Dodaj do ulubionych

Tylko mały krok dzieli ludzi od nieśmiertelności

11.10.19, 18:50
Bóg stworzył ludzi nieśmiertelnymi i w każdej chwili ludzie znowu mogą przestać umierać, aby żyć znowu wiecznie w Raju, gdy odrzucą zło, kiedy odrzucą życie w grzechu na ziemi, wtedy tak się stanie. Śmierć nie jest karą zesłaną od Boga na ludzi, tylko jest częścią drogi zła, drogi życia w grzechu. Są dwie drogi jedna ta która prowadzi do życia wiecznego i druga droga ta zła, która poprzez pokusy przynosi ludziom od pokoleń na ziemi cierpienie i śmierć. Bóg powiedział po raz pierwszy na ziemi już ponad 5 tyś. lat temu do ludzi, że gdy odrzucą na ziemi zło, gdy odrzucą życie w grzechu to staną się wtedy nieśmiertelni bo zamieszkają wtedy znowu w Raju, tam gdzie żyli z początku pierwsi ludzie stworzeni przez Boga. Nieśmiertelność jest więc na wyciągnięcie ręki, nieznany jest nam więc dzień ani godzina, kiedy zmienimy swoje postępowanie na ziemi i kiedy wejdziemy znowu na drogę do Królestwa Bożego, gdzie żyć będziemy znowu wszyscy wiecznie w Raju.
Obserwuj wątek
  • alkoo3 Re: Tylko mały krok dzieli ludzi od nieśmiertelno 12.10.19, 23:06
   Mysle ze znam Biblie.
   Mozesz podac rozdzial i werset gdzie Bog to powiedzial.

   "Bóg powiedział po raz pierwszy na ziemi już ponad 5 tyś. lat temu do ludzi, że gdy odrzucą na ziemi zło, gdy odrzucą życie w grzechu to staną się wtedy nieśmiertelni bo zamieszkają wtedy znowu w Raju"
   • stropekroztropek Re: Tylko mały krok dzieli ludzi od nieśmiertelno 14.10.19, 22:36
    Bóg powiedział to ponad pięć tysięcy lat temu do ludzi kiedy pojawił się po raz pierwszy na ziemi, powiedział to ponad dwa tysiące lat temu oraz w czasach których żyjemy teraz obecnie. Bóg objawia się na ziemi ale zdarza się to bardzo rzadko przeważnie bowiem można zobaczyć Boga duchowo albo czuciowo dlatego niektórzy mają później np; powołania. Jeżeli ktoś zobaczył by Boga pozna on wtedy tajemnice całego naszego wszechświata to co wydarzyło się w przeszłości i to co ma wydarzyć się w przyszłości. Jednak duży wpływ na nasze życie ma nasz wybór i postępowanie nas wszystkich na ziemi od tego zależy bowiem los każdego człowieka czy ludzie ulegną złu i będą kierowali się drogą cierpienia czy też będą kroczyć drogą zbawienia która prowadzi do Raju i do życia wiecznego.
    • alkoo3 Re: Tylko mały krok dzieli ludzi od nieśmiertelno 15.10.19, 08:36
     Nie rozumiem, mozesz tak po prostu napisac.
     Skoro Bog to powiedzial 5 tysiecy i 2 tysiace lat temu i ty wtedy jeszcze nie zyles i osobiscie tego nie slyszales to gdzies jest to tak napisane. Ja pytam gdzie, jesli jest o fragment bibli to pytam dokladnie gdzie ? w ktorej ksiedze i rozdziale ?
     • stropekroztropek Re: Tylko mały krok dzieli ludzi od nieśmiertelno 15.10.19, 22:27
      alkoo3 napisał:

      > Nie rozumiem, mozesz tak po prostu napisac.
      > Skoro Bog to powiedzial 5 tysiecy i 2 tysiace lat temu i ty wtedy jeszcze nie z
      > yles i osobiscie tego nie slyszales to gdzies jest to tak napisane. Ja pytam gd
      > zie, jesli jest o fragment bibli to pytam dokladnie gdzie ? w ktorej ksiedze i
      > rozdziale ?

      To co przekazuje nam Bóg obecnie to tego w biblii nie ma bo żyjemy teraz w innych czasach. Bóg przekazuje ludziom w różnych okresach czasu, ale nikomu nie udało się jeszcze na ziemi wygrać ze złem odrzucając pokusy, które zwodzą ludzi na ścieżkę życia w grzechu od początku naszego istnienia na ziemi. Życie na ziemi miało być tylko chwilowe do czasu aż ludzie odrzucą zło, aż odrzucą życie w grzechu mieli wszyscy wtedy znowu powrócić spowrotem do Edenu do Królestwa Bożego. Ta chwila trwa jednak już ponad 6 tyś. lat na ziemi a Bóg czeka na nas wszystkich w Raju aż ludzie zamieszkają znowu w Świecie w którym żyli kiedyś z początku pierwsi ludzie stworzeni przez Boga.
       • stropekroztropek Re: Tylko mały krok dzieli ludzi od nieśmiertelno 28.10.19, 23:56
        alkoo3 napisał:

        > Jakie sa zrodla twojej wiedzy?
        > Sa to twoje prywatne objawienia.
        > Piszesz Bog powiedzial - dlatego pytam sie jak powiedzial ?

        Bóg powiedział po prostu objawił się w czasach których teraz obecnie żyjemy. Bóg objawia się przeważnie gdy ludziom grozi zagłada gdy kroczą oni ścieżką zła drogą życia w grzechu dążąc do swojego zniszczenia na ziemi drogą która może być początkiem końca naszego gatunku ludzkiego na naszej planecie w 2030 roku. Żyjemy w czasach ostatecznych i wszystko zależy od ludzi jaką drogę wybiorą czy tą do wieczności czy tą która prowadzi do wiecznego cierpienia. Człowiek jego dusza jest nieśmiertelna więc albo może żyć wiecznie albo wiecznie umierać zależy jaką drogę wybierze za życia bo każda z nich prowadzi w innym kierunku.
        • donmarek Re: Tylko mały krok dzieli ludzi od nieśmiertelno 05.11.19, 07:31
         >Bóg objawia się przeważnie gdy ludziom grozi zagłada gdy kroczą oni ścieżką zła drogą życia w grzechu
         Czyli - jeżeli dobrze to odbieram - nie objawił się naczelnikowi narodu wybranego. I Polska w grzechu kroczy ku upadkowi!

         --
         Nie religia/katecheza tylko najpierw MATEMATYKA, FIZYKA, CHEMIA!
         I stworzył człowiek boga. Na obraz i podobieństwo swoje.
         Więc sam sobie jestem bogiem. Mój bóg to Ja!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka