Dodaj do ulubionych

dobry chirurg stomatolog i protetyk

IP: *.dynamic.chello.pl 03.04.13, 21:41
jestem młodą osobą niestety z problemami stomatologicznymi jestem zmuszona wyrwać zęby i zrobić protezę zębową, chciałabym żeby ta proteza była jak najmniej sztuczna, bo jak patrzę na panie które mają sztuczne zęby to jestem załamana że to aż tak widać, a słyszałam że dobry protetyk może zdziałać cuda
Edytor zaawansowany
  • Gość: zagranicznypacjent IP: *.pools.arcor-ip.net 13.04.13, 17:53
    polecam haslo i konsultacje dr polanowski - reszta zalezy od decyzji osobistej
  • Gość: bart IP: 212.160.172.* 09.05.13, 10:24
    a ja polecam do sprawdzenia hasło dr Ryncarz. Wprawdzie spoza żoliborza, ale bd specjalista
  • sygawor 30.10.15, 14:05
    Jeśli bym miał wybrać dobrego protetyka na Bielanach, to tylko przychodnia Falcodent: falcodent.pl/ ,pełen profesjonalizm.
  • opiniamoja 30.10.15, 15:43
    na fundusz, polecam, byłam, wiem co mówię, Miły uśmiech na Stawkach
  • aximmaxim 28.01.16, 13:19
    Ja chodzę do doktora falkowskiego, pracuje w stomie na wiktorskiej. Korzystam z pomocy protetycznej. Efekt działań w zasadzie widać po każdej wizycie. Jestem taką osobą, która bardzo zwraca uwagę na detale, pan doktor również ?
  • 4zybert 29.01.16, 02:00
    Byle nie rzeźnik Zbigniew Kowalik z Lektykarskiej/Smoleńskiego. Trzy usuwane ósemki - trzy suche zębodoły; ja krwawiłem na fotelu a on sobie gawędził o wyścigach konnych z kolegą na tarasie.
  • sygawor 31.08.17, 17:10
    Z całego serca mogę polecić chyba najlepszego dentystę (protetyka) na Żoliborzu, to Falcodent falcodent.pl/ ,zxnajduje się przy Aleii Zjednoczenia.
  • Gość: tomaszewski30 IP: 78.10.211.* 19.08.19, 14:31
    klinika Demeter ma świetnych stomatologów i protetyków

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka