Dodaj do ulubionych

MARGO TRAVEL - Wrocław

12.03.13, 22:24
Chciałem się podzielić, krótką refleksją nad temat małego ale solidnego biura z którego usług kilkakrotnie już korzystałem, min. ekspres narty, Praga, Tropical Island. Jak wspomniałem na wstępie to małe, rodzinne biuro ale solidnie prowadzone z sympatyczną i kompetentną obsługą (co nie zawsze jest standardem:)). Małe nie znaczy gorsze od znacznie większych biur, nie zawiodłem się ani razu na nich, dlatego polecam:)
Edytor zaawansowany
  • drops55 17.03.13, 20:02
    Przyłączam się do opinii, oczywiście również polecam biuro, zwłaszcza ekspres narty w szpindlerowym lub w jańskich łaźniach:)
  • paula_k5 09.06.13, 19:49
    polecam, godni zaufania, słowni, mam bardzo pozytywne doświadczenia z wycieczek szkolnych które organizowali, a na których było moich 2 urwisów :)
  • ddarekk6 30.11.14, 19:04
    Nie polecam!
    Wybraliśmy się do Drezna i Miśni...
    Na samym początku autokar spóznił się godzinę
    Potem było tylko gorzej,,, po 40 minutach jazdy,pojazd uległ awarii.
    Po nerwowych oczekiwaniach przyjechał autokar do którego nie wszyscy się mieścili więc trzeba było czekać jeszcze na dodatkowy....w końcu przyjechał bus którym mieliśmy wątpliwą okazję po 2 godzinach wyruszyć w dalszą drogę (fatalne ogrzewanie,fatalne amortyzatory,brud).
    Cała wycieczka oprowadzana z racji dużego opóznienia biegiem. Drezno nie zobaczyliśmy już niestety za dnia, większość muzeów już zamknięto. A przewodniczka nudna i nieporadna a najsmutniejsze to to że nie usłyszeliśmy słowa przepraszam! No cóż... więcej nie szkorzystamy
    Dariusz
  • andzius364 04.12.14, 06:42
    Ja byłam na jarmarku w Berlinie i tak samo nie POLECAM,PRZEWODNIK KATASTROFA PRAWIE ZGUBILISMY GO W TŁUMIE INNYCH OSOB GDYŻ BYŁ UBRANY NA CZARNO ZERO ZNAKU ROZPOZNAWCZEGO.Z toalety nie można było skorzystać PODOBNO JUŻ BYŁO PEŁNE TO PO CO JEST TA TOALETA?Zestaw słuchawkowy 5e/os NIE DZIAŁAŁ,PRZEWODNIK NAWET NIE PRÓBOWAŁ COS Z TYM ZROBIC POD KONIEC ZBIERAŁ WSZYSTKO ŁACZNIE Z SŁUCHAWKAMI KTÓRE MIAŁY BYĆ JEDNORAZOWE (ciekawe ile osob juz je miało załozone?)
    Tak na marginesie PRZEWODNIK WYSIADŁ SOBIE W LEGNICY POZOSTAWIAJAC LUDZI W AUTOKARZE UDAŁ SIE PEWNIE DO CIEPŁEGO DOMKU.A LUDZIE NIECH SIE MECZA !!!
    Zwiedzanie tryb ekspresowy na jarmarki nie zostało zbyt wiele czasu.POWROT O GODZ 19 I ZACZEŁA SIE TRAGEDIA MIELISMY BYC W GLIWICACH OKOLO 2 W NOCY BYLISMY O 5.Z Opola kierowca musiał jechac w strone Wrocka na shella gdzie czekali ludzie KTORYM ROWNIEZ ZEPSUŁ SIE AUTOKAR.
    NIE POLECAM NIKOMU NAWET ZA TAKA CENE BO ZYCIE JEST WARTE WIECEJ A KIEROWCY SA ZMECZENI I DUZO NIE TRZEBA DO WYPADKU TYM BARDZIEJ TYLE SIE O TYM SLYSZY !!!!
  • soniagl 07.12.14, 18:03
    Wczoraj byłam z tym biurem na jarmarku bożnarodzeniowym w Dreźnie i jestem bardzo zadowolona .
    Wszystko świetnie zorganizowane - od samego momentu zakupu wycieczki przez internet
    aż do powrotu . Wyjazd zgodnie z planem .Nowoczesne , własne autokary - aczkolwiek ja osobiście nie - nie przepadam za ogromnym Van Hool-em :-)
    Pzesiadka we Wrocławiu do autokaru jadącego do Drezna . Przewodnik ( Sebastian - przedstawił się ale oczywiście nie pamiętam dokładnie ) profesionalista , bardzo ciekawie opowiadał o Dreźnie , pokazał wymienione w programie zabytki i więcej miejsc . Miał ogromną wiedzę i potrafił interesująco opowiadać - widać było że lubi to co robi . Jest także przewodnikiem górskim i sam zdobywa szczyty -więc to prawdziwy pasjonata. A sam jarmark - niesamowicie magiczne miejsce - gorąco polecam .
    I już planuję wyjazd za rok z tym biurem na jarmark do innego miasta.
  • ewakamieniarz 14.12.14, 19:14
    Wczoraj (13.12.2014) byłam z tym biurem na Jarmarku Bożonarodzeniowym w Dreźnie i niestety nie jestem zadowolona. Pilot Betina Roszczenko to prawdziwa katastrofa. W tłumie ludzi nie miała żadnego gadżetu, który powodował by żeby była widoczna dla uczestników. Prowadziła grupę mówiąc "teraz idziemy tutaj", żadne w prawo, lewo, prosto....kompletna porażka. Umówiła się na spotkanie pod pomnikiem M.Lutra po czym zostawiła tam uczestników i poszła z grupką w całkiem inne miejsce. Pierwszy raz spotkałam się z taką ignorancją przewodnika. I jeszcze oczywiście sprawa autokaru - zamknięta toaleta (miała być oczywiście klasa LUX), zepsuty sprzęt audiowizualny. Samo Drezno przepiękne i być może z innym przewodnikiem byłaby to bardzo fajna wycieczka.
  • simkola 11.12.14, 15:12
    Byłam w tym autokarze który się zepsuł podczas wyjazdu na jarmark. Cała obsługa biura robiła co mogła , żeby skrócić czas oczekiwania na kolejny transport. Pilotka ? bardzo zaangażowana, pokazała i opowiedziała bardzo duzo i o Misni i o Dreznie. Przypadki awarii się zdarzają, tak jak w samochodach, pociągach i innych. Liczy się sposób załatwienia sprawy i fakt ze biuro stanęło na wysokości zadania. :)
  • wroclaw1975 15.12.14, 14:34
    Tak to jest jak jeździ się na pseudotanie spędy z zakupów grupowych! Sama jesteś sobie winna, taniego mięsa i psy nie chcą jeść! A sądziłaś, ze pilot miał wysiąść gdzie ? We Wrocławiu i w nocy pieszo wracać do Legnicy? Widocznie nie jeździłaś jeszcze na wycieczki i znasz ich specyfiki!
  • blondi518 11.11.15, 22:16
    Biuro ma bardzo wiele złych opinii. Uważam, że oszukują i naciągają klientów. Nie powinni działać skoro tak robią. We Wrocławiu ma złą sławę, dlatego szuka "klientów" w innych miejscach. NIE POLECAM

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Booking.com
Nakarm Pajacyka