucji na maila nie otrzymała. A na wypadzie sylwestrowym marzłam przez 5 dni, jak również nie miałam możliwości skorzystania z kąpieli w ciepłej wodzie.
        • dzidziacbr Re: vtravel Kraków 16.04.12, 13:13
          Hej jeśli ktoś jeszcze ma ten sam problem z kaucją to może zbierzmy się wszyscy razem. My też Nie dostaliśmy zwrotu kaucji za tegorocznego Sylwestra. Też kierujemy sprawę do sądu, bo w samych warunkach uczestnictwa już są błędy. I wcale nie musicie składać sprawy do sądu w Krakowie tylko w swoim miejscu zamieszkania, to jest jeden z tych bezprawnych wpisów. I jeszcze parę innych rzeczy. Mój meil beata.b13@wp.pl odzywajcie się.
        • hsantana Re: Obiektywnie patrząc 16.04.12, 14:51
          albo, ktoś tu się podlizuje... albo samo biuro wpisuje sobie takie kometarze!!! W ogóle o jakich ugodach jest mowa??? Nic na oczy nie widziałam. I też nie byłam po raz pierwszy na kolonii!!! Niestety z tym biurem tak! Po drugie, która wychowawczyni/wca interesował/a by się ile kosztuje kolonia.??? A po trzecie... nic mnie nie interesuje jakaś fundacja z Warszawy! To z vtravelem podpisywałam umowę a nie z jakąś fundacją!!! Więc jeśli on oni zatrudniają pracownika - powinni potrafić również mu zapłacić! A to biuro to jedna wielka kpina.....
      • lolkafasolka999 Re: Polecamy kolonie i jedziemy znowu :-) 28.06.12, 12:12
        Hej. Nie długo jadę na kolonie do Ustki 2012 z tą firmą. I mam jedną uwagę. W ofercie jest kilka turnusów. Ja jadę na turnus 3. Ale to nie ważne. Na samym dole strony z ofertą jest napisane, że szczegółowe informacje są zamieszczane na stronie 3 dni przed rozpoczęciem danego turnusu. No pierwszy turnus jest 30.6.2012. No, a dziś jest 28.06.2012. i jak rano sprawdzałam to tych informacji nie ma. I oto moje pytanie: Czy te informacje są przesyłane na e-maila czy są zamieszczane na tej stronie? A może ci państwo z firmy dzwonią telefonicznie?
      • asia613 Re: Zdecydowanie polecam! 19.07.12, 16:50
        Witam!
        Chciałabym zapytać z jakimi wrażeniami przyjeżdżają dzieci/młodzież po koloniach?Najbardziej interesuje mnie podział na grupy bo słyszałam że dzieci jest dosyć mało i na 250 miejsc w ośrodku, na obóz z tej firmy jedzie około 50 osób.
    • renata.karas Polecam wszystkim 19.07.12, 21:12
      Profesjonalna organizacja, bogaty program i uśmiech zadowolonego dziecka po powrocie do domu. Córka od tygodnia nie mówi o niczym innym, pisze z koleżankami i kolegami poznanymi na obozie. Oczywiście polecam!
      • asia613 Re: Polecam wszystkim 19.07.12, 22:26
        To fantastycznie,bardzo się cieszę że wszystko przebiega jak należyi większość wraca w świetnych nastrojach.Troszeczkę się obawiałam o podział na grupy ponieważ mam 17 lat i jestem w tej drugiej grupie wiekowej a wiem że na te kolonie jedzie bardzo dużo, zdecydowanie młodszych osób i te starsze grupy są znacznie mniejsze.
      • ataner1972 vtravel Kraków - odradzam! 21.08.12, 14:26
        Niestety też nie mogę polecić tego biura. To na co nie do końca dzieci zwracją uwagę niestety bulwersuje rodzica. Sam transport dzieci organizowany na raty: najpierw pociag, potem autobus bez toalety. W drodze powrotnej 9 godzin autobus bez toalety a potem nie wiadomo co, tzn jak nie dojechano na czas do pociagu to w końcu po kilku wersjach przez telefon ustalono inny autokar, chociaz ten z toaletą. Zbulwersował mnie fakt, ze dzieci nie przebywały w ośrodku, w którym miały być tzn w Niezapominajce tylko zostały wywiezione bez wiedzy rodziców do Mewy, gdzie warunki opłakane (zresztą można poczytać opinie same najgorsze:() Mimo zakwestionowania pokoi przez wizytę sanepidu dzieci pozostały nie przeniesione do czystych, bez grzybów i pleśni pokoi i toalet. Na pochwałę napewno zasłużyli wychowawcy, którzy bogato wypełniali zabawą czas dzieci. Dzieci nie chcą już jechać z Kolonijnych Hitów (bo teraz biuro chyba pod tą nazwą działa) choć miło wspominają poznane na ustce IV osoby.
        • n_ic Re: vtravel Kraków - odradzam! 21.08.12, 14:30
          dokładnie, dzieci nie zwracają uwagi na to co się dzieje, dla nich najważniejsi są nowi koledzy. A biuro to : vTravel lub Czar Wakacji.. nazwy są różne, można tylko się domyślać dlaczego :)
              • lucia654 Re: vTravel, CzarWkacji, KolonijneHity, GdzieNaSy 17.09.13, 09:38
                Miałam również wątpliwą przyjemność kupić kolonie w firmie KolonijneHity. Zapłaciłam ale niestety nie zebrała się dostateczna ilość dzieci do wyjazdu do Międzywodzia i dziecko nie pojechało na kolonię. Oczekuje zwrotu kasy 1.198zł. Chyba również będę musiała złożyć zawiadomienie na policji, a jak sprawa będzie się przeciagćc, postanowiłam oddac sprawe do sądu a nastepnie wpisac firmę do rejestru dłużników nie wywiązujących sie z zobowiazań, tak aby przestrzec innych.Za duzo nerwów kosztuje mnie ta sprawa. Oczywiście kilkakrotnie dzwoniłam na podane na stronach w/w biur telefony wysyłałam maile, ale bez skutku.
                • zyga72 Czas Wakacji24,kindertravel, KolonijneHity, v-trav 20.07.14, 16:12
                  LUDZIE ! ten człowiek ma zabraną koncesję organizatora i pośrednika turystyki do 2017r. Nie ma prawa organizować żadnych kolonii, żadnych wyjazdów. Nie ma koncesji- to i nie ma gwaranta w postaci Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego.

Można sprawdzić :
                  w CEIDEG - adnotacja na dole, po to te ewidencje zostały założone !!!!!
                  i
                  Wykaz przedsiębiorców wykreślonych z rejestru organizatorów turystyki i pośredników turystycznych z urzędu i objętych zakazem wykonywania działalności objętej wpisem do rejestru
                  Ministerstwo Sportu i Turystyki
                  Wykaz przedsiębiorców, którzy decyzją marszałka województwa zostali z urzędu wykreśleni z rejestru organizatorów turystyki i pośredników turystycznych i objęci 3-letnim zakazem wykonywania działalności objętej wpisem do tego rejestru.
                  Nr Ewiden7052 Nr zaświadczenia Z/29/2010 Piotr Robert M. termin wykreślenia do 2017-03-31
    • radgom76 vTrawel SPRAWA W SĄDZIE 14.09.12, 14:55
      Rozbrajają mnie pochwalne wpisy w tym wątku, które vtravel samo sobie wpisuje. Internet huczy od wpisów poszkodowanych klientów i właścicieli ośrodków. Odwołali obóz syna tuż przed wyjazdem zaraz po wpłacie pełnej kwoty. Obiecali zwrot pieniędzy i przez pierwszy tydzień nawet odbierali telefony z durnymi tłumaczeniami. W tej chwili nie odbiera żaden telefon, na maile również nie odpisują. Sprawę oddałem do radcy prawnego i innym również radze nie czekać tylko starać się odzyskać pieniądze na drodze sądowej.
            • n_ic Re: vTrawel SPRAWA W SĄDZIE 21.11.12, 15:44
              Odradzam, tak jak pisano wcześniej, firma zmieniła nazwę kilka razy, spróbuj sobie wyszukać którąś z nich tutaj
              turystyka.gov.pl/ceotipt/podmioty/wyszukiwanie_p_77.html
              vTravel
              travel Hit
              czar Wakacji ... nie wiem jakie jeszcze
            • kasieks666 TRAVEL HITS !!!! 19.01.13, 22:38
              Znalazłam ofertę na stronie internetowej ( www.travelhits.pl/oferta,202,271,-hit-sudety) i dokonałam rezerwacji oraz wpłaty przez internet (z Niemiec). Otrzymałam odpowiedź drogą mailową,że rezerwacja została przyjęta.Pozwolę sobię skopiować to, co znajdowało się w pakiecie sylwestrowym:

Podana cena zawiera koszt całego pobytu jednej osoby i obejmuje:

noclegi
              śniadania
              kulig
              ognisko
              Party Sylwestrowe w Sali Balowej innego ośrodka 900 m dalej. Gra DJ. Konsumpcja we własnym zakresie do zakupiena przy barze. Przykładowo: barszczyk z krokietem - 10 zł. Można wnosić własny alkohol
              opiekę rezydenta

ubezpieczenie NNW

Z wymienionych wyżej punktów, zgadzał się tylko nocleg oraz śniadania w Uzdrowisku AGAT w Cieplicach.

W warunkach uczestnictwa jest napisane:

9. Jeżeli z przyczyn niezależnych od Uczestnika następują zmiany programu w trakcie trwania imprezy, Organizator zobowiązany jest do zorganizowania świadczeń zastępczych. W przypadku braku takiej możliwości Uczestnikowi przysługuje zwrot wartości niezrealizowanych świadczeń.

Po rozmowie telefonicznej (z recepcji w ośrodku w Cieplicach) z Panem, reprezentującym Travel Hits (518 893 405) otrzymałam informację, że:

- Kulig się nie odbędzie

- ognisko również

Ów Pan, podał mi adres do "Sali Balowej", w której miało odbyć się Sylwestrowe Party.Wraz z trójką osób,które ze mną zakupiły pakiet sylwestrowy przez Travel Hits, pojechałam zobaczyć, jak wygląda nasza sylwestrowa "sala balowa". Po przybyciu na miejsce okazało się,że

po 1:

- odległość dzieląca AGAT i DOM TURYSTY POLONIA, to nie 900m, ale 2,5km

po 2:

- stan wizualny budynku zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz jest nie do opisania (nie jest to żaden ośrodek, o którym mowa była o ofercie, jak również nie tam żadnej sali balowej, tylko sala lub inne pomieszczenie, w którym odbywają się dyskoteki młodzieżowe dla ludzi z okolicy). Ponad to, nie otrzymaliśmy możliwości obejrzenia tego pomieszczenia, nazwanego w ofercie "salą balową". Mało tego- pani właściciel tego "obiektu" uświadomiła nas, że nie została dokonana wpłata za nasz sylwestrowy wieczór i stwierdziła, że cyt: "wpłata powinna była zostać dokonana do wczoraj, czyli do piątku"(28.12.2012). Poinformowała, że skoro nie ma wpłaty za osoby, chcące skorzystać z Sylwestra przez Travel Hits, najzwyczajniej w świecie nas nie wpuści, chyba że, zapłacimy za wstęp (60zł od osoby :p)- ZA KTÓRE JUŻ ZAPŁACILIŚMY DLA TRAVEL HITS, wtedy możemy wejść i pobawić się na DYSKOTECE.

Myśleliśmy, że to już koniec złych informacji na temat zabawy sylwestrowej, ale pani poinformowała nas,że jeśli chcemy, to alkohol możemy zakupić przy barze, co także mija się z informacją na temat alkoholu, zawartą w ofercie.

W związku z powyższym,wróciliśmy do Agat i ponowiłam próbę telefonicznej rozmowy z Panem z Travel Hits.Pan stwierdził,że zapłacił za naszą "salę balową", natomiast my tam byliśmy i wiedzieliśmy, jakie są fakty rzeczywiste. On twierdził, że wszystko jest tak, jak być powinno, ale tak NIESTETY nie było.Poinformowałam mojego telefonicznego rozmówcę, że rezygnujemy z ofery,która nawet w połowie nie jest zgodna z ofertą, za którą zapłaciliśmy .dodając,że czekam na zwrócenie kosztów w ciągu jednego tygodnia. W przeciwnym razie oddam sprawę do Sądu. Na tym rozmowa zakończyła się, ponieważ Pan rozłączył rozmowę, bez wyjaśnień, komentarzy czy czegokolwiek.W związku z tym razem z trójką uczestników udaliśmy się na Posterunek Policji w celu złożenia zawiadomienia o zaistniałej sytuacji. Zawiadomienie zostało przyjęte, notatka sporządzona.Policjant, w trakcie przyjmowania zeznań,po usłyszeniu nazwy lokalu nie zakwalifikował go do żadnych imprez, a już na pewno takich typu Sylwester. My nie jechaliśmy około 1000km z Frankfurtu nad Menem po to,aby zrezygnować z pakietu.Z pakietu sylwestrowego nie skorzystaliśmy,bo generalnie, to nie było z czego. Kiedy byliśmy na miejscu, właścielka Domu Turysty Polonia powiedziała nam,że nie wpuści nas na Bal Sylwestrowy, ponieważ Travel Hits nie opłaciło balu. W naszej obecności próbowała połączyć się telefonicznie z przedstawicielem Travel Hits. Z tego względu, że nie był łaskaw odebrać tel., zostawiła wiadomość głosową.Powiedziała,że opłata miała zostać uiszczona do piątku najpóźniej i że prócz nas były jeszcze przed nami u niej 2 pary z Travel Hits i ich także poinformowała o zaistniałej sytuacji. O opini Policji w sprawie lokalu już wspominałam.Jechaliśmy ok 1000km, aby spędzić udany urop i Sylwestra,a nie biegać po Cieplicach i pytać o wszystko, ponieważ nikt nic nie wiedział, a opieki rezydenta nie było, po czym spędzić wieczór na Komisariacie Policji. Teraz strona internetowa uległa zmianom.Dodali zdjęcia sali balowej i pozmieniali co nieco. Odradzam i ostrzegam przed nimi!!!
                  • pedroos2 A jednak posiada 28.01.13, 22:21
                    Oto zdjęcie Sali Balowej w Domu Turysty:
                    fotopolska.eu/340621,foto.html
                    kasieks666 napisał(a):

> Dom Turysty nie posiada SALI BALOWEJ,bo byłam i widziałam co to za speluna-do t
                    > ego nie opłacona przez wasze nędzne biuro.Skontaktowałam się z uczestnikami i n
                    > iestety,ale opinie nie były pozytywne drogi Panie-Pani z Travel Hits (czy jak t
                    > am się teraz nazywacie).NIE pozdrawiam.
              • jaz1234 Re: TRAVEL HITS !!!! 19.03.13, 11:31
                witam

też przestrzegam przed tym biurem.
                Po sylwestrze mieli oddać opłatę za kulig który się nie odbył - sami zaproponowali maksymalny termin 60 dni. Dzisiaj jest 19 marzec a zwrotu jak nie było tak nie ma.

Kontakt z biurem baaaardzo utrudniony, nikt nie odbiera telefonów (stacjonarnego ani komórkowego). Kontakt przez Gadugadu nie ma sensu bo jeśli się zapyta o zwrot, to zaczynają ignorować pomimo że ktoś jest dostępny (sprawdzone z innego numeru gg).

Do rezydenta który był na imprezie też nie da sie po imprezie dodzwonic - kupili numer na karte na te kilka dni, a potem numer do kosza?

Ogólnie wrażenie bardzo niekorzystne. Absolutnie nie polecam.
                • bozenkakrk Re: TRAVEL HITS !!!! 22.03.13, 15:33
                  jaz1234 napisał(a):

> witam
                  >
                  > też przestrzegam przed tym biurem.
                  > Po sylwestrze mieli oddać opłatę za kulig który się nie odbył - sami zaproponow
                  > ali maksymalny termin 60 dni. Dzisiaj jest 19 marzec a zwrotu jak nie było tak
                  > nie ma.
                  >
                  > Kontakt z biurem baaaardzo utrudniony, nikt nie odbiera telefonów (stacjonarneg
                  > o ani komórkowego). Kontakt przez Gadugadu nie ma sensu bo jeśli się zapyta o z
                  > wrot, to zaczynają ignorować pomimo że ktoś jest dostępny (sprawdzone z innego
                  > numeru gg).
                  >
                  > Do rezydenta który był na imprezie też nie da sie po imprezie dodzwonic - kupil
                  > i numer na karte na te kilka dni, a potem numer do kosza?
                  >
                  > Ogólnie wrażenie bardzo niekorzystne. Absolutnie nie polecam.

Bardzo proszę o informację jakim rezultatem się sprawa w sądzie zakończy.
        • beatabp8 Czaswakacji24.pl i KINDER TRAVEL ODRADZAM!!!!! 09.07.14, 00:57
          Witam,wraz ze znajomą ponad miesiac temu zakupilismy kolonie dla dzieci od ww firmy na kilka dni przed wyjazdem otrzymalam maila,ze niestety kolonia jest odwolana,na zwrot pieniedzy zgodnie z regulaminem firmy mam czekac 65 dni!!!Odradzam i przestrzegam to juz zupelne świnstwo.
    • andrzejkopilinski69 Ja polecam 27.03.13, 14:33
      Korzystałem wielokrotnie i polecam. To biuro zorganizowało wypoczynek dla zapewne dziesiątek tysięcy klientów. Tutaj znajdują się opinie kilku sfrustrowanych klientów. To jest ułamek procenta wszystkich klientów. Najłatwiej usiąść przed klawiaturą i oczerniać. Oczywiście anonimowo bo nikt nie miał odwagi się podpisać z imienia i nazwiska. Nie dajmy się zwariować.
      • jaz1234 Re: Ja polecam 27.03.13, 15:06
        cieszę sie że polecasz.
        co do zwariowania, wejdź na strone tej firmy, www.sylwestrowehity.pl/4-kontakt, i zadzwoń na ich numer kontaktowy.
        Życze powodzenia bo telefon jest wyłączony od miesięcy.
        Jak to świadczy o firmie? Czy jednak może mają sobie coś do zarzucenia?

Pzdr
        • multi345 Re: Ja polecam 22.08.13, 18:06
          jaz1234 napisał(a):

> cieszę sie że polecasz.
          > co do zwariowania, wejdź na strone tej firmy, www.sylwestrowehity.pl/4-kontakt, i zadzwoń na ich numer kontaktowy.
          > Życze powodzenia bo telefon jest wyłączony od miesięcy.
          > Jak to świadczy o firmie? Czy jednak może mają sobie coś do zarzucenia?
          >
          > Pzdr
          Nooo takie "polecam" to chyba sporo kosztuje....?
          • multi345 Re: Ja polecam 29.09.13, 23:27
            Moje posty są metodycznie usuwane, nie mogę w pełni wypowiedzieć się i przestrzec potencjalne ofiary. Odkrywając proste mechanizmy działania tych firm, można by zabezpieczyć, przynajmniej tych szukających w necie, referencji biura i opinii na temat już zrobionych imprez...
            • grzyboowskajoanna Re: Ja polecam 20.01.14, 15:47
              Nie można usunąć ot tak sobie postu na forum. Zatem jeżeli są usuwane świadczy to tylko o tym, że pisze Pan (Pani) nieprawdę i swoimi wpisami narusza prawo. Na kilometr czuć brudne działania konkurencji. Moje dzieci były bardzo zadowolone z letniego wypoczynku i akurat do biura nie mam najmniejszych zastrzeżen.
      • multi345 Re: Ja polecam 22.08.13, 18:19
        Panie Andrzeju, mogę Panu opowiedzieć jak wyglądała moja współpraca z tymi ludźmi, dziwię się rodzicom dzieci wysyłanych na kolonie przez biuro Kolonijne Hity (należy do tego samego Pana co vTravel) że tak łatwo godzą się na wysłanie swych pociech w nieznane lub wcale (ew. zwrot kasy pod znakiem zapytania). Jeśli ma Pan konkretne pytania zapraszam do dyskusji...
    • ronja2 Re: vtravel Kraków - odradzam! 17.11.14, 16:46
      Cóż, mój wczorajszy wątek został usunięty (ciekawe, dlaczego?). Czyżby informacja, że Pan Piotr przeniósł działalność do Tychów, była niezgodna z regulaminem forum?
      W każdym razie Pan Piotr działa w najlepsze i organizuje kolejne imprezy.Teraz na topie zabawa sylwestrowa!
      www.gdzienasylwestra24.pl/4-kontakt
      vtravel.home.pl/supersylwester/4-kontakt
      Mam nadzieję, że lada moment Urząd Marszałkowski zainteresuje się tymi imprezami.
    • multi345 Re: vtravel Kraków - odradzam! 17.01.15, 22:10
      Jeśli chodzi o finansowy aspekt sprawy, to ja dysponuję wyrokiem skazującym Piotra M. vel: "Negrowskiego" na zapłatę należności. A sprawę w aspekcie kryminalnym, zawiesił prokurator z Malborka, bo jak napisał: "w obecnej chwili niemożliwe jest przesłuchanie podejrzanego" , sprawa została wszczęta na wniosek Komendy Powiatowej Policji w Nowym Dworze Gdańskim, aspirant Kowalski przygotowywał ten wniosek, zainteresowanych odsyłam do niego...
      • kam115 Re: vtravel Kraków - odradzam! 28.10.15, 15:34
        ja się zorientowałem ze jest coś nie tak po otrzymaniu rezerwacji ze strony bestsylwester.pl/ z pieczątką z nip 7371721795 BEST SNOW TRAVEL (regon błędny) co się okazuje nip pojawia się w innych nazwach np.CZAS WAKACJI 24 PIOTR M. Na stronie powoływali sie na firmę Camps Kids & Best Snow Travel na którą oczywiście nie ma złych opinii - dopiero po otrzymaniu rezerwacji i weryfikacji nipu w gogle zaczyna się :)
    • aleeeeze84 Re: vtravel Kraków - odradzam! 09.02.16, 13:16
      Czy ktoś w ogóle się sądził z nimi ? My daliśmy się zrobić na tegorocznego sylwestra wpłacając zaliczkę 2300 zł i niestety sprzedali nasz wyjazd komu innemu bo wpłatę pozostałą mieliśmy dokonać w dbę po tym czego nie doczytaliśmy. obecnie odnalazłam jego biuro w Krakowie czasna wakacje24, adres firmy BEST SYLWESTER CW 24 Group z mojego potwierdzenia rezerwacji był na Krasińskiego 29/9 w Katowicach . Chcemy założyć sprawę temu panu. Czy ktoś dysponuje jakąś wiedzą poradami bądź informacją pomocną nam w tej kwestii?
Inne wątki na temat: