• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

Gdzie mieszkaja znani ludzie na Zolib. i Bielanach Dodaj do ulubionych

• IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.03.05, 19:19
    ????
    Zaawansowany formularz
    • 14.03.05, 19:37
      A do czego Ci ta wiedza?
      --
      Czas porezydować
    • Gość: fatty IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.03.05, 08:23
      Nie wiem czemu pytasz ale u nas kiedys mieszkaBa Karolina Muszalak
    • Gość: pq IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.03.05, 10:27
      Platnicza i okolice.
    • 15.03.05, 11:45
      ja mieszkam na Perzyńskiego :)))))))
      • Gość: fatty IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.03.05, 19:42
        a jestes slawny berserk75?
      • Gość: w.gasinski IP: *.transikal.pl / 212.122.214.* 16.03.05, 08:41
        ja tez, widac to lokalne zaglebie slaw;)
    • Gość: Automobilista IP: 62.233.175.* 16.03.05, 09:41
      Mieszkam na Chomiczówce.
    • Gość: piotr IP: *.crowley.pl 22.03.05, 10:35
      Nie mieszkają tam, raczej Mokotów / Ursynów...
      • 22.03.05, 12:03
        Ile wynosi różnica stężeń? :)
        --
        Roody102

"Znacznie gorszy jest dresiarz niż rottweiler. Rottweilera da się lubić i
        możnanauczyć go sztuczek."
        Z forum Gazety.
      • Gość: grarza IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.03.05, 16:45
        Gość portalu: piotr napisał(a):

> Nie mieszkają tam, raczej Mokotów / Ursynów...

co ty gadasz gadasz???? Stary Zoliborz zawsze byl siedziba tych bardziej
        znanych i mieszka tu wielu aktorow, artystow (w sensie plastykow ale i innych
        tworcow tez), rezyserow (przynajmniej o dwoch wiem)znanych prawnikow,
        architektow, jeden olimpijczyk tez... ale przy dzisiejszym zageszczeniu i
        przemieszaniu wszystkiego na pewno wielu slawnych aktorow mieszka rowniez w
        innych czesciach miasta, np. na wspomnianym Mokotowie... a nawet w bliskich
        okolicach wa-wy tez....
        to chyba normalne, prawda? mnie zastanawia, po co komu taka informacja???...
    • Gość: acce IP: *.chello.pl 22.03.05, 17:41
      Doda Elektroda mieszka zdaje sie na Magiera
      • 14.04.05, 13:50
        Jaka Elektroda? Co ma dodać?
      • Gość: bella IP: *.imid.med.pl 22.07.05, 16:41
        Idealne miejsce!!!!!!!!
    • Gość: ray IP: *.idea.pl 01.04.05, 03:26
      bo pytanie raczej niewinne :) po prostu taka "top-ografia" :) Przy mnie, na
      Śmiałej mieszka Wajda z żoną (ja niestety "Mickiewiczowska" kamienicznica, nie
      posesorka domku), w okolicach pl.Słonecznego mieszka też pan Maciej Zembaty i
      pan Weiss. Na Mierosławskiego mają galerię siostry Wahlówny. Gdzies niedaleko.
      bo widujemy się na spacerach musi pomieszkiwać Pani Janowska. Kiedyś niedaleko
      mnie mieszkała pani Wanda Warska. W sąsiedniej klatce - moja ulubiona sąsiadka,
      wdowa po panu prof. Strzemboszu - pani Maryla - z domu Dawidowska,
      siostra "Alka"- "Długiego" znanego z Kamieni na Szaniec chociażby. Piękna
      postać, choć pewnie więcej ludzi dziś wie, kim jest jakaś Doda Elektroda :
      (((Pozdrawiam.AAAAAAAAAAAAAA zapomniałam: kiedyś kręcił się tu Adam Ferency,
      ale jakiś czas go już nie widzę.
      • 01.04.05, 09:43
        Ej jescze Kobuszewski gdzies przy Niegolewskiego sie przechadzal..ale to jakis
        czas temu bylo:)
        • Gość: czyzunia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.04.05, 10:37
          a tak dokładnie to kto to jest ta dodsa elektroda?
          janowska mieszkana kaniowskiej w takim drewninym domeczku.
          na kaniowskiej zanussi.
          • 01.04.05, 10:43
            Gość portalu: czyzunia napisał(a):

> janowska mieszkana kaniowskiej w takim drewninym domeczku.

domeczku? ja na to mówię "zakopiański bunkier"

p.s. a na przeciwko mnie kiedyś mieszkały Kaczorki... dawne czasu. ale nie
            tęsknię
            • 01.04.05, 10:44
              Tak, ostatnio Kaczorek przywiózł mamę do Bielańskiego i trzeba było zmiatać z
              gabinetu...
          • Gość: xxx IP: *.aster.pl / *.aster.pl 16.09.05, 18:44
            Krystyna Sienkiewicz mieszka na Kleczewskiej
            • Gość: p IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.09.05, 09:45
              raczej płatniczej
        • 01.04.05, 10:37
          no i Krystyna Sienkiewicz - ma nawet restauracyjkę; podobno również Kora gdzieś
          niedaleko niej. A nasza super Kalina Jędrusik z mężem przecież niedaleko
          Wilsona - na pewno mnóstwo mnóstwo -
          • Gość: grarza IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.04.05, 13:09
            mon_cynamon napisała:

> no i Krystyna Sienkiewicz - ma nawet restauracyjkę; podobno również Kora
            gdzieś
            >
            > niedaleko niej. A nasza super Kalina Jędrusik z mężem przecież niedaleko
            > Wilsona - na pewno mnóstwo mnóstwo -

one na Platniczej, tej urokliwej uliczce z latarniami gazowymi! a p. Sienkiwicz
            ma tam mala i urokliwa knajke - polecam! ale to sa BIELANY...
            • 01.04.05, 14:17
              "ma tam mala i urokliwa knajke - polecam! ale to sa BIELANY..."

Hej grarza! - przecież jesteśmy na Żoliborzu / Bielanach, skąd więc ta lekka
              nostalgia w Twym pismie ? :)
              • Gość: grarza IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.04.05, 14:26
                no z rozpedu raczej....
                • 02.04.05, 11:13
                  bo był czas że żoliborz to było wszystko na pólnoc od gdańskiego.
                  • 02.04.05, 16:33
                    I ten czas wroci, bo dzielnica Zoliborz od Dw. Gdanskiego do Mlocin to
                    intuicyjny ksztalt. Z cala swoja roznorodnoscia (Stary Zoliborz vs Wrzeciono np.)
                    Duzy Zoliborz to silny Zoliborz, narzucajacy swoje piekne tradycje i motywujacy
                    polnocna czesc. To uniemozliwienie marginalizowania terenow na polnoc od trasy
                    torunskiej. Wreszcie obecny Zoliborz mozna przejechac w 3 minuty i obejmuje 2
                    przystanki autobusowe. Dzielnica stolicy panstwa nie moze byc ograniczona do
                    jednej wspolnoty mieszkaniowej i paru uliczek. Sentymentalizm to jedno, a
                    logika, drugie.
                    Oczywiscie powtarzam sie ale warto by wiecej osob uswiadomilo sobie, ze
                    >dzielnica bielany< to smiesznie brzmiace kuriozum, efemeryda na mapie Warszawy
                    i stan przejsciowy.
                    • Gość: grarza IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.04.05, 12:52
                      ja tam jestem za sentymentalizmem i inna logika niz twoja, bez urazy.
                      oddziel mi sie stary zoliborz od bielan i calej reszty z chomiczowka na czele i
                      nie chce zoliborza od morza do morza!
            • Gość: gosc IP: *.chello.pl 02.04.05, 17:37
              No, to juz przesada. Ta świetna aktorka juz dawno nie zyje...
              • 04.04.05, 10:15
                Tak, to prawda, nie żyje. A przecież i pamięć jest, i dom jest, i tabliczka, i
                wcale tak dawno to nie było.
                • 04.04.05, 12:45

92 bodajże
                  • 04.04.05, 13:08
                    może '92, nie sprawdzałam ; dzięki; nie za duża wtedy byłam, jednak ten czas,
                    kiedy odchodzą wspaniałe osoby wydaje mi się czasem bardzo niedawnym
            • Gość: Gosia IP: 193.108.206.* 05.04.05, 18:09
              to nie jej resaturacyjka. Ona tylko wynajmuje piwnicę swojego domu.
        • 04.04.05, 12:42
          Kobuszewski mieszka (mieszkał?) przy Dygasińskiego.
          • Gość: grarza IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.04.05, 12:53
            si. przy Rybinskiego...
            • 04.04.05, 22:31
              A tak konkretnie, to pod numerem 42 (Dygasińskiego). Ostatnio jak go widziałem,
              jeździł srebrną Skodą Felicią. Ale to było już "trochę" temu, więc zapewne ma
              już inny samochód.
              • 04.04.05, 22:57
                Nie zapominajcie,ze przy placu Wilsona mieszkał- jeszcze nie tak dawno -
                nieodzałowany Jacek Kuroń.
                Kilka lat temu widziałm tez nad kanałkiem Kotana (Marka Kotańskiego), pewnie
                tez tu gdzies mieszkał. Jezeli mierzyc człowieczeństwo i wielkosc liczba ludzi,
                którzy przychodza na pogrzeb to tych dwóch nalezy choćby po tym zaliczyc do
                wielkich.
                Przy kosciele sw. stanisława Kostki jest tez grób wielkiego człowieka, który
                mieszkał, żył i był na Zoliborzu - ksiedza Popiełuszki
                • Gość: Blur IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.04.05, 23:54
                  Tomasz Zygadło Plac Inwalidów
                  Janusz Weiss -Śmiała
                  Alina Janowska Śmiała
                  Można Pochodzić po uliczkach Żoliborza Oficerskiego i poczytac tabliczki na
                  domach, ostatnio tak zrobiłem i trochę sie zdziwiłem.
                  • Gość: grarza IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.04.05, 14:43
                    Gość portalu: Blur napisał(a):

> Alina Janowska Śmiała

Alina Janowska to by sie UŚmiala, hehe, ona na Kaniowskiej mieszka...
                    a w okolicy jeszcze paru innych aktorow i rezyserow slawnych...
                  • 06.04.05, 10:07
                    Katarzyna Figura tez mieszka(la) na Zoliborzu obok Cytadeli. Widzialam ja czesto, jak przechadzala sie
                    z pieskiem, kiedy mieszkalam na Kaniowskiej. I w Mini Europie na Wilsona.
                    • Gość: zupelnie inna IP: *.ugr.es 06.04.05, 17:57
                      powiem tylko tyle
                      Malzenstwo Korczow, niedaleko petli 36,
                      Martena tez sie blakal tutaj...
                      a w ogole, to co o znaczy byc slawnym , he?
                      wazne ze zielono jest ( albo bedzie niedlugo)
                      • Gość: piko IP: *.tele2.pl 13.04.05, 15:47
                        Pan Materna ma firme na Felińskiego razem z Panem Mannem...
                        • 13.04.05, 16:05
                          Ja też mieszkam na Żoliborzu (okolice Krasińskiego) i jak żyję nie widziałam tu
                          nikogo sławnego :(
                        • Gość: pawel IP: *.kosson.com 13.04.05, 20:12
                          kilka miesięcy temu mijałem W. Mana w delikatesach koło Empiku na pl. Wilsona.
                          Dobrze, że jestem raczej postury Materny:))))
                          • 14.04.05, 12:31
                            Ba, spora część ich pierwszych programów z serii "Za chwilę dalszy ciąg
                            programu..." była kręcona na Potoku i nad Kanałkiem :)

--
                            Roody102

"Znacznie gorszy jest dresiarz niż rottweiler. Rottweilera da się lubić i można
                            nauczyć go sztuczek."
                            Z forum Gazety.
                  • Gość: WawaMisiek45 IP: *.sejm.gov.pl 22.09.05, 10:01
                    Warto dodać: Krzysztof Piesiewicz - Hauke-Bosaka i Krzysztof Zanuss - Kaniowska
                    Alina Janowska mieszka przy Kaniowskiej (w koszmarnym pseudozakopiańskim
                    drewniaku, ktory jej małżonek, p. Wojciech Zabłocki zaprojektował chyba na
                    chaju)
                • Gość: rafamiga IP: *.sup.waw.pl / *.sup.waw.pl 09.07.05, 19:22
                  Marek Kotański mieszkał na Gdańskiej 2 na klatce w przejściu między podwórkami 2
                  i 3. Do dziś mieszka tam jego eks-żona.

W tym samym domu, ale na drugim podwórku, wychowywała się Agata Konarska,
                  prezenterka TV Polonia, córka miłej Pani Bibliotekarki z SP 65.
                  • 10.07.05, 11:45
                    W domu przy Gdańskiej 2 mieszkał - tyle że przed i w czasie wojny - jeden z
                    matematyków od Enigmy. Jest nawet tablica.
                    --
                    Roody102

"Jestem stary, nie dyskutuję, strzelam."
                    Św. Marcin
                    • 11.07.05, 10:24
                      No nie tak historycznie!
                      Bo jak przyjdzie wymieniać wszystkich znanych ludz, którzy kiedykolwiek
                      mieszkali na WSM-ie, to ja dziękuję!

Nawiasem mówiąc może ktoś mi odpowie?:
                      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=296&w=26078977
                • 20.09.05, 13:36
        • Gość: Jawiem IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.07.05, 14:23
          Pan Kobuszewski mieszkał moze jeszcze mieszka na Dygasińskiego
      • 11.07.05, 15:11
        Możesz bliżej o siostrze Alka
    • 13.04.05, 16:17
      Ludzie mi znani mieszkaja na Żoliborzu i Bielanach ale nie tylko tam, znam
      ludzi, którzy mieszkaja na Mokotowie, na tarchominie. Znam także trachę ludzi z
      Radomia
      --
      gg# 3937316
      www.supel.street.pl
    • Gość: kolezanka IP: *.stift / 80.146.212.* 14.04.05, 20:43
      na zoliborzu mieszka(la?) majka skowron - zuzanna janin. artystka nowoczesna.
      byla w sempolowskiej.
    • Gość: Grzegorz IP: *.marymont.pl / *.marymont.pl 14.04.05, 23:14
      Przez lata na Gwiaździstej 33 mieszkał Kuba Sienkiewicz. Tam nagrał nawet parę
      kawałków - są teraz dostępne na jego stronie. Chodził do liceum Lelewela, ale od
      jakiegoś czasu mieszka gdzie indziej.
      • 15.04.05, 15:36
        Oj, chyba nie w 33. Bym chyba pamietal.

Na Rudzie mieszkał chyba Gawliński - zdaje się, że któryś klip tu Wilki kręciły
        (na dachu bloku?). Zresztą na Rudzie powstał też jeden klip Lady Pank, ale nie
        wiem czy jest sie czym chwalic :)

No i Andreas Torneberg mieszkał chyba jakiś czas w 27. To taki niemiecki
        grafik, ktoremu sie bardzo w Polsce podoba. Robil okladki do plyty Kultu:
        www.torneberg.de
        --
        Roody102

nauczyć go sztuczek."
        Z forum Gazety.
        • 15.04.05, 17:25
          Troche jakby wrzucic do kubla groscha, bacona i rodzima wspolnote leeeezec, ostro zamieszac i
          wyrzucic na sciane. Razem z tym, co tam wczesniej bylo. Dla mnie super.

Przypomnialo mi sie, ze Michal Wisniewski mial ponoc apartament w Babka Tower. Wrzucam tu
          chlopaka, bo slawy mu chyba nie mozna odmowic.
          • Gość: ska IP: 212.160.156.* 15.04.05, 17:31
            h108 napisała:

> Przypomnialo mi sie, ze Michal Wisniewski mial ponoc apartament w Babka
            Tower.

ale nie ma chyba co marzyć o inkorporacji Ronda Babka vel Radosław do
            Żoliborza... możemy tylko podziwiać zza torów :)))
            • 15.04.05, 17:38
              Albo zrobić desant :)
              --
              Roody102

nauczyć go sztuczek."
              Z forum Gazety.
        • 16.04.05, 02:57
          Na pewno mieszkal na Gwiazdzistej - to skopiowany fragm. z jego strony - dzial
          mp3. Mi sie tez wydaje, ze 33 ale glowy nie dam.

'07 - Obce ciało
          (sł. i muz. Jakub Sienkiewicz)
          zarejestrowane w mieszkaniu bloku przy ulicy Gwiaździstej w Warszawie, w maju
          1987 roku.'
        • 16.04.05, 02:58
          Na pewno mieszkal na Gwiazdzistej - to skopiowany fragm. z jego strony - dzial
          mp3. Mi sie tez wydaje, ze 33 ale glowy nie dam.

07 - Obce ciało
          (sł. i muz. Jakub Sienkiewicz)
          zarejestrowane w mieszkaniu bloku przy ulicy Gwiaździstej w Warszawie, w maju
          1987 roku.
      • Gość: secret IP: *.szpital / 213.77.90.* 15.07.05, 17:55
        Kuba Sienkiewicz - "Elektryczne Gitary" - od kilku lat mieszka w Zalesiu z nową
        żoną ( i chyba nowe dzieci ), bo wybudował tam duży dom.
    • Gość: esscort IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.04.05, 01:10
      O czym wy mówicie?! Ja widziałem na Żoliborzu takie sławy, że w głowie sie nie
      mieści! Musiało to być chyba na początku lat 90, gdy na ul. Tucholską do
      mieszczącej sie tam ambasady Brazylijskiej przyjechała słynna para - Leoncio i
      Isaura - gwiazdy kultowego serialu "Niewolnica Isaura". To było niezapomniane
      wrażenie. W promieniu 2 km nie dało się zaparkować samochodu. Tłum skandował:
      Leoncio! Isaura!, leoncio! Isaura! A gdy się pojawili, to: Pocałuj ją! Pocałuj
      ją! Leoncio! Isaura! Leoncio chyba nie zrozumiał, bo tylko sie usmiechał i nie
      pocałował Isaury. Z trudem przecisneli się do ambasady. Tłum nie odchodzil.
      Skandował dalej. Oni pojawili sie ze dwa razy w oknie. Było to wydarzenie
      kulturalne dużej rangi.
      • 19.05.05, 16:00
        ja mieszkam na Krasińskiego i obok mnie jest takie "nowe" osiedle i tam mieszka
        lub miezkala Elżbieta Zającowna.Pozdrawiam:)
        • Gość: Aśka IP: *.aster.pl / *.aster.pl 19.05.05, 18:29
          > ja mieszkam na Krasińskiego i obok mnie jest takie "nowe" osiedle i tam
          mieszka
          >
          > lub miezkala Elżbieta Zającowna.Pozdrawiam:)

Zającówna to odkąd pamiętam mieszka w w tych segmentowcach między Kościołem
          Kostki a Al. Wojska Polskiego.
          Co do innych sław to Muniek Staszczyk co ma zielony płaszczyk mieszka przy tej
          ulicy na P ( wypadłao mi z głowy ) za Broniewskiego, na Cytadeli mieszkał
          Niemen, na krasińskiego mieszkała onegdaj Trojanowska ( i urządzała picie do
          lustra przy swoich kawałkach ), Kożuchowska ze swoim fotografem też mieszkała
          na Krasińskiego, Kuroń na Mickiewicza, Krauzed też gdzieś bo go czasem
          widywałam i wielu wielu innych
          Pozdrawiam serdecznie
          • 19.05.05, 21:25
            Zygmunt Staszczyk miał plastikowy płaszczyk, ale o kolorze to nic nie wiadomo.
            A na Piaskach już nie mieszka - wyniósł się na zamkniete, strzeżone, gdzieś się
            z tego ostatnio zwierzał, mi mignęło. Kuroń też już na Mickiewicza nie mieszka.
            --
            Roody102

Św. Marcin
            • Gość: kalinosia IP: *.chello.pl 19.05.05, 22:44
              Zającówna z Jaroszyńskim mieszkają zdaje się w Izabelinie...
              • 20.05.05, 00:05
                majka skowron nazywala sie zuzanna antoszkiewicz, a ty skad ja znasz?
                a o ani majcher zapomnieliscie - tez z zoliborza dzis bielany)i sempolowskiej
                niemen tez mieszkal na zoliborzu, mieszka tam nadal jego zona, czy corki - nie wiem
                w okolicach placu slonecznego mieszka rzeczywiscie sporo znanych ludzi, czesc
                wynioslo sie poza warszawe
                anna jantar (pamieta ja ktos?) mieszkala gdzies na bemowie czy piaskach chyba

--
                *** Forum Francuskie***
                • Gość: szalkowski IP: *.klaudyny.waw.pl / *.waw.pl 20.05.05, 02:28
                  Ja mam takie lekkie wrazenie, ze osobom na poziomie nie przystoi rozmawiac o tym
                  gdzie mieszkaja inni ludzie - na jakiej ulicy, jaka maja komorke, jakie zaslony
                  i z jakimi pieskami lubia wychodzic.
                  Ja rozumiem, ze to fajnie sie poekscytowac, ale moze nalezaloby najpierw spytac
                  zainteresowanych czy sobie tego zycza.
                  Sam pisalem w tym watku o Sienkiewiczu z Gwiazdzistej - ale to juz historia, sam
                  zreszta pisze o tym na swojej www.

Rozumiecie, takie troche ploty. To robi glupie wrazenie.
                  • 20.05.05, 09:30
                    No, Tomek, nie bądź taki zasadniczy...;)))
                    W końcu nie można w kółko gadać o przystankach, autobusach i metrze! Plotki też
                    dla ludzi. Trochę może rzeczywiście z magla ten wątek, ale popatrz, jak się
                    rozwinął...
                    • Gość: szalkowski IP: *.klaudyny.waw.pl / *.waw.pl 20.05.05, 10:44
                      Nie no, ok.
                      Chociaz dlugosc watku nie determinuje jego jakosci
                      ;)

Z drugiej strony cieszy mnie widok 200 postow w temacie Lelewel np.
                      • 20.05.05, 22:08
                        Nie wiem, jak jest w Lelewelu, ja czasem odwiedzam wątek o Sempołowskiej (nawet
                        dwa..) - tam to dopiero są plotki!!!
                        Swoją drogą, mam jednak wrażenie, że Niemen nie mieszkał "na Cytadeli", jak ktoś
                        twierdzi. Ale może to taki skrót myślowy ;)).
                • 20.05.05, 22:16
                  Anna Jantar mieszkała w bloku vis a vis mojego, na Wawrzyszewie (i na cemntarzu
                  wawrzyszewskim jest pochowana)
                  --
                  Kobiety trzeba kochać w każdym wieku, zwłaszcza w XXI :-D
                • Gość: bielany IP: *.chello.pl 16.07.05, 22:51
                  Ona mieszkała u mnie w "getcie" na Wawrzyszewie :) na Reymonta czy Andersena nie
                  wiem dokładnie jaki adres ma ten blok, jeszcze dużo dłużej mieszkała tam z ojcem
                  Kukulska, którą czesto można spotkać na pl. Konfederacji bo tam zdaje się
                  mieszka jej babcia
                • Gość: wowko IP: *.chello.pl 21.09.05, 00:48
                  Ania Jantar mieszkała w wieżowcach przy reymonta między żeromskiego a
                  kasprowicza, teraz "mieszka" na wawrzyszewie
          • Gość: g IP: 62.233.200.* 09.07.05, 17:40
            ale ty kijowa jestes dziewczyno
          • Gość: rafamiga IP: *.sup.waw.pl / *.sup.waw.pl 09.07.05, 19:27
            > na Cytadeli mieszkał Niemen

Blisko acz nie ta strona Mickiewicza. Na albo w okolicach Wieniawskiego.
            • Gość: wowko IP: *.chello.pl 21.09.05, 00:51
              Na Wieniawskiego mieszka sprawa dla reportera....Jaworowicz
      • Gość: rafamiga IP: *.sup.waw.pl / *.sup.waw.pl 09.07.05, 19:25
        > O czym wy mówicie?! Ja widziałem na Żoliborzu takie sławy, że w głowie sie nie
        > mieści! Musiało to być chyba na początku lat 90, gdy na ul. Tucholską do
        > mieszczącej sie tam ambasady Brazylijskiej przyjechała słynna para - Leoncio i
        > Isaura -

Nie 90-tych. To szczyt popularności Izaury w TV. Bliżej środka 80-tych. Byłem
        ale nie skandowałem.
        • Gość: esscort IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.07.05, 11:55
          Gość portalu: rafamiga napisał(a):

> > O czym wy mówicie?! Ja widziałem na Żoliborzu takie sławy, że w głowie si
          > e nie
          > > mieści! Musiało to być chyba na początku lat 90, gdy na ul. Tucholską do
          > > mieszczącej sie tam ambasady Brazylijskiej przyjechała słynna para - Leon
          > cio i
          > > Isaura -
          >
          > Nie 90-tych. To szczyt popularności Izaury w TV. Bliżej środka 80-tych. Byłem
          > ale nie skandowałem.

Być może było to w latach 80. Szkoda, że nie skandowałaę, bo może Leonci dałby
          się przekonać i pocałował Isaurę, na co wszyscy czekali. Byłem pewny, że na
          Mysłowieckiej - w domu, w którym byli - jest tablica upamietniająca to
          wydarzenie. Byłem tam niedawno, okazało sie, że tablicy nie ma. To skandal! Juz
          nigdy nie pójde na wybory!
    • Gość: gość IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.07.05, 19:46
      Kalisz-potocka
      • Gość: rafamiga IP: *.sup.waw.pl / *.sup.waw.pl 11.07.05, 18:19
        Dokładniej: Gwiaździsta, w blokach na miejscu MRD.
        • Gość: gość IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.07.05, 21:23
          Dokładnie potocka 4. Jest moim sąsiadem.
    • 15.07.05, 10:16
      W okolicach Wawrzyszewa mieszka kilku znanych bokserów, m.in. Diablo Włodarczyk
      a także m.in. Michał Ogórek
      i chyba Mazurek, ten od Zalewskiego z Wprost (ale nie jestem pewien)
      • 15.07.05, 12:45
        Kilku nieznanych (acz groźnych) bokserów też tam mieszka ;)
        --
        Roody102

Św. Marcin
        • 16.07.05, 19:18
          michał ogórek.???
          nie znam takiego boksera.chyba tylko ze swoją zonę boksuje.
          • Gość: aniam IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.07.05, 14:04
            Ogórek jeśli boksuje to raczej słowem, jest dziennikarzem z zacięciem
            satyrycznym. Po co wam ta wiedza o znanych ludziach? Oni pewnie chcą św.
            spokoju.
      • Gość: bielany IP: *.chello.pl 16.07.05, 22:56
        oni tam trenują jedynie, w miejscu gdzie kiedyś było studio nagrań MANTA, wtedy
        to można było spotkać wielu muzyków, piosenkarzy itp, nawet Shaza nagrywała tam
        teledysk - w tej piekarni:) , z bokserów to na Chomiczówce mieszka "Dragon"
        Sosnowski
      • Gość: o IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.09.05, 09:57
        ogórek to mieszka na takiej małej uliczce która dochodzi do jordanka, nie
        pamiętam nazwy ale to raczej bielany nie wawrzyszew
    • 17.07.05, 10:13
      Jeszcze jak żył Jacek Kuroń mieszkał w okolicach pl. Inwalidów, kiedyś Krzysztof
      Materna na ul. Mickiewicza (os. Potok), Ryszard Kalisz też na Potoku dalej mieszka.

Jak byłam w podstawówce (ok. 15 lat temu) na boisku szkolnym z wyżłem na
      spacerach pojawiał się Jan Kobuszewski.

W okolicACH teatru komedia mieszkał (może dalej mieszka) tata Anny Marii Jopek -
      sławny głos z Mazowsza (tego zespołu, a nie regionu oczywiście).

Tyle mi sie na razie przypomniało :))
      POzdrawiam - Zoliborska Bielanka

--
      ...it takes second to say GOOD-BYE...
      • Gość: grarza IP: *.aster.pl 20.07.05, 21:32
        :Jeszcze jak żył Jacek Kuroń mieszkał w okolicach pl. Inwalidów"

no, w okolicach bardzo, przy pl. wilsona mieszkal... :/

o kobuszewskim tez juz bylo powyzej, dygasinskiego przy rybinskiego...

...

juz chyba czas zakonczyc te ploooooooooooooooooottttttttttttyyyyyyyyyyy
        • 20.09.05, 13:02
          dlaczego zakonczyc? podajcie swoje nazwiska, kto wie kto z nas jest/bedzie
          slawny;)
          --
          *** Forum Francuskie ***
    • 22.09.05, 19:58
      Blikle - Oficerski
      Bochniarz - Urzędniczy
      Niemen - Wieniawskiego albo Brodzinskiego
      Radek Piwowarski - Oficerski

A przy Spotkaniu to ostatnio taki widok:
      aktor Majchrzak w niebieskiej Subaru Imprezie
      Kasia Kowalska z dzieckiem
      i byly minister Naumann (ten od Lapinskiego) w garniturze...
      • 23.09.05, 22:34
        Naumann na alei wojska polskiego 27 (mieszkal ale czy mieszka nadal nie wiem)
    • Gość: k IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.09.05, 22:39
      Olimpijczyk-oszczepnik, WIELKI człowiek i sportowiec Janusz Sidło
    • Gość: ludzik IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.08.06, 08:51
      Na reymonta mieszka(ła) Ilona Kuśmierska - ta od kreskówek. ;)
    • Gość: cubalibre IP: *.aster.pl 20.09.06, 22:31
      Witold Lutosławski - jeden z największych światowych kompozytorów II połowy XX
      wieku, mieszkał wiele lat przy Śmiałej...
      • Gość: rDJ IP: *.aster.pl 21.10.06, 21:49
        Otylia też mieszka nma Bielanach ale nie zdradze4 gdzie w każdym razie ja
        mieszkam na przeciwko. Pozdro dla Otylii. :)
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.