Dodaj do ulubionych

UWAGA rzucają z okien butelkami i słoikami!

IP: *.compi.net.pl 21.06.12, 17:38
W ostatni weekend w nocy kolejny raz odbyło się "bombardowanie" ulicy i parkingu samochodów, z okien wieżowca.
Miejsce "rażenia": triangulacja pomiędzy Majewskiego: 26/15/24.
"Rażeni": 3 srebrne auta osobowe, rodzina 3 osoby (babcia, mama, wnuczek - słoik rozbił się 2 metry od nich więc tylko odpryski raziły - żyją).
"Rażący": mieszkaniec wieżowca 24 z 7 piętra mieszkanie środkowe.
Świadkowie bezpośredni "PORAŻONEGO" mózgu: mieszkaniec bloku 24, mieszkaniec bloku 15,
Wezwana policja:
- brak pewności kto, bo niezłapany za rękę,
- brak dowodu bo butelki i słoiki potłuczone
- na pewno brak chęci aby świadkowie o północy jechali na komendę złożyć zeznania o zdarzeniu. Podczas gdy "PORAŻONY" zapytany bezpośrednio przez policję o zdarzenie zeznał: SPAŁEM!!!!!!!!!!!!!!!!! POLICJA: więc jest słowo przeciw słowu. "PORAŻONY" ma 82-3 lata a świadkowie razem w sumie ledwo 80. Rację matematycznie ma ............... PORAŻONY.
POLICJA: ............... brak śladów na samochodach podczas oględzin w nocy więc nie ma sprawy. Rodzina żyje więc brak "Corpus delicti" bo przecież mówią i zawiadamiają że leciało .... no ale przecież NIE DOLECIAŁO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! - żyją! .... no to i czegu chco?

Kur.... gdzie my mieszkamy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Historycznie:
5,6,7,8.9 nikt nie spisywał i nie pamiętał faktów ale to tyle już trwa ..............................
4 lata temu - młoda dziewczyna - po trafieniu - trwałe kalectwo.
3 lata temu butelka wbiła się szyjką w maskę zielonego auta - policja była .... i nic.
2 lata temu "bombardowanie" pokaleczone psy, zawalony szkłem parking i chodnik - jako ciąg komunikacyjny (średnio dwa razy w tygodniu - statystyki sprzątania prowadzi dozorczyni i regularnie zgłasza dzielnicowemu Grzesiakowi) - zagrożenie bezpieczeństwa w ruchu komunikacyjnym pieszych i pojazdów silnikowych.
1 rok temu - butelka przebiła szybę pojazdu zaparkowanego przed garażem 26 - dzielnicowy zaprezentował tasiemcową procedurę .................................. reszta jw. zapłaciło ubezpieczenie

CZY POTRZEBNY JEST TRUP !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!????????????????????

RAŻĄCY 1 (7 p. środkowe okna) - rzuca słoikami po przetworach warzywnych oraz spirytusie do wykonywania nalewek i wyciągów roślinnych) - są świadkowie
RAŻĄCY 2 (8 p. okna prawe) - rzuca piersiówkami - SETKAMI - trafia najczęściej na chodnik.- mówią ludzie którzy widzieli ale brak świadków.
RAŻĄCY 3 (6 piętro strona lewa) - rzuca butelkami po piwie i czasem po gorzale - mówią ludzie którzy widzieli ale brak świadków.
RAŻĄCY 4 (8 piętro okna środkowe) - rzuca - generalnie czym popadnie czyli sprząta chate. Podpaski, butelki po occie itp, prezerwatywy(nikt nie sprawdzał czy używane), itd. ............ - mówią ludzie którzy widzieli ale brak świadków.Ostatnio rzadko przebywa więc jest spokojniej ale nadrabia reszta.

Z ciekawostek na jednym z drzew jest zakotwiczona przed laty i obrośnięta masą drzewa butelka po gorzale, więc gdy staniesz i popatrzysz w określone okna a potem na drzewo to zobaczysz szkło ogniskujące słoneczko .................... (znajdź 1 przedmiot, którym się różni drzewo z majewskiego od innych z natury!)

UWAGA NA GŁOWY SZCZEGÓLNIE DZIECI ............... nie ma mocy na dzicz! są mocniejsi niż władza .......................... hahaah ..... hahaha ..... hahaha .... też mi władza i ochrona obywateli ..... :(
Edytor zaawansowany
  • Gość: www IP: *.dynamic.chello.pl 22.06.12, 18:44
    zlozcie pozew zbiorowy, a tego delikwenta moze osobiscie do pionu doprowadzcie, zawiadamiajcie gazety, tv, i policje az do znudzenia, wszystko na pismie, wszystkich poszkodowanych. przeciez to nienormalne i szalenie niebezpieczne do cholery. moze jemu sloik na glowie rozbic, jak nikt nie widzi? nie ma swiadkow, nikt nic nei wie i juz, tak samo, jak kuba bogu....skoro wiecie kto to jest to trzeba dzialac. ow czlowiek chyba nie jest w pelni poczytalny.
  • Gość: Majewskiego IP: *.compi.net.pl 22.06.12, 22:10
    .... czekamy co na to Polskie prawo ............. poznajemy siłę naszych podatków!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka