Dodaj do ulubionych

Przedszkole nr 315 Grzeszczyka

02.03.10, 12:58
Witam,
Mam pytanie do rodzicow, ktorych dzieci chodza do przedszkola nr 315
na Grzeszczyka: czy ktos zna nauczycielke P. Beate, ktora w tej
chwili prowadzi ostatnia grupe, a od wrzesnia bedzie prowadzic 3-
latki. Chce oddac dziecko do tego przedszkola i jestem ciekawa
opinii na jej temat.
Edytor zaawansowany
  • Gość: inka27 IP: 85.222.87.* 03.03.10, 22:35
    Pani Beata ma ponad 20 lat stazu w przedszkolu i profesjonalne podejscie do
    dzieci. Moja opinia jest bardzo pozytywna. Mam bardzo miłe
    wspomnienia kiedy p. Beata opiekowala się moim dzieckiem.
    pozdrawiam Inka
  • Gość: moniqi IP: 167.202.201.* 09.03.10, 12:49
    Dziekuje za odpowiedz. A czy moglabym prosic o jakies informacje o
    samym przedszkolu. Czy mozna je polecic?
  • Gość: edolada IP: 198.155.189.* 09.03.10, 15:02
    Moja córeczka też chodzi do tego przedszkola i jestem bardzo
    zadowolona. Nam też trafiły się super panie, mimo, ze jest w innej
    grupie. Bardzo duzo się uczy, praktycznie codziennie przychodzi do
    domu z inna piosenką, wierszykiem. Chodzi już drugi rok a jeszcze
    nigdy się nie zdarzyło, żebym odebrała "zaniedbane" dziecko. Wiem,
    też, że przed wyjściem na spacer panie pilnują by dzieci kompletnie
    się ubrały, pozapinały. W miare możliwości pomagają.
    Pomogły nam przetrwac pierwsze tygodnie przedszkolnego życia (nasza
    to tzw. trudny przypadek i ciężko jej się nami rozstać).
    Przedszkolem zdecydowanie mogę polecić. Wiem, że moja cóerczka
    dobrze tam się czuje i lubi swoje panie.
    PS Zapomniałam dodać, że to wszystko to pewnie po części też zasługa
    Pani Dyrektor. Super babka.
  • Gość: joanna IP: *.warszawa.vectranet.pl 18.01.14, 15:09
    W przedszkolu na Grzeszczyka dzieciaki są bardzo dobrze zaopiekowane, bezpieczne. Mają dobrze zorganizowany czas pobytu. Panie miłe, spokojne, potrafią zainteresować dziecko wciągnąć do zabawy i uczą dużo dobrego. Pani dyrektor zawsze dostępna, chętnie doradzi, pomoże. Polecam z czystym sercem
  • Gość: Magdalena IP: *.eu.bt.net 27.01.14, 10:30
    Zgadzam się, z pewnym, dość istotnym wyjątkiem. Jeżeli tylko w przedszkolu zdarzy się coś nieprzewidzianego i niekorzystnego dla dzieci, pani dyrektor nie powiadamia o tym rodziców. Mówi o tym wprost, że nie widzi takiego obowiązku. Przykład: w tym roku najmłodsza grupa ma codziennie innego wychowawcę. Rodzice dowiedzieli sie o tym, ze jest to zmiana permanentna, przypadkiem, ponad miesiąc później. Powodem kilka razy podkreslanym była niechęć przenoszenia nauczycieli z grupy do grupy, a nie chęć zapewnienia spokoju najmłodszym dzieciom. Podsumowując: jeżeli w przedszkolu trafi sie na fajną, niepalącą i zainteresowaną dziećmi wychowawczynię i ma się szczęście, ze zostanie ona do końca, to rzeczywiście w przedszkolu jest miło. Pozdrawiam, Magdalena
  • Gość: joanna IP: *.warszawa.vectranet.pl 11.02.14, 20:55
    Pani opinie jest bardzo nieobiektywna. W Przedszkolu 315 dzieci są bardzo dobrze traktowane, a jeśli są zastępstwa za nieobecne nauczycielki, to sprawa normalna. Ja nadal, po konsultacji z innymi rodzicami, polecam to przedszkole i drugie dziecko będzie korzystało z tej placówki. Pojawia się coraz więcej dzieci absolwentów P. 315, a to świadczy o dobrych doświadczeniach rodziców. Pani dyrektor jest cały czas w przedszkolu, znają ją wszystkie dzieci i rodzice. Kto chce zawsze może porozmawiać, wyjaśnić problemy, uzyskać pomoc. Nauczycielki, czy palące czy nie, starają się jak najlepiej opiekować maluchami i przygotować dzieci do nauki w szkole.
  • Gość: Magdalena IP: *.eu.bt.net 18.02.14, 16:47
    Zgadzam się z Panią. Moja opinia jest całkowicie subiektywna. Jest to moja opinia, na podstawie moich doświadczeń. Wiem, że znajdą się rodzice, którzy ją podzielą i to również będzie ich subiektywna opinia. Zaznaczam tylko, że takie opinie sie pojawiają.
    Rozumiem potrzebę zastępstw. Nie podoba mi się natomiast sytuacja, kiedy to główna pani wychowawczyni była nieobecna 3 tygodnie we wrzesniu, kolejny tydzień, czy dwa w październiku, czy listopanie, 2 tygodnie w lutym, a przez ten czas dzieci miały 2, a czasem 3 opiekunki dziennie, nie zawsze wychowawczynie. W tym czasie niczego nie można było ustalić, ponieważ panie nie przekazywały sobie informacji. Musiałam chodzić niemalze do każdej wychowawczyni przypominając o ustaleniach w kwestii bezmlecznej diety, spraw czystości itd. Panie nie pilnowały czy dzieci myją ręce po wyjściu z toalety, czy dopięły ubranie wychodzac na dwór, itd. Moja córka i kilkoro innych dzieci, oprócz standardowych rotawirusów, radośnie rozprzestrzeniających się z racji braku higieny, przypłaciła to bardziej intymnymi problemami. Inne dziewczynki musiały byc, cytuję: odmaczane po powrocie z przedszkola, bo śmierdzały jak żule. Dzieci właściwie nic w przedszkolu nie robiły. Dopiero po kolejnej interwencji u pani dyrektor coś zaczynało się za każdym razem ruszać.
    Nie twierdzę, że przedszkole w całkości i bezwarunkowo jest beznadziejne. Twierdzę natoimiast, że jeżeli problemy się pojawiają, pani dyrektor woli zamieść sprawę pod dywan raczej, niż wprowadzic jakies działania na rzecz dobra dzieci.
  • Gość: joanna IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.02.14, 15:53
    Co za bzdury i oszczerstwa Pani wypisuje, myślę, że muszę powiadomić o tym Panią Dyrektor. Żadne dziecko po wyjściu z przedszkola nie śmierdzi i pani określanie dzieci cytuję : "Jak żule" stanowi opinię o Pani kulturze lub jej całkowitym braku. Problem to jest z Panią a nie z pracownikami Przedszkola 315, którzy jak się o tym dowiedzą, to będą wiedzieli co myśleć o Pani i Pani rodzinie na tle innych normalnych rodziców. Moje dziecko nigdy nie miało rota-wirusa, ja normalnie wychowuję dziecko i większość rodziców, a znam ich sporo, nie miało problemu z tą chorobą u swoich dzieci. Mam koleżankę w grupie Pani dziecka i wiem, że Pani córka też nie chorowała, codziennie jest w przedszkolu. Gratuluję dziecku dobrego zdrowia, ale nie mamy.
  • Gość: krzysiek IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.02.14, 16:21
    Znam Przedszkole 315 od 5 lat - dwoje dzieci. Nigdy nikt poza nauczycielkami (wychowawczyniami) nie miał zastępstw za nieobecną panią z grupy. Nie słyszałem o żadnej epidemii. Kim Pani jest ? Skąd takie absurdy na tej stronie. Powinna Pani być wykluczona z rzeszy opiniodawców. Popieram "joannę" i jej pozytywną opinię o tym przedszkolu, w stu procentach. Na nikim tam się nie zawiodłem. Pani dyrektor pomogła mojej rodzinie w rozwiązaniu trudnych sytuacji i wielu innym też.
  • Gość: mama IP: *.204.135.94.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 24.02.14, 22:21
    Witam. Mam jedno zasadnicze pytanie;czytała Pani swoją wypowiedz??Twierdzi Pani ze dzieci, nic nie robią w ciągu dnia , a zadała sobie Pani trud , prócz stania w kolejce po zebraniu do wychowawczyni, aby zajrzeć do skoroszytu w którym Pani znajdzie prace dziecka?? a prace na wystawie też Panią nie zainteresowały?dla dzieci trzy letnich taka praca jak widnieje w korytarzu to niemal wyczyn ,zdaje sobie Pani sprawę?? to oczywiście jest dla Pani NIC!!!!! nie bardzo rozumiem jak dziecko po ośmiu godzinach pobytu w przedszkolu może śmierdzieć jak żul??nie rozumiem jak można użyć takich słów.(w jakim stanie jest posyłane dziecko skoro je trzeba " odmaczać") LUDZIE ogarnijcie się !!! znajdźcie sobie jakieś zajęcie ;spacery, rower siłownia skoro nie macie gdzie rozładować emocji lub każde inne zajęcie oby nie oczernianie niewinnych ludzi.Natomiast jeśli to nie pomoże proponuje zmianę placówki skoro tak na NASZĄ narzekacie .Mamy chyba pięć w okolicy , jak nie to mamy jeszcze prywatne . pozdrawiam mama zadowolonego szkraba z grupy BIERDONEK
  • Gość: Szczęśliwa mama IP: *.bphleasing.pl 26.02.14, 13:27
    Zgadzam się z opinią mamy zadowolonego szkraba z grupy Biedronek (I grupa w przedszkolu 315). Ja również jestem mamą dziecka, które miało SZCZĘŚCIE trafić do tego przedszkola pod opiekę WSPANIAŁYCH, PROFESJONALNYCH, CIEPŁYCH, KREATYWNYCH Pań. Nie podoba mi się to w jaki sposób Magdalena psuje opinię na prawdę BARDZO DOBREGO Przedszkola. Myślę, że dla nas wszystkich najlepiej byłoby gdyby zakończyła tą dziwną wojnę lub zmieniła przedszkole !!!
  • Gość: rodzic przedszkole IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.03.14, 08:11
    To co wypisuje Pani Magdalena jest....no coz slow brakuje. Powinno sie przemilczec ale szkoda personelu przeszkola. Otoz choc sama w swej walce napisze cos takiego doda "Zaznaczam tylko, że takie opinie sie pojawiają" i tworzy atmosfere realnego problemu dla przedszkola. Czemu tak robi ocenic sie nie odwaze - nie mam kwalifikacji ale gdy na zebraniu rodzicow wyrazalem opinie odmienne uslyszlem ze jestem trolem a Pani nie ma czasu mnie wychowywac. Jak do tego dodamy sformulowanie ze dzieci smierdza jak zule kazdemu powinno to wystarczyc . Moja opinia - to wspaniale przedszole ze wspanialym personelem. Trzeba miec tylko troche wyobrazni i wiedziec ze jesli 25 dziecmi zajmuje sie ograniczona liczba osob to nie mozna wymagac rzeczy niemozliwych. Dzieci nie smierdza jak sie je nauczy higieny (przeszkole jasno akcentowalo ze prosi rodzicow o usamodzielnianie dzieci w tym obszarze.

Jesli chodzi o krzywdzace wpisy pani Magdaleny. Zglosilem wpis do usuniecia. Zaapeluje do pozostalych rodzicow o to samo dyrekcji poradze rozwazenie procesu o znieslawienie.

Edward S
  • Gość: MAMA IP: *.warszawa.vectranet.pl 03.03.14, 11:28
    Ja ma już drugie dziecko w tym przedszkolu i uważam je za bardzo dobre. Cóż, jest to przedszkole państwowe z mocno ograniczonym budżetem, a zatem na 30 dzieci jest jeden nauczyciel a w pierwszej grupie Pani do pomocy, ale dzieci są zadbane, najedzone i bardzo fajnie się bawią a także zawsze chętnie chodzą do przedszkola. Już nie mogą się doczekać pogody żeby większość wolnego czasu spędzać w ogrodzie. Podstawa programowa jest dość fajnie realizowana i dzieci są dobrze rozwinięte pod tym względem i fachowo przygotowane do szkolnych obowiązków. Każdemu polecam to przedszkole. Zawsze się też znajdzie osoba z innymi oczekiwaniami i niezadowolona z tego co jest zaoferowane. Cóż życie Polaków....
  • Gość: Kasia IP: 193.59.103.* 03.03.14, 12:39
    Pani Magdo, to co Pani wyczynia, normalnemu człowiekowi nie mieści się w głowie. Moja córka chodzi do tego przedszkola (wcześniej chodił również syn) i wszystko jest w porządku. Może przestanie Pani w końcu wywoływać niepotrzebne awantury i poświęci ten czas na coś bardziej pożytecznego? Zamiast stać codziennie w kolejce do wychowawczyń i pani dyrektor, wydzwaniać po urzędach i wyliczać ile dni nie było wychowawczyni w pracy niech zajmie się Pani nauką czystości swojego dziecka, może wtedy nie będzie chorowało na rotha. Nie rozumiem, wszystko się Pani nie podoba a dalej Pani dziecko uczęszcza do naszego przedszkola? Może czas pomyśleć o niani? Skoro przedszkole wg Pani jest tak beznadziejne to po co na siłę się męczyć i zatruwać życie innym? No chyba, że robi Pani to hobbistycznie.
  • Gość: pawel IP: *.147.50.132.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 03.03.14, 13:13
    Pani Magda oddaje chyba dziecko do innego przedszkola, w którym zamiast wychowawczyń grasują kosmici i czyhają na Pani córkę, robią na niej eksperymenty... Takich bzdur to dawno nie czytalem, można jeszcze bylo sie pośmiać gdy wypisywała Pani te dyrdymały w gronie rodziców, ale na publicznym forum gdy rodzice szukają opini żeby oddać dziecko , to juz przesada. Uważam, że powinna Pani zabrać swoje dziecko z przedszkola i sama sie nim zająć.
    Dość już tych bredni.
  • Gość: Edyta IP: 216.113.160.* 14.03.15, 19:22
    Wszyskie panie sa bardzo mile i kompetentne, oprocz pani Ewy, ktorej zdecydowanie nie polecam. Pani Dyrektor twardo stoi po jej stronie i zdaje sie nie zauwazac problemow. Rodzice sie skarza, zabieraja stamtad dzieci, a nic nie zmienia sie na lepsze
  • 29.03.17, 15:51
    Witam, czy mogłabym prosić o jakieś aktualne opinie?

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.