Dodaj do ulubionych

salon fryzjerski Milena na kochanowskiego

IP: *.dynamic.chello.pl 23.07.17, 12:05
czy korzysta ktoś z usług tego zakładu fryzjerskiego, którą fryzjerkę polecacie
Edytor zaawansowany
  • Gość: Wiedżma IP: *.chomiczowka.waw.pl 04.04.18, 14:22
    Super zakład obie fryzjerki pełna profeska a już Gosia od paznokci to mega fachowiec.Mariola
  • allegra1199 13.12.18, 08:42
    nie polecam Salonu Milena, Pani Magda (pracownik salonu zajmujący się stylizacja paznokci), wtrąca się w rozmowy z innymi klientami, zrobiła mi awanturę, krzycząc, na cały salon w obecności innych klientów i pracowników, że nie jest moją służącą (fryzjerka u której byłam poprosiła ją o zrobienie herbaty dla mnie). Koszmar, bardzo niski poziom, brak podstawowych zasad kultury. Zostałam upokorzona i obrażona, brak obecności właściciela, brak reakcji innych pracowników na agresywną koleżankę. Agresywny pracownik negatywnie wpływa na atmosferę całego salonu. Atmosfera nie do przyjęcia, Omijajcie z daleka !!!
  • Gość: ola IP: *.dynamic.chello.pl 12.01.19, 08:05
    byłam dwa razy, zawsze wyszłam z niedosuszonymi włosami ułożonymi jak dla starej baby
  • kaskacabaj 03.07.19, 22:27
    Szanowna Pani,
    Proponowałabym zacząć od własnej kultury osobistej a dopiero w drugiej kolejności krytykować postępowanie innych. Poniżanie ludzi i ordynarne zachowanie z całą pewnością nie są oznaką savoire-vivre'u. Dobre maniery nakazują również podpisanie się pod zamieszczanym komentarzem.

Z wyrazami szacunku,
    Katarzyna Cabaj
    (właścicielka Salonu Urody Milena)
  • Gość: Klient1 IP: *.centertel.pl 16.08.19, 16:01
    Ja jedynie co dobrego moge powiedziec o tym salonie to, ze polecam p. Monikę i, że mają bardzo fajne recepcjonistki, mimo, że bardzo czesto sie zmieniają.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka