Dodaj do ulubionych

UWAGA na basen przy potockiej!!!

IP: *.gprs.plus.pl 07.03.08, 23:20
Witam!! Chcę podzielić się moimi spostrzeżeniami z ostatniej mojej
wizyty w tym miejscu. Jakiś czas temu nastąpiły tam pewne zmiany w
organizacji wejść i wyjść osób korzystajacych z baseny.Wg nowego
regulaminu czas na przebranie sie przed i po basenie wynosi łącznie
20 min. jeśli przekroczy się ten czas trzeba zapłacić za każdą
przekroczoną minutę ok.17gr. Wszystko byłoby w porządku gdyby
ktokolwiek informowal o tym przy wejściu. Tak sie jednak nie dzieje.
co wiecej, na pytanie ile jest czasu pracownicy obslugi odpowiadają
wymijająco, nie mowiąc nic o opłatach. Zyby tego było mało cała
obsługa jest bardzo nie miła, niechętnie udziela jakiekolwiek
informacji i kłóci się z klientami o każdy szczegół. Ostatnia wizyta
w tym miejscu bardzo zniechęciła mnie do korzystania z tego basenu.
odradzam wszystkim, bo to nic przyjemnego.
Pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • kozica111 Re: UWAGA na basen przy potockiej!!! 08.03.08, 13:34
      Dla mnie płacenie za czas suszenia i ubierania to jakaś paranoja.
      Latem mogę wyjść z mokrymi włosami ale zimą?
      Mam długie włosy ...suszenie ciut zajmuje.Dlatego olewam Potocka, chodzę na
      Inflancka i na Polna.Polecam.
      Niech sie dławią swoimi opłatami na Potockiej.
    • Gość: ropuszka Re: UWAGA na basen przy potockiej!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.03.08, 10:51
      ja ostatnio czekałam 20 minut zeby wejsc na basen w kolejce. ledwo weszlam to
      musisalm wyjsc bo czas minal - błedem bylo przyjscie w makijazu i to ze nie
      maialam juz kostiumu na sobie ..... jest jakis totalny rozgardiasz nikt nic nie
      wie.nie wiem czy zegary sa zsynchronizowane - te przy kasie z tymi na
      basenie...wyjscia na basen przestalo byc przyjemnoscia.... bardzo mnie
      zniechecilo to wszystko.i chyba bede wybierac inflanca z grzybem na scianch (na
      balonie) .ale bez stresu.
    • Gość: Annie Re: specjalnie do Agi IP: *.chello.pl 11.03.08, 16:40
      na Potockiej byłam w ostatnią niedzielę i pierwszy raz przechodziłam
      przez tę elektroniczną bramkę i też musiałam się ze wszystkim
      oswoić. Ale moje wrażenia są dokładnie odwrotne: na każdym kroku
      pracownicy informowali mnie co i jak, Z UŚMIECHEM NA TWARZY i
      cierpliwie objasniając nową procedurę.
      Ciekawe, dlaczego mamy tak skrajnie różne wrażenia?
    • Gość: gosc basenu Re: UWAGA na basen przy potockiej!!! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 11.03.08, 22:11
      niezla sprawa, z tym ze teraz kazdemu czasu brakuje na wszystko. ja sam jeszcze
      w tamtym tygodniu kupowalem bilet na pol godziny a siedzialem dwie (choc moglem
      pol dnia), pewnie wiekszosc tez tak sobie spedzala czas, dlatego teraz strasznie
      sie meczal hehe. wiekszosc basenow w warszawie ma ESOK, wiec niestety nie da sie
      przeklamac bramek. ale zawsze jest sadzawka na inflandzkiej. co do syfu w
      szatniach to faktycznie sprzataczki moglyby sie postarac troszke lepiej, bo jest
      kiepsko, to samo odnosnie mydla pod prysznicami. do reszty pracownikow nie mam
      zastrzezen, wrecz przeciwnie: panie w szatni bardzo mile, ratownicy i
      instruktorzy extra, zawsze z nimi milo sie gada, instruktorzy na silce tez
      wporzadku. pozdrawiam
    • Gość: goja Re: UWAGA na basen przy potockiej!!! IP: 195.42.249.* 12.03.08, 18:10
      Nie bardzo rozumiem w czym problem z tym czasem na przebieranie i
      suszenie na wszystkich basenach na ktorych bylam liczy sie czas od
      przejscia przez bramke do wyjscia z bramki wszystkie bramiki byly
      ustawione tak, ze szatnia jest juz na terenie basenu wiec nie ma jak
      sprawdzic ile czasu trwa plywanie a ile przebieranie.
      Wiem mniej wiecej ile czasu zajmuje mi suszenie i wychodze z basenu
      tak by miec czas na przebranie Czy na Potockiej sa oddzialne
      czytniki na basen a oddzielne na szatnie?.
    • Gość: Adams Re: UWAGA na basen przy potockiej!!! IP: *.rohde-schwarz.com 03.06.08, 11:23
      Jest faktem, ze organizacja w tym osrodku jest beznadziejna. Jesli
      mam karnet to po co stoję w kolejce; nie można było przy okazji
      wprowadzania bramek zainstalowac czytnikow kart? Dlaczego za parking
      nie mogę płacić karnetem? Może radośni samorządowcy odwiedziliby
      basen na Ochocie przy ul.Rokosowskiej? Tam jakoś wszystko może grać
      a na Zoliborzu zajmują się tylko parkami i miejscami pamięci.
    • Gość: gość Re: UWAGA na basen przy potockiej!!! IP: *.chello.pl 23.01.09, 21:03
      Na ten basem chodzę dość systematycznie od 3 lat. Od zawsze obsługa szatni była
      koszmarna. Tylko rano (o 6) jak ochrona stała za kontuarem było ok.
      Mydła pod prysznicami (tymi przy saunie również) nie widziałam NIGDY. Zresztą
      przy umywalkach też go nie było. Co do czystości, widywałam panie sprzątające
      jak robiły to ci trzeba:-D...

A w kwestii suszarek: To absurd, żeby płacić za czas ich używania, bo wychodzi,
      że najlepiej być łysym... Na basenie przy Oławskiej suszarki są z obu stron
      bramek... jak nie chcesz płacić, suszysz się już za bramką...
      Od jakichś dwóch lat obsługa w kasie stała się koszmarna i naprawdę trzeba mieć
      szczęście, żeby trafić na uśmiechniętą panią...
      Co do ratowników, to się nie wypowiadam...nie było okazji zobaczyć ich w akcji
      innej niż gwizdanie o 22 na zamknięcie;-)
      Ogólnie widziałam i lepsze i gorsze baseny... chodzę tam, bo mam blisko i nie ma
      innego w pobliżu...
    • Gość: Żoli Re: UWAGA na basen przy potockiej!!! IP: *.chello.pl 05.03.09, 20:54
      mi tam szczegolnie obsluga nie przeszkadza mam to gdzies, przychodze plywac a
      nie ogladac usmiechniete panie po 50-tce (bez obrazy).
      chodzi o to ze wieczorami jest potworny tlok, kolejka 20-30 min stanie.
      wprawdzie tylko dla panow ale zawsze.
      nic sie na tym basenie nie zmieni bo nie maja po prostu konkurencji w okolicy,
      nikt nie bedzie jezdzil na basen do ursusa bo tam sa mile panie i nie ma
      kolejek... :(((
    • Gość: stały bywalec Re: UWAGA na basen przy potockiej!!! IP: *.chello.pl 21.03.09, 18:16
      uczęszczam tam dwa razy w tygodniu... raz jedyny w zyciu kobieta z szatni była dla mnie mało sympatyczna ale bez nazwisk... ja osobiście jestem bardzo zadowolony z personelu tam pracującego...bo za te pieniadze co zraabiaja i czas jaki muszą tam siedzieć czasem można mieć gorszy dzień, ale mniejsza o to...jedynym minusem tamtego miesca jest siłownia...jako stały użytkownik moge się śmiało wypowiedzieć i gdyby kto kolwiek chciał się zapisać bez zrobienia małej wizji lokalnej niech wpierw pisze do mnie,... po pierwsze sprzetu miejsc ai powietrza jest za mało dwa bardzo ważne, nie remontują i nie naprawiają starzejącego się sprzetu diopuki ktoś sobie krzywdy nie zrobi...!!! znają mnie tam wszyscy więc nie podaje nazwiska co by się szefostwu nie narazić a puki co gorące pozdrowienia dla Michała i Daniela...--> fest trenerzy i koledzy to polecam:)
    • Gość: Stały ZADOWOLONY Re: UWAGA na basen przy potockiej!!! IP: *.acn.waw.pl 22.03.09, 18:56
      Nie wiem w czym problem ja nie dostrzegam żadnych problemów, chodzę
      tam od ponad 2 lat.Wprowadzili system wejsc/wyjsc ktory rejestruje i
      dzieki temu wiedza ile zarobia bo nikt tego nie oszuka.Plus taki, ze
      nie olali klientow, dodali 20 min czasu na przebranie, nie ma tego na
      warszawiance, sa tez gratisowe depozycy jak mamy ze soba cos
      wartosciowego, dodatkowo sa tez parkingi, jeden pod chmurką drugi ten
      "drogi" za 3zł ale nie na godzine tylko wjezdzasz i jak iles tam
      kolwiek czasu pozniej wyjezdzasz to zostawiasz bilecik, ze juz
      zapłaciles. Takze dla mnie to basen jest zajebisty, maja tez super
      pizzerie, lepsza od da grasso nie wspominajac o jakis pizza hutach
      czy dominosach, poezja smaku, a ze latam tam tez nie od wczoraj udalo
      mi sie wypracowac znizke 10% :)), jakby ktos mial jakies pytania to
      zapraszam na maila mr_dared@poczta.onet.pl
    • Gość: tato Re: UWAGA na basen przy potockiej!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.04.09, 17:02
      Marnie jest latem - obsługa nie reaguje na
      rozwydrzonych gó...arzy rzucających się
      piłkami które często lądują na głowach
      innych kąpiących się - często małych
      dzieci.Moim zdaniem idealne warunki do
      jakiegoś nieszczęscia - przytopienia
      itp.Ratownicy po prostu mają nas w
      d....Mydło widziałem może ze dwa razy
      jakieś 3 lata temu.Przydała by się jakaś
      kontrola tej pływalni bo przekręt i
      zaniedbania czuje się na każdym kroku.
    • Gość: pannurek Re: UWAGA na basen przy potockiej!!! IP: *.acn.waw.pl 04.07.09, 15:30
      Chodze na ten basen regularnie i w skali 1-6 oceniam na 4.
      Wszystko jest wzgledne. Widywalem gorsze baseny, nawet na zachod od PL.

Uwazam ze czas na przebieranie powinien byc zwiekszany na zyczenie przez kasjerke/system jesli wchodzi sie z dzieckiem lub osoba niepelnosprawna. W innym wypadku przebranie sie w obie strony powinno zabrac 10 minut, kwestia dobrej samoorganizacji. A biegnacy czas mozna zatrzymac po wyjsciu z szatni w korytarzu z suszarkami - sa tam takie "urzadzonka" na scianach. I faktem jest ze o tym personel jakos nie informuje, bo to nie w ich interesie. Ale za to pan, ktory wygladal mi na kierownika, bardzo milo sie zachowal gdy pojawilem sie tam ze znajomymi, wsrod ktorych jest osoba niepelnosprawna. Poinformowal o toalecie dla niepelnosprawnych, opiekun wszedl gratis.

Denerwuje mnie najbardziej:
      1. syf pod prysznicami (brak scianek dzialowych, niedostatek wieszakow, stare mydelniczki), ktory nie zmienia sie mimo corocznych konserwacji oraz notorycznie mokra podloga w szatni. Tzn nie jest to moze syf, ale taki standard z epoki basenu w Elektroniku.

2. rezerwacje 2-3 torow na mecze/treningi pilki wodnej, przez co zupelnie nie ma gdzie plywac. Rozumiem ze basen musi zarabiac, ale nie rozumiem, dlaczego robi sie to w godzinach kiedy basen jest rzekomo dostepny publicznie.

A te mniejsze uwagi:
      - Parking powinien byc do oplacenia karnetem. Chocby karnetem parkingowym, jesli to inna firma go nadzoruje.
      - Nie wiem dlaczego czasem trzeba sie dopominac zeby wlaczyli druga fontanne. A trzeciej to juz nigdy nie widzialem czynnej.
      - Obsluga w szatni bywa zblazowana i rzuca numerkami od niechcenia. Czasem rozmowa pani satniarki z ochroniarzem jest dla niej wazniejsza niz klient.
      - Od ubieglego roku nie dziala kamera na www, dzieki ktorej mozna bylo zobaczyc czy jest tlok w basenie sportowym.
      - no i taki maly smaczek - ale wstyd jak beret - ich strona www, ktora sie po prostu sypie ;-)
    • Gość: mk Re: UWAGA na basen przy potockiej!!! IP: *.chello.pl 19.07.09, 10:58
      20 minut to i tak dużo w porównaniu z innymi basenami po przeważnie
      doliczają 15 minut. a to że ktoś nie wie że po wyjściu z szatni
      można zatrzymać czas to już jego problem, pewnie w regulaminie który
      wisi na scianie jest o tym napisane. To że sie nie umie korzystać z
      czegoś to nie wina basenu. Chodziłem na łabiszyńską i przeniosłem
      się na potocką bo tam jakbym nie liczył jest taniej. Na
      łabiszyńskiej nawet sztnia jest za kasami więc większość ludzi płaci
      nawet za zmianę obuwia.
      • katmoso Re: UWAGA na basen przy potockiej!!! 27.03.10, 12:40
        Gość portalu: mk napisał(a):
        a to że ktoś nie wie że po wyjściu z szatni
        > można zatrzymać czas to już jego problem, pewnie w regulaminie
        który
        > wisi na scianie jest o tym napisane. To że sie nie umie korzystać
        z
        > czegoś to nie wina basenu.

no sorry. chodzę na basen na potockiej od kilku miesięcy i nie
        wiedziałam, że można tak zrobić. nigdzie nie wisi taka informacja,
        pani w kasie oczywiście nie informuje. to nie jest moja wina. nie
        miałam pojęcia, że coś takiego w ogóle jest możliwe. sądziłam, że
        tak jak pani w kasie "startuje" mojego czipa, tak tylko ona może
        zatrzymać czas i zrobić sobie podliczenie.

teraz będę oszczędzać nawet do 10 minut, hurrra:)
        --
        www.podrozemakaka.blox.pl
    • Gość: fatboy Re: UWAGA na basen przy potockiej!!! IP: *.cdma.centertel.pl 01.07.10, 13:10
      Uwaga, jesli ktoś ma ochote pływać we wszelakiej maści włosów to zapraszam na
      ten basen. 90% procen pływających nie nosi czepka - widać nie są wymagane.
      Wczoraj zorientowałem sie że jestem nielicznym frajerem który nosi czepek.
      Coś mnie tknęło gdy poczułem że jedna z moich nóg oplatuje półmetrowy włos.
      Żenada i zero higieny. To była juz moja ostatnia wizyta na tym basenie. Bez
      czepka to mozna sobie chodzić ale na otwarty basen zewnetrzny gdzie i tak jest
      syf ale nie na krytym. Pierwszy raz sie z czyms takim spotykam.
      • Gość: KUSOLKA Re: UWAGA na basen przy potockiej!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.07.12, 22:07
        Witam .
        Od 10 lat jeżdżę na ten basen z dziećmi aż z Pragi -pn. Uważam że jest to świetny basen Czyściutko,porządek ,obsługa ok. Fakt irytujące jest stanie w kolejkach z dziećmi w czasie ferii letnich czy zimowych po to by dostać się na basen w ramach organizowanych bezpłatnych wejść ale to świadczy o tym ,że basen jest lubiany.Moje pociechy są już dorastającą młodzieżą i bardzo chętnie spędzają czas na tym basenie. Fakt -ograniczenie czasowe na ubranie się i wysuszenie trochę psuje przyjemność relaksu po basenie,szczególnie jak ktoś jest z dziećmi ,bo trzeba się spieszyć .Jeśli ktoś chce się do czegoś przyczepić to zawsze coś znajdzie !!! A co do suszenia włosów można zabrać ze sobą suszarkę i na piętrze jest łazienka w której można się ,,dosuszyć" Pozdrawiam
    • Gość: sylwia basen przy potockiej IP: *.dynamic.chello.pl 02.06.13, 10:15
      Według mnie basen przy ul. Potockiej jest bardzo dobry pod każdym względem. Jest to basen, do którego przyjeżdżam od małego dziecka i mogę wszystkich zapewnić nie mam ani jednego złego wspomnienia z tego miejsca. Przebieralnie, toalety są utrzymywane w bardzo dobrych warunkach. Obsługa również jest bardzo miła, nie zdarzyło mi się jeszcze aby ktoś stamtąd odniósł się do mnie w nie uprzejmy sposób. Jeżeli chodzi o płatności wszystko jest opisane na stronie internetowej, do której każdy ma dostęp. Wystarczy poświęcić temu 5 minut, a wszystkiego się możesz dowiedzieć. Pozdrawiam i zachęcam do odwiedzania tego basenu! ;D
    • Gość: Badyl Re: UWAGA na basen przy potockiej!!! IP: *.dynamic.chello.pl 21.05.17, 18:27
      Dlatego jest coś takiego jak blokada czasu można to zrobić po wyjściu wtedy za suszenie włosów się nie płaci blokuje się na 10 min jezeli nie wystarczy trzeba zablokować jeszcze raz. Chodzę tam na basen od paru lat i zawsze tak było, chodzę z dzieckiem wiec nam zawsze długo schodzi i nigdy nie dopłacam chyba ze posiedzę w basenie dłużej wiadomo i od zawsze się dopłaca za przekroczony czas. Tak zarabiają na gapach które nie wiedza ze jest coś takiego jak zatrzymywacz czasu przy suszarkach do włosów.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka