Dodaj do ulubionych

Przedszkole Złota Rybka ul. Kopijników

24.06.12, 17:38
witam, czy ktoś coś słyszał o tym przedszkolu? wygląda ciekawie, ale chętnie poznam opinie rodziców, których dzieci maja okazję tam chodzić lub też innych osób, które mają jakieś info na temat ww.
Edytor zaawansowany
  • Gość: ren IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.06.12, 23:20
    też czekam na opinie,też mi się podoba ale nie mogę żadnych opini znależć,a chciałabym tam córeczkę zapisać
  • Gość: ren IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.06.12, 23:21
    zszokowała mnie tak niska cena przedszkola,szukam gdzie są haczyki
  • tucharzenka 25.06.12, 10:36
    Gość portalu: ren napisał(a):

> zszokowała mnie tak niska cena przedszkola,szukam gdzie są haczyki

No właśnie... aczkolwiek rozmawiałam z właścicielką i wytłumaczyła, że po pierwsze są we własnym budynku na własnym terenie wieć nie muszą płacić za wynajem, po drugie działają od roku i zależy im żeby sobie wyrobić renomę. Na pewno pojadę tam żeby się na własne oczy przekonać i porozmawiać. A przy okazji jeszcze jedno pytanie - czy prywatne przedszkola powinny być gdzieś zarejestrowane? jakieś instytucje chyba muszą sprawować kontrolę ....
  • Gość: Asia IP: *.play-internet.pl 16.04.14, 13:48
    Witam,

nie ma haczyków, poza tym że wycieczki pozaprzedszkolne sa odpłatne. Jedzenie pycha i dokładek ile dziecko zapragnie, dużo zajęc dodatkowych. Mogę polecić bo syn tam chodzi i jesteśmy zadowoleni:)
  • Gość: anita IP: 89.174.181.* 18.05.17, 14:07
    Cena niska, więc zwolnili Dyrektorkę, która wszystko super prowadziła i organizowała. Teraz dramat, szukamy innej Placówki, z wizją długoterminową, a nie partyzantka.
  • Gość: andzia IP: *.dynamic.chello.pl 19.05.17, 14:49
    Też jestem tego zdania. Pani Danuta była gwarantem jakości edukacji. To ona wprowadziła wszystkie innowacyjne programy i metody. Właściciele nie dali ani Jej a nam możliwości podziękowania i pożegnana. To wyjątkowy brak kultury ze strony właścicieli i wdzięczności za wszystko, co zrobiła Pani dyrektor dla przedszkola, a przede wszystkim dla naszych dzieci.
    Andzia
  • Gość: mama IP: *.dynamic.chello.pl 21.05.17, 20:07
    Jestem zszokowana, że zwolniono Panią Dyrektor !!! Edukacja naszych dzieci jest teraz pod wielkim znakiem zapytania. Pani Danuta zasługiwała na to, by przynajmniej dać Jej dokończyć rok szkolny, a nam możliwość pożegnania i podziękowania Jej. Właściciele nie potrafili docenić pracy i wysiłku, czego dowodzi chociażby brak właścicieli na wszelkich imprezach okolicznościowych organizowanych w przedszkolu. Wstyd !!!
  • sibeliuss 25.06.12, 08:30
    forum.gazeta.pl/forum/f,36264,Zielona_Bialoleka.html
    --
    W życiu wszystko jest pożyczone
  • Gość: ren IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.06.12, 16:19
    dziś sprawdziłam złota rybka jest przedszkolem zarejestrowanym i jest wpisane do wydziału ewidencji przedszkoli posiadajacych uprawnienia szkół publicznych
  • tucharzenka 25.06.12, 21:54
    ja też dziś sprawdziłam - są zarejestrowani. Może w czwartek uda mi się podjechać na bezpośredni rekonesans. Jak na razie coraz bardziej sie przekonuje.
  • karal4 27.06.12, 15:47
    Witam, zapisałam tam mojego synka. Przekonała mnie niska cena, zadbane sale, własna kuchnia i szczegółowa rozmowa z Panią Właścicielką. Mam nadzieję, że się nie zawiedziemy, ale chętnie poznam opinię Rodzica, którego dziecka już tam uczęśzcza.
  • Gość: aaa IP: *.tktelekom.pl 03.08.12, 18:47
    Ja nie zapisałam tam swojego dziecka bo nie podobała mi się jedna z Pań grupy docelowej mojego dziecka niestety, ale to jest chyba ważne.
  • Gość: ren IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.08.12, 00:12
    nie rozumiem,jak Ci się nie podobała skoro nie zapisałaś dziecka i ono tam nie chodzi to po czym to stwierdziłaś? po minutach czy po jej wyglądzie\ bo nie kaman!!!
  • Gość: mama IP: *.jmdi.pl 17.08.12, 09:38
    nie mam dobrego zdania o tym przedszkolu. zapisując dziecko miałam powiedziane, że sierpień będzie dla niego okresem adaptacyjnym, że może przychodzić na 2-3 godziny, zapoznac się z zabawkami, zwyczajami, paniami itd, niestety już pierwszego dnia panie mnie poprosiły wraz z panią dyrektor, abym wyszła zostawiając dziecko, co skończyło się godzinną histerią, o której później mówiły, że bały się, że dziecko dostanie depresji, i, że sobie nie poradzą, drugiego dnia byłam z synkiem 3 godziny i...szok. drugie śniadanie składało się z owoców...kilku brzoskwiń pokrojonych w paski i każde dziecko dostawało taką cząsteczkę do ręki. Następnie spacerek: Upał, dzieci na tym "ogródku" i nikt im nie dał picia... dodam, że moje dziecko ma problemy z nerkami, i musi być nawadniany, co zostało wpisane w karcie i panie były o tym poinformowane. kolejny punkt programu obiadek...Boże zlituj się nad tymi dziećmi, ilość jak dla mróweczek, zupa i drugie danie dramat, kasza gryczana łyżeczka od zupy, cząsteczka ugotowanego kalafiora i do tegi pierś z kurczaka a raczej plasterek piersi. Trezciego dnia umowa została anulowana, bo dziecko zostało na siłę wprowadzone do sali, zaczął płakać i pani wyprowadziła go od razu, bo jak powiedziała nie wie co ma zrobić... no cóż, to nie świadczy najlepiej o przedszkolu. Nie rozumiem, jak można obiecywac miesiąc adaptacyjny i nie wywiązywac się z tego. Teraz chodzimy do innego przedszkola w którym nie ma kłopotu. Panie nieco starsze od tych ze złotej rybki z doświadczeniem potrafią zając dziecko, nawet to płaczące, nie robią nic na siłę, ogródek jest dużo większy z drzewkami, jest troszkę cienia, są owoce i napoje bez limitu, można przychodzić z dzieckiem tak długo jak maluch tego potrzebuje, porcje żywieniowe są bez ograniczeń, i cena, no cóż raptem o 100 zł wyższa od tej całej "rybki"
  • Gość: Iza IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.08.12, 12:09
    Pani, ktora wyprowadza placzace dziecko, bo "nie wie, co ma z nim zrobic" to jakas porazka pedagogiczna i w zyciu bym takiej nie zaufala.
  • Gość: michalina IP: *.play-internet.pl 21.08.12, 16:00
    WITAM. ZUPEŁNIE NIE ZGADZAM SIĘ Z PANI OPINIĄ. MOJE DZIECKO UCZĘSZCZA JUŻ DO TEGO PRZEDSZKOLA PÓŁ ROKU I JESTEM BARDZO ZADOWOLONA. NIGDY NIE PRZYCHODZI GŁODNE. WYDAJE MI SIĘ ŻE JEST PANI MOCNO PRZEWRAŻLIWIONA A POZA TYM TO JAK PANI CHCE ODZWYCZAIĆ DZIECKO SIEDZĄC Z NIM? CO TO ZA PRZEDSZKOLE DO KTÓREGO TERAZ PANI WYSŁAŁA DZIECKO? DLA DOROSŁYCH?
  • Gość: Aga IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 01.02.17, 23:39
    A może to takie przedszkole, w którym spędza się czas razem z mamą?;)
  • ng13 28.08.12, 13:13
    Witam, moja corka chodzi do tego przedszkola od sierpnia i juz sie zastanawiam zeby to zmienic. Czy moglaby Pani napisac do jakiego przedzszkola teraz chodzicie i Pani opinie na temat tego przedszkola .Dziekuje
  • Gość: mamusia IP: *.204.101.120.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 28.08.12, 22:41
    Witam. Moje dziecko chodzi do tego przedszkola i jestem bardzo zadowolona. Bardzo chętnie do niego przychodzi , w domu pyta o Ciocie, i nigdy nie przyszedł głodny, wiadomo małe dzieci nie jedzą dużo wiec nie rozumiem, może Pani patrzyła pod względem swoich możliwości.
  • Gość: Joanna IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.09.12, 11:45
    Obejrzałam przedszkole na stronie internetowej, zadzwoniłam a potem przyjechałam zobaczyć na własne oczy. Na razie wszystko mi się podoba: jest blisko, mają własną kuchnię, duże słoneczne sale (byłam w innym przedszkolu - ciemny pokój z malutkimi oknami) i dużo zajęć dodatkowych a to wszystko w cenie 550zł i podobno ma być ona utrzymana. Koleżanka ma dziecko w ciuchci i płaci 2 razy tyle. Za kilka tygodni porównamy nasze opinie. Szczególnie podoba mi się jedna wychowawczyni i również przypadła do gustu mojemu szkrabowi. Będę Was informowała :-)
  • Gość: tata IP: *.play-internet.pl 16.10.12, 21:08
    Witam zapisałem swojego synka do tego przedszkola i powiem jedno w żadnym wypadku nie polecam pamiętam te płacze przy zostawianiu i odbieraniu
    (w obecnym przedszkolu tego nie ma wręcz przeciwnie chodzi z uśmiechem) a przede wszystkim wiem jedno dopiero po 5 miesiącach od uczęszczania tam mojego synka on przestał bać się toalety dodam jeszcze ze przed tym przedszkolem nie miał z tym problemu jeszcze raz mowie głośno proszę uważać!!!
  • Gość: ad IP: *.warszawa.vectranet.pl 06.12.12, 22:48
    Moje dziecko chodzi od sierpnia, zupełnie nie zgadzam się że w przedszkolu jest słabe jedzenie, że Panie są złe, że dzieci płaczą bo jest coś nie tak z przedszkolem, że dzieci boją się toalety?? co za bzdura?? Dzieci muszą się przyzwyczaić, na początku płaczą, to jest naturalne. Pani przytulają dzieci, zabawiają, noszą na rękach. Może powinniście sobie wynająć nianie a nie narzekać? Panie mają na głowie naście dzieci a nie tylko Wasze jedno. Najłatwiej jest pochopnie obsmarować. Nie spotkałam jeszcze tak życzliwych i oddanych cioć, moje dziecko pomimo, że czasami rano płacze, ale zawsze twierdzi nawet w płaczu, że ciocie są przemiłe, a przedszkole fajne, ale tęskni za mamą i dlatego płacze...co jest zrozumiałe, a na pewno nie jest to w żaden sposób wina przedszkola, czy Pań. Może mamy powinny same więcej czasu poświęcić dziecku i trochę poduczyć a nie pisać takie bzdury?? ciekawi mnie co dajecie swoim dzieciom na drugie śniadanie? skoro owoce są nie do przyjęcia? śniadanie ok.8.30, drugie o 10, obiad o 12.30...no tak najlepiej zapchać dziecko chlebem przed obiadem? teraz wiem, dlaczego tak dużo jest dzieci z nadwagą ;) wg mnie jedzenie jest ok, ilość oraz czas podawania także....najlepiej byłby wg Pań nałożyć cały talerz, a później niech się marnuje....jak moje dziecko chce dokładkę to zawsze dostanie, więc nie wiem jaki jest problem w ilości jedzenia? Byłam kilka razy z dzieckiem w przedszkolu, widziałam zajęcia, wiedziałam obiad i często rozmawiam z wychowawczyniami i nie zauważyłam aby coś było nie tak! wręcz przeciwnie chcę aby moje dziecko zostało tam do momentu pójścia do szkoły. JA Z CAŁYM SERCEM POLECAM TO PRZEDSZKOLE! JEST ŚWIETNE, DZIECKO CODZIENNIE UCZY SIĘ CZEGOŚ NOWEGO, POZNAJE CYFERKI LITERKI, PANIE DBAJĄ, UCZĄ, ANGIELSKI TAKŻE JEST NA POZIOMIE, DZIECKO Z KAŻDYCH ZAJĘĆ PRZYNOSI NOWE SŁÓWKA. DZIECKO NIGDY NIE NARZEKA, CHODZI CHĘTNE.
  • Gość: Rodzice IP: *.warszawa.vectranet.pl 09.12.12, 11:37
    W pełni się z Panią zgadzam. Teraz tyle się słyszy o złych rzeczach jakie dzieją się w żłobkach/przedszkolach, a ja o której bym nie przyszła po córkę zawsze jest zajęta jakąś zabawą. Chętnie przychodzi do przedszkola, nawet gdy była chora to mówiła, że tęskni za ciociami. Owszem początki były trudne. 3 pierwsze dni przy zostawianiu bardzo płakała, ale zawsze panie brały ją na ręce, przytulały (co mnie uspokajało), a gdy po nią przyjeżdżaliśmy nie było śladu po porannych łzach. Myślę, że bardzo nam pomogła zorganizowana przez właścicieli adaptacja. Ciocie przygotowały super zajęcia, w które były zaangażowane zarówno dzieci, jak i rodzice. Teraz córka chodzi do grupy pani prowadzącej, co zapewne jej pomogło, ale drugą ciocie też bardzo polubiła. Dla mnie ogromnym plusem jest obecność na sali dwóch pań. Podoba mi się też ilość zajęc dodatkowych, co ważne bez dodatkowych opłat. W Złotej Rybce panuje domowa atmosfera, na Mikołaja dzieci dostały piękne prezenty od przedszkola. Gdy mówiłam o tym znajomym byli zaskoczeni, gdyż niemal wszędzie na ten cel zbierane były dodatkowe pieniążki. Oby tak dalej!
  • Gość: Ewa IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 20.06.13, 15:06
    Witam, moja córka chodzi do tego przedszkola od stycznia 2012. Z rozmów z dzieckiem i moich obserwacji mogę powiedzieć tylko jedno. Bardzo fajne przedszkole! Co ważne dla mnie ;Córka uwielbia ciocie i chętnie rano wstaje do przedszkola.Następne plusy to; własna kuchnia, dwie wychowawczynie na grupę 15-20 dzieciaczków,śliczne czyściutkie sale ,bardzo dużo zabawek,no i oczywiście niska cena. pozdrawiamy ciocie z grupy Delfinki.
  • Gość: młody IP: *.dynamic.chello.pl 13.07.13, 12:24
    A jak Wam się podoba nowa pani dyrektor?
  • karal4 14.07.13, 15:00
    a coś się zmieniło? jestem nie na bieżąco!
  • Gość: młody IP: *.dynamic.chello.pl 19.07.13, 09:33
    Jest nowa pani dyrektor. Pani Dorotka przeszła do filii "pszczółka maja" a do rybki przyszła nowa. Jestem ciekaw waszego zdania na jej temat.
  • Gość: aaaa IP: 212.244.151.* 19.07.13, 09:38
    Dorotka? to kto to jest Monika Krasnodębska i Małgorzata Krasnodębska Krupa ? Osoby te widnieją jako założyciele przedszkola, więc zakładam, że są i dyrektorami, czy się mylę?
  • Gość: młody IP: *.dynamic.chello.pl 19.07.13, 12:07
    właściciele nie muszą być z wykształcenia pedagogami. Dlatego 99% przedszkoli zatrudnia dyrektorów.
  • Gość: młody IP: *.dynamic.chello.pl 19.07.13, 12:11
    Swoją drogą puszczacie dzieci do przedszkola nie wiedząc jak wygląda struktura przedszkola??!!
    p. Dorotka jest świetną wychowawczynią jak i dyrektorką.
  • Gość: aaaa IP: 212.244.151.* 19.07.13, 12:13
    dyrektor nie musi być pedagogiem i nie rozumiem co może się zmienić w przedszkolu skoro właściciel się nie zmienił...i co może się podobać w Pani która pełni rolę niby dyrektora ( nie mającego wiele do powiedzenia) Niby dyrektorem rozumiem była jedna z Cioć z Muszelek? Nie rozumiem porównywania tych Pań...i pytania co może się w nich podobać albo i nie....
  • Gość: aaaa IP: 212.244.151.* 19.07.13, 12:28
    aha do "młody" ..."nie wiedząc jak wygląda struktura przedszkola" co za bzdura można się pośmiać! nie dla struktury wybieram przedszkole, dziecko zapisałam do przedszkola po odbyciu zajęć adaptacyjnych po wielu rozmowach z wychowawczyniami i Panią właścicielką, nigdy nie miałam do czynienia z Panią niby Dyrektor! Swoją drogą co za Pani Dyrektor i co ona wnosi do przedszkola, skoro zgłasza się jej problem a ona wysyła do właścicieli?? Człowieku pogrążasz się z tymi pytaniami, zastanów się zanim coś napiszesz, chyba faktycznie jesteś młody, skoro dla Ciebie ważne jest sprawdzenie "struktury" niż tego jakie dziecko ma wychowawczynie, jak właściciele podchodzą do przedszkola, jak się dziecko czuje. Dyrektor to pro forma, nic nie wnosi, nic nie zmieni, jest bo jest w papierach i tyle...Jak widać przedszkole jest świetne bez Pani Dyrektor i całej struktury....
  • Gość: młody IP: *.dynamic.chello.pl 19.07.13, 12:47
    Cyba się nie zrozumieliśmy. Nie chciałem być ani złośliwy ani nie miły. Pierwsze moje pytanie było co sądzicie o nowej pani Dyrektor. Wiem że Dyrektor to tylko obowiązek, ale w złotej rybce pełni również rolę wychowawczyni. I nie tylko muszelek, ale gdy wszystkie dzieci są na dworku to nowa pani się również nimi opiekuje.
  • Gość: Jedna z mam IP: *.dynamic.chello.pl 29.07.13, 16:18
    Co do nowej Pani dyrektor to jeszcze jej nie poznałam, gdyż przez cały miesiąc moje dziecko nie uczęszcza do przedszkola. Mam nadzieję że będzie tak jak zawsze a może nawet i lepiej. Co do Cioci Doroty to nie miałabym takiego zdania. Zawsze jak moje dziecko było jeszcze na korytarzu z Muszelkami to był wielki płacz jak ciocia Dorota była na 7. Do innych cioć wchodziła córka bez zastrzeżeń. Pozdrawiam mocno obie Ciocie z Raczków :)
  • Gość: maaamaa IP: *.31.97.232.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 06.08.13, 23:08
    Ja również tak uważam, moja córka również nie chciała wchodzić gdy była Ciocia Dorota. Gdy tylko ją zobaczyła zaczynała płakać, też w domu mówiła zawsze miło o WSZYSTKICH ciociach a nigdy o Cioci Dorocie. Poza tym moje zdanie jest takie : Zaczyna mi się nie podobać że tak często zmieniają się Panie opiekujące grupą. Co chwile poznaję nową Panią. Co dzieci się przyzwyczają to zaraz zmiana. Czym to jest spowodowane? Co do zasad to chyba nic się nie zmieniło z nową Panią Dyrektor.
  • Gość: mama IP: 212.244.151.* 07.08.13, 09:18
    a w której grupie zmieniają się tak ciocie? W delfinkach są cały czas te same (tylko jest zastępstwo do połowy września jednej z cioć) z tego co wiem w żabkach są też cały czas te same....
  • karal4 07.08.13, 12:41
    Warto byłoby zasygnalizować właścicielom nasze wątpliwości. Powinni bardziej liczyć się z Rodzicami, w końcu chodzi o nasze dzieci. Często miałam wrażenie zbywania mnie w istotnych sprawach funkcjonowania przedszkola.
  • Gość: maaamaa IP: *.180.15.191.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 07.08.13, 23:07
    W raczkach zmieniły się chyba 3 Panie, w Muszelkach teraz znów jakaś nowa Pani , w delfinkach podobno na zastępstwo a jak to się skończy nie wiadomo. Racja tylko w żabkach Panie te same.
  • Gość: zadowolona IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.08.13, 12:22
    A moim zdaniem fajne te nowe ciocie :-) wnoszą dużo nowych pomysłów i świeżości do przedszkola !
  • Gość: maamaa IP: *.205.0.183.dsl.dynamic.t-mobile.pl 09.08.13, 22:14
    Może i fajne ale jak dziecko się przyzwyczai i nagle zmiana to znów nie chce przychodzić i ciężko jest mu się oswoić z nową Panią. Mam nadzieję że już żadnych zmian nie będzie.
  • Gość: ala ma kota IP: *.dynamic.chello.pl 24.08.13, 12:12
    I znów kolejna zmiana. Odeszła Ciocia Emilka. Moim zdaniem najlepsza z najlepszych. Dzieci w niej były zakochane. Zastanawiające są te zmiany. Może warto by było sprawę przedstawić w kuratorium oświaty.
  • Gość: Re IP: *.205.2.77.dsl.dynamic.t-mobile.pl 24.08.13, 14:38
    Może to tylko Pani ma takie zdanie o tej cioci. Właściciele sami wybierają sobie grono najlepszych.Z tego co słyszałam, nikt jej nie wyrzucał. Inne ciocie też są fajne i kochane !!!!!!!!!!!
  • Gość: A IP: *.home.otenet.gr 25.08.13, 18:08
    Kuratorium? czy Pani oby nie przesadza? może proszę zabrać dziecko do innego przedszkola, gdzie się Ciocie nie zmieniają a nam dać szansę aby zadowolone dzieci i mamy zostały w tym co jest...Jak dla mnie normalne jest, że ludzie zmieniają prace! Pani myślę, że też dla swojego dobra i wygody zmienia,a nie dla dobra Pani dziecka. Ciocie nie są zobowiązane, że do końca już muszą pracować w tym przedszkolu, jest to Prywatne przedszkole, gdzie kobiety te nie mogą robić awansów zawodowych przez co ich skromne pensje nie wzrastają...szukają więc po zdobyciu jakiejś praktyki czegoś innego...normalka nie ma się czemu dziwić....a z tym kuratorium to nieźle Pani pojechała...
  • karal4 25.08.13, 19:19
    Mnie osobiście nie podobają się zmiany wychowawców. Dzieci wolą stałość, szczególnie jeśli jest w najlepszym wydaniu. A racją jest, że jeśli pracodawca nie szanuje pracownika (tu pod różnym względem) to oni odchodzą.
  • Gość: mama IP: 213.158.221.* 25.08.13, 20:35
    ...a może to pracownik nie szanuje pracodawcę ? Jeśli się komuś nie podoba, to zawsze może swoje dziecko zabrać. Ja jestem zadowolona i dziecka nie zabiorę.
  • karal4 25.08.13, 21:15
    Warto zapytać u źródła; różne krążą opinie na powyższy temat.
  • Gość: Re IP: *.31.57.241.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 25.08.13, 22:36
    ,, Korzenie wiedzy są gorzkie, ale jej owoce słodkie"
    Arystoteles
  • Gość: mama IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.10.13, 13:51
    mnie osobiście bardzo nie podobają się te zmiany uważam, że to świadczy tylko o właścicielach, a może o wynagrodzeniach tych Pań.....Mój syn nie chce teraz chodzić do przedszkola bo boi sie nowych cioć.......
  • Gość: mama2 IP: *.warszawa.vectranet.pl 21.10.13, 14:41
    Moje dziecko także nie chce chodzić, codziennie pyta jaka będzie ciocia. Jak przyprowadzam widzę, że nie tylko u mnie to się dzieje. Co mnie ostatnio tez drażni, to to, że dzieci nie wychodzą do na dwór, jest ciepło a one siedzą non stop w zamkniętych pomieszczeniach, szczególnie muszelki, dzieci są tam notorycznie chore - ale tutaj to już nie tylko wina przedszkola ale i rodziców. Jak tak dalej dłużej będzie to nie sądzę, aby rodzice trzymali tam dzieci. Cena za przedszkole w takiej lokalizacji wcale nie jest niska, rozumiem, gdyby miejsce było atrakcyjne..cena wzrasta a warunki się pogarszają. Co mnie irytuje : jedzenie, codziennie na podwieczorek same tłuste jedzenie....TŁUSTE MAKSYMALNIE oraz brak wody na co dzień do picia. Nie każde z dzieci lubi pić rozcieńczane soki. Być może dziewczyny te mało zarabiają, ale myślę, że jest pewnie jeszcze coś o czym nie wiemy...jest to szkoła przetrwania dla tych Pań...nie sądzę aby zarabiały więcej niż 1800 zł, a kto za to przeżyje miesiąc? tym bardziej, że chyba większość z tych Pań jest spoza Warszawy i jest to ich pierwsza praca. Najszybciej jak mogą ją zmieniają, żeby móc normalnie żyć....niestety ale nie da się długo żyć tylko pracą i miłością do naszych dzieci...trzeba coś jeść...
  • Gość: mamamija IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.10.13, 10:04
    kobieto dzieci wszędzie chorują, a co dopiero w przedszkolu. Moje dziecko chodzi do tego przedszkola od lipca i mam porównanie z państwowym. Jak komuś jest tu źle, to niech idzie tam, skąd ja przyszłam.
    Pozdrawiam wszystkie ciocie, nie przejmujcie się tymi wpisami
  • Gość: ssss IP: *.warszawa.vectranet.pl 22.10.13, 10:09
    chorują? tzn, że moje przyprowadzane zdrowe ma non stop przynosić choroby bo mądre mamy posyłają chore dzieci do przedszkola? BZDURA! nie ma żadnego znaczenia czy prywatne czy państwowe, chore dzieci powinny siedzieć w domu, a nie w przedszkolu i roznosić zarazki, mało tego, męczyć się z katarem i kaszlem!!! TO SIĘ NAZYWA ODPOWIEDZIALNOŚĆ RODZICÓW! ŻAŁOSNE!!!! Moje dziecko chodzi znacznie dłużej niż od lipca.
  • Gość: mamamija IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.10.13, 11:52
    To rodzice chorych dzieci nie macie rozumu, czy co, skoro to robicie ! Moje dziecko przyszło do przedszkola po 2 tyg. kuracji zastrzyków i teraz ma być znów chore, bo mamuśka posyła chore dziecko do przedszkola, niech się weźmie za siebie i za dziecko !!!!
  • Gość: mama IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.10.13, 19:55
    Ja sie poważnie zastanawiam nad zabraniem dziecka z tego przedszkola gdyż nie chce zostawać z nowymi ciociami i także ciagle jest chore. W tej sytuacji nie opłaca mi się płacić za przedszkole, do którego dziecko rzadko chodzi. Co do jedzenia to mojemu dziecku bardzo smakuje i często je chwali, ale to niestety jedyny plus ostatnio tego przedszkola....
  • Gość: Re Re IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.10.13, 20:00
    A juz myslałam, ze znalazłam dla swojej córeczki fajne przedszkole........., ale niestety........
  • Gość: aaa IP: *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl 22.10.13, 20:57
    co Wy panie piszecie ? ciocie są winne temu, że wam dzieci chorują ?????????????????
    idźcie z tym do lekarza, a innym dajcie żyć ! wstyd !!!!!!!!!!!!!!
  • Gość: tato IP: *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl 22.10.13, 21:08
    Co za durnoty, aż czytać się nie chce ! Dziecko może chorobą zarazić się wszędzie, tak jak i dorosły, a ciocie też, od dzieci.Pani dziecko może ma słabą odporność, może trzeba dziecko przebadać.
  • Gość: sss IP: *.warszawa.vectranet.pl 22.10.13, 22:50
    Czytam i nie wierzę....kto tu napisał, że dzieci chorują przez ciocie??? widzę wpis, że przez mamy które są nieodpowiedzialne....Zanim kogoś wyśmiejecie to przeczytajcie dobrze....
  • Gość: Zadowolona :) IP: *.dynamic.mm.pl 23.10.13, 17:05
    Ciocie się zmieniają. Taka kolej rzeczy, pewnie są różne powody. A teraz sytuacja wygląda na unormowaną :) Wiele dzieci moze miec problem z roztaniem rano, ważne, że popołudniu są radosne. Często rodzice wręcz czekają na dzieci, bo te nie chcą isc do domu. Gdyby przedszkole było złe to nie byłoby w nim kompletu dzieci. Ja poleciłam koleżance, dzwoniła i nie ma miejsc, ani u dzieci z 2009 ani z 2010. Jest za to spora lista rezerwowych,a to o czymś świadczy :) Ja się cieszę, że moje dziecko może tu chodzic
  • Gość: mama IP: *.30.72.23.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 23.10.13, 21:21
    Moje dziecko już rok czasu chodzi do tego przedszkola. Z tego co wiem jest w grupie gdzie jeszcze nigdy nie zmieniły się ciocie, są od samego początku powstania grupy. Moje dziecko jest zadowolone ,czasem ma gorszy dzień i nie chce iść do przedszkola ale tylko dlatego ze chciało by zostać w domu i pooglądać bajki, jak wie że idziemy do pracy i nikogo nie bedzie bez problemu idziemy. Bardzo kocha swoje ciocie i to najważniejsze, widać od Pań dużo miłości, na jedzenie nie narzekam, ponieważ nigdy mi nie powiedziało że coś było nie dobre.Co do choroby zawsze jestem poinformowana o jakiś wirusach, a z tego co wiem ciocie sygnalizują rodzicom choroby ich dzieci i proszą o pozostawienie w domu na parę dni.Jestem naprawdę zadowolona z przedszkola i jak najbardziej polecam .
  • Gość: mama IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.10.13, 19:46
    Mnie niestety taka kolej rzeczy jak częsta zmiana cioć niestety nie cieszy i nie do końca jest oczywista... a to że przedszkole ma komplet dzieci jest z pewnoscią zasługą również ceny, która zresztą się zmieniła. Martwi mnie jednak to jak ciężko moje dziecko znosi zmianę cioć i przykro mi jest go zostawiać na siłę płaczącego ;-(mam nadzieję, że sytuacja sie trochę unormuje...
  • Gość: sąsiedzie IP: *.dynamic.chello.pl 25.10.13, 12:09
    Witam. Albo czytam o innej placówce albo za mało się interesuje przedszkolem. Jak dla mnie przedszkole jest idealne pod każdym względem. Mój bąbel chodzi BARDZO chętnie. Wraca szczęśliwy, najedzony i uśmiechnięty. Fakt. Może było kilka zmian cioć, ale to jest życie. Jednemu pasuje praca, drugiemu nie. Co do obecnych Pań wychowawczyń jestem bardzo zadowolony. Bardzo podobają mi się również zmiany wprowadzone przez Panią Dyrektor. Chyba przyznacie mi państwo rację, że zmiany są pozytywne, a na pewno dobrze wpływają na bezpieczeństwo oraz wychowanie naszych pociech. Nareszcie są zebrania na których można konkretnie się dowiedzieć co w Złotej Rybce się dzieje. Nabrało to wszystko ładu i składu. Pozdrawiam i Gorąco Polecam przyszłym Rodzicom.
  • Gość: tata IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.10.13, 15:21
    Niestety nie miałem okazji poznać Pani Dyrektor...,ale rozmawiajac z rodzicami z grupy mojego synka nie spotkałem się z ich pozytywnymi opiniami na temet tej Pani
  • Gość: zainteresowany IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.10.13, 15:58
    Zgadza się, pani Boże - Bożenka niewielu osobom przypadła do gustu . . .
  • Gość: Re IP: *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl 25.10.13, 17:30
    jak tak będziecie źle Państwo pisać o tych paniach, to w końcu same odejdą i nikt nie zachce uczyć nasze dzieci, łatwo kogoś krytykować !!!!!!!!!
  • Gość: mam IP: *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl 25.10.13, 17:37
    Jeszcze się taki nie urodził, co by każdemu dogodził. Święta prawda.
  • Gość: bleble IP: *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl 25.10.13, 19:21
    Zastanawiam się dlaczego TYCH NIEZADOWOLONYCH RODZICÓW dzieci chodzą do tego przedszkola, nie maja odwagi zabrać, a mają odwagę źle pisać ! Wstydziliby sie ! Może my ich ocenimy !!! Wszystkie ciocie są Fajne i CIOCIE nie przejmujcie się !!!!
    Kochajcie NASZE DZIECI, bo one WAs kochają !!!!!!!! Pozdrawiam Wszystkich zadowolonych rodziców !
  • Gość: bbbbb IP: *.warszawa.vectranet.pl 25.10.13, 19:28
    dobre, tylko nie zauważyłam, żeby ktoś tu źle pisał o ciociach...proponuję czytać ze zrozumieniem...
  • Gość: bleble IP: *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl 25.10.13, 21:28
    czytam uważnie, dyrkę też dzieci ciocią nazywają i widziałam, jak się do niej przytulają
  • Gość: Aga IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 30.10.13, 12:13
    Ja bardzo cenie sobie zmiany wprowadzone przez Panią Dyrektor jest pożądek i wszystko jest dopięte na ostatni guzik .Dzieci chętnie chodzą do przedszkola i są bardzo zadowolone !!!!!!!!Pani Bożenka zna dzieci i nimi się interesuje z rodzicami często rozmawia o dzieciach i o tym co dzieje się w przedszkolu.Ciocie współpracują z rodzicami. Jestem bardzo zadowolona i polecam to przedszkole!!!!!!!!!!!
  • Gość: jaaaaaa IP: *.dynamic.chello.pl 20.11.13, 22:49
    I co????!!!!! Znowu się zesrało!!!! Porażka z tym przedszkolem!!!! ehh
  • Gość: aaaa IP: *.warszawa.vectranet.pl 20.11.13, 22:53
    a co się stało?
  • Gość: ble IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.11.13, 14:03
    I co? Znowu smród od autora z muszelek!!!!!!!!!!!
  • Gość: aaaaaaaaa IP: *.warszawa.vectranet.pl 21.11.13, 14:06
    ??????????????????
  • Gość: ajajaj IP: *.dynamic.chello.pl 30.11.13, 18:47
    A co muszelki mają do tego????
  • Gość: mama IP: *.warszawa.vectranet.pl 10.12.13, 14:08
    Z tym przedszkolem to jedna wielka lipa, Pani Dyrektor już nie ma ( zrobiła porządek i wyleciała- bo pewnie za dużo zarabiała). Zmiany wśród nauczycieli to jedna wielka porażka. Czas chyba zabierać dziecko!
  • Gość: ajajaja IP: *.dynamic.chello.pl 14.12.13, 17:47
    Dla nowych roczników!!! Typowa przechowalnia. Zapomnijcie o więziach między ciociami a dzieckiem. Tyle zmian to nawet w rządzie nie ma:( Ciekawe jaki jest tego powód:( Tu nie liczy się pracownik a liczą się chyba zyski dla właścicieli. Nawet Pani Dyrektor odpuściła mimo iż wydawała się być kobietą z piekła rodem, ale jakże (moim zdaniem) uczynną dla przedszkola. Dla właścicieli!!!!! Zabawki to nie wszystko!!!!!!!! Dobry personel zastąpi wydawanie kasy na pierdy. Dotacje Dotacje Dotacje. Może powinien się ktoś temu przyjrzeć z bliska. A perfumy właścicielki czuć nawet przy toruńskiej!!!!!
  • Gość: rodzice IP: *.147.170.236.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 14.12.13, 19:20
    Przepraszam, moje dziecko chodzi już prawie 1,5 roku do tego przedszkola, ciocie się nie zmieniły ANI RAZU. Kochają dzieci i dzieci kochają je. To widać na odległość. Nie jest to żadna przechowywalnia, kiedy jest zabawa to jest ,ale dzieci bardzo dużo się uczą i bardzo dużo wynoszą z tego przedszkola. Można w każdym momencie dnia wejść i zawsze robią coś ciekawego. Komu się nie podoba to niech zabierze do innego przedszkola np. do państwowego gdzie jest 30 dzieci i tam nie ma więzi miedzy nauczycielkami a dzieckiem. Z tego co wiem zmiany w kadrze pedagogicznej nie są zależne od właścicieli. JESTEM BARDZO ZADOWOLONA Z TEGO PRZEDSZKOLA
  • Gość: :) IP: *.dynamic.mm.pl 16.12.13, 19:56
    Tam gdzie nie ma zmian, tam jest więź. I o to właśnie chodzi!!! Pozdrawiam Żabki :)
  • Gość: aaa IP: *.free.aero2.net.pl 02.01.14, 20:34
    a czyja to wina że są zmiany? może faktycznie jest coś nie tak w tym przedszkolu,
  • Gość: mama IP: 93.154.173.* 02.01.14, 21:56
    zmiany są bo panie które tam pracują nie zarabiają dużo, może 1700, nie wszystkim to pasuje więc szukają czegoś innego i odchodzą. Za takie pieniądze nie da się wyżyć w Wawie, niestety rzeczywistość jest okrutna. Ale gdyby pracodawcy inaczej podchodzili do swoich pracownic to inaczej by to wyglądało. Więc nie zdziwmy sie jak ktoś kolejny zrezygnuje
  • Gość: llllllllllll IP: *.xdsl.centertel.pl 02.01.14, 23:47
    Strasznie mnie irytują te maile wysyłane przez Panią Dyrektor, totalna bezmyślność z strony tej Pani...życzenia na 2011 rok....wieczne błędy...jakieś linki bez możliwości otwarcia, nakazy logowania w google +....beznadziejne upiększanie zdjęć, które są w beznadziejnej jakości i rozmiarze....po jaką cholerę to wszystko? Było dobrze, po co te beznadziejne zmiany?? komu to potrzebne, może ta Pani nie ma co robić. ? to sobie obrzydliwe ramki do zdjęć porobi? Może pomyliła fach? Coraz gorzej...
  • karal4 14.03.14, 07:49
    Przedszkole planuje podnieść cenę czesnego, aż o 100 zł. To bardzo dużo. Warto się tym zainteresować.
  • Gość: tata IP: *.warszawa.vectranet.pl 14.03.14, 09:13
    Jestem już tak na nich zła....celowe działanie....myślałam, że zostawię dziecko na przyszły rok, ale niestety 700 zł jak za taką lokalizację, za opłatę, stałą ( nawet nie odliczają za nieobecność) to stanowczo za dużo. Teraz cena jest jak w każdym innym przedszkolu na Białołęce ale inne są z lepszą lokalizacją. Opisali na stronie założenia, zajęcia dodatkowe- szczerze mówiąc to jedna wielka improwizacja, większości zajęć po prostu nie ma. Angielskiego nie było z miesiąc, czy ktoś zwrócił nam za to pieniądze? można ładnie napisać..ale co z tego? Tak samo te metody nauczania...nie zauważyłam aby cokolwiek się zmieniło...Zajęcia, które były o 16.30 w czwartki - ile razy? 5 ? za każdym razem jak dziecko chce iść zajęć nie ma. Jak zapisywałam dziecko cena miała nie ulegać zmianie- co najwyżej o jakieś 30-40 zł, podnieśli o 60 bo niby 20 na kartki i kredki....teraz o 100?? Przesada, wydaje mi się, że za 3 lata znikną z rynku jak tak dalej będą działali. Mieli dużo dzieci, bo cena była o 100- 200 zł niższa niż w innych przedszkolach na Białołęce, ale teraz nie mam ochoty na wożenie dziecka w takie miejsce za taką samą cenę co mogę zaprowadzić ...nie opłaca się. Trzeba także dodać, że grupy ewidentnie są przepełnione, szczególnie jak na prywatne przedszkole. Sale jak na taką ilość dzieci małe, wszystko działa na pograniczu prawa. Toalety 2 na 20 dzieci....w Muszelkach wieczny "smród" ...szczególnie w toaletach. Mail do przedszkola zablokowany, nawet nie można im nic powiedzieć....czy tak działa przedszkole? robią co chcą, niby dla dzieci, ale mam wrażenie, że ewidentnie dla pieniędzy.
  • karal4 14.03.14, 10:08
    Mam takie same odczucia i obserwacje. Z tego co slyszalam chca jeszcze powiekszyc liczebnosc grup. W najmlodszej teraz jest 21 dzieci. To juz gruba przesada przy tak malych salach.
  • Gość: tata IP: *.warszawa.vectranet.pl 14.03.14, 11:07
    ewidentnie widać, że sale są przepełnione, nawet sam korytarz, jak jest odbieranych 5 dzieci jest za mały, jak dzieci wychodzą razem nie mają się gdzie pomieścić, spokojnie w przyszłym roku będą mieli połowę mniej, szkoda mi tylko dzieci. Państwowe przedszkola już mają więcej miejsc więc rodzic mimo wszystko zabierze dziecko tam gdzie będzie taniej. Będą mieli duża rotację, ale to ich wybór...., Ja zabieram dziecko do państwowego przedszkola za 180 zł za miesiąc , wiem, ze płacę mniej i mniej mam, ale 700 +dojazdy chodzi czy nie ( a najczęściej nie) to wielkaaa przesada....w państwowym nie ma zajęć, ale tutaj zajęcia tylko NIBY SĄ! więc prawie to samo za 3 -4 raz mniej!
  • Gość: sprawdziłam IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.03.14, 12:56
    Nie wiem po co wypisujesz takie nieprawdziwe informacje na temat ceny w państwowych przedszkolach? Przede wszystkim cena 180zł? Byłam w tym tygodniu w dwóch państwowych na Białołęce i cena wynosi ok 520zł: za pobyt "normalny" czyli do 16.00 lub 17.00 (ja pracuję i nie odbiorę dziecka o 12.00, czyli w bezpłatnym czasie), jedzenie i zajęcia dodatkowe. Sposób w jaki zostałam potraktowana przez dyrektorki zostawiał wiele do życzenia: z łaską, bo one mają na miejsce jednego dziecka 5 chętnych. . . No i na koniec moich żalów nauczycielki a właściwie ich podejście do dzieci- chyba Kara Nauczyciela ich chroni i wiedzą, że nie zostaną zwolnione bo zapał do pracy marny. Średnia wieku 45-50 lat. Ja mam 28 i chyba nadajemy na innych falach. Przypadkowo widziałam podwieczorek - kanapki z dżemem, którego na kanapkach prawie nie było!? Zastanawiam się nad słusznością mojego udziału w tej rekrutacji . . .
  • Gość: tata IP: *.warszawa.vectranet.pl 14.03.14, 14:24
    Moje drugie dziecko chodzi do państwowego i własnie tyle płacę! ok 200 zł miesiąc! Pani są miłe jedna starsza, druga młodsza!
  • karal4 14.03.14, 14:37
    Tak to prawda ceny nieporownywalne. A co do nauczycieli sa rozni, jak wszedzie. W zlotej rybce tez sa lepsi i gorsi. Zajecia w przedszkolach panstwowych odbywaja sie. Za to w naszej rybce ciurkiem odwolywane. Przy takiej cenie, warunkach i lokalizacji pouciekaja dzieci do panstwowych lub innych przedszkoli.
  • Gość: sprawdziłam IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.03.14, 15:48
    Bardzo proszę o adres przedszkola za 180 i za 200zł. Podjadę w przyszłym tygodniu :-)
  • Gość: Przejęty tata IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 17.03.14, 22:03
    Ja już zdecydowałem i zabieram dziecko do państwowego przedszkola za niższą cenę lub do innego, bliższego prywatnego.
    Kiedy moje dziecko było w grupie muszelek z byłymi ciociami, nie chciało wyjść z przedszkola i mówiło że kocha ciocię a kiedy bawiło się w domu opowiadało o cioci, co robiło itd. W tym momencie moje dziecko nie wynosi z przedszkola zbyt wiele. Wręcz się uwsteczniło!!! Jestem tym bardzo zaniepokojony.
  • karal4 17.03.14, 22:24
    Po tych wszystkich uwagach, chyba rozwaze inne przedszkole. Cena za wysoka bedzie jak na ta lokalizacje na pewno znajde cos blizej chocby za wyzsza cene.
  • karal4 20.03.14, 06:26
    Zapraszam do kazdego przedszkoka panstwowego. Teraz takie panuja zasady i wlasnie takie sa oplaty. Kto chce zaoszczedzic kierunek przedszkole panstwowe.
  • Gość: sprawdziłam IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.03.14, 10:30
    Do karal4 - Ponawiam prośbę o adres państwowego przedszkola na Białołęce za 200zł lub 180zł! To chyba cena bez zajęć dodatkowych, wyżywienia i do godziny 12?
  • Gość: eeeeeeeee IP: *.dynamic.vectranet.pl 20.03.14, 11:07
    człowieku, wystarczy pójść do obojętnie jakiego państwowego przedszkola, jakie zajęcia dodatkowe? podobno orientowałeś się w Państwowych przedszkolach, czy może jesteś osobą szczególnie zżytą ze Złota Rybką? Przedszkole państwowe z wyżywieniem do ok 17 godziny nie kosztuje więcej niż 250 zł, jeżeli krócej to taniej. Wystarczy samemu ruszyć głową i policzyć, każde przedszkole ma taką samą cenę. Za zajęcia dodatkowe o ile są przedszkole nie ma prawa pobierać opłat! Jeżeli chcesz wiedzieć ile kosztuje konkretne przedszkole proponuję znaleźć forum o danym przedszkolu, nie tutaj szukasz! Przedszkole do 12 JEST ZA DARMO!!!! Widzę, że mamy do czynienia z osobą albo nic nie wiedzącą albo podstawioną chcącą pokazać, ze przedszkola państwowe są równie drogie jak przedszkola prywatne....żenujący poziom wiedzy!
  • Gość: Agggggg IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 20.03.14, 23:08
    Jestem bardzo ciekawa jak często odwiedza Pan lub Pani ( napisał tata ale w pierwszym zdaniu jestem zła a nie zły ??????????)toaletę w grupie Muszelek ja nie zauważyłam aby kiedykolwiek nie było tam czysto chyba że chodzi o smród fizjologiczny na to chyba nie zawsze jest na to wpływ.Opinia o braku czystości w naszej grupie jest BARDZO PRZESADZONA!!!!!!!i moim zdaniem NIE PRAWDZIWA!!!!!!!!!!!!!!!!Moje dziecko uczęszcza od początku istnienia tego przedszkola do grupy Muszelek owszem zmiany w kadrze pedagogicznej są ale mamy teraz wspaniałe dwie ciocie Sylwie i Lilianę które dbają o nasze skarby.Co do ilości dzieci nie było chyba dnia aby wszystkie dzieci były ale w placówce prywatnej 20 dzieci to standartd .(na podstawie wiadomości od znajomych)Co do zajęć czwartkowych to chyba macie Państwo pecha zajęcia bardzo rzadko są odwoływane !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Wiem bo w nich uczestniczę i Pani Magda nie tylko je prowadZi ale przesyła nam uczestnikom ciekawe materiały do wykorzystania w domu w zabawie z dzieckiem.Nikt nikogo nie zmusza aby jego dziecko chodziło do tego przedszkola zawsze właściciele Pani Małgosia,Pan Robert,Pani Dyrektor i kadra pedagogiczna chętni do rozmowy (osobiście takie rozmowy przeprowadzałam)Ja DZIĘKUJĘ CIOCIOM Z MUSZELEK że moje dziecko z radością chodzi do przedszkola !!!!!!!!całe grono pedagogiczne tworzy klimat gdzie dzieci miło i ciekawie spędzają czas . Ja polecam każdemu to przedszkole spokojnie można pracować wiedząc że dziecko jest w dobrych rękach.
  • Gość: Tata IP: *.dynamic.chello.pl 01.04.14, 16:31
    No to nasze przedszkole się popisało. Ci co szczycą się partnerstwem w relacjach z rodzicami. Dziś rzucili ---aneks--- do umowy z podwyżką czesnego, tak jak podejrzewaliśmy, aż o 100 zł. Bez żadnego uprzedzenia. Szanowna Pani Dyrektor dwa razy dziennie zarzuca nas wiadomościami o każdym drobiazgu, ale już w tym samym mailu nie raczyła napisać, że planują podwyżkę i takowe aneksy będą podsuwane do podpisu. Kurcze wypadałoby. I dziwnym trafem już po zakończeniu rekrutacji do przedszkoli państwowych. A na dodatek wysługują się Nauczycielami, którzy w tym czasie nie mogą zajmować się dziećmi. Takie zadania, czysto organizacyjne i dokumenty to chyba w gestii Dyrektora. Przy zapisie owszem do biura jesteśmy zaproszeni, najwyższa kultura. Och i ach. A tu na kolanie do podpisu podają dokumenty do podpisu. I owszem dają możliwość- drugi dokument --- rezygnacja. Ignorancja i lekceważenie.
  • Gość: magd IP: *.dynamic.chello.pl 01.04.14, 16:43
    Nie odliczają za nieobecność!!!! Sprawdziłam, każde inne przedszkole na Targówku i Białołęce w tej cenie do której dążą w "złotej rybce, która spełnia życzenia" odliczają za nieobecność..... Kasa kasa kasa.
  • yo8 25.03.14, 22:18
    www.interankiety.pl/interankieta/58d76eadb97ff945c7e6a226a2b3cbdc.xml
    Pomożecie?

Potrzebuję głosów w ankiecie na studia:)
  • Gość: rodzice IP: *.play-internet.pl 13.08.14, 16:45
    Kolejna zmiana tym razem w żabkach, gdzie ciocie wspaniałe były z dziećmi od samego początku. Właściciele tymi zmianami nie zdają sobie sprawy jaką krzywdę wyrządzają dzieciom gdy ciągle przychodzi ktoś inny, ale ich to zupełnie nie obchodzi liczą się tylko pieniądze. Brakowało naszej cioci tylko roku by zakończyć grupę. Ja zdecydowałam że zrezygnuje z tego przedszkola inni rodzice również rozważają taką decyzję ,osoby prowadzące przedszkole chyba pomylili się z interesem. Nie polecam nikomu tego przedszkola. Co gorsza ciągłe podwyżki czesnego teraz w pobliżu jest tyle przedszkoli w tej samej cenie że można spokojnie wybrać coś innego.
  • Gość: mama IP: *.dynamic.chello.pl 13.08.14, 16:49
    Dlaczego zmiana?
  • Gość: aaa IP: *.centertel.pl 13.08.14, 20:25
    Dlatego właśnie zabrałam swoje dziecko z tego przedszkola 700 zł za czesne nie zależnie czy chodzi czy też nie to wielka przesada, w tym miejscu przy trasie w tym za przeproszeniem smrodzie. Dzieci jest coraz mniej i podwyżka cen w tym momencie jest na wielki minus. Żenujący jest bilbord ktory non stop stoi 550 zł kpina. Dziecko jak zaczynało uczęszczać do przdszkola obiecane było że czesne wzrośnie co najwyżej 40zł, a tu niespodzianka przez 2 lata 150 zł. Ciocie będa ucirkały bo to jak są traktowane to istna paranoja. W Muszelkach żadna nie wytrzymała dłużej niż kilka miesięcy. Z Delfinów też super ciocia odeszła a teraz Żabki...Właścicielka oszukuje ne każdym kroku zachowuje sie jak te przedszkolaki jak wiatr powieje to Pani tak mówi, kobieta jest nastawiona na kase i tyle, mówi tylko aby przerobić na swoją stronę - słabą stronę bo rodzice ślepi i głupi nie są. Poza tym, ludzie ile można pracować za 1700? Dodam jeszcze, że widziałam jak wyglądają zajęcia dodatkowe, jest ich niby dużo, ale są na niskim poziomie i zawyczaj ich po prostu nie ma.
  • Gość: mamaa IP: *.dynamic.chello.pl 14.08.14, 08:42
    Znowu coś się dzieje niedobrego w tym przedszkolu. Przedszkole chce zarobić kosztem innych- nauczycieli, rodziców, DZIECI. tam cały czas coś nie tak na linii rodzice- właściciele. I tylko spychologia i zamiatanie pod dywan. mam mieszane uczucia.
  • Gość: mama IP: *.free.aero2.net.pl 18.08.14, 12:33
    ja tez nie polecam tego przedszkola, jest beznadziejne, cały czas jakies zmiany, jedzenie jak dla psa, a te pożal się boże zajęcia... to jakas masarka... nigdy nikomu nie polece tego przedszkola i mam nadzieje ze rodzice zmądrzeją i zabiorą z tego pseudo przedszkola swoje dzieci
  • Gość: mamaa IP: *.dynamic.chello.pl 18.08.14, 17:57
    O matko będę się przyglądać baczniej.
  • katarzyna.turowska12 19.08.14, 16:02
    Moje dziecko chodzi do tego przedszkola i dziwią mnie te wpisy ?????
  • Gość: mmmmm IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 20.08.14, 12:26
    to przedszkole to po prostu pomyłka, a na dodatek te nauczycielki które miały swoje zdanie juz tam nie pracują, zostały takie które myślą, ze nigdzie juz nie znajdą pracy a na dodatek ta która pracuje najdłużej to fałszywa donosicielka wiec nic dziwnego jak nikt tam nie zechce pracować,
  • Gość: mammu IP: *.dynamic.chello.pl 20.08.14, 19:35
    Ja jako rodzic też mam odczucie, że między pracownikami a zarządzającymi jest nieciekawie. To da się wyczuć. I mam obserwacje że pracodawcy nie szanują pracowników, a zaczynają przestawać szanować swoich klientów czyt,. rodziców i dzieci. Długo tak się nie da.
  • Gość: tata i mama IP: *.play-internet.pl 21.08.14, 22:23
    To co tam się dzieje to istna paranoja. Dyrektorka krzyczy nie tylko na personel co nie raz słyszałem ale nawet i na rodziców. Właściciele przedszkola liczą tylko na PIENIĄDZE nie szanują ani Pań które tam pracują jak coś im nie pasuje odrazu zwalniają oczerniając Panią i oszukując rodziców nie szanują rodziców a dzieci mają w .... Organizacji 0 Pani dyrektor wysyła tylko beznadziejne e-maile po 3 razy dziennie zmienia zdanie po jednym dniu w bardzo ważnej dla nas sprawie a odnośnie zerówki, poza tym robi straszne błędy ortograficzne. Może 1,5 roku temu to jeszcze było przedszkole a teraz to zwykli oszuści. Ja zabieram dziecko i innym rodzicom też tak radze teraz jest taki wybór przedszkoli. Mam nadzieje że niedługo te przedszkole splajtuje. nie możemy dopuścić żeby tacy ludzie dalej prowadzili taką instytucję.
  • Gość: mmmm IP: *.free.aero2.net.pl 22.08.14, 13:48
    dokadnie tak, dosyć tego, jeszcze założyli nie wiadomo po co te kamery... jakas totalna porażka, ja na szczęście zabrałam swoje dziecko z tego pseudo przedszkola i innym tez tak radze. tam nie ma w ogóle żadnej organizacji, tylko liczy sie KASA KASA KASA, a błędy dyrektorki to po prostu wstyd, niby tak sie wychwala a pisać nie potrafi, poza tym dyrektorka powinna wzbudzać szacunek a ta wręcz przeciwnie, raz mówi tak a za chwile co innego. i mam nadzieje ze faktycznie to przedszkole zniknie, bo takich miejsc nie powinno być,
  • Gość: mamamamam IP: *.bbdo.com.pl 03.09.14, 17:11
    Ja o właścicielach też nie mam dobrego zdania. Chyba rzeczywiście są nastawieni tylko na kasę, Pan Właściciel jeździ już trzecim autem (kolejne jest większe i zapewne droższe). Szkoda mi Pań wychowawczyń, które pracują zapewne za marne grosze, a jednak to one mają największy kontakt z naszymi dziećmi. Z moich obserwacji wynika, że niestety Państwo Właściciele bardzo żle traktują te Panie. Poprzednia Pani dyrektor wyparowała, nikt nie wie co się z nią stało, podobno poszła na zwolnienie i do dnia dzisiejszego nie wróciła.
  • Gość: mmmm IP: *.free.aero2.net.pl 07.09.14, 21:21
    ale nie żałujmy tych pań które tam pracują bo skoro jeszcze tam są tzn ze im odpowiada, tym którym nie odpowiadało to odeszły. widocznie są głupie skoro dają się poniżać. ja tylko mam nadzieje ze reszta rodziców przejrzy na oczy i zabierze stamtąd swoje dzieci, bo takie miejsce nie ma prawa bytu
  • Gość: mamaa IP: *.dynamic.chello.pl 07.09.14, 21:28
    Już nawet nie zbierają haraczu za wpisowe- 0 zł za wpisowe- kiepsko już nikt tam nie chce dziecka zostawić. Nawet nauczyciele z zajęć dodatkowych pouciekali- szukają nowych n-li na wszystkie dodatkowe zajęcia. Długo nie pociągną. Doigrali się, ale to wiadomo było od początku. Tylko było słuchać wcześniej.
  • Gość: mmm IP: *.free.aero2.net.pl 09.09.14, 08:29
    no przeciez czyms musza przyciągnąc wiec jest i promocja, szkoda tylko ze na stronie odnośnie kadry nie jest podane ze sie czesto zmienia, i ze na wszytskim oszczędzają
  • Gość: Mama2 IP: *.147.77.165.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 12.09.14, 11:57
    Ludzie jak czytam jakie Wy bzdury wypisujecie,to jedno przychodzi mi do głowy:IDIOCI!!!! Jakie haracze,jakie krzyki P. Dyrektor na dzieci i rodziców??? Pani dyrektor jest przemilłą,ciepłą osobą,która przede wszystkim wspaniale traktuje dzieci. Wiem,bo nie raz widziałam. Panie wychowawczynie rownież super podchodzą do dzieci,moje dziecko je wręcz uwielbia. Mam wielu znajomych,których dzieci uczęszczają lub uczęszczały do Złotej Rybki i nikt nie powiedział złego słowa na to miejsce. Wiec zastanawiam się kto wypisuje takie brednie?!!!!!oczywiscie każdy moze mieć swoje zdanie,jednemu podoba się to,komuś innemu tamto,ale wypisywanie takich kłamstw to zwykła ludzka zawiść. Przecież nie ma przymusu-nie podoba się-zabieram się do innego przedszkola. A ci co piszą ,ze 700 zł za prywatne przedszkole to dużo,to poszukajcie w Warszawie tańszego:niżej 900 zł nie znajdziecie. W tej opłacie jest już wszystko:zajęcia dodatkowe,wyżywienie. Po 25 dzieci w grupie????? Hahahaaha! Więcej niż 15 dzieci w grupie nie ma-u mojej córki jest 11 i dwie Panie nauczycielki. I jeszcze jedno:to ,ze właściciel przedszkola zmienia samochody to jest wyłącznie jego sprawa.po to otwierał interes ,żeby go było na to stać ,a Wy zazdrosnicy weźcie się do roboty to i Wy będziecie zmieniać fury :-) jeszcze raz powtórzę:nie podoba się to nikt nie trzyma was tu na sile,zabierajcie dzieci i nie straszcie przyszłych rodziców,którzy chcieliby oddać tu swoje pociechy. Życzę miłego dnia i więcej uśmiechu na twarzy.
  • Gość: lili IP: *.dynamic.chello.pl 12.09.14, 19:10
    Najlepsze co w tym przedszkolu to właśnie nauczyciele. Właściciele w ogóle nie nastawieni na dialog z rodzicami. A w grupie jest 20 dzieci. Proszę nie wprowadzać w błąd przyszłych rodziców.
  • Gość: wwwwwwwwww IP: *.unknown.vectranet.pl 12.09.14, 19:18
    Dokładnie, jeden plus który mnie trzymał w tym przedszkolu to nauczyciele! mam wrażenie, że sami właściciele wystawili sobie tę opinię....Dzieci zawsze było 20 i więcej ( zawsze nie zgodnie z przepisami), w najmniejszej sali 15 ale dodatkowo dopisywali to młodsze, to na ferie...i zawsze wychodziło na to, ze jest ich nadmiar! sala malutka, jedna toaleta i więcej niż 15 dzieci- właściciele tłumaczyli, że nigdy nie ma wszystkich, ale co mnie to w sumie obchodzi, są przepisy i należy się ich trzymać, a nie kombinować co by tu zrobić, żeby więcej zarobić!
  • Gość: aln IP: *.play-internet.pl 13.09.14, 23:32
    Zgadzam się z Państwem. To przedszkole jest wielką pomyłką. Oczywiście nauczycielki które tam siedzą to nie odchodzą, bo po prostu przyzwyczaiły sie do swoich dzieci i ciężko jest im je zostawić. Te które szybko się zorientowały co sie tam dzieje uciekły tak samo jak nauczyciele zajęć dodatkowych CAŁY CZAS ZMIANY (które są niepoważne w pracy z dziećmi, gdzie dziecko się czasem długo przyzwyczaja) Pani dyrektor przemiła? owszem jak ma dobry humor i chodzi z kawami po korytarzy i do wszystkich sie uśmiecha ale to SPORADYCZNIE. Nie raz słyszałam jak zwraca się do Pań, Panie chodzą czasem zestresowane. Po takim czasie nie zna jeszcze dzieci ciągle myli widać że wszystko robi na pokaz. Na rodziców też zdarza sie krzyczeć, nie miło odpowiadać a wręcz odburkiwać. Właściciele wogóle nie wiedzą co tam się dzieje, wogóle nie zajmują się swoim interesem, nie ma z nimi żadnej rozmowy.A najbardziej jestem oburzona zmianą nauczyciela w ostatnim roku przedszkola mojego dziecka. Teraz jest w pobliżu wiele innych przedszkoli zaczynających się już od 500 zł Złota rybka wcale nie jest taka tania. Ja już zostawie swoje dziecko bo nie dużo mu zostało, ale nikomu nie polecam tego przedszkola może rok czy półtora jeszcze bym poleciła. Gdybym wiedziała że to tak bedzie odrazu przeniosła bym dziecko do P.Doroty do Pszczółki.
  • Gość: mmamma IP: *.centertel.pl 14.09.14, 00:47
    Do mama2 takie słowa jak zabierajcie dzieci i nie straszcie przyszłych rodziców zdradziły że jesteś osobą w której interesie leży własne dobro czyli krótko mówiąc jesteś właścicielką! Jakie 11 osób? Najmniej w grupie było 15! w tej mikroskopijnej sali! Co do miłości pani dyrektor do dzieci- wątpliwa sprawa równie taka sama jest miłość właścicieli do dzieci inaczej jest z miłością tych stron do pieniędzy tutaj się zgodzę to na pewno kochają! Jedzenia też często brakuje widziałam na własne oczy jak Panie kombinują jak dzieci chcą jeść więcej niż ta mikroskopijna porcja na obiad! 700 zł to dużo nawet z tymi żałosnymi zajęciami dodatkowymi. Widziałam jak one wyglądają! W dodatku wiecznie ich nie ma!Jak dla mnie jedyną wielką pracę robią nauczycielki które non stop się zmieniają! Gdzie jest super ciocia Jola? Gdzie jest ciocia Martynka?gdzie ciocia z Muszelek?ile ta grupa przeżyła zmian? To jest żałosne! Nikt tu nie chce pracować!
  • Gość: mama2 IP: *.182.26.75.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 15.09.14, 16:45
    Skoro uważasz,że dzieje się tak źle w Złotej Rybce to czemu skazujesz swoje dziecko na to miejsce???Ja mając tak złe zdanie o przedszkolu nie zastanawiałabym się ani minuty i przeniosła dziecko do innego przedszkola.Przecież dobro dziecka jest najważniejsze....... Piszesz ,że zostawisz jednak tam swoje dziecko bo nie dużo mu zostało,rok szkolny to Twoim zdaniem nie dużo dla małego dziecka???????Skazujesz je na tak okropne miejsce???????Więc jak tu nie mówić,że bzdury wypisujecie! Paniom nauczycielkom jak było by tak źle to nie zważałyby na nic tylko by odeszły z pracy i tyle.W dzisiejszych czasach ludzie martwią s ię o siebie a nie o to,czy komuś innemu jest dobrze.500 zł za przedszkole prywatne w pobliżu???? Rozumiem,że pisząc w pobliżu masz na myśli Białołękę czy Targówek?To podaj jakiś przykład bo to jest cena nierealna za prywatne przedszkole.Sama szukając córce przedszkola jak mówuisz w pobliżu,nie znalazłam tańszego niż 900 zł za miesiąc.Popatrz sobie na ceny na Ursynowie,Centrum czy Tarchomin.....tam to straują od 1100 zł.Naprawdę jak macie ludzie coś do zarzucenia to piszcie konkrety,a nie,ze Pani Dyrektor z kawą chodzi,czy bez kawy,że uśmiecha,czy nie uśmiecha itd.Nie ośmieszajcie się przede wszystkim.

• Gość: kiki IP: *.dynamic.chello.pl 15.09.14, 17:49
    www.basniowyogrod.pl/oferta.html www.krasnoludki.edu.pl/skarbka-z-gor/oplaty.html przedszkole-jagodki.pl/formalnosci/ www.przedszkolegucio.edu.pl/#! www.krainaprzygod.edu.pl/oplaty,s,3.html cennik/cee5www.dzieciecykacik.waw.pl/cennik.html nic nie drożej niż 900 zł i wiele by tu jeszcze wyliczać proszę się nie ośmieszać
  • Gość: nauczycielka IP: *.free.aero2.net.pl 15.09.14, 18:48
    Nie mogę się powstrzymać jak widzę te wpisy broniące tego przedszkola. A znam je dużo bardziej niż Państwo ponieważ w nim PRACOWAŁAM, czego bardzo żałuje- i co oznacza że jestem osobą myśląca i szanującą siebie, dlatego zrezygnowałam z pracy w tym pseudo przedszkolu, zostały tylko te nauczycielki które chyba lubią byc upokarzane, bo własnie ja to miejsce pracy tak wspominam, zresztą nie tylko ja,ponieważ upokarzanie pracownika, krzyczenie, robienie mu na złość nie świadczy o dobrym miejscu pracy. Gdy zaczynałam tam prace poleciłam to przedszkole znajomej, lecz po krótkim czasie gdy zorientowałam sie jak tam jest wycofałam sie ze swoich słów. NIGDY, NIKOMU NIE POLECĘ TEGO PRZEDSZKOLA. Okłamuje sie tak zarówno pracownika jak i rodziców. i niech nikt sie nie wypowiada że to przedszkole jest cudowne itd. w tym momencie się ośmiesza bo albo jest tak zaślepionym i nie mającym czasu rodzicem, albo kimś z właścicieli. Tam liczy sie tylko dochód, 11 dzieci w sali?
    To sie pani ośmieszyła, przez dłuższy czas w grupie było 22 dzieci, gdzie rodzice o tym nie wiedzieli a dyrka sama mówiła ze na leżakowanie najwyżej zsunie sie stoliki jak zabraknie miejsca. A ten jadłospis? to wszystko ładnie wygląda, śniadanie- talerz rozmaitości warzywno rybny, albo pasta rybna własnej roboty- to przeciez najtanszy paprykarz, codziennie była zupa marchewkowa, najczęsniej był ryż-wszytsko tam jest beznadziejne. jedzenie najtańsze, nie jak dla dziecka tylko jak dla psa. a zajęcia? te które dyrka wymyśliła? poranki bla bla bla, każdy wie że jak dyrki nie ma to one sie nie odbywają, a nauczyciele od zajęć dodatkowych mieli juz tez dosc użerania sie z nimi to tez odeszli. To tyle ode mnie. I zanim ktos zechce jeszcze bronić tej firmy to niech pozna dokładnie jak ta firma sie prowadzi. Mam nadzieje że takich pseudo przedszkoli bedzie coraz mniej.
  • Gość: penn IP: *.dynamic.chello.pl 15.09.14, 23:20
    przedszkolepszczolkamaja.pl/ o i jeszcze jedno mega tanie Pszczółka Maja. :D ale to ci sami właściciele ciekawe jak tam się dzieje. Super promocja pewnie tez się zmieni na super zdzierstwo jak w rybce.
  • Gość: aln IP: *.play-internet.pl 16.09.14, 17:31
    Mama2 wydaje mi sie być kimś związanym z przedszkolem. Czyż to nie słowa Pani dyrektor. Prosze sie nie poniżać !! Zostawiam tam dziecko TYLKO I ZE WZGLĘDU NA CIOCIE MONIKE I TERAZ CIOCIE KASIE!!!!!!!! Ponieważ chodzi tam już od 2 lat i jest związane z Paniami nie mówiąc już co zrobiliście z Panią Jolą moje dziecko dalaj pyta kiedy przyjdzie ciocia Jola i wiele razy powtarza że zapomniało się pożegnac TO JEST DLA MNIE PRZYKRE!!! Inaczej zabrała bym dziecko gdyby nie Panie które na szczęście tam jeszcze pracują. Kiedys jeszcze było ok. Od kąt odeszła Pani Monika. Te przedszkole jest bo jest ale dawno powinno go już nie być. Wszystko sie pozmieniało! a zwłaszcza atmosfera ciągle napięta i tylko każdy patrzy na humor właścicieli i Pani dyrektor
  • Gość: ania IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.09.14, 19:33
    Piszesz, że jest ciocia Monika i odeszła Monika?!
  • Gość: mmm IP: *.unknown.vectranet.pl 16.09.14, 19:36
    która MOnika? z Żabek czy Delfinów? (stare nazwy grup)
  • Gość: aln IP: *.play-internet.pl 16.09.14, 20:30
    Pani Monika była właścicielka przedszkola, która otworzyła przedszkole Pszczółka Maja
  • Gość: mika84 IP: *.unknown.vectranet.pl 17.09.14, 21:54
    Moje zdanie na temat tego przedszkola jest baaaardzo pozytywne, nie wiem skąd tyle jadu i zawiści u innych rodziców względem tego przedszkola. Moja córcia jest zachwycowa i bardzo szczęśliwa a to chyba o to chodzi rodzice!!! To jest najlepszą rekomendacją, kiedy dziecko rozwija się , chętnie uczęszcza do przedszkola i nie może się doczekać następnego dnia żeby znów bawić i uczyć się z ciociami! Moja córcia bardzo chwali jedzenie w tym przedszkolu i wierze jej bo dzieci nie kłamią w tych kwestiach!!! Trochę empatii drogie mamy!!! Pozdrawiam
  • Gość: tata81 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.09.14, 11:16
    Aaa ta pani Monika. Nie widziałem jej w przedszkolu już chyba ze dwa lata. Podobno nie wytrzymała ciśnienia ze strony drugiej właścicielki i tej starszej pani (bo ten właściciel to podobno jej mąż). Sąsiad mi mówił, że to ona ciągnęła cały ten interes, bo ta druga to gościnnie tam bywa.
  • Gość: mm IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 20.09.14, 19:53
    a ja wierze Pani nauczycielce, skoro tak mówi ktoś kto tam pracował tzn że to miejsce nie jest warte zainteresowania i faktycznie niech zniknie
  • Gość: mamam IP: 80.50.143.* 12.06.15, 15:32
    Wczoraj zapewne wszyscy państwo dostali maila z przedszkola o kontroli z Sanepidu. Zastanawia mnie co rodzic, który zgłosił sprawę, chciał przez to uzyskać? Chyba tylko to, żeby nasze dzieci były głodne, bo jak wiadomo większość dzieci jest odbierana po godzinie 17 (takie realia, że mało kto pracuje krócej). Poza tym chyba raczej nikt z rodziców odbierających dzieci nie przesiaduje w salach aż tak długo.
  • Gość: mam IP: *.dynamic.chello.pl 12.06.15, 16:37
    Kuchnią będzie dłużej otwarta i po sprawie.
  • Gość: mamak IP: 46.77.124.* 12.11.14, 00:20
    A ja jak najbardziej polecam to przedszkole. Synek chodzi już 2 rok. Jedzenie bardzo mu smakuje, sama często bywam przy posiłkach. I to nie prawda że są jak dla psa. Na zajęciach też jest wszystko w porządku. ciocie dużo czasu poświęcają na każde dziecko. Codziennie nowe prace wywieszaja na tablicy i przekazują do domu. W grupie Raczkow dzieci znają alfabet, sylaby i to po pierwszym roku chodzenia, chyba o czymś świadczy że z dziećmi pracują. Jest w nim miła atmosfera. Synek chętnie chodzi do przedszkola, śpiewa, mówi wierszyki. Co dzień mają inne zajęcia. Te złe opinie to chyba tylko dla tego że podnieśli czesne. ale już nie ma problemu bo jest takie jak było na początku, najniższe na całej Białołęce.
  • Gość: mama IP: *.dynamic.chello.pl 12.11.14, 20:39
    heh.. obniżyli czesne bo niby co mieli zrobić jak im dzieci ubywało a nie było chętnych, to przynajmniej bym chcieli kogoś złapać. a co do jedzenia i zajęć to panie nie wie tego co wie pani nauczycielka.
  • Gość: tatat IP: 80.50.143.* 21.11.14, 10:13
    Ja również polecam to przedszkole. Moje dzieci chodzą tam bardzo chętnie, bardzo lubią swoje ciocie, robią duże postępy jeżeli chodzi o naukę i samodzielność. Kontakt z paniami wychowawczyniami jest też bardzo dobry, informują na bieżąco co danego dnia robiły dzieci. Co do jedzenia to wiem, że moim dzieciom wszystko smakuje. Polecam gorąco to przedszkole.
  • Gość: aaa IP: *.free.aero2.net.pl 20.07.15, 12:55
    beznadziejne przedszkole
  • Gość: Marcin IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.09.15, 12:57
    Czemu wogóle to przedszkole ma taka samą nazwe jak to do którego uczęszcza moja córka w Markach? To zupełnie co innego...inny standard jak słyszę... U nas sa dwie właścicielki które angażują się w to co się dzieje w przedszkolu i dlatego polecam z czystym sercem Przedszkole Złota Rybka w Markach na ul.Kordeckiego...
  • Gość: kacper IP: 89.174.181.* 18.05.17, 14:04
    Było fajnie, a będzie coraz gorzej. Już widać brak doświadczonej RĘKI. Myśleliśmy, że p. Danusia (Dyrektor) jest na urlopie, ale okazało się, że Właściciele Ją zwolnili!!! Podobno nie mają kasy na utrzymanie stanowiska Dyrektora. Czy to w ogóle jest zgodne z przepisami? Szukam od września innego przedszkola. Pani Dyrektor, nota bene przemiła starsza osoba, z wielką wiedzą, prowadziła placówkę wzorowo, a teraz ... DNOOOO!
  • Gość: zbycho IP: *.dynamic.chello.pl 19.05.17, 15:08
    Ja też straciłem zaufanie. Chciałem postawić dziecko w zerówce ale to już nie wchodzi w rachubę.
    Zbycho
  • Gość: kwietni IP: *.dynamic.chello.pl 20.05.17, 08:18
    To przedszkole od dawna dogorywa. Właściciele kosztem wszystkich dzieci nauczycieli żyłują dla siebie. Juz dawno zabralam stamtad dziecko
  • Gość: mama IP: *.dynamic.chello.pl 05.11.17, 20:34
    Z dnia na dzień coraz niższy poziom edukacji. Nuda, nuda i jeszcze raz nuda. Szkoda, że nie ma Pani Danuty dyrektorki z prawdziwego zdarzenia. Za Jej kadencji działo się bardzo dużo a poziom edukacji był bardzo wysoki. Szkoda, że pozbyto się tak doświadczonej, kreatywnej osoby.
  • Gość: bernardo IP: *.action.pl 24.04.18, 11:07
    witam, czy może ktoś wypowiedzieć się z rodziców, których dziecko aktualnie uczęszcza do tego przedszkola. Moje dziecko zostało zakwalifikowane do niego, ale jak czytam opinie to nabieram wątpliwości czy będzie to dobry wybór :(

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka