Dodaj do ulubionych

Euro Pol Tour EPT Katowice

02.07.13, 19:25
Witam

Szukam opinii na temat biura Euro Pol Tour (EPT) z Katowic
www.europol.com.pl
Ktoś może korzystał już z ich usług i może podzielić się wrażeniami?
Obserwuj wątek
    • zuzekowa Re: Euro Pol Tour EPT Katowice 04.07.13, 20:39
      Właśnie straciłam 45 minut żeby się zalogować - ale było warto, bo teraz czas na wyrażenie opinii na temat kolejnego biura, które chyba nie powinno się zajmować tym , czym się zajmuje... Wiadomości z pierwszej ręki nt. obozu w Bułgarii. Do tej pory raczej sceptycznie traktowałam wpisy na forach i opinie na stronach hoteli... ale od teraz będę częściej śledzić internet i dziękować internautom ;) Każdego roku wysyłałam dzieci z różnych biur na kolonie i po ponad 10 latach nadszedł czas, kiedy trzeba powiedzieć dość " bylejakości" i improwizacji... nie może być tak żeby autokary psuły się na trasie, hotele mające w standardzie ** powinny mieć -1, a dzieci po kolacji chodziły na kebaby bo są głodne... Opieka... studenci po kursie nie mający pojęcia o zasadach postępowania z dziećmi a tym bardziej nie zdający sobie sprawy z odpowiedzialności cywilnoprawnej... totalna porażka... Liczę dni do powrotu mojego dziecka i mam nadzieję, ze w drodze powrotnej nie będzie już problemów z zepsutym autobusem... na obiecywany kontakt internetowy tez nie można liczyć... OGÓŁEM DLA BIURA WIELKI MINUS!!!!!
      • studdy Re: Euro Pol Tour EPT Katowice 17.07.13, 22:29
        Witam. Moje dziecko wrociło prawdopodobnie z tego samego turnusu - zepsuty autokar i postój parogodzinny na parkingu w Rumunii. W większości zgadzam się z poprzednią opinią, tragiczne warunki zakwaterowania, brak jedzenia, kilometrowe kolejki na stołówce, kradzieże pieniędzy, brak boiska, ping-ponga, wody do picia, papieru toaletowego, nieuprzejma obsługa - to wszystko prawda. Dziecko wróciło do domu odchudzone ale zadowolone. Kontak internetowy był niemożliwy w normalnych godzinach z powodu zbyt dużego obciążenia sieci w hotelu. Mile wspomina podchody i inne zajęcia prowadzone przez Panie (nie były studentkami), poznało nowych kolegów i koleżanki i mówi, że jakby nie hotel i wyżywienie to byłby to świetny wyjazd. Czyli BIURO ZDECYDOWANIE NIE a miła i kompetentna opieka i towarzyswo tak :)
      • larissaz Re: Euro Pol Tour EPT Katowice 18.09.13, 14:15
        Osobiście bardzo odradzam biuro EPT.Byłam uczestnikem imprezy turystycznej organizowanej przez to biuro. Absolutnie nie należę do kategorii turystów, którzy szukają usterki na każdym kroku. Jednak naruszenie ustaleń zawieranych podczas podpisywania umowy jest niedopuszcalne!Wykupując pakiet świadczeń turystycznych oczekujemy, iż przynajmniej będziemy mogli w spokoju spędzić długo oczekiwany urlop, w przeciwnym razie wybralibyśmy opcję wyjazdu "na własną rękę"autem, stopem, czymkolwiek...Niestety stracony bagaż na terenie pokładu autokaru jest tylko małym elementem tego co się wydarzyło. Próba złożenia zażalenia w biurze skończyła się przesłaniem chaotycznego pisma, z którego jedynie wynika, iż tursta tak na prawdę nic nie znaczy, jego zadaniem jest jedynie wpłacenie na czas kwoty zawartej na umowie. W tym momencie sprawę przejmują już drugie instancje, ponieważ tylko tam mogę domagać się sprawiedliwości, nie mam zaś siły wysłuchiwać wymyślonych przez pracowników biura historii . Na szczęście jeden z moich krewnych był przez lata pracownikiem turystycznym i mogę również w tym przypadku liczyć na jego pomoc. W tym momencie zależy mi jedynie na sprawiedliwym potraktowaniu mnie jako turysty, klienta. Piszę, ponieważ taka sytuacja może spotkać każdego z Państwa, więc proszę się parokrotnie zastanowić zanim zdecydują się Państwo na zakup jakiejkolwiek imprezy w tym biurze. Czasami warto odrobinę dołożyć, ale wykupić wczasy u kompetentnego touroperatora. Pozdrawiam.
      • ewakamieniarz Re: Euro Pol Tour EPT Katowice 06.01.15, 20:27
        Wróciłam z Sylwestra w Pradze 30.12.2014 - 01.01.2015 i nie jestem zadowolona. Po pierwsze hotel w okolicach Pragi znajdował sie w odległości 40 km i do tego w górach. Mało nie umarłam ze strachu jadąc autokarem tymi wąskim dróżkami cały czas pod górę. Po drugi zarezerwowałam pokoje 2+3 - 2 była w hotelu natomiast 3 poza hotelem i to wcale nie tak blisko jak w folderach napisali. To odległość co najmniej 350 m, do tego pod górę, bez TV - kompletna porażka. Pojechałam ze znajomymi spędzić Sylwestra a mało się nawet widzieliśmy. Sama wycieczka nieźle zorganizowana ale zakwaterowanie zepsuło wszystko. Nigdy więcej z tym biurem, pozdrawiam
        • bieta63 Re: Euro Pol Tour EPT Katowice 07.01.15, 00:02
          Byłam z tym biurem w sierpniu 2014r. w Hiszpanii autokarem. Koszmar z rezerwacją miejsc w autokarze!!! Z wcześniejszych wpisów na forach wynikało, że jest z tym odwieczny problem, dlatego cisnęłam tę sprawę przez kilka miesięcy, ale zawsze niemiła Pani z biura najpierw zbywała mnie przez jakiś czas bzdetami a gdy wyjazd był bliski udzielała mi nieprawdziwych informacji zwalając odpowiedzialność za rezerwację miejsc to na przewoźnika, to na inne biuro, które przejęło nas w ostatniej chwili. W efekcie autokar był sporo opóźniony, my wsiadaliśmy jako jedyni i ostatni w Bielsku, nad ranem, gdzie wszyscy spali w autokarze a my nadal nie mieliśmy swoich miejsc i nie wiedzieliśmy gdzie zająć miejsca. Kierowcy ulokowali nas na innych miejscach niż się potem okazało z listy, bo inne osoby zajęły nasze - lepsze miejsca. Biuro nie poinformowało nas, że będziemy podróżować 30 godzin z młodzieżą szkolną, która zajmowała prawie cały autokar i tak szalała, że można to sobie wyobrazić z łatwością. Kierowcy nie respektowali odpowiednich przerw i postojów w trakcie jazdy. W hotelu również zakwaterowano nas na jednym piętrze z młodzieżą o czym także nie raczono nas poinformować wcześniej. Rezydentka podała ceny wycieczek fakultatywnych nie zgodne z cenami w katalogu biura (oczywiście dużo wyższe), mało tego te ceny były różne w stosunku do wczasowiczów z naszego turnusu, niektórzy mogli negocjować. Generalnie zdecydowanie NIE POLECAM tego biura!!!
    • betty842 Re: Euro Pol Tour EPT Katowice 23.01.14, 14:43
      Trochę przeraziły mnie powyższe wypowiedzi bo mam zarezerwowane wczasy na Węgrzech własnie z tego biura podróży! Nasi znajomi byli w tym samym hotelu do którego się wybieramy (też z biurem EPT) i byli baaardzo zadowoleni dlatego i my postanowiliśmy skorzystać z tej oferty. Wiem czego się mam spodziewać wiec mam nadzieję,że nie będę rozczarowana.Róznica jest tylko jedna-my jedziemy autokarem a znajomi byli własnym autem wiec jeśli z autokarem bedzie wszystko ok to myślę,że będę zadowolna.
      Dodam jeszcze tylko to,że za takie pieniądze nie spodziewam się luksusów i marmurów.Nie jadę na wakacje po to,zeby siedzieć w hotelu wiec standard jest dla mnie najmniej ważny (mogłabym nawet jechać pod namiot byleby byłby z wc;) ). Znajomi określi swoje wakacje nad Balatonem tak: "jak za taką cenę to super". Wiec myślę,ze i ja bede zadowolona.Może gdybym płaciła 2tys za osobe to oczekiwałabym lepszych warunków ale w takiej sytuacji...Myślę,że bedzie ok.
    • apri6713 Re: Euro Pol Tour EPT Katowice 17.08.15, 10:16
      Polecam. Nie mam żadnych zastrzeżeń. Byliśmy z mężem ostatnio w Chorwacji na tydzień (Crikvenica). Wszystko wyglądało tak jak było w opisie umowy. Kontakt z biurem podróży był bez zarzutu. Organizacja świetna. U nas niektórzy narzekali, ale sami taką wycieczkę wybrali. Wiadomo, że nie ma klimatyzacji. Okna w kierunku morza - nikt nie pisał, że z widokiem na morze. Jedzenie uważam, że było naprawdę świetne i zróżnicowane, ale słyszeliśmy od innych uczestników wycieczki, że narzekali. A bo nie było ich ulubionego warzywa...
      Rezerwacji miejsc jako takiej nie było, ale przy przydzielaniu miejsc brano pod uwagę małżeństwa czy rodzinny, by siedziały obok siebie. Pilotka Agata, trochę zakręcona, ale fajna osoba.
      • betka34 Re: Euro Pol Tour EPT Katowice 24.08.15, 22:39
        Polecam to biuro jak najbardziej. Byliśmy z nim już po raz trzeci. Tym razem w Chorwacji ( Crikvenica). Organizacja bez zarzutu. Autokar w porządku ( Sołtysik), kierowcy mili i pilotka Agata również fajna dziewczyna ! . Jedzenie nam bardzo smakowało , urozmaicone, każdy wybrał coś dla siebie. Kompleks wypoczynkowy Ad Turres , był jak za te pieniądze w porządku, pokoje były czyste. Basen super ! Może jedyny minus to, że wszędzie było pod górkę. Blisko był sklep Konzum ( nasza biedronka) w którym można było kupić wszystko. Rezydent też spoko gość, pomoże we wszystkim. Uważamy nasze wczasy za udane, jak najbardziej ! i tym bardziej,że pogoda dopisała. Także my uważamy to biuro za godne polecenia. Pozdrawiam.
    • burkaj Re: Euro Pol Tour EPT Katowice 13.11.15, 21:16
      Byłam na pięknej wycieczce w Albanii. Jestem zachwycona krajem, ludźmi, kuchnia dobra, ceny bardzo dobre. Jedno zastrzeżenie, to biuro EPT.
      Latem w Albanii temperatura ok 40 stopni, a oni wysłali nas nieklimatyzowanym autokarem. Łatwo sobie wyobrazić,czym były wycieczki autokarem po tym pięknym kraju. Ubranie lepi się do ciała. Po plecach cieknie pot. Pilotka uznała, że nie umiemy włączyć klimatyzacji. My nie umiemy. Ja nie umiem!.
      Biura nie polecam. Albanię bardzo polecam.
      • europoltourtouroperator Re: Euro Pol Tour EPT Katowice 17.11.15, 16:23
        Bardzo prosimy nie kłamać na forum.
        Jeszcze raz podkreślamy, że klimatyzacja w autokarze była cały czas sprawna i działała prawidłowo a dyskomfort mógł wynikać tylko z bardzo wysokiej temperatury panującej na zewnątrz. Klimatyzacja działała zgodnie z danymi technicznymi podawanymi przez producenta.
        Obniżała temperaturę w stosunku do panującej na zewnątrz o około 10 ° Celsjusza.
        Pozdrawiamy
        EPT
        • bieta63 Re: Euro Pol Tour EPT Katowice 17.11.15, 22:30
          Witam, byliśmy w lipcu 2014r. z EPT w Hiszpanii w Blanes. Jesteśmy zachwyceni pobytem, miejsce przepiękne, ciekawe wycieczki. I na tym koniec zachwytu!!! Nie raczono nas poinformować, że większą część autokaru zajmie młodzież gimnazjalna i licealna. Szok co Oni wyprawiali podczas ogromnie długiej drogi. Opiekunki kompletnie nie interesowały się podopiecznymi, były bezczelne, wszczynały kłótnie w autokarze, wyłożyły nogi na pierwszych siedzeniach i nie reagowały na wariactwa swoich pociech. Nie mówiąc już o tym, że zajęły nie swoje miejsca, które przydzielił Im kierowca. My wsiadaliśmy na ostatnim przystanku w Bielsku o 4 rano i zdawało się, że rozdzielą nas z mężem , bo wszyscy spali i dopiero kierowca poprosił jednego pana, żeby się przesiadł i udostępnił nam wspólne fotele. Od początku rezerwacji wczasów, sygnalizowałam problem przydziału miejsc w autokarze, gdyż pojawiał się ten problem na forach. Do ostatniej chwili zwodzono mnie, obiecując, że przed samym wyjazdem otrzymamy informację na temat przydziału miejsc. Dzień przed wyjazdem jeszcze były kłamstwa, to że listy nie ma, to, że kierowca, ma listę itp. bzdury. I tak też się stało, problem był w jedną i w drugą stronę. Przy wyjeździe znowu kumoterstwo, inne miejsca na liście, inny przydział, do którego przyczyniła się pani rezydent. To dopiero cwaniara, ceny wycieczek dużo wyższe niż w katalogu ( nie wiem, kto kombinował i zarabiał na nas?) Kolejna sprawa to ciąg dalszy obecności młodzieży razem z indywidualnymi klientami. Zero informacji, gdybyśmy wiedzieli, że będziemy wczasować się w hotelu z kolonią, nigdy byśmy nie zdecydowali się na taki wyjazd. Klient ma prawo wiedziec i prawo wyboru, ale pod warunkiem, że biuro uczciwie go poinformuje. Zakwaterowano nas na tym samym piętrze, co kolonia. Nawet nie chcę wspominać, co tam się działo. Dobrze, że my z mężem należymy do gości, którzy z pokoju hotelowego na wczasach korzystają tylko w celu noclegu, ale inni wczasowicze bardzo byli zdegustowani. W drodze powrotnej kierowcy bardzo spieszyli się do Polski, nie przestrzegali czestotliwości postojów, co wiązało się z problemem toalet i ludzkim wyprostowaniem nóg, przy tak długiej podróży. Kiedy mąż zwrócił uwagę kierowcy, że nie wiezie bydła, tylko ludzi, którzy mają potrzeby, spotkał się z arogancją i chamstwem. A wyrażał opinie innych pasażerów, którzy byli wzburzeni, ale nie mieli odwagi się odezwać. Masakra. Nie polecamy tego biura absolutnie. W tym roku wybraliśmy się do Sarandy w Albanii z biurem Buksa Travel z Bielska-Białej i jesteśmy zachwyceni. Luksusowy autokar, wspaniała, przemiła załoga, miejsca przydzielone z listy według kolejności rezerwacji wczasów. Bez nerwów, we wspaniałej atmosferze.
            • bieta63 Re: Euro Pol Tour EPT Katowice 18.11.15, 15:04
              Bez przesady:) nie jesteście dla nich żadną konkurencją, BUKSA TRAVEL są bezkonkurencyjni. Szkoda, że nie wiedzą o tym, jak wychwalam ich biuro, może dostałabym jakiś rabat na wakacyjny wyjazd? ;) Cieszę się, że nie mieliście żadnych reklamacji w sezonie 2015, ale to nie jest wykładnikiem jakości. Ja nie składałam reklamacji w sezonie 2014, pomimo, że byliśmy niezadowoleni z EPT, gdyż jak się wraca wypoczętym po urlopie, to nerwy i frustracja idą na bok, szybko się zapomina, a przede wszystkim nie chce się pisać, dzwonić, roztrząsać.... To dotyczy z pewnością wczasowiczów z sezonu 2015 ;) - dużo zachodu, szukanie po Internecie, rejestracja, logowanie, pisanie ;) A tak na marginesie, to miałam nadzieję, że osoba z biura, która konwersuje ze mną na forum, broniąc dobrego imienia firmy, nie pofatygowała się, aby chociaż po części wyjaśnić moje zarzuty i odpowiedzieć na nie, może przyznać mi rację w oczywistych kwestiach??? Szkoda. Pozdrawiam :)
    • allaallaa22 Re: Euro Pol Tour EPT Katowice 09.07.16, 18:44
      Pół dnia uzgodnień telefonicznych i mailowych z z-cą dyr Izabelą Maziarzewska-Stanicką i Pawłem Gluzickim, a na chwilę przed zrobieniem przelewu okazuje się że uzgadniana cena to pomyłka i podwyższają cenę wyjazdu o 300 zł. Na dużo wyższą niż w regularnym katalogu. Absolutnie nie polecam . (korespondencję mogę przesłać, )
    • iwona180565 Re: Euro Pol Tour EPT Katowice 27.04.17, 12:34
      Własnie zapłaciłam zaliczkę do Albani na 07.2017,rezerwacja mailami przebiegła szybko i na temat a nawet dostałam upust na zajaczka,z logowaniem tez nie było problemu ,myslę,że dalej wszystko będzie ok bo czytając opinie widze ludzi bardzo sfrustrowanych drobnostkami tak jak logowanie itp.po przyjeżdzie napiszę obiektywna opinię na temat wczasów i biura,obecnie kontakt z biurem oceniam na bardzo wysokim poziomie !

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka