Dodaj do ulubionych

Czy ktoś już był z Planet Escape?

15.08.13, 13:55
Zastanawiam się czy jechać z Biurem Podróży Planet Escape. Dostałem właśnie ofertę do Indonezji która wygląda po prostu genialnie, chłopaki w biurze widać, że są specami i pasjonatami w tym co robią ale powstali niedawno i się trochę boję wydać dobre pare tysięcy na wyjazd.

Czy ktoś już z nimi był??

Dziękuje z góry za szybką odpowiedź ;)
Edytor zaawansowany
  • weronikaratek 15.08.13, 13:59
    Czesc, ja bylam na Sri lance w polaczeniu z Malediwami i goraco polecam. Wszystko było dokladnie tak jak mowili - miejsca dobrane idealnie do moich potrzeb, wyspy przepiekne, hotele jak na zdjeciach w ofercie, trasport zalatwiony. Wszystko dopiete na tip top, a dodatkowo dostalam od Planet Escape masaz w formie niespodzianki ;)

Jezeli masz pytania jeszcze pisz na weronikaratek@gmail.com
    pozdrawiam, Weronika
  • izapadlow 15.08.13, 16:21
    Witaj, ja byłam z dziecmi i mezem i powiem jedno.....jestem super zadowolona ;) Nigdy sie nie spotkalam z takim profesjonalizmem i wiedza na temat swiata! Wakacje w Tajlandii pozostana na zawsze w naszej pamieci, a w szczegolnosci male wysepki ktore nam zaproponowali, plynelismy super lodka ktora dla dzieci byla niesamowita frajda, a plaze marzenie.
    Polecam biuro planet escape ;)
  • paulinal83 17.08.13, 12:45
    właśnie wróciłam z wakacji na Zanzibarze. Przez dwa tygodnie byłam na trzech różnych plażach i w Stone Town kilka dni. Dzięki temu udało mi się zobaczyć bardzo dużo, poznać lokalne zwyczaje i spróbować pysznego jedzenia!!! Wybraliśmy się z narzeczonym do lokalnej wioski, gdzie spotkaliśmy dzieci uczące się angielskiego, poczestowalismy je cukierkami a one obległy nas i zaciągnęli do swojego domu. Tam rodzice poczestowalismy nas lokalna herbata;) to było niesamowite przeżycie!!!!

Ogólnie super wakacje.
    Podróż samolotem była rownież fajna bo nie lecielismy zwykłym czarterem a najlepszymi liniami na świecie Qatar Airways, przez co czuliśmy się jak na wakacjach od samego początku lotu.

Pozdrawiam
  • frania1812 05.09.13, 14:56
    Własnie niedawno wróciłam z Tajlandii z Planet Escape i jestem zachwycona. Była to moja pierwsza wizyta w Azji, więc miałam wiele wątpliwości. Juz na etapie planowania wyjazdu, Planet zaskoczyło mnie szeroką wiedzą o regionie i doskonałym doborem miejsc i atrakcji. Pełen profesionalizm przygotowania oferty, ale to już jak widze wiesz.
    W praktyce wszystko wyglądało dokładnie tak jak zaplanowaliśmy. My wybraliśmy bardziej aktywną formę wypoczynku, tydzień w Chiang Mai na północy Tajlandji, trekking w dżungli, rafting rzeką, przejażdźka na słoniach, kurs gotowania tajskiech specjałów. Genialnie... Druga część już chillaoutowo na rajskich wyspach.
    Baza noclegowa, wyglądała dokładnie tak jak opisana w ofercie, natomiast jeśli chodzi o transport, to zdarzały się kilkumitowe opóźnienia, ale nie było to uciążliwe - przypisaliśmy to lokalnej mentalności.:)

Z czystym sumieniem mogę polecić to biuro!!!
  • aleksandra820 25.07.14, 10:28
    Byłam na wakacjach z Planet Escape dwukrotnie, raz w Indonezji, raz w Tanzanii. Wszystko świetnie, bo podróże były naprawdę zrobione pode mnie i pod mojego męża, wybraliśmy do programu tylko to, co do nas pasowało. Byliśmy na Bali, Gili i Lembonganie w Indonezji. Hotele są super - jak ze zdjęć na stronie, dobry standard i zero niespodzianek. Jedyna wpadka, to kiedy na lotnisku nie mogliśmy się znaleźć z kierowcą, a potem okazało się, że był po prostu spóźniony jakiś kwadrans. Poza tym - rajskie wakacje. Transfery z prywatnym kierowcą, super jedzenie, a przed wyjazdem pomoc chłopaków z biura. Przy pierwszym wyjeździe do Indonezji mieliśmy naprawdę dużo pytań, a ekipa PE cierpliwie udzielała nam na nie odpowiedzi. Oprócz tego dostaliśmy specjalny przewodnik, który został napisany pod naszą podróż. Dla niedoświadczonych podróżników było to świetną pomocą i urozmaiceniem. Kiedy nie wiedzieliśmy, na którą knajpę się zdecydować korzystaliśmy z porad z tej książeczki, były tam też dokładne godziny naszych lotów, nazwy hoteli i opisy miejsc, w których byliśmy. Tanzania okazała się jeszcze lepsza niż Indonezja no i już z mniejszym stresem, bo znaliśmy już biuro, ekipę Planet Escape i bez stresu wiedzieliśmy, że jesteśmy w dobrych rękach. W przyszłym roku pomyślimy o Meksyku, może o Indiach... :)
  • bogna71 26.08.15, 11:45
    Odświeżam wątek, bo kilka dni temu wróciliśmy z Malezji - (Kuala Lumpur, Borneo i rajskie Perhentiany:)
    Wyprawę zorganizowało biuro Planet Escape i mogę mówić o nim tylko w samych superlatywach - wszystko na tip-top - zgodnie z opisem, punktualnie i z uśmiechem. Ekipa Planet Escape to właściwi ludzie na właściwych miejscach, do niczego nie możemy się przyczepić;-)
    Jeżeli znacie język angielski w stopniu komunikatywnym, ogarniacie jak poruszać się na lotniskach i nie trzeba was prowadzić na każdym kroku za rączkę, a chcecie zażyć trochę egzotyki i wypocząć w cudnych okolicznościach przyrody, wyruszcie w podróż z Planet Escape - serdecznie polecam:-)

--
    "Był ten Król przeogromnie, nieprawdopodobnie, no wprost szaleńczo bogaty. I była tylko jedna rzecz, jakiej nie posiadał. A tą rzeczą był rozum"

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Booking.com
Nakarm Pajacyka