Dodaj do ulubionych

Wspierajcie na fb Stowarzyszenie Czyste Radiowo!

17.07.15, 15:06
Dość fetoru na Bielanach!
Teraz jestem na urlopie ale aż strach myśleć o powrocie do domu i smrodzie z Radiowa!
Edytor zaawansowany
 • Gość: wawer IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.07.15, 17:49
  Przepraszam, ale czy to ludzie sami nie wytwarzają tych śmieci- a co za tym idzie- fetoru? Może niech każdy zrobi spalarnie odpadów w swoim domu? Ludziom to już się w głowach poprzewracało...
 • Gość: zoliborzanin IP: *.dynamic.chello.pl 17.07.15, 20:12
  Pod moimi oknami śmierdzi z kanałów i co mam założyć stowarzyszenie, czy jak ?
 • Gość: zuza IP: *.dynamic.chello.pl 17.07.15, 21:30
  Taka prawda że w ostanich latach wprowadziło się w tamtą okolice mnóstwo ludzi którzy kupowali tam apartamenty wiedząc że jest smród ale mimo wszystko ceny były tak atrakcyjne że jednak... I dziś ci sami ludzie udają że byli baranami którzy nie wiedzieli o istnieniu wysypiska i konsekwencji z tym związanych i oczekują ze problem nagromadzony w ostatnich dziesiątkach lat wyparuje w jeden rok.
 • Gość: empiryk IP: *.146.78.220.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 18.07.15, 12:08
  O widzę że odezwała się kolejna mądra głowa, wzięła dyżurny tekst na temat lotniska na Bemowie, słowo "hałas" zastąpiła słowem "smród", słowo "lotnisko" na "wysypisko" i pełna samozadowolenia obwieściła światu że nie ma żadnego problemu tylko roszczeniowa bielańska hołota się drze z nudów. Gratulacje!
 • Gość: micky29 IP: *.dynamic.chello.pl 18.07.15, 14:30
  Ci ludzie naprawdę są lekko niepełnosprawni umysłowo czy jak?
  Pobudowali się przy wysypisku i zdziwienie że śmierdzi czasem?
  W d... poprzewracało się...
 • Gość: zuza IP: *.dynamic.chello.pl 18.07.15, 15:07
  O widzę że odezwała się kolejna mądra głowa, wzięła dyżurny tekst na temat lotniska na Bemowie, słowo "hałas" zastąpiła słowem "smród", słowo "lotnisko" na "wysypisko" i pełna samozadowolenia obwieściła światu że nie ma żadnego problemu tylko roszczeniowa bielańska hołota się drze z nudów. Gratulacje!


  Chłopie ty tak nie myślisz sam z siebie czy ktoś ci za to płaci???

  Jaki dyzurny tekst i skąd??? proszę mi palcem pokazać z czego mogło być to wycięte z pozamienianiem słów włącznie jak nie to trzy krzaczki dalej.

  Druga sprawa gdzie jest u mnie napisane że nie ma problemu?? wręcz przeciwnie ale chyba troszkę za gorąco na myślenie i się piąta klepka przegrzewa...
 • Gość: maks IP: *.190.136.245.static.midphase.com 18.07.15, 15:26
  Problem jest i wszyscy o tym wiedzą, ale nie da się go rozwiązać w jeden dzień. Składowisko działało przez pół wieku, prace nad jego zamknięciem muszą trochę potrwać, a ludzie(nie żadna hołota) z Bielan chcieliby, żeby przestało śmierdzieć tu i teraz
 • Gość: zoliborzanin IP: *.dynamic.chello.pl 18.07.15, 17:00
  Kupta se klipsa na nosa.
 • Gość: chomiczar IP: *.dynamic.chello.pl 21.07.15, 19:25
  Chcieć to sobie mogą. W moim sąsiedztwie ciągle przybywa osób chcących zlikwidować lotnisko Babice i czym więcej nowych się tutaj wprowadza (zwłaszcza z dziećmi) tym to chcenie jest większe.
  A kiedyś nie było z tym problemu, ludzie nie mieli odwagi pisać skarg czy tym bardziej żądań, bo z wojskiem się nie zadzierało. Jak byłem dzieciakiem, na terenie, gdzie później pobudowano szkołę 106 rozbiła się Wilga. Sprawę utajniono, nie nagłaśniano i lotnisko funkcjonowało w najlepsze. A dziś wrzask i ciągłe chcenie jakiegoś tam cichego nieba nad Warszawą. Dlaczego 30 lat temu ludzie siedzieli cicho a dziś kłapią mordami, jak przekupy!
 • Gość: jorg IP: *.adsl.inetia.pl 19.07.15, 20:57
  Znajomi mieszkają na ścieżce schodzenia samolotów na Okęcie, muszę poradzić żeby zorganizowali jakiś protest, że ukryto przed nimi że okolice lotniska to może być hałas :)
  Bezczelność ludzka bywa bez granic :)
 • Gość: yogi IP: *.lon.100tb.com 21.07.15, 10:28
  widać że atakujący nigdy nie byli w Bielanach i nie wiedzą o czym piszą. Zapraszam, przyjedźcie na weekend i zobaczcie jak odpoczywa się w smrodzie.
 • Gość: zync IP: *.com 21.07.15, 12:01
  Czy ktoś tu kogoś atakuje? Moim zdaniem po prostu przesadzacie, raz w czas śmierdzi przez kwadrans jak akurat zawieje wiatr w waszą stronę, a robicie o to borutę na cały kraj.
 • Gość: chomiczar IP: *.dynamic.chello.pl 21.07.15, 19:20
  Ależ oczywiście, że śmierdzi i nie mam co do tego wątpliwości, ale fakt istnienia wysypiska na Radiowie jest mnie znany od zawsze. Problem mają ci, którzy zdecydowali się kupić segmenty na którejś z rozlicznych przecznic Radiowej. Nabudowano tych szeregowców pełno ostatnimi laty, sprowadzili się ludzie nie stąd i teraz wrzeszczą, że im śmierdzi.
  No pewnie, że śmierdzi, ale kto kazał kupować tutaj dom???
 • Gość: chomiczar IP: *.dynamic.chello.pl 21.07.15, 19:21
  Nie Radiowej, tylko Arkuszowej. Pomyłka.
 • Gość: chomiczar IP: *.dynamic.chello.pl 21.07.15, 19:15
  Absolutnie NIE POPRĘ tej bandy blokującej rondo i dążącej do zrzucenia następstw własnej nieodpowiedzialności przy wyborze mieszkania na władze miasta i pieniądze podatników!
 • Gość: zoliborzanin IP: *.dynamic.chello.pl 21.07.15, 20:45
  Amen :)
 • Gość: cwaniacy i oszołom IP: *.dynamic.chello.pl 24.07.15, 02:02
  "Wspierajcie na fb" - żart czy co? Nie dość że to banda oszołomów to jeszcze praktycznie na oczach kasują posty na stronie jak ktoś wygarnie im prawdę w oczy
 • Gość: koper IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.07.15, 23:51
  Bo każdy kto nie jest po ich stronie został nasłany przez MPO hehehe, w głowach się poprzewracało. Najlepiej niech cała Warszawa utonie w śmieciach, bo garstce ludzi nie pasuje składowisko, koło którego zamieszkali z własnej i nieprzymuszonej woli.
 • Gość: Domyślny IP: *.190.136.245.static.midphase.com 28.07.15, 22:02
  Tak się zastanawiam, do czego tak naprawdę dąży to stowarzyszenie. Zamknięcie MPO nie rozwiąże sprawy smrodu, Bielany też na tym nie zyskają. A kto na tym zyska? BYŚ! Rezerwowy RIPOK, który przejmie obowiązki MPO i rozszerzy swoją działalność. O kogo interes dba Czyste Radiowo?
 • Gość: pielik IP: 213.158.221.* 29.07.15, 23:01
  Jeśli już to nie "O kogo interes" tylko "o czyj".
  A ty w czyim interesie to piszesz? Na zlecenie MPO - prymitywnego miejskiego molocha czy urzędu miasta niezdolnego rozwiązać problemu odpadów? W sumie to na jedno wychodzi.
 • Gość: Domyślny IP: *.190.136.245.static.midphase.com 31.07.15, 10:19
  Na zlecenie WSI;) po prostu zastanawiam się, jaki jest prawdziwy cel Czystego Radiowa, bo ich działania wcale nie dążą do poprawy sytuacji w Bielanach, tylko mogą przysporzyć jeszcze więcej problemów.
 • czyste-bysiowo 03.08.15, 18:46
  Chyba Czyste BYSiowo :)
  Zauważyłem ciekawą prawidłowość w działaniach 'Stowarzyszenia Czyste Radiowo' - non stop atakują MPO za kompostownię a nie wspominają o prywatnej kompostowni BYS która jest tuż obok.
  Teraz zaczęli hejtować MPO że ich wysypisko nie ma aktualnego pozwolenia tyle że żadna firma w mazowieckim go nie ma, również BYS o czym jakoś nie wspominają :)
  Nawet piszą że 'Prywatna firma zostałaby już dawno zamknięta' :) Jakoś BYSia nikt nie zamyka a oni nie protestują...
  Ciekawa symbioza prywatnej firmy z apetytem na miejskie śmieci i tego Stowarzyszenia :)
 • czyste-bysiowo 05.08.15, 18:44
  wklejam bo w głowie się nie mieści, 'Stowarzyszenie Czyste Radiowo' to jacyś oszuści, tu jest wpis z ich strony od osoby która wcześniej miała z nimi jakieś rozmowy, nazwisko kasuję żeby nie miała przykrości czy coś:

  "Kamila (...) - Ciekawe, że mnie parę miesięcy temu Czyste Radiowo zapewniało, że Byś jest pod kontrolą. A jak się czegoś nie dopilnowało, to winny się znajdzie zawsze gdzie indziej. Kolejny raz kogoś oczerniacie. Kiepsko to świadczy o Stowarzyszeniu...
  31 lipca o 18:06"

  "Kamila (...) - Gdybyście nie zapewniali, że kwestią Bysia nie trzeba się zajmować, może więcej osób poświęciloby czas na tę sprawę. A tak uspiliście czujność ludzi i umywacie ręce. Brawo.
  31 lipca o 20:07"
 • Gość: Step IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.08.15, 00:13
  Oni się nawet nie kryją ze swoimi układami, prawdopodobnie jedna z "aktywistek" czystego radiowa jest spokrewniona z Byśnikiewiczami:D Jedyne o co im chodzi to wykończenie konkurencji i przejęcie rynku.
 • Gość: chomiczar IP: *.dynamic.chello.pl 08.08.15, 08:11
  I to jest również powód, aby do całe stowarzyszonko zdelegalizować a już na pewno uniemożliwić motłochowi ponowne blokowanie ronda.
  A może warto nająć firmę detektywistyczną, która dokona szczegółowego wywiadu środowiskowego w okół głównych postaci stowarzyszenia? Gdzie pracują, jakie mają powiązania rodzinne, czy w sprawach podatkowych jest wszystko ok?
  Jeśli mają firmy, to może jakieś kontrole krzyżowe nie zaszkodzą?
 • Gość: zniesmaczony IP: *.play-internet.pl 22.08.15, 23:09
  Jakieś wzajemne wsparcie z Sasinem, atakują kompostownię MPO a bronią prywatną kompostownię BYS która chce przejąć zlecenia MPO i rynek śmieci...
  Całe to Stowarzyszenie Czyste Radiowo śmierdzi na kilometr dziwnymi układami
 • Gość: mp4 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.08.15, 12:14
  Podobno jedna pani z Czystego Radiowa to rodzina Byśkiniewicza, zapytana o ten fakt nie dała jednoznacznej odpowiedzi.
 • Gość: NIE-Czyste Radiowo IP: *.adsl.inetia.pl 24.08.15, 19:02
  jeszcze a propos Sasina - walczy z kompostownią MPO a nie czuje smrodu z prywatnej kompostowni BYS która jest na tej samej ulicy, dziwnym trafem tak samomo robi Czyste Radiowo - zwalcza MPO żeby prywatny BYS mógł przejąć śmieci z MPO...
  tu ciekawostka która pojawiła się na ich stronie na fb, oficjalnie krzyczą że nie mają nic wspólnego z Sasinem ale "przypadkowo" wspierają się w zwalczaniu MPO:

  Adam Gadas - Dostałem wiadomość od osoby zablokowanej na tym forum:
  "Czyste radiowo drukowalo w kampani wyborczej ulotki dla posła Jacka Sasina, ponad 20 tys wydrukowali i rozniesli przed II tura. Ja mam u nich blokadę i nie mogę pisać o BYSiu. Cenzura działa".
  Wysłał też list do Sasina w sprawie problemu z BYŚ, niestety zero odzewu.
 • Gość: andrzej k. IP: *.dynamic.chello.pl 25.08.15, 00:45
  Paranoja jakaś. Kupili tanio działki bo przy wysypisku a teraz zaskoczenie że śmieci śmierdzą?
 • Gość: tnt IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.08.15, 13:44
  Czemu miałbym wspierać stowarzyszenie, które pod przykrywką pomocy mieszkańcom załatwia swoje własne interesy, sprzymierza się z politykami i banuje na swoim forum, kiedy pisze się prawdę?
 • Gość: EKOLODZY4SALE IP: *.adsl.inetia.pl 25.08.15, 15:54
  NO TAK, CZYSTE RADIOWO RAZEM Z BYSIEM POMOŻE WYGRAĆ SASINOWI A SASINEK DA KONTRAKTY MIEJSKIE NA ŚMIECI BYSIOWI.
 • Gość: zaran IP: *.dynamic-ww-1.vectranet.pl 29.08.15, 17:30
  Bywało że organizacje 'ekologiczne' zwalczały jakieś firmy za kasę od konkurencji
 • Gość: nick IP: *.centertel.pl 30.08.15, 23:00
  Tu masz jeszcze lepszy wałek, bo BYS sam sobie założył stowarzyszenie do zwalczania konkurencji.
 • Gość: ciekawy IP: *.lon.100tb.com 31.08.15, 13:32
  Ktoś może wytłumaczyć o co tak właściwie chodzi w całej sprawie?
 • Gość: Paweł IP: *.centertel.pl 31.08.15, 15:02
  Stowarzyszenie działa na rzecz konkurencji i protestuje tylko przeciwko jednej firmie zajmującej się utylizacją śmieci. Wszystko dopełnia informacja, że podobno jedna z działaczek czystego radiowa jest spokrewniona z właścicielem firmy Bys.
 • Gość: Paweł IP: *.centertel.pl 31.08.15, 15:29
  A, no i jeszcze akcja z Sasinem, któremu ludzie z czystego radiowa drukowali i roznosili ulotki, za co on teraz składa pisma o zamknięcie kompostowni MPO, oczywiście słowem nie wspominając o instalacji BYSia.
 • Gość: wrs IP: *.cecapodvirtualsapien.com 31.08.15, 22:38
  W skrócie udają ekologów, a tak naprawde liczy się tylko interes.
 • adam_gadas 01.09.15, 03:01
  o czym my tu mówimy, sortownie oddalone od siebie o 2 km, a stowarzyszeniu śmierdzi tylko z jednej.
 • Gość: śmiech_na_sali IP: *.dualstartnetworks.com 01.09.15, 10:44
  śmieci nie potrafią dobrze posortować, a wymagają żeby śmietnisko nie śmierdziało.
  "najgorzej jest w blokowiskach, zwłaszcza komunalnych. Z tamtych pojemników na plastiki czy szkło 80 proc. nadaje się tylko do zmielenia"
  No i później taka mieszanka śmierdzi na składowisku.
 • Gość: geralt IP: 87.204.174.* 04.09.15, 20:21
  Ciekawy wpis na stronie "Czyste Bielany":
  "Nie mogę zrozumieć, jak to się stało, ze BYŚ dostał teren od Dzielnicy Bielany, dostał wszystkie zgody. Kto z decydentów miał tak mało wyobraźni, i miał prawo zarządzać terenem w taki sposób, że wskazał mu ten teren? Dlaczego wskazał mu ten teren? Dlaczego firma BYŚ przeniosła się z ulicy Improwizacji na Wólczyńską? Kto mu dał na to zgodę? ?? Ciekawe ile pieniedzy wydaje BYŚ na reklame i na sponsoring w Dzielnicy. A byliśmy tu wcześniej niż jego zaklad. BYŚ jest jak gangrena rozwijająca się w nodze, jak się jej nie amputuje to choroba rozprzestrzeni się po całym organizmie. I tak bedzie z czystymi i zielonymi Bielanami. "
 • Gość: zort IP: *.centertel.pl 10.09.15, 11:22
  Znowu kłócą się o brak pozwolenia i chcą zamknięcia MPO. Szkoda tylko, że w woj. Mazowieckim ŻADEN RIPOK go nie ma. BYŚ też nie, ale o nim oczywiście cicho w stowarzyszeniu ubijania konkurencji.
 • Gość: zol IP: *.static.chello.pl 15.09.15, 00:32
  Trzeba brać odpowiedzialność za swoje decyzje. Kupiliście domy koło śmietnika to teraz macie.
  Bierzcie z nas przykład - my na Żoliborzu też kupiliśmy mieszkania koło planowanego od lat trzydziestych mostu i trasy Krasińskiego, teraz bierzemy za to odpowiedzialność i nie protestujemy tylko na most czekamy.
  Ostatnio udało nam się nakłonić ratusz do przesunięcia 700 milionów złotych, za które m.in. można byłoby przenieść śmietnik w inne miejsce, na budowę tego mostu, która dzięki temu zacznie się już w 2017 roku. Już niedługo zyskamy dzięki temu bardzo wygodne połączenie z Targówkiem, dojazd z Placu Wilsona nie zajmie nam więcej jak 5-10 minut. A Wy będziecie dalej siedzieć w cieniu wielkiej góry śmieciowej na Radiowie.
 • larson 15.09.15, 11:33
  Oj, zmień dealera, to zioło ci nie służy...
  --
  LARSON, Lifelike Android Responsible for Sabotage and Online Nullification
 • Gość: Wojtył IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.09.15, 12:50
  Ostro napisane, ale prawdziwe.
  Mieszkam koło ulicy gdzie ruch jest 24 na dobę i przy otwartych oknach w domu zawsze jest głośno + w godzinach szczytu czuć smród spalin. Czy mam z tego powodu zakładać stowarzyszenie i protestować nad przeniesieniem drogi?
 • Gość: zdziwiony IP: *.dynamic.chello.pl 06.10.15, 01:21
  Przecież wysypisko MPO w Radiowie idzie do likwidacji, rusza spalarnia na Targówku.
  Dziwne jest że nie protestują przeciwko BYSiowi który zostanie i chce rozbudowy
 • robwin-nicki 29.10.15, 16:15
  nie wiem czy takie dziwne patrząc na rodzinne powiązania członków 'Czystego Radiowa' z BYSiem...
 • endrjuww 31.10.15, 13:03
  hehehe niby walczą dla dobra mieszkańców, a tak naprawdę czyszczą teren z konkurencji.
 • Gość: NIE-Czyste-Radiowo IP: *.adsl.inetia.pl 18.11.15, 16:51
  A propos propagandy robionej przez 'Czyste Radiowo' - od dawna pilnują żeby nikt nie protestował przeciwko prywatnemu wysypisku BYSia i atakują wysypisko MPO żeby BYŚ mógł przejąć teren.

  Ostatnio wmawiali że szczury są z powodu MPO (rozumiem że na całym świecie z powodu MPO?;) i domagali się kontroli itd itp ale jakoś oszuści nawet się nie zająknęli się o wyniku tej kontroli.

  Cytuję:
  "Kontrola SANEPIDu potwierdza, że na terenie Zakładu Unieszkodliwiania Odpadów ?Kampinoska? nie ma śladów bytowania szczurów.

  W wyniku pojawiających się doniesień o szczurach na Bielanach i pladze ich występowania, rzekomo spowodowanej funkcjonowaniem zakładu MPO, Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny dnia 28 października przeprowadził kontrolę instalacji, podczas której nie stwierdzono śladów obecności gryzoni na obiekcie.

  Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania w m.st. Warszawie Sp. z o.o., jako odpowiedzialny podmiot, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, przeprowadza cykliczne akcje deratyzacyjne na swoim terenie. Deratyzacja wykonywana jest przez specjalistyczną firmę. Najbliższa, planowa deratyzacja na terenie Zakładu Unieszkodliwiania Odpadów ?Kampinoska?, odbędzie się w bieżącym miesiącu, czyli w listopadzie 2015 r."

  To tyle w temacie wiarygodności (NIE)Czystego Radiowa
 • anm-il 18.11.15, 20:29
  podam dalej bo w głowie się nie mieści to co odwala czyste radiowo, kryją i wspierają bysia który chce powiększyć wysypisko i kompostownię i zasmrodzic całą okolicę, pozdrawiam
 • Gość: walking_man IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 29.11.15, 14:15
  Wielka szkoda, że stowarzyszenie zajmuje się tylko MPO, podczas gdy bliżej centrum trwa rozbudowa kompostowni BYŚ. Za 2-3 lata mpo i tak zniknie z Bielan, a BYŚ zostanie tu na zawsze i będzie mógł śmierdzieć do woli. Coraz częściej zastanawiam się, czy zamiary czystego radiowa są "czyste", czy może robią to wszystko, żeby zniszczyć konkurencję.
 • Gość: porter IP: *.190.138.20.static.midphase.com 29.11.15, 22:39
  Znając Byśkiniewicza, to on stoi za powstaniem tego stowarzyszenia. Na pewno ktoś ich sponsoruje, skąd inaczej mieliby takie ładne banery;>?
 • Gość: AnrzejB IP: *.adsl.inetia.pl 07.12.15, 19:00
  Stowarzyszenie Czyste Radiowo moim zdaniem walczy tylko o to żeby prywatny BYS nie miał konkurencji. Cenzurują posty i blokują osoby mówiące że BYS jest zagrożeniem ponieważ nie ma zamiaru zniknąć z Bielan a przeciwnie, rozbudowuje się coraz bardziej...

  Informacyjnie, jeden przykład - na stronie fb 'Czyste Radiowo' dałem komentarz że u nich w jednym miejscu na 7 komentarzy mają widoczne tylko 2, zapytałem czy może ktoś wspomniał że są dwa wysypiska, że jest też BYSiowe i czy dlatego skasowali.
  Mój wpis już przepadł i zablokowali mnie.
  Związki 'Czystego Radiowa' z BYSiem śmierdzą bardziej niż wszystkie śmieci z Warszawy. Bronią go jak mogą
 • kost84 10.12.15, 19:18
  to nie pierwsza "czystka" na tym forum, wcześniej pobanowali wszystkich z Czystych Bielan.
  Czyste Radiowo to takie kółko wzajemnej adoracji- nie ma tam miejsca na niewygodne komentarze.
 • Gość: jarek IP: *.adsl.inetia.pl 14.12.15, 14:36
  teraz totalna sieczka na facebooku czystego radiowa, tak pokasowali komentarze że dyskusje są zupełnie bez ładu, nie wiadomo kto komu na co odpowiada, mają jakiś chory problem z przyjmowaniem krytyki...
 • Gość: bielan IP: *.free.aero2.net.pl 15.12.15, 13:04
  Jak macie problem to zgłoście sprawę do Prokuratury. Tutaj Was nikt nie słucha. Możecie sobie pisać dla samego pisania :) Forum jest dla zabawy, dla zabicia czasu- nie podejmowane są tutaj żadne ważne decyzje.
 • Gość: jarek n. IP: *.adsl.inetia.pl 16.12.15, 18:18
  jedno forum dla zabawy a inne do wymiany opinii dyskusji...

  z czym do prokuratury? że pseudoekolodzy z Czystego Radiowa kryją BYSia?
  to każdy widzi ale kto im zabroni kasować komentarze
 • Gość: jarek n. IP: *.adsl.inetia.pl 16.12.15, 18:14
  Tylko w 2016 BYŚ chce zwiększyć część biologiczna MBP do 141 tys ton (+354%).
  Dla Czystego Radiowa BYŚ nadal jest problemem którym nie warto się przejmować???
 • Gość: Kamil.Nałęcki IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 17.12.15, 15:01
  Zapytałem się na ich fb o prostą rzecz- "jakie jest stanowisko Czystego Radiowa ws. rozbudowy kompostowni BYSia?"
  W odpowiedzi zostałem zbanowany.
  Niech mi ktoś teraz powie, że oni to wszystko robią dla dobra mieszkańców.
 • Gość: jarekkk IP: *.adsl.inetia.pl 23.12.15, 16:53
  Na zdjęciu to co firma BYŚ nazywa "najnowocześniejsza technologia na świecie"...

  www.facebook.com/stowarzyszenieczystebielany/photos/pb.367213033443542.-2207520000.1450884581./560272434137600/?type=3

  BYS planuje postawienie ponad 150 takich 'nowoczesnych' konterów
  Wtedy dowiecie się co to smród...
 • Gość: korek IP: *.gdansk.vectranet.pl 26.12.15, 19:59
  Wprowadzają swoje plany w życie, Byś wysłał już pismo do UM o pozwolenie na kompostownię na ul. Wólczyńskiej 249.
 • Gość: kk IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 30.12.15, 15:40
  A protesty można pisać do 4 stycznia- ciekawe kto (i za co) w urzędzie wyznaczył taką datę. Jak na razie układ działa...
 • Gość: Andrzej IP: *.adsl.inetia.pl 30.12.15, 16:42
  Dla przypomnienia - tak wygląda zdaniem BYSia 'technologia XXI w' - syf i tragedia... www.facebook.com/754338501274280/photos/pcb.1002755379765923/1002754576432670/?type=3
 • Gość: kk IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 01.01.16, 21:30
  Jeszcze nie dostali pozwolenia, a już się rozbudowują- obawiam się, że byś "pod stołem" dogadał się z urzędem i sprawa nowej kompostowni na Kampinowskiej jest już przesądzona.
 • kost84 02.01.16, 13:58
  Wszystko jest już przyklepane, byś ma zwozić na Bielany 140 tys. ton kompostu, czyli o 350% więcej niż dotychczas. Szkoda że urząd ma w d.... mieszkańców.
 • Gość: Adam IP: *.rdns.100tb.com 02.01.16, 23:23
  Jedno jest pewne- mpo prędzej czy później skończy działalność na Bielanach, za to BYS nie ma zamiaru tego robić.
 • Gość: deku IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.01.16, 12:34
  skad ta pewnosc? Bysia tez wykopiemy
 • Gość: Adam IP: *.rdns.100tb.com 03.01.16, 14:00
  A stąd, że BYS rozbudowuje swoją kompostownię i podpisuje nowe, wieloletnie umowy na odbiór śmieci z innych rejonów powiatu. Dodatkowo Urząd nie widzi w tym żadnego problemu i sprzyja realizacji bysiowego planu.
 • Gość: andrzej IP: *.adsl.inetia.pl 03.01.16, 16:51
  BYŚ jest w trakcie rozbudowy, podobno szykuje się na śmieci nie tylko z Warszawy... Kiedy Czyste Radiowo przykuje się do bramy BYSia???
 • kost84 03.01.16, 17:16
  już ściągają odpady z Leszna, Łomianek (najnowszy kontrakt, umowa do 2020r), Babic itd.
  Szkoda tylko, że nie informują o tym mieszkańców Bielan.
 • Gość: mp IP: *.190.138.20.static.midphase.com 04.01.16, 11:39
  Dzisiaj ostatni dzień, kiedy możemy pokazać swój sprzeciw dla rozbudowy kompostowni Byś! Nie bądź bierny i wyślij protest: czyste-bielany.wix.com/czystebielany#!o-nas1/c7mg
 • anm-il 08.01.16, 20:43
  MPO i tak zamyka się w przyszłym roku a to BYŚ nie ma zamiaru się wynieść
 • Gość: j. IP: *.adsl.inetia.pl 09.01.16, 15:42
  ze strony Stowarzyszenie Czyste Bielany - BYS, jego "nowoczesna" technologia przetwarzania odpadów (jak na zdjęciu) wytruje całe Bielany www.facebook.com/stowarzyszenieczystebielany/photos/pb.367213033443542.-2207520000.1452350191./574726716025505/?type=3&theater
 • Gość: j.w. IP: *.adsl.inetia.pl 17.01.16, 19:47
  W czym wspierać tych oszołomów z Czystego Radiowa? W kneblowaniu ust każdemu kto mówi że głównym problemem Bielan jest BYŚ i jego plany rozbudowy?!
 • Gość: bio IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 25.01.16, 18:53
  We wciskaniu kitu mieszkańcom i działaniu na korzyść prywatnej firmy ;)
 • kost84 31.01.16, 12:34
  Zwyczajni oszuści! Spróbujcie znaleźć coś o BYSiu na ich stronie albo podpytać na fb o sprawę rozbudowy kompostowni, albo od razu dostaniecie bana, albo odpowiedź, że "my sprawą BYSia się nie zajmujemy".
 • Gość: Piotr IP: *.185.30.92.mpdedicated.com 01.03.16, 12:33
  Tu im ktoś ładnie pocisnął, ciekawe ile jeszcze powisi ten post na ich fb: www.facebook.com/photo.php?fbid=222154981468733&set=o.360237997444331&type=3&theater
 • Gość: czyste radiowo śmi IP: *.adsl.inetia.pl 06.03.16, 15:04
  Wspierać Czyste Radiowo??? Porąbało chyba - przecież to agentura BYSia. Daj coś na ich profilu fb o rozbudowie BYSia, o syfie jaki tam panuje to zaraz wszystko wykasują i zablokują. Wielokrotnie widziałem jak znikały komentarze i zdjęcia jak ktoś tylko wspomniał o BYSiu. Kryją go na maksa
 • Gość: lols IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 02.05.16, 09:33
  dokładnie, sam dostałem bana za pytanie o rozbudowę BYSia, wystarczy że nazwa tej firmy padnie w komentarzu i już cię nie ma.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka