Dodaj do ulubionych

Klinika dentystyczna na Lektykarskiej.

02.01.17, 12:55
Cześć, czy ktoś z Was leczy się na Lektykarskiej u dr Kowalika?
Podobno mają bezpłatne przeglądy dentystyczne teraz.
Edytor zaawansowany
  • remislanc 02.01.17, 16:36
    Bezpłatny przegląd to żadna łaska. Ja co pół roku chodzę na przegląd do przychodni na Mickiewicza przy trasie ( taki wolnostojący domek przy wiadukcie) zupełnie za freeee.
  • remislanc 02.01.17, 16:39
    A jak byłem z 10 kilka lat temu na Lektykarskiej to zaskoczył mnie przestarzały sprzęt oraz fakt niewydania reszty po wykonaniu usługi ( nie mieli drobnymi 35 zł). Więcej do nich nie poszedłem. Ale może teraz jest inaczej
  • Gość: Mickiewicza nie IP: *.dynamic.chello.pl 13.01.17, 22:34
    To masz szczęście że bywasz tam tylko na przeglądach, bo brzydko się zachowują, np. idę tam - ukruszyła się plomba - ubytek mały, ząb nie boli, więc liczę na jedną wizytę; niestety - PO ZABIEGU lekarz mnie informuje, że ZATRUŁ mi ząb bowiem będzie on leczony kanałowo - takie informacje pacjent powinien otrzymywać przed podjęciem leczenia a nie być stawiany przed faktem dokonanym - leczenie kanałowe to koszt ponad 1000 zł.; przychodzisz na kolejną wizytę w określonym dniu na umówioną godzinę i siedzisz w poczekalni godzinę, bo pan doktor obsługuje właśnie swojego kumpla który wpadł do niego z niezapowiedzianą wizytą ..... o tym, że mają problem z dobraniem właściwego koloru wypełnienia bo akurat tego właściwego brakuje nie wspomnę :)
  • remislanc 14.01.17, 08:02
    3 lata temu wyleczyłem u nich ubytki a teraz chodzę tylko na przeglądy bo nic się nie dzieje. Zrobili dobrze. Chodzę do doktora Walickiego. Może mówimy o różnych gabinetach ? Opinie mają raczej pozytywne..:)

www.google.pl/webhp?sourceid=chrome-instant&ion=1&espv=2&ie=UTF-8#q=stomatolog%20mickiewicza&lrd=0x471ecfcd01172f37:0xd02f45ea8340cfb6,1,
  • Gość: Niestety nie .... IP: *.dynamic.chello.pl 15.01.17, 19:44
    Gabinety się zgadzają, tylko lekarz inny - z opiniami pozytywnymi też raczej różnie:(
  • kasiator 03.03.17, 13:05
    Ok. Nie jest to jedyna klinika oferująca bezpłatne przeglądy, ale nie spotkałam się nigdzie indziej z bezpłatnym przeglądem również u dzieci. A dzieci nie są przecież łatwymi pacjentami, często boją się dentystów, a miewają tak jak my problemy z zębami. Oswajanie od najmłodszych z dentystą jest bardzo ważne, bo po pierwsze w przyszłości nie będą później unikać takich wizyt, a po drugie będą uczyły się jak dbać o swoje ząbki. Bo rodziców nie zawsze chcą słuchać;)
  • Gość: Kox IP: *.dynamic.chello.pl 05.03.17, 16:54
    Teraz każdy szanujący się dentysta ma bezpłatne przeglądy również dla dzieci. Kiedyś byłam na Ursynowie u dentysty/pedodonty na takiej wizycie z córką. Cała wizyta trwała jakieś 30 minut. W tym czasie lekarz opowiadał i pokazywał dziecku sprzęt. Świetna sprawa. Teraz chodzimy do dentysty na Mokotowie bo na Żoliborzu nie znalazłam godnego zaufania dentysty którego moje dzieci by polubily. I na Mokotowie też przeglądy są bezpłatne, więc to żadna nowość. Konkurencja na rynku jest duża więc klientów trzeba umieć przyciągać. Po za tym na Nowym zjeździe też są darmowe a dla dzieci leczenie na NFZ. Tylko tam zależy na kogo się trafi (a z tym trochę ruletka)
  • kasiator 09.03.17, 14:35
    Pewnie po części masz rację, ale fakt jest taki że znaleźć dobrego dentystę dla dzieci to też nie jest prosta sprawa. W tej klinice jest dr Kołodziejska, którą dzieci uwielbiają. Uczestniczyłam kiedyś jako obserwator w przedszkolu na warsztatach o dentystach prowadzonych przez nią. Super! polecam wszystkim rodzicom.
  • 4zybert 02.01.17, 17:07
    Rzeźnik, zniszczył mi szczękę (trzy wyrywane ósemki, trzy suche zębodoły). Potrafił w połowie zabiegu wyjść na pogawędkę o koniach, podczas gdy krwawiłem jak zarzynana świnia na fotelu.
  • 4zybert 02.01.17, 17:09
    PS uważajcie też na niejaką Rubinkiewicz, jeśli jeszcze tam (ka)leczy. Nie polecam!!!!! Jedynym solidnym lekarzem tam pracującym był dr Konecki, który niestety zmarł.
  • anetaszczepaniak13 03.03.17, 13:21
    Pierwsze słyszę o lekarzu o nazwisku Konecki, który by tam miał pracować, a bywam tam od kilku lat. Dr. Rubinkiewicz tam ponoć leczyła, ale nigdy u niej nie byłam, bo chodzę głównie do ortodonty. Z chirurgów to wiem, że teraz jest Jaworska. Osobiście nigdy nie spotkałam się tam z żadną przykra dla mnie sytuacją, czy niedelikatnym traktowaniem. Współczuję jeśli komuś się to zdarzyło, choć dziwne mi się wydaje, że ktoś taki mógł pracować w klinice na Lektykarskiej.
  • 4zybert 03.01.17, 12:00
    A, dopiszę jeszcze, że ząb zrekonstruowany za 700 złotych w 2012 roku (rekonstrukcja była konieczna, bo siódemk została uszkodzona podczas wyrywania ósemki) rozpadł się w roku 2014. NIE POLECAM hurtowni pasz końskich slash dłubalni dentystycznej zbigniewa kowalika i jego bandy drombo.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka