Dodaj do ulubionych

Budynki Komunalne na ul Conrada przy Lidlu

IP: *.home.aster.pl 09.02.11, 09:49
Budynki Komunalne na ul Conrada przy Lidlu dlaczego stoją puste tak długo ? . A tyle ludzi mieszka w skandalicznych warunkach .
Edytor zaawansowany
  • Gość: bat IP: *.dynamic.chello.pl 09.02.11, 21:37
    NO właśnie!!! to jest dobre pytanie, to juz będzie z pół roku jak oddano w "w użytkowanie"/ale komu???
    jeśli nie ma chętnych to może ja się zamienię ?
    paranoja!!
    a ludzie czekają......
  • Gość: bat IP: *.dynamic.chello.pl 09.02.11, 21:50
    no jak słowo daję zadzwonię jutro do UGminy
  • ukos 16.02.11, 22:43
    Gość portalu: bat napisał(a):

> no jak słowo daję zadzwonię jutro do UGminy

Tutaj jest tylko bezsilna, bezzębna, pozbawiona kompetencji dzielnica. Skutek politykierskiego skoku na kasę niegdysiejszych gmin warszawskich.
  • Gość: florcia IP: *.play-internet.pl 16.02.11, 10:24
    Podobno nie które mieszkania nie nadają się na zamieszkanie ludzi bo są spartolone ale ile w tym prawdy nie wiadomo ja czekam tam na mieszkanie niewiem jak długo jeszcze.
  • Gość: :) IP: *.dynamic.chello.pl 16.02.11, 12:41
    pod koniec kadencji - zarzad chciał b. szybko zasiedlic tamte budynki. Wskazał sposob zasiedlenia, ale komisja mieszkaniowa zaopiniowala go negatywnie. Oczywiscie opinia komisji nie jest wiazaca... ale najwyrazniej postanowiono zaczekac na nowe władz i nową komisje.
  • Gość: florcia IP: *.play-internet.pl 17.02.11, 11:32
    z tego co ja wiem to stary zarząd dał wskazania i ludzie już oglądali te mieszkania ale nowy zarząd chce to zmienić tylko jakim prawem.to znaczy że stary coś uchwala a nowy to zmienia nie rozumiem tego,coś tu jest nie tak jedno wielkie matactwo.
  • Gość: gosc IP: 213.158.216.* 17.02.11, 19:01
    przepraszam a mozesz mi powiedziec z kad wiesz ze dostaniesz na Conrada mieszkanie ja czekam juz 7 lat na mieszkanie jestem na poczatku listy ale nikt nie jest w stanie mi powiedziec kiedy dostane tylko slysze prosze czekac
  • j666 16.02.11, 12:05
    A chodzili do szkoły i chce im się pracować?

-----
    > A tyle ludzi mieszka w skandalicznych warunkach .
  • sibeliuss 16.02.11, 20:57
    Polecam forum Targówek, blok przy Wincentego 87 stoi prawie gotowy od października.
    --
    W życiu wszystko jest pożyczone
  • lukasz.1978 17.02.11, 11:46
    W jakim stopniu mieszkańcy interesują się dzielnicą, w takim samym stopniu dzielnica interesuje się mieszkańcami. A skutki widać - choćby na Conrada,
    --
    Jesteś z Bielan - pisz na forum bielańskim
  • Gość: kinia4999 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.02.11, 22:07
    Ja czekam już 4 lata na mieszkanie komunalne ,prosze o podpowiedz,jak dłogo moze to jeszcze potrwac!!!
  • Gość: florcia IP: *.play-internet.pl 18.02.11, 10:01
    z tego co wiem to ludzie czekają nawet 9 lat w naszej gminie
  • j666 18.02.11, 11:25
    A dlaczego nie kupisz sobie mieszkanka, lub nie wynajmujesz od kogoś?

-----
    > Ja czekam już 4 lata na mieszkanie komunalne, prosze o podpowiedz, jak dłogo moze to jeszcze potrwac !
  • Gość: florcia IP: *.play-internet.pl 18.02.11, 12:12
    bo mnie na to nie stać a spełniam wszystkie warunki żeby dostać od gminy.
  • j666 18.02.11, 17:00
    "Bo Ciebie nie stać"??
    Czyli m.in. ja z moich podatków mam Tobie fundować mieszkanie??
    Ile lat zamierzasz mieszkać w mieszkaniu komunalnym i po ilu latach kupisz swoje lub wynajmiesz od kogoś?

-----
    > bo mnie na to nie stać a spełniam wszystkie warunki żeby dostać od gminy.
  • Gość: florcia IP: *.play-internet.pl 18.02.11, 10:05
    no właśnie budynki miałybyć zasiedlone pod koniec roku ale jak widać nie doszło to do skutku może pod koniec tego roku im się to uda.
  • Gość: Adam IP: *.home.aster.pl 18.02.11, 13:05
    Moze niech te osoby co miały dostać tam mieszkanie niech zainteresuj tym tematem TVN Warszawa .
  • Gość: :) IP: *.dynamic.chello.pl 18.02.11, 17:49
    a skad wiecie kto miał tam dostac mieszkania? wg propozycji urzedu nikt z tej podstawowej listy (listy osob oczekujacej na najem) nie miał tam otrzymac lokali...
    miała tam byc realizowana lista zamian (ktoś dostaje na Conrada - w ramach zamiany oddaje obecnie najmowane - i dopiero do oddanego miały być zasiedlane rodziny z listy podstawowej). Tak czesciowo wygladała propozycja zarzadu ... druga jej czesc była bardziej kontrowersyjna dlatego nie uzyskała poparcia radnych...
  • Gość: gość IP: *.dynamic.chello.pl 23.02.11, 15:48
    SZNOWNI LUDZIE,NA DOBRĄ SPRAWE TAM JEST TYLKO 80LOKALI A OCZEKUJĄCYCH O WIELE WIĘCEJ.TROCHE TO SIĘ WYDA ŚMIESZNE I NAIWNE ŻE WSZYSCY LICZĄ I CZEKAJĄ NA MIESZKANIE NA CONRADA{WSZYSCY SIĘ TAM NIESTETY NIE ZMIESZCZĄ }HAHA.JA RÓWNIEŻ CZEKAM NA ZAMIANĘ I W GRUDNIU ZAPEWNIANO MNIE ŻE BĘDĘ MIAŁA CONRADA ,DZIAŁANIE NA ZWŁOKĘ BO COŚ GADAĆ MUSZĄ URZĘDNICY,NO I CO ZARZĄD SIĘ ZMIENIŁ,PANI INSPEKTOR PROWADZĄCA RÓWNIEŻ I TYLKO PYTANIE,CO WCZEŚNIEJ NIE WIEDZIAŁA ŻE STANOWISKA SIĘ ZMIENIĄ TO CZEMU OBIECAŁA? ŻEBY JAKOŚ ODWLEC I ZROBIĆ WARIATA Z CZŁOWIEKA DZIAŁAĆ NA ZWŁOKĘ TO TYLKO POTRAFIĄ,BO DLA NICH NA PRZYKŁAD ZDROWIE NIE JEST WAŻNE CZYJEŚ.TERAZ INNI INSPEKTORZY POPRZEJMOWALI SPRAWY NO I CIEKAWE CO DALEJ,
  • Gość: Libra IP: 178.73.49.* 23.02.11, 16:44
    Witam dzisiaj także i ja zapytałam co dzieje się z mieszkaniami osób oczekujących z listy. Informacje jakie otrzymuję nie są spójne i konkretne. Do dziś nie mam pojęcia komu będą przysługiwały lokale na Conrada? Czytając forum każdy ma inne informacje.Podobno nowy zarząd dopiero zapoznaje się ze wszystkim na nowo i jak się dowiedziałam podobno także maja te mieszkania być przydzielane jak leci czyli i tym tzw"zasłużonym" i tym osobom z listy. Powstaje pytanie kto jest zasłużony czy ten kto czeka 5-7-9 lat czy ten kto czeka na zamianę? Czy macie jakieś bliższe info np jakie metraże są w tych budynkach? Bo jak wszyscy wiemy w naszym cudownym kraju metraż przysługujący na osobę to 6 m2 bez względu na dzieci, płeć czy różnicę wieku......
  • Gość: ;) IP: *.dynamic.chello.pl 23.02.11, 19:14
    6 m2 owszem ale pokoi, nie mieszkania i sa wyjatki np. niepełnosprawnosc, przewlekła choroba.. mieszkania sa w wiekszosci duze, dla duzych rodzin, choc i znajduja sie kawalerki.
    i nie wszystkie są przeznaczone dla dzielnicy.. zgodnie z uchwałą pula należy się miastu, czyli do dyspozycji BPL.
    W imię prawa, a braku logiki... bo na Szegedyńskiej jest jeszcze sporo pustostanów niezadysponowanych przez BPL.
  • Gość: ;) IP: *.dynamic.chello.pl 23.02.11, 19:16
    i to 6 m2 to jest minimum, nikt nie buduje lokali,pod uchwałe czyli nie ma tak, ze pokoje mają 6, 18 czy 24 metrów....
    czasami na zamianie na lokal mniejszy mozna zyskac metrazowo całe mieszkanie, bo maja spore kuchnie i przedpokoje, lazienki tez całkiem spore.... no, a liczy sie metraz pokoi.
  • Gość: Libra IP: 178.73.49.* 23.02.11, 19:33
    Tak tak wiem,że 6m2 dotyczy pomieszczeń użytkowych czyli pokoi. Zadałam pytanie dotyczące metraży jakie są w nowych blokach na Conrada choć tak naprawdę nie wiem czy ktokolwiek zna odpowiedź komu konkretnie i kiedy zostaną te lokale przydzielane. Znam wersję ,że będą to lokale dla zasłużonych lokatorów i ,że niestety w związku z nowym zarządem sprawa się przeciągnie bo muszą od nowa się zapoznać z całą papirologią i procedurami. Zastanawiam się tylko ile czasu na to potrzebują.Co do Szegedyńskiej wcale mnie to nie dziwi,że stoją tam puste lokale.Miałam przydział kilka lat temu i i zrezygnowałam także z potwierdzeniem decyzji przez osobę z administracji. Dodatkowo 3 rodziny znajome w szybkim czasie pozamieniały mieszkania ze względu na patologię jaka tam panuje. Owszem są ludzie którym to absolutnie nie przeszkadza. Pomijając Szegedyńską czy ktoś z Was wie o planach przydziału mieszkań na Conrada bo wiadomo ze zwolni się kolejnych kilkanaście mieszkań po lokatorach , którzy zajmą Conrada a czekanie 7 lat w moim przypadku przestało mnie już bawić jak i teksty urzędników ,że nic nie wiadomo kiedy......
  • Gość: Libra IP: 178.73.49.* 23.02.11, 19:41
    Niestety ja osobiście nie znalazłam nic na ważnej chyba stronie czyli www.bielany.waw.pl Żadnych informacji kompletnie, a zakładka ze sprawami lokalowymi i mieszkaniami komunalnymi nie istnieje. Na stronie TVN Warszawa tylko dwa piękne zdjęcia bloków i łazienki :) na Conrada z Wiceburmistrzem szczęśliwym ,że w 2010 roku zostaną przydzielane nowe piękne mieszkania i Bielany są dumne....tvnwarszawa.pl/archiwum/0,1660722,wiadomosc.html
  • Gość: nat ^^ IP: *.eranet.pl 23.02.11, 21:33
    Ja jak pytałam ostatnio to Pani w lokalowym powiedziała ze czesc mieszkan ma byc dla osób z zamiany a czesc ma byc po kolei z listy .Ale kiedy maja przyznawac stwierdzila ze nie wie. Na liscie tez jestem juz 7 rok .Nic nie chca mówic kaza czekac tylko ciekawe ile
  • Gość: Libra IP: 178.73.49.* 23.02.11, 22:08
    Krew buzuje z bezsilności....umówiłam się do p. naczelnik- niestety czas oczekiwania bardzo długi bo za ok 2 miesiące. Najbardziej boli fakt ,że obiecywane mamy od kilku lat , a ja osobiście juz w zeszłym roku liczyłam na szczęście ,że to właśnie za chwilę dostanę wskazanie na lokal i tak jak zresztą wszyscy nadal czekam. Może jest możliwość abyśmy na forum lub na stronie urzędu czy np w formie maila napisać (bo są tam wszelkie namiary) kilka zapytań, skarg, wyjaśnień , bo chyba w końcu nam się należą. A może do TVN Warszawa do reportera napisać kilka zdań ? Boję się tylko,żeby nie przedłużyło się do 2012 roku.....skoro nowy zarząd sprawił,że wszystko przedłużyło się o ponad pół roku - zwodzili nas , a ludzie w nadziei łudzili się i nadal w tym marazmie tkwią, bo stary zarząd nie wiem był nie udolny i trwało to tyle lat to ile teraz potrwa zanim na nowo wszyscy się zapoznają z dokumentacją , podaniami i sytuacjami każdego z nas osobno?- pomijam,że maja chodzić komisje po mieszkaniach i weryfikować sytuacje bardzo dokładnie .....szok i na nowo wszystko...odwołania, pisma, tłumaczenia....i to ciągłe czekanie
  • Gość: Z Bielan IP: *.aster.pl 23.02.11, 22:19
    Libra, na forum Bielany jest wątek o pisaniu maili do władz Bielan i są podane wszystkie potrzebne adresy e-mail. Może spróbuj napisać, a najlepiej gdyby napisała większa grupa osób.
  • lukasz.1978 23.02.11, 23:07
    > Libra, na forum Bielany jest wątek o pisaniu maili do władz Bielan i są podane
    > wszystkie potrzebne adresy e-mail. Może spróbuj napisać, a najlepiej gdy
    > by napisała większa grupa osób.

Są adresy, służę uprzejmie:
    forum.gazeta.pl/forum/w,101706,122357225,122359122,Przydatne_maile_dzielnica_Bielany.html
    --
    fobrum Bielany - nasze własne, jedyne prawdziwie bielańskie
  • Gość: :) IP: *.dynamic.chello.pl 24.02.11, 09:39
    Członkowie tych komisji w ramach dyzurów przyjmują interesantów. Niech ktoś bardziej zainteresowany przejdzie sie do przewodniczącego jednej z tych komisji - obydwaj są z opozycji - wiec bardzo chętnie zorganizują komisję z mieszkancami i burmistrzami.
    Bedzie szansa zasiegnąc informacji u zrodla.
  • Gość: Libra IP: 178.73.49.* 24.02.11, 11:19
    Dokładnie to miałam na myśli. Napisałam i umówiłam się z Naczelnik, ale jako jednostka niewiele zapewne zdziałam, dlatego fajnie by było gdyby wszyscy zainteresowani czy większa liczba osób dołożyla swoją cegiełkę :) może wówczas ruszy się szybciej sprawa naszych lokali.
  • aaaa.6 24.02.11, 13:14
    Ja również staram się o mieszkanie komunalne. W zeszłym roku chodziłam do radnych z komisji mieszkaniowej i słyszałam piękne opowiastki o tym, że dostane mieszkanie w czerwcu 2010r. no, ale jakoś się nie doczekałam. Byłam również kilka razy u pana burmistrza i naczelnika, ale to kompletnie nic nie dało. Dlatego od tego roku postanowiłam nigdzie nie chodzić, bo to tylko strata czasu i nerwów.
  • Gość: gość IP: *.dynamic.chello.pl 24.02.11, 22:40
    SPARTACZYLI ROBOTĘ NA SZEGEDYŃSKIEJ,TO TERAZ BOJĄ SIĘ ODDAĆ LUDZIOM NOWEGO BLOKU,BO JEŻELI ZNOWU WSADZĄ WIEŚNIAKÓW Z PRAGI TO NIEWIADIMO CO ZA 2
    -3 LATA MOŻE ZOSTAĆ Z TEGO BLOKU,,BLOK STOI DO ODDANIA NIEWIADOMO W JAKIM BĘDZIE STANIE JEŚLI STOI PUSTY I NIEOGRZEWANY(BO PEWNIE IM KASY SZKODA NA OGRZEWANIE SKORO NIKT NIE MIESZKA)TO PROSZĘ POMYŚLEĆ JAKA WTEDY TAM PLEŚŃ I GRZYB WEJDZIE JAK JUŻ LUDZI ZAMIESZKAJĄ PO ZIMNEJ,NIE OGRZEWANEJ ZIMIE........A MIESZKANIA TE I TAK PEWNIE ROZDADZĄ MIĘDZY SWOIMI ,BO KTO BY MYŚLAŁ O TYCH LUDZIACH KTÓRZY CZEKAJĄ PO PARE LAT,DLA URZĘDNIKÓW TO NIE JEST WAŻNE,ONI TYLKO PRZED TELEWIZJĄ POTRAFIĄ PRZEJMOWAĆ SIĘ LOSAMI LUDZI I CIESZYĆ SIĘ ŻE POSTAWILI BLOK,DLA NIKOGO .....
  • Gość: florcia IP: *.play-internet.pl 28.02.11, 11:53
    z tego co ja wiem to na conrada ma być losowanie to znaczy że będą losować ludzi którzy dostaną tam mieszkanie .Ludzie którzy oglądali już tam mieszkania w zeszłym roku mogą ich nie dostać więc po co były te wskazania?nowy zarząd robi sobie co chce i zmienia decyzje starego zarządu . to wszystko woła o pomstę do nieba ale co ich obchodzą ludzie którzy mieszkają w trudnych warunkach.Moim zdaniem to nowy zarząd da mieszkania swoim a reszta co zostanie to pójdą ludzie z listy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Gość: f IP: *.play-internet.pl 28.02.11, 12:13
    a może się skrzyknąć i napisać do prezydent warszawy
  • Gość: Blacha IP: *.home.aster.pl 28.02.11, 15:50
    Ona tez z PO ,to jak jedna ręka nic nie pomoże. Chyba ze Rycho Zdzicho i Miro pomogą........
  • Gość: Libra IP: 178.73.49.* 03.03.11, 20:56
    I weż tu człowieku bądź zdrów.....planuj ciesz się jak idiota....a tu kolejne lata mijają i nic? jest na to rada? Skoro komisja pogada i tak nic nie pomoże, skoro niektórzy byli u Burmistrza i Naczelnik i tez cisz i zero konkretów to macie jakieś pomysły? Oczekiwanie w nadziei ,że może dziś...może w tym roku, miesiąc czy tygodniu już przestało mnie cieszyć.....
  • Gość: florcia IP: *.play-internet.pl 04.03.11, 18:52
    Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
  • Gość: Libra IP: 178.73.49.* 10.03.11, 11:45
    W tym tygodniu po raz kolejny wykonałam telefon w sprawie przydziału na lokal .....i cóż to samo co od 7 lat słyszę nic nie wiadomo kiedy będą przydziały.....To jest jakaś paranoja!!!! Nikt się tym nie może zająć. Po co się chwalą osiągnięciami, prasa , konferencje prasowe!!!!!
  • Gość: nat IP: *.147.12.108.nat.umts.dynamic.eranet.pl 10.03.11, 21:27
    W lokalowym nic nikt nam nie powie ,tylko cały czas powtarzaja nie wiadomo kiedy.,Przeczytałam własnie na BIP ze mieszkania na Conrada beda przydzielane poprzez losowanie.Tylko czemu 7 lat temu dostalam pisemko {z chwila dysponowania odpowiednim lokalem dla Pani rodziny:"PO UPRZEDNIM ZREALIZOWANIU SPRAW OSÓB UMIESZCZONYCH NA WCZESNIEJSZYC POZYCJACH " na liscie zostane powiadomoina ,czyli rozumiem to ze czekam w kolejce az przyjdzie moja kolej .Wiec czemu teraz pisza ze ma byc losowanie czyli my czekajacy 7 lat i wiecej mamy takie same szanse jak ci co czekaja rok.Gdzie sprawiedliwosc ? Po co te listy? Sama nie wiem co o tym myslec
  • Gość: Sam kupilem mieszk IP: *.net-serwis.pl 11.03.11, 22:32
    Powinni zrobić przetarg, licytację, konkurs ofert.
    Kto zaoferuje więcej - wyższą kaucję i wyższy czynsz.

-----
    > Przeczytałam własnie na BIP, ze mieszkania przy ul. Conrada beda przydzielane poprzez losowanie.
  • Gość: Libra IP: 178.73.49.* 14.03.11, 21:49
    Ja też czekam 7 lat i nie wyobrażam sobie ,żeby było losowanie. Jeżeli takie się odbędzie oznaczać to będzie,że nowy zarząd umieści tam swoich znajomych.jakieś rozsądne wytłumaczenie na to "losowanie" musi być, jeżeli nie wypadałoby nagłośnić tę sprawę. Na czym polegać będzie to losowanie ?
  • Gość: Libra IP: 178.73.49.* 14.03.11, 21:51
    Co oznacza BIP ?
  • Gość: Atomek IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.03.11, 17:07
    Dzwoniłem wczoraj do Gminy. Pani poinformowała mnie, iż nie mam możliwości zamiany starego mieszkania z zasobów Bielan na blok przy Conrada. Co oznacza, że mieszkanka dostaną ludzie oczekujący z listy, . Tak więc to bardzo dobra wiadomość na oczekujących!!!
    Zobaczymy na ile w tym prawdy.
    MOże macie jakies nowe informacje?

• Gość: Libra IP: 178.73.49.* 15.03.11, 20:18
    Poza tymi co wiemy wszyscy,gdy dzwonimy do gminy i pytamy różnych pań,do których każda grupa osób została przypisana(każda do innej urzędniczki) nic nowego nie wiem , słyszę ciągle to samo , gdy raz w tygodniu dzwonię i pytam czy coś wiadomo z przydziałem mieszkań- "nic nie wiadomo"- A kto wie ?-zadaję pytania? Może Pani Burmistrz lub Pan Naczelnik , bo w tej chwili są przeprowadzane mocne kontrole ludzi i ich obecnej sytuacji , którzy znajdują się na liście oczekujących.Jestem umówiona za do P. Naczelnik ale czy uzyskam odpowiedzi na zadane pytania i czy będą one satysfakcjonujące- tego nie wiem!!!!
    Czy ktoś był już na rozmowie z nową Panią Naczelnik lub Burmistrzem ?????????
  • Gość: flora IP: *.play-internet.pl 21.03.11, 10:13
    Tak ja byłam w lutym i zbył mnie po 5 minutach mówiąc że na conrada szykują listę i trzeba czekać.Czy są jacyś ludzie którzy oglądali te mieszkania w zeszłym roku? to niech się odezwą!!!
  • Gość: nat:} IP: *.158.216.44.pat.umts.dynamic.eranet.pl 24.03.11, 18:58
    obejrzyjcie ten filmik
    www.tvnwarszawa.pl/temat,blok-komunalny-do-poprawki,125859.html
  • Gość: Libra IP: 178.73.49.* 27.03.11, 22:50
    Filmik daje dużo do myślenia- szok!!!! Czy ktoś z Was wie i ma jakąś wiedzę na temat budynku przy ulicy Sybilli ??? To podobno także komunalne dla Żoliborza i już się wprowadzili ludzie. Artykuł jest także na TVN Warszawa !!!!!!!!!! O co chodzi ?????????????
  • Gość: Libra IP: 178.73.49.* 27.03.11, 22:53
    Ten komentarz też widzieliście?

www.beta.tvnwarszawa.pl/search,all.html?q=mieszkania+komunalne+przy+Sybili&internal_search=1
  • Gość: Libra IP: 178.73.49.* 28.03.11, 10:24
    Sorki to ten link jest poprawny- przeczytajcie!!
    www.zw.com.pl/artykul/581610.html?print=tak
  • Gość: nat:} IP: *.158.217.177.pat.umts.dynamic.eranet.pl 28.03.11, 11:28
    Tak ja czytałam o tym w Fakcie w zeszlym tygodniu wypowiadala sie pani która otrzymala klucze czekała 18 miesiecy na mieszkanie,kurcze zobaczymy czy nam sie uda miejmy nadzieje czekamy w koncu juz tyle lat.Byłam pare dni temu w Lidlu i widzialam na balkonie na oststnim pietrze robotników cos poprawiali .
  • Gość: Libra IP: 178.73.49.* 28.03.11, 18:05
    Ok Conrada- Conrada ale przy ulicy Sybilli wręczono w marcu już klucze do 70 mieszkań komunalnych dla Żoliborza!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Czy macie jakieś informacje ???????????????
  • Gość: flora IP: *.play-internet.pl 29.03.11, 10:05
    Może w kwietniu coś się wyjaśni z conrada bo jak naarazie nic nie wiadomo jestem w stałym kontakcie z urzędem.
  • Gość: Libra IP: 178.73.49.* 31.03.11, 21:10
    czy wiecie coś na temat oddanych mieszkań komunalnych przy ulicy Sybilli ????? W marcu oddali 70 mieszkań!!!!!!!!!!!
  • Gość: ja IP: *.aster.pl 04.04.11, 19:24
    Ja też czekam na mieszkanie komunalne, już 9 lat, jestem na początku listy. Według starego Burmistrza powinnam już mieć mieszkanie- bo przecież na Conrada tyle lokali jest, niestety to było tylko gadanie. Więc teraz jak słyszę że ma być losowanie, to aż się we mnie gotuje. Pytam- gdzie tu sprawiedliwość?!
  • Gość: nat:} IP: *.181.15.222.nat.umts.dynamic.eranet.pl 05.04.11, 20:07
    Na Bip-ie jest wstawiona lista 34 osób zakwalifikowanych do losowan mieszkan na Conrada ale z tego co widze sa to osoby z zamian na wieksze ,mniejsze ,rownozedne ,Npisali ze jest to 1 tura zobaczymy kiedy druga i czy my czekajacy na lokal po kilka lat znajdziemy sie na niej.Bo tam sa osoby ktore skladaly wnioski w 2010 roku .Ja rozumiem ze kazdy ma prawo ale moze niech to idzie jakos po kolei rocznikiem a nie jeden czeka 9 lat 7 lat a drugi niecały rok kazdy z nas ma nie ciekawa sytuacje mieszkaniowa dlatego jestesmy na tych listach innaczej nie mieli bysmy prawa TYLKO czemu nie przydzielaja wedlug roczników.
  • Gość: Libra IP: 178.73.49.* 06.04.11, 22:40
    możesz m iprzyblizyc co to jest BIP ? I gdzie jest ta lista? Jestem niedługo umówiona z z naczelnikiem, wiec zapytam przy okazji o co chodzi z tą kolejnością.
  • Gość: flora IP: *.play-internet.pl 07.04.11, 12:42
    Wejdż na stronę urzędu bielany potem na uchwały zarządu a potem na uchwałę z marca i tam jest lista z 29 marca2011.Ja oglądałam tam mieszkanie w zeszłym roku i niestety nie ma mnie teraz na tej liście więc tam nie dostanę
  • Gość: nat:) IP: *.181.211.125.nat.umts.dynamic.eranet.pl 07.04.11, 20:23
    ja wpisywalam w googlach wyszukiwarka zarzadzen i uchwał bielany tylko potem tam jak sie wejdzie to trzeba zmienic na zarzad gminy i wpisywac miesiac ,rok-. ale tak jak napisała kolezanka jest o wiele prosciej i szybciej.Tam jest lista 34 osób to jest 1 tura ,mi mówiono ze osoby oczekujace tez beda na tych listach bo jak narazie to tam sa zamiany a nam nie daja szansy
  • Gość: ja IP: *.aster.pl 09.04.11, 12:43
    Słuchajcie ludzie! Może by tak jakiś list, petycję, czy cokolwiek innego wymyślić?! Bo nawet jeżeli te mieszkania na Conrada mają być dla tych na zamianę, to jak "oni" dostaną te mieszkania, to zwolnią się inne lokale i ok 80 mieszkań byłoby dla ludzi z listy. Dlaczego nie robią jeszcze remontu tego przeciekającego dachu?! Trzeba jakoś popędzić tych urzędasów!! Ja każdego dnia czekam na listonosza z tym magicznym listem o przydziale. Może "MY" szaraczki moglibyśmy coś zrobić?!
  • Gość: Tomo IP: *.merinet.pl 09.04.11, 14:47
    Możesz coś zrobić. Nawet dziś. Kup sobie mieszkanie na wolnym rynku tak jak ja i miliony innych ludzi.
  • mataharii 15.04.11, 13:40
    Gość portalu: Tomo napisał(a):

> Możesz coś zrobić. Nawet dziś. Kup sobie mieszkanie na wolnym rynku tak jak ja
    > i miliony innych ludzi.
    Właśnie ! święte słowa!!!
  • Gość: libra IP: 178.73.49.* 09.04.11, 18:58
    Dzięki za info moi drodzy. Tak jak Wy czekam każdego dnia zaglądam do skrzynki z nadzieja na dobre info. Co do petycji jestem za i dołączę także do każdego dobrego pomysłu. Może by napisać do TVN Warszawa ponownie , aby pomogli nam i przyspieszyli całą procedurę byśmy wiedzieli na czym stoimy i otrzymali pytania na nurtujące nas pytania.

OSOBOM BŁYSKOTLIWYM INTELIGENTNIE SUGERUJĄCYM KUPNO WŁASNEGO MIESZKANIA DZIĘKUJEMY ZA KOMENTARZE I RADZIMY ZMIENIĆ FORA LUB ZAJĄC SIĘ NP SADZONKAMI NA BALKONIE WE WŁASNYM KUPIONYM M5 :)
  • Gość: Tomo IP: *.merinet.pl 10.04.11, 10:53
    Radzić to będziesz mi coś mogła jak przestaniesz żyć na mój koszt.
  • Gość: nat:} IP: *.147.33.76.nat.umts.dynamic.eranet.pl 10.04.11, 13:50
    Widze ze masz problem .człowieku.Zazdrocisz? Na jaki twój koszt? My też pracujemy i płacimy podatki ,tylko nie mamy cioci ani wujka w banku. A skoro to ci tak przeszkadza to popisz sobie gdzie indziej .Dla mnie to ty możesz sobie jeszcze wziąśc z 10 kredytów ,nie obchodzi mnie to .Stać cie to płać a od nas prosze sie odczepić .
  • Gość: Tomo IP: *.merinet.pl 10.04.11, 14:00
    Zgadłeś - mam z tym problem.
    Z tym, że w ubiegłym roku zapłaciłem ponad 40 tys. zł podatku dochodowego. Plus ZUS-y, etc.
    Żona nieznacznie mniej.
    A gdy w ubiegłą sobotę mój synek się rozchorował to musiałem prywatnie wzywać doktora.
    Bo te wpłacone przeze mnie do budżetu kilkadziesiąt tysięcy złotych jest wywalane w błoto na takie właśnie inwestycje jak "komunałki" na Conrada.
    W związku z tym proponowałbym ci wsadzić buzię w kubeł, bo biorąc pod uwagę fakt że cię utrzymuję to twoje zachowanie jest łagodnie mówiąc bezczelne.
  • Gość: nat:} IP: *.147.53.46.nat.umts.dynamic.eranet.pl 10.04.11, 16:01
    Po pierwsze to nie jestem facetem ,po drugie nie jest moja wina ze prywatnie trrzeba chodzic z dziecmi do lekarza ,ja tez, musialam skorzystac prywatnie z lekarza bo po leczeniu panstwowym dziecko mialam w szpitalu .Więc to chyba nie jest wina nasza tylko kogos innego .Nie ma sensu człowieku wogóle z toba dyskutowac A BUZIE W KUBEŁ WSAC SOBIE SAM ................ŻEGNAM.
  • Gość: libra IP: 178.73.49.* 11.04.11, 10:16
    Zamiast czepiać się ludzi, którzy podobnie jak Ty pracują , maja rodziny i jak każdy z nas maja różne problemy, a wg prawa przysługują nam te mieszkania i każdy totalnie ma to w d....czy płacisz na nas podatki czy na członków swojej rodziny, którzy nie pracują czy na kryminalistów. Bo wyobraź sobie ,ze nie jesteś jedyny pępkiem świata , który płaci podatki a tak się zachowujesz!!!! Zamiast na tym portalu smarować niepotrzebne bzdury, które tak naprawdę w niczym Ci nie pomogą radzę napisać list otwarty z roszczeniem pretensji,że nie życzysz sobie płacenia podatków na budynki komunalne , dzieci domu dziecka, osób w więzieniu itp....Jest milion innych portali ludzi o podobnych problemach , wiec zapisz się i działaj i nawet całą noc- wymieniaj poglądy i kłóć się , pisz i wkurzaj , bo i tak nic nie zrobisz. My tu mamy jeden problem i nie rozpisujemy się o swoich rodzinach czy dzieciach. Jeżeli masz siłę przebicia ,mądrość i wiedzę- (choć wątpię w Twoja inteligencję i klasę czytając teksty jakie piszesz na forum do ludzi)-to zmień świat!!!!!
  • sibeliuss 11.04.11, 10:22
    Zamiast ujadać napisz, czy i co zrobiłaś aby nagłośnić temat. Lokatorzy z Targówka powiadomili media (GW i TV) i już się wprowadzają.
    --
  • Gość: libra IP: 178.73.49.* 11.04.11, 11:41
    Nie ujadam..... nie jestem psem, ale za to ty odszczekujesz nie grzecznie !!!!! wyobraź sobie ,że zrobiłam i byłam na kilku spotkaniach. Nagłośniłam sprawę w TVN Warszawa. Skoro głosisz swojej mądrości i jestem na tym forum zapewne masz wiele do powiedzenia !!!
  • Gość: Z Bielan IP: *.aster.pl 11.04.11, 16:18
    Libra, Sibellius ma pewne problemy z kulturą, niestety, choć czasem wrzuca całkiem merytoryczne posty.
  • kffasia 11.04.11, 11:48
    Nikt tu nie ujada. Telewizja była powiadomiona i jest reportaż. Ja spaceruję do UG co tydzień, do prasy też pisałam. I co? Jakoś się jeszcze nie wprowadzamy. Na razie pozostaje tylko czekać i dreptać dalej do UG...
    A do Pana mądrego i płacącego podatki: skoro tak Ci źle i nie dobrze to załóż forum na którym będziesz mógł wylać swoje żale i pretensje do ZUS-u, US i innych. My też ciężko pracujemy, płacimy podatki i czekamy na lekarza. Ja nie wylewam tu Swoich żali że moje dzieci czekają na wizytę u lekarza pierwszego kontaktu, bo w przychodni przyjmują w pierwszej kolejności tych co płacą za wizytę, nie psioczę na banki które nie chciały mi udzielić kredytu na leczenie dziecka ze względu na niskie dochody, nie po to się tu udzielamy. Każdy z nas ma swoją historię i każdy walczy o Swoje. Bo nam się to należy- czy Ci się to podoba, czy nie!
  • sibeliuss 11.04.11, 15:03
    Współczuję wszystkim oczekującym, bo często Wasze warunki mieszkaniowe są tragiczne.
    --
  • mataharii 15.04.11, 13:42
    Gość portalu: nat:} napisał(a):

My też pracujemy i płacimy podatki ,tylko nie mamy cioci ani wujka w banku.

A kto mówi o cioci w banku? bierzesz kredyt konsumpcyjny jak każdy i zakaszasz rękawy a nie na żebry do gminy po mieszkanko!
  • Gość: flora IP: *.play-internet.pl 15.04.11, 11:01
    Tomo spadaj z tego fora
  • Gość: Tomo IP: *.merinet.pl 17.08.11, 22:27
    Spadaj to możesz mówić do swoich dzieci.
    I na skutek takiego wychowania będą kolejnym pokoleniem wyciagającym łapy po cudze pieniądze. Urodziłem się na Żoliborzu, wychowywałem na Bielanach.
    I to jest również moje forum na którym mam prawo wypowiadać swoje poglądy.
  • Gość: anasz IP: *.dynamic.chello.pl 11.12.12, 13:18
    dobry pomysł, ja czesto pisze po prostu meile, ale zawsze do wiadomośći dodaje adresy lokalnych gazet dzielnicowych no i oczywiscie ukryta do burmistrza, niech wie!
    gabinetprezydenta@um.warszawa.pl
  • Gość: :) IP: *.dynamic.chello.pl 11.04.11, 17:18
    czy ktoś wie na jakim etapie jest budowa? na jesiennym spacerze widziałam pnące się 2 piętro...
  • Gość: libra IP: 178.73.49.* 12.04.11, 15:40
    Budowa jest ukończona. W czerwcu 2010 miał byx blok oddany lokatorom, niestety zaistniały okoliczności spowodowane przeciekającum dachem, tynkiem, który nagle zaczął odpadac itp. Dziś już wiem,że odbyło sie losowanie i 34 mieszkań z 50 -ciu zostały rozlosowane. niestety mieszkania te będaprzydzielone osobom , którym " kapało na głowe" i na zamiany na większe i mniejsze- nawet tym co czekali tylko 4-6 miesięcy !!!!!!!!!!!
  • aaaa.6 14.04.11, 12:25
    Ja mieszkam niedaleko tego nowego bloku na Nocznickiego.Postawili około 5-6 pięter. ale samo wykończenie w ich tempie pewnie potrwa ok.2lata. Z tego, co się pytałam w UG to te mieszkania też będą dla osób z zamian, ale dzięki temu może odzyskają inne lokale, które zostaną przydzielone osobą z listy.
  • mataharii 15.04.11, 13:45
    ten na Nocznickiego to ma być do wykupu przez lokatorów
  • Gość: bydz IP: *.acn.waw.pl 07.05.11, 17:04
    No to chyba nie tacy biedni ci ludzie skoro wykupują mieszkania komunalne.
  • Gość: libra IP: 178.73.49.* 15.05.11, 22:32
    Zainteresowanych zachęcam do sprawdzenia listy z lutego , która była wywieszona w Urzędzie a obecnie jest dostępna na stronie bielan i porównanie z lista osób ,, które wylosowały mieszkania na Conrada.........ku zdziwieniu moim 80 % ludzi, które otrzymało drogą losowania lokale wnioski złożyło w listopadzie, wrześniu 2010 r !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nie wierzycie????? SPRAWDŹCIE SAMI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Gość: flora IP: *.play-internet.pl 06.05.11, 10:43
    libra masz rację co do tych mieszkań dostaną je nawet ci co się zamieniają narównorzędne zostawiają stare i dostają nowe a co z tymi co czekają po kilka lat?
  • Gość: libra IP: 178.73.49.* 24.05.11, 19:26
    macie jakieś nowe wieści coś się ruszyło ?
  • Gość: sssssssss IP: 83.143.140.* 19.06.11, 22:19
    Mam tylko nadzieję, że blok przy Conrada nie zostanie zasiedlony przez patologię, meliniarstwo i margines spoleczny... Sory ale mieszkam na tym osiedlu i nie usmiecha mi sie, żeby moje dzieci chodziły do szkoły z jakimis degeneratami. Nie chę mieszkac wśród elementu. Dlatego chcę wierzyc, że mieszkania te przydziela porzadnym rodzinom, którym z jakis powodów powineła sie noga. Jestem szczery... mam nadzieję, że piszacy tu sa własnie tymi porzadnymi... i że nikogo nie uraziłem. Ale zapewne większość z was, też nie zyczyłaby sobie miec za sasiadów osób zdegenerowanych.
  • Gość: wku...ony podatnik IP: *.net-serwis.pl 20.06.11, 10:00
    Najprościej to wyciągać rękę. Większość z nas musi po prostu samemu zarobić na mieszkanie, kupić je, spłacać kredyt, przez co na przykład nie wyjeżdża latami z dziećmi na wakacje. Nie widze powodu, dla którego w ogóle powinny powstawać budynki "komunalne". PRZYKŁAD: ostatni pożar w zapuszczonej kamienicy przy Targowej na Pradze. Kilka rodzin dostało teraz nowe mieszkania. Nic, tylko podłożyć ogień u siebie na strychu...
  • Gość: libra IP: 178.73.49.* 04.07.11, 09:16
    Każdy urodził się z rozumem, który powinien rozwijać i myśleć. Jeżeli mamy taka możliwość a prawnie należą się mieszkania to nie bardzo rozumiem dlaczego nie korzystać z tego. Nie ma potrzeby narzekać tylko wziąć się za pomysły. Na kredyt także należy mieć odpowiednie dochody a nawet jeżeli można go sobie załatwić należy przeliczy czy damy radę spłacić i nie odmawiać sobie i dzieciom przez 30 lat. Zycie ma sie jedno , a każdy kowalem swojego szczęścia sam !!! jedni ryzykują drudzy idą na przód a pozostali cierpią i narzekają ......
  • Gość: ja IP: *.dynamic.chello.pl 02.08.11, 19:11
    jak mnie denerwuje że moje podatki idą na nierobów :(((
    Ok czasem sa wyjatki gdzie ludzie maja cieżka sytułacje, czesto osoby niepełnosprawne nie mogą podjąc normalnej pracy , albo wyjatko zle potraktowane przez los (domy dziecka , inne tragedie )

Ale dlaczego ktos ma dostac mieszkanie bo mało zarabia i sobie narobił dzideciaków....to niech kurde sie dokształci i uzywa prezerwatyw i wezmie kredyt na 30 lat jak reszta spoleczenstwa.
    wrrrr
  • Gość: libra IP: 178.73.49.* 17.08.11, 20:51
    Człowieku obrażasz innych, wyzywasz od nierobów, czy dzieciorobów a bladego pojęcia nie masz ,bo nie należysz jak "czytamy": do inteligentnych ludzi, ,że te mieszkania należą się większości ludziom z racji nie biedy czy ilości dzieci( mam nadzieje,że ich nie masz) tylko prawnie, wiec zajmij się czymś pożytecznym.....nie obrażaj ludzi tylko dlatego ,że wziąłeś kredyt na 30 lat i zły jesteś na cały świat. To nie jest portal dla Ciebie!!!!! Na świecie sprawiedliwości nie ma i nie szukaj jej tu też, bo się wykończysz a kredyt przejmie państwo i rodzina zostanie bez mieszkania , a wówczas......hm może przeprosisz innych ,bo także skorzystasz z przywieli, bo życie jest przewrotne.....
  • Gość: Tomo IP: *.merinet.pl 17.08.11, 22:41
    Gość portalu: libra napisał(a):
    ...że te mieszkania należą się większości ludziom z racji nie biedy czy ilości dzieci( mam nadzieje,że ich nie masz) tylko prawnie...

Bo prawo jest chore i promuje cwaniaczków i nierobów, a co gorsza kosztami tego obciąża takich jak ja. Żyjesz na mój koszt, więc powtórzę to co napisałem kilkanaście postów wyżej: buzia w kubeł i nie bulgotać.
    A portal jest dla wszystkich. Nie wiem skąd pochodzi osoba na którą się wywnętrzasz, ale ja urodziłem się na Żoliborzu, a wychowałem na Bielanach. I na pewno mam prawo komentować na tym (w szczególności - Żoliborz, Bielany) i kazdym innym forum fakt, że zyjesz na cudzy koszt i jeszcze masz czelność podnosić głos.
    Fakt, że te budynki od wielu miesięcy stoją puste uważam za skandal.
    Ale za jeszcze większy skandal uważam postawę takich osób jak ty.
    Niestety komuna trwała zbyt długo, a ty jesteś jej klasycznym produktem: "mnie się należy i ja chcę to dostać". A to, że wszystko wokół się zawali to już nieważne.
    Przytoczę ci pewną dośc popularną swego czasu przypowieść.
    Może coś do ciebie dotrze, bo tacy jak ja (płatnicy netto) zaczynają już "pękać".
    A możliwości ukrycia dochodów mam.

Załóżmy, że każdego popołudnia 10 znajomych wybiera się wspólnie na obiad do restauracji. Rachunek za cały obiad wynosi 100 zł. Ponieważ cała dziesiątka nie zarabia po równo, a wręcz przeciwnie - mają bardzo zróżnicowane zarobki, postanowili, że rachunek będą płacić w następujący sposób.

- Czterech najbiedniejszych nie zapłaci nic.
    - Piąty od końca pod względem dochodów zapłaci 1 zł.
    - Szósty - 3 zł.
    - Siódmy - 7 zł.
    - Ósmy - 12 zł.
    - Dziewiąty - 18 zł.
    - Dziesiąty, najbogatszy z nich wszystkich - 59 zł.

Tak sobie postanowili.

Ale pewnego dnia właściciel restauracji oznajmił im:
    - Jesteście takimi dobrymi klientami, że obniżę wam cenę za 10 obiadów o 20 zł.

Więc posiłek kosztował ich 80 zł. Ale ciągle chcieli płacić rachunek w ten sam sposób. Więc 4 najbiedniejszych ciągle jadłoby za darmo. Pozostałych 6 policzyło, że obniżka, 20 zł, podzielona na 6 daje 3,33 zł, jeśli więc każdemu płacącemu oddać te pieniądze, to właściwie piąty i szósty dostaliby pieniądze za zjedzenie posiłku.

Właściciel restauracji, widząc, że panowie mają problem z podzieleniem kwoty obniżki, zaproponował im, żeby każdy z płacących dostał zwrot proporcjonalny do tego, ile wcześniej płacił.
    I tak:

- Czterech najbiedniejszych ciągle jadło za darmo.
    - Piąty, teraz nie płaci nic, tak jak poprzednich czterech.
    - Szósty teraz płaci - 2 zł, zamiast 3 zł (obniżka o 33%).
    - Siódmy - 5 zł, zamiast 7 zł (obniżka o 28%).
    - Ósmy - 9 zł, zamiast 12 zł (obniżka o 25%).
    - Dziewiąty - 14 zł, zamiast 18 zł (obniżka o 22%)
    - Dziesiąty - 49 zł, zamiast 59 zł (obniżka o 16% ).

Pierwszych czterech ciągle je za darmo, a z pozostałej szóstki każdy skorzystał i je taniej niż poprzednio. Jednak kiedy wyszli z restauracji zaczęli porównywać, ile każdy zyskał:
    - Dostałem tylko złotówkę z 20 zł - powiedział Szósty
    Ale Dziesiąty dostał połowę - 10 zł!
    - Właśnie! Ja też dostałem tylko złotówkę - przytaknął mu Piąty
    - To niesprawiedliwe, że on dostał 10 razy więcej niż ja!
    - To prawda! - dodał Siódmy - Czemu on dostał 10 zł, a ja tylko 2 zł?
    Bogaci dostają najwięcej!
    - A my nic nie dostaliśmy !- zaczęła krzyczeć pierwsza czwórka.

Ten system wykorzystuje najbiedniejszych!

Cała dziewiątka otoczyła Dziesiątego i dotkliwie go pobiła.

Następnego dnia znów przyszli na obiad. Ale Dziesiąty się nie pojawił. Kiedy przyszło do płacenia rachunku, zorientowali się, że pomimo obniżki ceny, nie są w stanie zapłacić nawet połowy rachunku!

I tak to już jest z podatkami, drodzy prawicowcy, zwolennicy państwa socjalnego i głosiciele "sprawiedliwości społecznej". Bogaci najbardziej zyskują na obniżce podatków, ale spróbujcie ich opodatkować za bardzo, atakujcie za bycie bogatymi, a następnym razem mogą nie pokazać się przy stoliku.
    Jest wiele świetnych restauracji w innych krajach!!!
  • Gość: Bielanczyk. IP: *.net-serwis.pl 18.08.11, 12:05
    Te mieszkania dzielnica Bielany powinna wynająć chętnym, za konkursem ofert, kto da więcej za czynsz najmu.
  • Gość: libra IP: 178.73.49.* 18.08.11, 17:05
    Nigdy prawo nie było sprawiedliwe i nie tylko w kwestii mieszkań. Ty jak widać masz swoje prawa i uwielbiasz obrażać innych ,bo zgryzota cię zjada i rachunki. Trzeba było się uczyć zdobywa fakultety i mieć tym samym pracę tak dogodna,żebyś nie musiał brać kredytu , wkurzać się na cały świat, bo odejmujesz sobie i rodzinie!!!! To twój mały człowieku problem.Owszem portal jest dla ciebie tylko tematyka się zajmij inną. szukają dozorstwa na bielanach, zawsze możesz dorobić....dodatkowo jak się postarasz możesz dostać lokal zastępczy , który po jakimś czasie wykupisz i zostanie dla Twoich dzieci, bo chyba nie chciał byś zgotować im takiego życia jakie masz ty!!!! Powtórzę jeszcze raz to był Twój wybór ,że zaciągnąłeś kredyt i zapewne nie tylko ludzie na portalu są obrażani , ale także i twoja rodzina bo zjada cie zgryzota. Wielu ludziom należą się lokale , ponieważ metraż w jakim mieszkali przez wiele lat jako dzieci- dziś gdy już założyli rodziny jest stosunkowo za mały i nie ma to żadnego znaczenia czy są to ludzie pracujący czy biedni należy im się z urzędu osobne mieszkanie. Niestety nie są to komfortowe mieszkania pod względem metrażu , bo jak wiesz przypada 6 m2 na osobę wie nie rozumiem twojego prymitywnego myślenia, zazdrości i narzekania. CI ludzie nie maja często zdolności kredytowej , wiec nie są w tak dobrej sytuacji jak ty ( a może i dobrze ). Niestety pracując w gminie wiem kto na cwaniactwie się opiera dlatego mocno jest to weryfikowane, a mieszkania należą się ludziom, bo taka jest ustawa i jeżeli obywatel spełnia warunki tak jak ty przy kredycie ( o ile nie zataiłeś ,że masz rodzinę) to należy sie jak psu buda-i moje podatki , oraz moje rodziny idą także na na takich ja ty i innych ludzi, którzy mocno tego potrzebują i uczciwie!!!! Także daruj sobie obrazy ludzi o których nic nie wiesz i jak widać nie masz pojęcia o tm co piszesz i na jaki temat. Jak widać wiele osób już dawno przestała reagować na twoje komentarze i uważam , ze dobry pomysł odpowiadać na twoje ataki bo właśnie one pokazuj jak jestem bardzo emocjonalny , mały i słaby mimo swojego wielkiego kredytu :) Mimo wszystko życzę ci wszystkiego dobrego i więcej uśmiechu
  • Gość: Tomo IP: *.merinet.pl 18.08.11, 22:29
    Nie wiem na podstawie czego sobie wydumałaś, ze zaciągnąłem kredyt???
    Nie będę się licytował na to co kto ma, bo nie jestem dzieckiem z piaskownicy.
    Moim dzieciom i mnie niczego nie brakuje i naprawdę życzyłbym każdemu by mógł sobie tak spokojnie żyć...
    Próbuję ci przekazać, że drzesz japę o coś co zostało zbudowane z moich min. pieniędzy!
    Nie oczekuję od ciebie, że będziesz bić pokłony, bo to nie o to chodzi.
    Oczekuję natomiast (i to wobec wszystkich, a nie siebie) odrobiny pokory z twojej strony.
    Dostajesz za frico coś na co inni muszą pracować latami, więc przestan prezentować chamską i roszczeniową postawę, bo jak napisałem we wpisie powyżej ktoś się w koncu wpieni i przestanie cię finansować. Jesteś żywym dowodem na to, że pieniądze wydane na budowę tych budynków są wyrzucone w błoto.
  • Gość: Podatnik IP: *.chomiczowka.waw.pl 01.11.11, 11:40
    Sama prawda bije z tego wpisu
  • Gość: Bielanczyk. IP: *.net-serwis.pl 19.08.11, 08:48
    100% prymitywnej demagogii.
    "Mnie się należy, Ty głupolu!".

-----
    > Nigdy prawo nie było sprawiedliwe i nie tylko w kwestii mieszkań.
    > Ty jak widać masz swoje prawa i uwielbiasz obrażać innych, bo zgryzota cię zjada i rachunki.
    > Trzeba było się uczyć zdobywa fakultety i mieć tym samym pracę tak dogodna, żebyś nie musiał brać kredytu, wkurzać się na cały świat, bo odejmujesz sobie i rodzinie!!!!
    > To twój MAŁY CZŁOWIEKU problem.
    > Owszem portal jest dla ciebie tylko tematyka się zajmij inną.
    > szukają dozorstwa na bielanach, zawsze możesz dorobić
    > ....dodatkowo jak się postarasz możesz dostać lokal zastępczy, który po jakimś czasie wykupisz i zostanie dla Twoich dzieci, bo chyba nie chciał byś zgotować im takiego życia jakie masz ty!!!!
    > Powtórzę jeszcze raz to był Twój wybór, że zaciągnąłeś kredyt i zapewne nie tylko ludzie na portalu są obrażani, ale także i twoja rodzina bo zjada cie zgryzota.
    > Wielu ludziom NALEŻĄ SIĘ lokale, PONIEWAŻ metraż w jakim mieszkali przez wiele lat jako dzieci- dziś gdy już założyli rodziny jest stosunkowo ZA MAŁY i nie ma to żadnego znaczenia czy są to ludzie pracujący czy biedni NALEZY IM SIĘ z urzędu osobne mieszkanie.
    > Niestety nie są to komfortowe mieszkania pod względem metrażu , bo jak wiesz przypada 6 m2 na osobę wie nie rozumiem TWOJEGO PRYMITYWNEGO myślenia, ZAZDROŚCI i NARZEKANIA.
    > CI ludzie nie maja często zdolności kredytowej , wiec nie są w tak dobrej sytuacji jak ty.
    > Niestety pracując w gminie wiem kto na cwaniactwie się opiera dlatego mocno jest to weryfikowane, a mieszkania NALEŻĄ SIĘ ludziom, bo taka jest ustawa i jeżeli obywatel spełnia warunki tak jak ty przy kredycie to NALEŻY SIE jak psu buda-i moje podatki, oraz moje rodziny idą także na na takich ja ty i innych ludzi, którzy mocno tego potrzebują i uczciwie!!!!
    > Także daruj sobie obrazy ludzi o których nic nie wiesz i jak widać nie masz pojęcia o tm co piszesz i na jaki temat.
    > Jak widać wiele osób już dawno przestała reagować na twoje komentarze i uważam , ze dobry pomysł odpowiadać na twoje ataki bo właśnie one pokazuj jak jestem bardzo emocjonalny , MAŁY i SŁABY mimo swojego wielkiego kredytu :)
    > Mimo wszystko życzę ci wszystkiego dobrego i więcej uśmiechu
  • Gość: Podatnik IP: *.chomiczowka.waw.pl 01.11.11, 11:39
    Jeżeli tak Ci się to podoba to oddawaj połowę swojej pensji na pomoc "potzrebującym".
  • j666 04.07.12, 12:34
    Debilizm czy złodziejstwo?
    Głosujcie.

-----
    > Wielu ludziom należą się lokale , ponieważ metraż w jakim mieszkali przez wiele lat jako dzieci - dziś gdy już założyli rodziny jest stosunkowo za mały i nie ma to żadnego znaczenia czy są to ludzie pracujący czy biedni należy im się z urzędu osobne mieszkanie.
  • Gość: mr_wuwua IP: *.adsl.inetia.pl 12.10.11, 19:54
    Jestem przerażony ignorancją umysłową "jednostek" tu piszących typu Tomo czy inni rzekomo pracowici.
    Jestem prawie że pewien że są to osoby które wzięły kredyt w CHF bo tak im bankier powiedział, tak brali sąsiedzi tak polecały gazety. Jednak teraz płaczą że raty drożeją, a to wszystko przez to że "inteligentom" nie chciało się poznać podstaw ryzyka walutowego, cykliczności gospodarki oraz nie chciało wziąć tego wszystkiego razem przeliczając na lat 30 bądź więcej.
    Teraz płaczą i się nie dziwie.
  • Gość: Tomo IP: *.merinet.pl 15.10.11, 21:20
    Na szczęście błaźnie jestem posiadaczem dwóch mieszkań i spłacać kredytów nie muszę.
    Zapracowałem sobie na to.
    Ale płacę niemałe podatki i wqrwia mnie na maxa, że są wydawane na takie rzeczy podczas gdy w szkole córki słyszę, że nie ma pieniędzy na papier do kopiarki czy kredki na świetlicę.
    Tyle w temacie, bo i tak do porozumienia nie dojdziemy.
    A jak chcesz zobaczyć czym się kończy polityka rozdawnictwa i rozpierniczania pieniędzy to włącz jakiekolwiek wiadomości z Grecji. Idziemy w tym samym kierunku sponsorując górników, rolników, "samotne matki", itp.
  • Gość: Podatnik IP: *.chomiczowka.waw.pl 01.11.11, 11:43
    Ty normalny to nie jesteś. Rozumiem że powinni wszyscy dostać mieszkania komunalne a nie jak debile brać kredyty, bo Ty znawca ekonomii tak twierdzisz. A gdzie byś wtedy mieszkał.....
  • Gość: Podatnik IP: *.chomiczowka.waw.pl 01.11.11, 11:36
    Boję się że Ci którzy powinni zrozumieć tę przypowieść nie zrozumieją....
  • Gość: Podatnik IP: *.chomiczowka.waw.pl 01.11.11, 11:31
    Wypowiedź typowa dla obywatela naszego kraju. Masz rozum to kombinuj, nie pracuj, nie zarabiaj tylko szukaj okazji jak się ustawić ZA DARMO
  • Gość: mr_wuwua IP: *.adsl.inetia.pl 12.10.11, 19:46
    To podłóż frustracie !!!! Naprawdę nie chcę Tobie życzyć byś poczuł brak dachu nad głową, np po utracie pracy gdy bank zabierze Twoje mieszkanie, jednak może wtedy byś zrozumiał idee mieszkań komunalnych czy TBS.
  • Gość: passionplace2 IP: *.adsl.inetia.pl 19.06.11, 22:59
    Wszystko przez biurokrację.. w Chinach potrafią w dzień wybudować drogę, u nas budują ją rok.

---
    śmieszne zdjęcia z warszawy
  • Gość: Bielańczyk IP: *.chomiczowka.waw.pl 02.08.11, 22:58
    A budynki sobie stoją a za ochronę trzeba płacić a za czynsz pieniążków brak bo mieszkanka puste stoją .Ale to nie problem podniesie się podatek od nieruchomości ,bileciki w górę albo czesne za przedszkole i wyrówna się .Mam pytanie tyle tu mądrali na tym forum często porowiają innych z ortografi i dyslektyki a czy ktoś potrafi napisać proste doniesienie do prokuratury o niegospodarności władz dzielnicy Bielany lub narażenie jej na straty .Jak tak to proszę zamieścicić na forum a napewno ktoś skorzysta.
  • Gość: yt IP: 83.143.140.* 15.10.11, 14:25
    Zdaje sie ze juz zasielono te bloki.... kto dostał tam mieszkanie????????
    Czy osoby tu wypowiadające sie, oczekujace, z listy dostaly umowy najmu??
  • Gość: Bielańczyk IP: *.chomiczowka.waw.pl 16.10.11, 20:48
    Ja np. mam własne mieszkanie ale denerwuje mnie bardzo jak budynki stoją puste tyle czasu a ludzie czekają. Mam nadzieje że mieszkania w tych budynkach dostaną nie kolesie i znajomi urzędników ale naprawde potrzebujący .My podatnicy będziemy się bacznie przyglądać poczynaniom władz dzielnicy Bielany. I dla przypomnienia aby potem nie było zdziwienia.
    www.batory.org.pl/korupcja/polska.htm
  • j666 10.03.12, 20:08
    A kto nie jest potrzebujący?

-----
    > ale naprawde potrzebujący.
  • Gość: ada IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.03.12, 12:32
    A bo za mało mieszkań żeby każdyz decydentów mógł upchnąć "swojego" - listy już były - ściśle tajne jak wszystko co dotyczy kolejności i kryteriów przydziału mieszkań na Bielanach!!!
  • j666 04.07.12, 12:28
    Komunalne eldorado
  • Gość: ola IP: *.dynamic.chello.pl 10.12.12, 20:31
    nam gmina przyzanala tam lokal bez problemu a nie jestem od was z bielan
  • Gość: gościówa IP: *.dynamic.chello.pl 15.01.13, 17:12
    Witam,
    czy wszytskie mieszkania sa zasiedlone już? czekam na zamianę i zastanawiam się czy moze uda mi się Conrada....

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka