Dodaj do ulubionych

TUI czy macie bilety ? ile dni wcześniej ?

15.06.12, 08:18
Witam i mam pytanie:
Czy ktoś lecie w najbliższym czasie z TUI i czy otrzymał bilety ?
My zawsze otrzymywaliśmy bilety jakieś dwa tygodnie przed wyjazdem, a obecnie zostało parę dni i biletów niema. W BP TUI sami niewiedzą czy wysłali albo twierdzą że dostarczyli.
TUI odwołuje jakieś wycieczki, nie wysyła biletów . . . czyżby bankrutuje ? :-)
Lecimy z Warszawy 21.06.2012 do Egiptu
Edytor zaawansowany
  • flyr 15.06.12, 13:16
    tak bankrutuje . Ale bzdura . Ja leciałem w maju i dostałem 3 czy 4 dni wcześniej poza tym u nich zawsze jest taka procedura , że na lotnisku w okienku maja zapasowe
  • dc024 24.07.12, 14:57
    Przeżywam właśnie to samo - za cztery dni wylot, a nie ma ani dokumentów podróży, ani informacji o której startuje samolot. Od lat jeżdżę z TUI - a tu taka nowa sytuacja:(
  • aredzia1 24.07.12, 15:55
    My też tyle lat z TUI i nie było problemów, a tu tym razem zawaliła firma kurierska.
    Radzę zadzwonić i poprosić o numer przesyłki kurierskiej i potem sprawdzić w UPS.
    TUI w wewnętrznych przepisach ma dostarczenie przesyłki do 7 dni przed odlotem.
    PS. co do bzdur to bzdurą jest że maja zapasowe bilety na lotnisku. Jeśli mają w systemie że bilety dostarczone kurierem to niema możliwości odebrać na lotnisku.
  • dc024 26.07.12, 22:51
    odnalazły się w środę wieczorem - z błędem literowym w moim nazwisku. Poprosiłam o korektę nie mojego błędu i zapadła cisza:) Do odlotu 48 h a ja bez dokumentów podróży i nawet bez upoważnienia do odbioru owych na lotnisku. Nie wiem jak się sprawa skończy, ale to ostatnie pieniądze, które wydałam w firmie TUI Polska Sp. z o.o.
  • cleo_1 04.12.12, 18:06
    To, że w TUI nie wiedzą, to mnie akurat nie dziwi.
    Ani nie wiedzą, ani nie dbają.
    Ostatni raz kupiłam wczasy zorganizowane, a na pewno - w TUI

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Booking.com
Nakarm Pajacyka