Dodaj do ulubionych

Biuro ANDA Miejska Górka

16.10.12, 11:53
Usługi świadczone przez to biuro są poniżej wszelkich norm.Byliśmy na pielgrzymce w Ziemi Świętej przed wpłatą rat Antoni Bajon obiecywał gruszki na wierzbie po dokonaniu ostaniej płatnosci ,nie dowiozł nas na lotnisko pomimo,ze było to w cenie.Hotel w którym zostaliśmy zakwaterowani wołał o pomstę, wyżywienie straszne a sam przewodnik nieuprzejmy,niegrzeczny wobec grupy zwyczajny gbur.Odradzam korzystanie z tego biura!!
Obserwuj wątek
    • pielgrzym0 Re: Biuro ANDA Miejska Górka 17.10.12, 08:34
      Nie polecam tego biura.Przewodnik Antoni Bajon ,zachowywał sie jak Pan i Władca, warczał na ludzi jakby robił im łaskę ,ze odpowie na ich pytania.Na prośbę o program pielgrzymki, publicznie wyrazał swoje niezadowolenie jak ktoś smie o cokolwiek go pytać.Warunki w hotelu straszne.Radzę omijać biuro i tego bufona szerokim łukiem.
      • andafashion Re: Biuro ANDA Miejska Górka 21.10.12, 14:21
        Nie polecam. Biuro żeruje na pielgrzymach i pod "płąszczykiem" pielgrzymki oszukuje ludzi.
        Szkoda pieniędzy,bo bardzo kiepska jakoś usług. Szkoda nerwów ,bo właściel biura uwaza,że on robi łaskę że raczył świadczyć usługi. Nie polecam!!!
        • mikolaj428 Re: Biuro ANDA Miejska Górka 12.12.12, 20:58
          Okazalem sie naiwnym ktory skorzystal z uslug biura. Ignorancja ze strony biura na kazdym kroku.Najwazniejsze bylo zgarnac kase a pozniej zmienili warunki wyjazdu i wszystko okazalo sie porazka.Warunki w hotelu fatalne, syf,brud,jedzenie jakby gotowali je przypadkowi goscie zlapani z ulicy.Pilot ignorant.Szkoda kasy i meczenia sie za wlasne pieniadze.
    • 85wojtek Re: Biuro ANDA Miejska Górka 03.02.13, 18:54
      Biuro świadczy usługi kiepskiej jakości za spore pieniądze. Szczególnie odradzam wyjazdy z Antonim Bajonem, to człowiek który kazda uwage traktuje jako zamach stanu na własną osobe.
      Pielgrzymów traktuje jak podwładnych. Nie ma szacunku dla osób starszych. Nie polecam.
    • mlena6 Re: Biuro ANDA Miejska Górka 18.02.14, 12:03
      Właśnie wróciłam z Ziemi Świętej i moje odczucia dotyczące biura "AnDa" są zupełnie inne. Był z nami Pan Radosław Bajon, który charakteryzuje się dużym profesjonalizmem w organizowaniu pielgrzymek. Hotel w porządku, jedzenie smaczne i urozmaicone, duża troska organizatora o uczestników, bogata wiedza pilota i umiejętność jej przekazywania. Po prostu wszystko bez zarzutu. Polecam korzystanie z usług tego biura!
    • bella.1111 Re: Biuro ANDA Miejska Górka 07.03.14, 19:46
      Ja również wróciłam z pielgrzymki do Ziemi Świętej. Moje odczucia są bardzo pozytywne. Zaproponowany nam program został zrealizowany w 100 %. Hotel, w którym mieszkaliśmy zaskoczył nas ogromnie. Super lokalizacja, jedzenie pyszne, pokoje ładne i czyste, jadalnia z niezapomnianym widokiem. Wszystko to, w połączeniu z niesmowitymi umiejętnościami przekazywania ogromnej wiedzy przez pilota wycieczki, którym był Pan Radosław Bajon, świadczy o wyjątkowym profesjonalizmie firmy AnDa. Gorąco polecam!
      • kizak06 Re: Biuro ANDA Miejska Górka 18.05.14, 18:28
        Z biurem ANDA byliśmy na pielgrzymce kanonizacyjnej w Rzymie oraz innych miejscach - razem 8 dni. Organizacja wyjazdu była bardzo dobra, program zrealizowaliśmy w całości, hotele również bardzo dobre. Dziękujemy bardzo pilotowi, tj. Pani Marioli za super opiekę i wspaniałą wiedzę.
        Dziękujemy również wspaniałym Kierowcom za bezpieczną jazdę.
        Polecamy wszystkim Biuro ANDA.
        Pozdrawiamy Felicja i Kazimierz
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka