16.05.06, 15:58
pomóżcie, gdzie na Bielanach znajdę dobrego, sprawdzonnego logopedę?
Obserwuj wątek
    • kola240703 Re: logopeda 17.05.06, 08:25
      Jeśli chodzi o dziecko to mogę Ci polecić logopedę na ulicy Grębałowskiej (w
      okolicach joranka). Jest to poradnia psychologiczno pedagogiczna dla
      dzieci .Mój syn (3 lata) został do niej skierowany ze żłobka. Ona jest
      dokładnie neurologopedą. Jest młoda,bardzo przyjemna i sympatyczna.Byliśmy u
      niej dopiero 2 razy ale wywarła na mnie b. dobre wrażenie. Skierowała nas na
      Pstrowskiego do Instytutu Słuchu, bo stwierdziła opóźnienie w rozwoju mowy u
      mojego synka. Ide do niej teraz znowu 9 czerwca.
      Nazywa się Wioletta Osuch, podaję numer do tej poradni 835-03-48.
      • Gość: kola240703 Re: logopeda IP: *.aster.pl 22.05.06, 12:36
        do Dorotesa: Na początku kwietnia jak zapisywałam małego to terminy były
        zimowe, więc żeby nie czekać zapisałam go prywatnie i to dopiero na 12 czerwca,
        ale w piątek sama zadzwoniłam czy przypadkiem nie zwolniło się jakieś wolne
        miejsce no i miałam farta, bo się zwolniłam i idę już dzisiaj. A twoje dziecko
        ile ma?Piszesz, że masz wyznaczony termin w maju i długo czekasz a nie odzywają
        się?Nie rozumiem, mają do ciebie dzwonić?
        • Gość: Dorotesa Re: logopeda IP: *.chomiczowka.waw.pl 27.05.06, 16:56
          W lutym zostałam zapisana na liste bezterminową i mieli do mnie zadzwonić w
          maju i dać termin ale jak sama zadzwoniłam to okazało się że za pół roku!!!!
          Krótsze terminy są w Kajetanach ale nie ma jak tam dojechać.Nie wiedziałam że
          na Pstrowskiego można iść prywatnie ile biorą za wizyte?
          • kola240703 Re: logopeda 29.05.06, 08:12
            wizyta kosztuje 60 zł, badanie słuchu 35 zł, czekałam półtora miesiąca, teraz
            czekam 3 miesiące na zabieg w kajetanach (przecięcie wędzidełka).
    • sbmucha Re: logopeda 19.10.19, 00:09
      Jeśli szukasz terapeuty dla dziecka, to my natomiast możemy polecić gabinety logopedy na Ks. J Popiełuszki 19/21, koło metra Marymont. Pani Kasia prowadzi terapię holistyczną, a więc nie skupia się jedynie na rozwiązaniu problemu, a szuka przyczyny i tutaj oferuje rozwiązanie.

Pani Kasia jest sympatyczna, serdeczna i skuteczna. Od razu obudziła w naszym Piotrusiu (lat 6) dyscyplinę ( a nawet ja miewam z tym problem....) i ćwiczy z nim praktyczna zadania, a nie jakieś kolorowanki jak wcześniej. Ja ją znam, bo pracuje w szkole integracyjnej z dziećmi z zaburzeniami i tam doskonale łapie z nimi kontakt. Ma swoją stronę: logopedalewsza.pl

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka